Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki noriu paklausti ar čia taip kiekvieną mėnesį vienas 17-as Solaris tampa 12-u? Nes pvz.: nuo gegužės 1 d. 12-ame matau 1706, prieš tai mačiau 1678 (jis dabar 17-ame). Jei taip, tai ar kiekvienas 17 as gali tapti 12-u, nes mačiau dvyliktame ir 1677, bet pavyždžiui 1699 - nemačiau niekuomet?

    Comment


      Parašė 1681 Rodyti pranešimą
      Sveiki noriu paklausti ar čia taip kiekvieną mėnesį vienas 17-as Solaris tampa 12-u? Nes pvz.: nuo gegužės 1 d. 12-ame matau 1706, prieš tai mačiau 1678 (jis dabar 17-ame). Jei taip, tai ar kiekvienas 17 as gali tapti 12-u, nes mačiau dvyliktame ir 1677, bet pavyždžiui 1699 - nemačiau niekuomet?
      Leidžia visus Soliarius iš 17 maršruto į 12 tiesiog gal neteko dar matyti.
      Paskutinis taisė rvr; 2012.05.09, 21:23.

      Comment


        Jei nukentėjo nuotraukose esantis #2611 tai atsipirko turbūt keliais nubrozdinimais.

        Comment


          Parašė 1681 Rodyti pranešimą
          Sveiki noriu paklausti ar čia taip kiekvieną mėnesį vienas 17-as Solaris tampa 12-u? Nes pvz.: nuo gegužės 1 d. 12-ame matau 1706, prieš tai mačiau 1678 (jis dabar 17-ame). Jei taip, tai ar kiekvienas 17 as gali tapti 12-u, nes mačiau dvyliktame ir 1677, bet pavyždžiui 1699 - nemačiau niekuomet?
          Atsakymą jau seniau buvau pateikęs: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1011
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Sveiki. Ar yra kur nors patalpinta informacija, kiek kiekvienu maršrutu piko metu važiuoja troleibusų ir autobusų? Tiesiog iš smalsumo klausiu.

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Atsakymą jau seniau buvau pateikęs: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1011
              Atsiprašau, tikrai pamiršau, kad jau klausiau...

              Comment


                Parašė Nas Rodyti pranešimą
                Sveiki. Ar yra kur nors patalpinta informacija, kiek kiekvienu maršrutu piko metu važiuoja troleibusų ir autobusų? Tiesiog iš smalsumo klausiu.
                Visa reikalinga informacija apie autobusų ir troleibusų skaičių miesto maršrutuose- šioje Excel lentelėje (autorius- Mettal)
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Jei nukentėjo nuotraukose esantis #2611 tai atsipirko turbūt keliais nubrozdinimais.
                  Nuotraukos darytos vėlai, kai nukentėjusio troleibuso jau nebebuvo - 2611-tasis čia tiesiog pro šalį važiavo.

                  Tik ką per LNK žinias rodė, kad nukentėjo 2126, tačiau ne tiek jau stipriai - aplamdytas tik galinis bamperis, kiek spėjau pamatyti per trumpą siužetą.
                  Už Vilnių be tramvajų!

                  Comment


                    Vakar Škoda 14Trm numeris 1659 dirbo 5-u maršrutu, ligtais buvo padažytas žviežiai.
                    Paskutinis taisė 1132; 2012.05.11, 10:33.

                    Comment


                      Šįryt, 2012-05-12, šiek tiek po 9 val., iš Ozo gatvės autobusų parko link buvo tempiamas sugedęs 771-tas Volvo.
                      Už Vilnių be tramvajų!

                      Comment


                        Užvakar 41 maršrute, vietoj Volvo 7700, dirbo Ramseier & Jenzer #087, o vakar - Mercedes Benz 0405 #652.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                          Vakar Škoda 14Trm numeris 1659 dirbo 5-u maršrutu, ligtais buvo padažytas žviežiai.
                          Na, o šiandien 1659 buvo pastebėtas 17-ame maršrute.

                          Comment


                            Vilniuje autobusas partrenkė per gatvę ėjusį senyvą vyriškį



                            Vilniaus policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, per kurį autobusas partrenkė senyvą vyrą.

                            Kaip redakcija sužinojo Vilniaus policijoje, avarija Kalvarijų g. ir Konstitucijos pr. sankirtoje įvyko apie 12.49 val. Pirminiais duomenimis, 43 maršruto autobusas „Mercedes Benz“, važiavęs maršrutu Stotis–Justiniškės, iš Kalvarijų g. sukdamas į Konstitucijos pr. pėsčiųjų perėjoje partrenkė senyvą vyrą.

                            Greitosios pagalbos medikai vyriškį nuvežė į ligoninę. Pareigūnai teigia, kad sąmonės pėsčiasis nebuvo praradęs.

                            Autobusas per incidentą beveik neapgadintas. Jo keleiviai nenukentėjo, tačiau po avarijos jie turėjo lipti lauk ir laukti kito autobuso.

                            Vilniaus policija pradėjo avarijos aplinkybių tyrimą.
                            Autobuso garažinis Nr. 545
                            Už Vilnių be tramvajų!

                            Comment


                              13:50 troleibusai dar važiavo per Žirmūnų tiltą ir Žvėryną
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Vakar vakare autobuso MAN NG262 vairuotojas dirbes 26-u maršrutu nr. 597, patyrė 4 durtines žaizdas išėjas į saloną aiškintis incidento.

                                Comment


                                  galbut ne i tema, bet visvien. pvz, islaikai D kategorija, klalifikacija, bei eini i parka dirbt. kokius veiksmus reikia pereit pries isvaziuojant i linija? neskaitant med pazymos ir ket testo

                                  Comment


                                    Trečiadienį Solaris trollino 15ac #1680, visada dirbantis 2 maršrutu, dirbo 6 maršrutu.

                                    Vakar mačiau Volvo 7700A #747 ir #749 56 maršrute. Gal žinote, kodėl Volvo autobusai paskutiniu metu dirba pertraukiamu grafiku?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Ai, siandien, po 17.00 autobuso Volvo 7700A vairuotojas per garsekalbi kur skelbiamos stoteles perspejo apie kitoje stoteleje stovincia keleiviu kontrole (savas).
                                      Paskutinis taisė FRT; 2012.05.18, 20:37.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                        Vakar mačiau Volvo 7700A #747 ir #749 56 maršrute. Gal žinote, kodėl Volvo autobusai paskutiniu metu dirba pertraukiamu grafiku?
                                        Ne pertraukiami ten buvo. Dabar 56 maršrutu darbo dienomis dirba tik ilgi autobusai.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Ne pertraukiami ten buvo. Dabar 56 maršrutu darbo dienomis dirba tik ilgi autobusai.
                                          Reiškia ir 2 maršrute dirba tik ilgi autobusai darbo dienomis.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X