Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Ar yra planuose suprogramuoti Berkhof autobusų švieslentes? Kiek žinau, juose yra tos pačios Krueger švieslentės, kaip ir trumpuosiuose VanHool. Telieka tik esamus duomenis sukelt į valdymo blokus ir viskas.
    Jei kalba eina apie Den Oudsten, Volvo B10 ir Berkhof Berkhof Jonckheer autobusus nemanau kad kažkas užims kažką daryt nes pas juos daugumą nėra ne tik pačių valdymo blokų (palubėse tik skylės) tačiau ir nėra vienos ar kitos švieslentės.
    Ir nuo 28 dienos 34 ir 39 autobusas pradės stoti Rietavo gatvės sustojime.

    Comment


      Parašė Elis Rodyti pranešimą
      Nu ko čia kaikurie kabinėjasi prie tos Vaidoto g. linijos? Kaip išsireiškė vienas jau pašalintas forumo narys- "pagaliau Panemunė iš kaimo virs miestu". Keleivių srautas yra pakankamas, vietiniai turėjo nemažai problemų dėl troleibusų nebuvimo, tai manau daugiau klausimų neturėtų kilt dėl linijos reikalingumo. Gal tik 4-ą galėjo palikt iki Juozpavičiaus pr. žiedo.
      Ga būt tikrai reikėjo. Praėjusią savaitę tris kartus buvau Panemunėje. Du iš jų buvau vakarinio piko metu, tai tikrai į paskutinę stotelę keli troleibusai atvažiavo ir iš jos išvažiavo TUŠTI.
      Ketvirtadienio vakarą apie 17 -18 val. nuo troleibusų paskutinės stotelės iki Tilto gatvės neskubėdamas Vaidoto gatve nuėjau pėsčias. Tai visi troleibusai pravažiuodavo tušti arba veždami po vieną-kitą keleivį. Kažkaip keistoka buvo, kad apypilnis nuo Onkologijos ligoninės 47 maršruto autobusas pravažiavo apypilnis (matyt, keleiviai sulipo pradinėje stotelėje).
      Po savo vizitų Panemunėje nė kiek nesistebiu kai kurių forumo lankytojų "kabinėjimusi" prie Vaidoto gatvės. Panemunė miestu nevirsta, Vaidoto gatvei tiek viešojo transporto nereikia. Tikrai pritarčiau dėl T4 maršruto sutrumpinimo, kadangi iš K. Petrausko gatvės į Panemunę veža A43 ir kažkiek (iš stotelės "Sporto g.") dar A3 .

      Comment


        Greitu metu greičiausiai tai bus kitais metais pirks dėvėtų Scania autobusų dar nėra žinomas nei modelis nei amžius jų nei kiekis.

        Comment


          Parašė Vitas Rodyti pranešimą
          Ga būt tikrai reikėjo. Praėjusią savaitę tris kartus buvau Panemunėje. Du iš jų buvau vakarinio piko metu, tai tikrai į paskutinę stotelę keli troleibusai atvažiavo ir iš jos išvažiavo TUŠTI.
          Ketvirtadienio vakarą apie 17 -18 val. nuo troleibusų paskutinės stotelės iki Tilto gatvės neskubėdamas Vaidoto gatve nuėjau pėsčias. Tai visi troleibusai pravažiuodavo tušti arba veždami po vieną-kitą keleivį. Kažkaip keistoka buvo, kad apypilnis nuo Onkologijos ligoninės 47 maršruto autobusas pravažiavo apypilnis (matyt, keleiviai sulipo pradinėje stotelėje).
          Po savo vizitų Panemunėje nė kiek nesistebiu kai kurių forumo lankytojų "kabinėjimusi" prie Vaidoto gatvės. Panemunė miestu nevirsta, Vaidoto gatvei tiek viešojo transporto nereikia. Tikrai pritarčiau dėl T4 maršruto sutrumpinimo, kadangi iš K. Petrausko gatvės į Panemunę veža A43 ir kažkiek (iš stotelės "Sporto g.") dar A3 .
          kad nereik vien apie tą Panemunę kalbėt nuo 20h visame mieste dažniausiai nebūna keleivių.

          Comment


            Parašė Vitas Rodyti pranešimą
            Ga būt tikrai reikėjo. Praėjusią savaitę tris kartus buvau Panemunėje. Du iš jų buvau vakarinio piko metu, tai tikrai į paskutinę stotelę keli troleibusai atvažiavo ir iš jos išvažiavo TUŠTI.
            Ketvirtadienio vakarą apie 17 -18 val. nuo troleibusų paskutinės stotelės iki Tilto gatvės neskubėdamas Vaidoto gatve nuėjau pėsčias. Tai visi troleibusai pravažiuodavo tušti arba veždami po vieną-kitą keleivį. Kažkaip keistoka buvo, kad apypilnis nuo Onkologijos ligoninės 47 maršruto autobusas pravažiavo apypilnis (matyt, keleiviai sulipo pradinėje stotelėje).
            Po savo vizitų Panemunėje nė kiek nesistebiu kai kurių forumo lankytojų "kabinėjimusi" prie Vaidoto gatvės. Panemunė miestu nevirsta, Vaidoto gatvei tiek viešojo transporto nereikia. Tikrai pritarčiau dėl T4 maršruto sutrumpinimo, kadangi iš K. Petrausko gatvės į Panemunę veža A43 ir kažkiek (iš stotelės "Sporto g.") dar A3 .
            Įrenginėjamas apsisukimas Tilto g., galbūt T4 bus sutrumpintas iki ten. Kita vertus, kaip jau buvo pastebėta, apsisukimas labiau panašus į techninį, nes neįmanoma normaliai privažiuoti prie nei vienos iš stotelių. Geriausiu atveju sustoti išeitų jau už stotelės, kur įrengtas automobilių parkingas.
            Tiesa, galima padaryti sustojimą tarp Kampiškių ir A. Smetonos gatvių.

            Comment


              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
              kad nereik vien apie tą Panemunę kalbėt nuo 20h visame mieste dažniausiai nebūna keleivių.
              Kad tokiu laiku ir viešojo transporto kursavimo dažnias pastebimai sumažėjęs. Arba vyksta masiškas autobusų ir troleibusų važiavimas sutrumpintais maršrutais į parką arba be keleivių artimiausiais maršrutais.

              Comment


                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                kad nereik vien apie tą Panemunę kalbėt nuo 20h visame mieste dažniausiai nebūna keleivių.
                Taigi parašyta, kad buvo stebimas keleivių skaičius piko metu, o ne po 20 val.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                  Greitu metu greičiausiai tai bus kitais metais pirks dėvėtų Scania autobusų dar nėra žinomas nei modelis nei amžius jų nei kiekis.
                  Būtų kiek netikėta jeigu KA "išduotų" olandus/belgus. O apie troleibusų pirkimus turbūt nieko nesigirdi...

                  Comment


                    Parašė Elis Rodyti pranešimą
                    Būtų kiek netikėta jeigu KA "išduotų" olandus/belgus. O apie troleibusų pirkimus turbūt nieko nesigirdi...
                    Apie troleibusus girdėjau kažką, kad pirks kažkokius nežinomo modelio, bet naujus rusiškus troleibusus, kiek tiesos tame nežinau.

                    Comment


                      Parašė Elis Rodyti pranešimą
                      Būtų kiek netikėta jeigu KA "išduotų" olandus/belgus. O apie troleibusų pirkimus turbūt nieko nesigirdi...
                      niekas čia nieko neišduos pirks iš ten pat kaip ir dabar

                      Comment


                        Parašė Tautvis Rodyti pranešimą
                        Apie troleibusus girdėjau kažką, kad pirks kažkokius nežinomo modelio, bet naujus rusiškus troleibusus, kiek tiesos tame nežinau.
                        čia kalba eina apie Bogdan troleibusus?

                        Comment


                          Būtų tragedija su tais Bogdanais, rusiška kokybė kaip sakoma Geriau jau Solaris ar Škodų užpirktų..

                          Comment


                            Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                            Būtų tragedija su tais Bogdanais, rusiška kokybė kaip sakoma Geriau jau Solaris ar Škodų užpirktų..
                            Nemanau, kad su Bogdanais būtų daugiau problemų nei su Castrosua autobusais. Be to Bogdanai sėkmingai dirba tarpmiestinėje Krymo trasoje, kurią ne kiekvienas troleibusas įveiktų.

                            Comment


                              Na gali būti ) Bet dar aš abejoju dėl šitų gandų. Kaip gali būti žinoma, kokio gamintojo troleibusai bus perkami neįvykus konkursui? Ir aš tikiuosi,jog laimės Škoda,nerealus man troleibusas,kuris buvo bandomas Kaune.

                              Comment


                                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                čia kalba eina apie Bogdan troleibusus?
                                Bogdanai lygtais ukrainietiški.

                                Comment


                                  Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                  Na gali būti ) Bet dar aš abejoju dėl šitų gandų. Kaip gali būti žinoma, kokio gamintojo troleibusai bus perkami neįvykus konkursui? Ir aš tikiuosi,jog laimės Škoda,nerealus man troleibusas,kuris buvo bandomas Kaune.
                                  Škodų ir Solarių nebus, nes jie "ale" per brangūs.

                                  Comment


                                    Tiksliai,Bogdan lyg Ukrainos gamybos..) Lyg kiek pamenu Škoda kainuoja apie 400 000 eurų, gal kiek ir per brangu. O gal žinote kuriais metais juos pirks?

                                    Comment


                                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                      Greitu metu greičiausiai tai bus kitais metais pirks dėvėtų Scania autobusų dar nėra žinomas nei modelis nei amžius jų nei kiekis.
                                      Viskas senai žinoma. 2006 metų, 15 vienetų, tikimasi gauti dar šiais metais.

                                      Comment


                                        Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                        Viskas senai žinoma. 2006 metų, 15 vienetų, tikimasi gauti dar šiais metais.
                                        Šiais metais ? Kažkaip nesitiki, kad per Gruodį mes juos išvysim, dar net tikslus modelis nežinomas..

                                        Comment


                                          Modelis žinomas, tačiau ne man. Koks man skirtumas, kaip jis vadinasi? Ir, po velnių, reikia jaudintis ne dėl skaičių ar raidžių, o kad nebūtų pumpedusinis variklis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X