Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiam autobusui sugedo variklis. Pramušė tepalus. Tad pavaževes 100 metrų sustojo ir buvo nubuksiruotas į parką. Matau video autorius perlenkė lazdą. Jai tuo metu kai pramušė variklio bloką, pasipylė dūmai iš išmetimo vamzdžio, jam atrodė kad Kaune važinėja tokie autobusai, ar pirma karta mato, tai tegul žino, kad taip kartais netikėtai įvyksta.

    Comment


      Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
      Nejuokink. Pirma karta girdžiu. Esu profsajungos narys ir pirma karta girdžiu. NESKLEISK MELO
      Nemanot, kad egiscrypth reikėtų išsiųst atostogų už bullshit'inių gandų skleidimą.

      Comment


        Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
        Nejuokink. Pirma karta girdžiu. Esu profsajungos narys ir pirma karta girdžiu. NESKLEISK MELO
        kad šitą girdėjau jau ne iš vieno troleibusisto, kad paruošimo laiką sutrumpinti žada iki 5 vietoj buvusių 30 minučių todėl ir organizuojamas minėtas streikas.

        Comment


          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
          kad šitą girdėjau jau ne iš vieno troleibusisto, kad paruošimo laiką sutrumpinti žada iki 5 vietoj buvusių 30 minučių todėl ir organizuojamas minėtas streikas.
          Visu pirma paruosimo laikas buvo ne 30 minuciu o 15 minuciu. Antra as esu troleibusistas. Dirbu 9 metus. Esu profsajungos komiteto narys. Apie joki streika niekas nesneka ir nesiruose. Taip paruosima sumazino iki 5 minuciu. Bet cia dar klausimas ar ilgam. Sutinku gal kokie keli verkentis ir kliedi apie streikus. Bet patikinu niekas nesiruose streikuoti. Atsiprasau del rasybos klaidu. Rasau is telefono. Aciu. Geros nakties ir ateinancios dienos. Su pagarba.

          Comment


            Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
            Visu pirma paruosimo laikas buvo ne 30 minuciu o 15 minuciu. Antra as esu troleibusistas. Dirbu 9 metus. Esu profsajungos komiteto narys. Apie joki streika niekas nesneka ir nesiruose. Taip paruosima sumazino iki 5 minuciu. Bet cia dar klausimas ar ilgam. Sutinku gal kokie keli verkentis ir kliedi apie streikus. Bet patikinu niekas nesiruose streikuoti. Atsiprasau del rasybos klaidu. Rasau is telefono. Aciu. Geros nakties ir ateinancios dienos. Su pagarba.
            tai per tas 5 minutes nebus įmanoma net iki troleibuso nueit tai teks išvažiuot iš parko su dideliais minusais jei duryse oras užšalęs ar panašiai. Autobusų parke dar rimčiau kol į sistemą orą užpumpuoti jei kol senesnis grabas reikia minimum 10 minučių.

            Comment


              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
              tai per tas 5 minutes nebus įmanoma net iki troleibuso nueit tai teks išvažiuot iš parko su dideliais minusais jei duryse oras užšalęs ar panašiai. Autobusų parke dar rimčiau kol į sistemą orą užpumpuoti jei kol senesnis grabas reikia minimum 10 minučių.
              Budincios atveza i darba vienus iki isvaziavimo likus 15 minuciu, kitus valanda ir daugiau pries isvaziavima. As gyvenu 5 minutes peskom nuo depo, bet ateinu pusvalandi net ir daugiau anksciau pries darba. Tad nera cia problemu su tom 5 minutemis. Jai nori pradeti darba patogiai be jokiu problemu, tai ateik anksciau. Na zinoma yra rekenciu, kad uz ta nemoka. Nu bet cia ju problemos. Lovoje guleti irgi negausi algos uz tai. Vienas man priekaistavo, kad tipo per tokius kaip as padare 5 minutes. Bet zmogau, stenkis kaip nors slepti ir neissiduok kad esi siek tiek trinkteltas. Labai kvailas priekaistas. Ach vel as pridariau rasybos klaidu. Tie ismanieji, nieko neismano apie lietuviu kalbos gramatika. Ruosiuosi i darba ir kas juos zino, gal kuriuos nors forumiecius pavezesiu. Geros dienos.

              Comment


                Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                Budincios atveza i darba vienus iki isvaziavimo likus 15 minuciu, kitus valanda ir daugiau pries isvaziavima. As gyvenu 5 minutes peskom nuo depo, bet ateinu pusvalandi net ir daugiau anksciau pries darba. Tad nera cia problemu su tom 5 minutemis. Jai nori pradeti darba patogiai be jokiu problemu, tai ateik anksciau. Na zinoma yra rekenciu, kad uz ta nemoka. Nu bet cia ju problemos. Lovoje guleti irgi negausi algos uz tai. Vienas man priekaistavo, kad tipo per tokius kaip as padare 5 minutes. Bet zmogau, stenkis kaip nors slepti ir neissiduok kad esi siek tiek trinkteltas. Labai kvailas priekaistas. Ach vel as pridariau rasybos klaidu. Tie ismanieji, nieko neismano apie lietuviu kalbos gramatika. Ruosiuosi i darba ir kas juos zino, gal kuriuos nors forumiecius pavezesiu. Geros dienos.
                taip ir dažniausiai visi ir daro, bet kam eiti ankščiau jei už tai nemokama?
                Autobusų parke mąstome padaryt kurią dieną tokią akciją kai liks 10 minučių visi eiti tik pasiiminėti kelionės lapus ir eiti prie autobusų

                Comment


                  Na zinoma yra rekenciu, kad uz ta nemoka. Nu bet cia ju problemos.
                  Čia ne jų, o įmonės problemos. Vairuotojams turi būti mokoma už TP paruošimą darbui. Normaliai turi būti bent 20-30 minučių. Kodėl jie turi ruošti TP nemokamai? Nelabai suprantu šios logikos.

                  Comment


                    Parašė Petr Rodyti pranešimą
                    Čia ne jų, o įmonės problemos. Vairuotojams turi būti mokoma už TP paruošimą darbui. Normaliai turi būti bent 20-30 minučių. Kodėl jie turi ruošti TP nemokamai? Nelabai suprantu šios logikos.
                    Nu matot kaip mes dar mastom. Kaip moka taip dirbam; kokia alga tokia nauda; alga........ alga......... mokama.......mokama.........t.t Mums rupi ne darbas bet alga. O kas yra tas darbas? Kodel turedami darba zmones dejuoja. Neturi jo vel dejuoja. Kodel taip yra? Kodel dejuoja kad mazos algos? Kodel vieni sako darbas tai katorga, kiti sako darbas tai svente. Treti sako antri namai. Galu gale kas yra gyvenimas? Koks tikslas jos? Ar tai susija su darbu? Dabar mastau. Jai mes daugiau galvotume apie darba, maziau apie alga-nubednietume? O gal atvirksciai praturtetume. Kol galvosime tik apie alga, tol busime biedni ir nelaimyngi. Psichologai nustate: geriausius rezultatus darbe parodo tie kurie galvoja apie darba, darbovietes gerove, negu tie kurie galvoja apie alga. Pamastykit. Labanakt

                    Comment


                      Kauno planuose – nauji troleibusai
                      Užsienio kompanijos domisi įmonės UAB „Kauno autobusai“ paskelbtu panaudotų troleibusų pirkimo konkursu. Taip pat įmonės atstovai prabilo apie naujų troleibusų įsigijimo planus.
                      Šaltinis: http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/01/2...i-troleibusai/

                      Comment


                        Geros naujienos o dėl tų naudotų aš kažkaip,kad tai bus troleibusai iš Talino

                        Comment


                          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                          Geros naujienos o dėl tų naudotų aš kažkaip,kad tai bus troleibusai iš Talino
                          Kad paskelbtas konkursas, dar nereiškia, jog pavyks įsigyti troleibusų. Pasidomėkite apie konkurso sąlygas. Pats straipsnis yra šališkas ir neišsamus.

                          Siūlau pasiskaityti www.troleibusas.lt apie tai
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Kad paskelbtas konkursas, dar nereiškia, jog pavyks įsigyti troleibusų. Pasidomėkite apie konkurso sąlygas. Pats straipsnis yra šališkas ir neišsamus.

                            Siūlau pasiskaityti www.troleibusas.lt apie tai
                            Nuo kada šis tinklalapis nėra šališkas?

                            Comment


                              Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                              Geros naujienos o dėl tų naudotų aš kažkaip,kad tai bus troleibusai iš Talino
                              ta pati galvoju, Gruodi tuos Ikarus 412T nurasinejo... bet jie kaip troleibusai niekam tike..

                              Comment


                                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                Nuo kada šis tinklalapis nėra šališkas?
                                Aš nieko nerašiau apie tinklalapių šališkumą. Išreiškiau mintį apie pirmojo straipsnio neobjektyvumą. Kad būtų išbalansuota tarp nuomonių, pasiūliau paskaityti kita nuomone ir argumentais paremtą tekstą. Atidumo, prašyčiau, ir mažiau skubotų išvadų.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Man irgi troleibusas.lt atrodo šališkas paauglio rašinėlis. Neverta gaišt laiko skaitinėjant

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Man irgi troleibusas.lt atrodo šališkas paauglio rašinėlis. Neverta gaišt laiko skaitinėjant
                                    Pritariu. Ten tik pletkai

                                    Comment


                                      Pirmojo troleibusų pirkimo konkurso "nesėkmė" kaip tik rodo, kad, deja, daugeliu atžvilgių troleibusas.lt gali būti net labai teisus. būsiu laimingas suklydęs.

                                      Comment


                                        Į Kauno gatves jau išvažiavo pirmieji iš penkiolikos neseniai įsigytų „Scania OmniCity“ autobusų. Transporto priemonės keis seniausius, dvidešimt ir daugiau metų keleivius vežusius autobusus, rašo ebus.lt
                                        Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/01/2...#ixzz3yYIsKzyH

                                        Comment


                                          Pagal straipsni supratau, kad neperdazines...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X