Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Iki gruodžio mėnesio arba gruodžio menesį turi atvažiuoti panaudoti ilgi (18 metrų) autobusai,kaip dujiniai taip ir dyzeliniai. Taip pat,greit turi išvažiuoti į gatvės Neoplan N4409,jau 2 pilnai sukompliktuoti,(komposteria,mijolta ir t.t.),perdažyti į pilką spalvą.Tai,gal 2 jau gali išredeti į gatves nuo šiuos savaitės.
    Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.11.12, 09:09.
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
      Iki gruodžio mėnesio arba gruodžio menesį turi atvažiuoti panaudoti ilgi (18 metrų) autobusai,kaip dujiniai taip ir dyzeliniai. Taip pat,greit turi išvažiuoti į gatvės Neoplan N4409,jau 2 pilnai sukompliktuoti,(komposteria,mijolta ir t.t.),perdažyti į pilką spalvą.Tai,gal 2 jau gali išredeti į gatves nuo šiuos savaitės.
      Ačiū, už informaciaja.
      Keisis autobusų standartinė spalva? Standartinė buvo geltonai mėlyna. Kokiais maršrutais važinės Neoplan N4409 autobusai? Kiek atvažiuos 18 metrų autobusų? Trumpi ar ilgi bus? Ačiū.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė Denis_Simonov
        Iki gruodžio mėnesio arba gruodžio menesį turi atvažiuoti panaudoti ilgi (18 metrų) autobusai,kaip dujiniai taip ir dyzeliniai. Taip pat,greit turi išvažiuoti į gatvės Neoplan N4409,jau 2 pilnai sukompliktuoti,(komposteria,mijolta ir t.t.),perdažyti į pilką spalvą.Tai,gal 2 jau gali išredeti į gatves nuo šiuos savaitės.
        Gal žinai, kokių modelių bus nauji ilgi autobusai ir kiek jų atvyks.
        Be to, labai įdomu, kokiais maršrutais važiuos Neoplanai. 11 maršrutais dirbantys Cito kol kas lygtais nešlubuoja, 88/89 ir Fiatų pakanka. Daugiau kaip ir nėra maršrutų, kuriais darbo dienomis bent jau galima būtų midibusus leisti. Net 11-ame piko metu jau reikalingi didesni autobusai. Gal 35A ir tiktų, bet jis "pririštas" prie 76-o, kuriame keleivių pakanka. Tai ir manau, kad Neoplanai liks viso labo pavaduojančius Citus ir Fiatus. Nors, tikiuosi, kad pagaliau nurašys paskutinius Van Hool'us.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
          Kiek atvažiuos 18 metrų autobusų? Trumpi ar ilgi bus?
          Čia į Šiaip linksma reikia dėti, o ne čia rašyti. 18 metrų ilgio autobusas yra 18 metrų autobusas.

          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Gal žinai, kokių modelių bus nauji ilgi autobusai ir kiek jų atvyks.
          Taigi sakė, kad bus dujiniai arba dyzeliniai, t.y. dar nėra aišku. Metas prisiminti kažkada, jei neklystu, mskapss skelbtą VA devėtų autobusų pirkimo konkurso sąlygas: 5 dyzeliniai midi autobusai ir ~20 ilgų (t.y. 18 metrų - trumpais juos vadinti man, priešingai nei autobusas36, liežuvis neapsiverstų) dujinių arba dyzelinių autobusų, pageidautina vokiečių gamybos.

          Be to, labai įdomu, kokiais maršrutais važiuos Neoplanai.
          11 ir važinės, nes Cito kaip tik labai šlubuoja ir gelbėja tik tai, kad yra 4 Cito ir 2 VanHool, t.y. 6 autobusai, kai reikia vos 2. 15-u paskutiniu metu vėl dujiniai važinėja.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Čia į Šiaip linksma reikia dėti, o ne čia rašyti. 18 metrų ilgio autobusas yra 18 metrų autobusas.
            Taigi sakė, kad bus dujiniai arba dyzeliniai, t.y. dar nėra aišku. Metas prisiminti kažkada, jei neklystu, mskapss skelbtą VA devėtų autobusų pirkimo konkurso sąlygas: 5 dyzeliniai midi autobusai ir ~20 ilgų (t.y. 18 metrų - trumpais juos vadinti man, priešingai nei autobusas36, liežuvis neapsiverstų) dujinių arba dyzelinių autobusų, pageidautina vokiečių gamybos.
            11 ir važinės, nes Cito kaip tik labai šlubuoja ir gelbėja tik tai, kad yra 4 Cito ir 2 VanHool, t.y. 6 autobusai, kai reikia vos 2. 15-u paskutiniu metu vėl dujiniai važinėja.
            Paskutiniu metu dažniausiai 15-u dirba Mercedes Benz Cito O520 028 visada iki Vaidilutės tenka važiuoti 028. Dujiniai 15-ame būna retos išimtys.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Gal žinai, kokių modelių bus nauji ilgi autobusai ir kiek jų atvyks.
              Be to, labai įdomu, kokiais maršrutais važiuos Neoplanai. 11 maršrutais dirbantys Cito kol kas lygtais nešlubuoja, 88/89 ir Fiatų pakanka. Daugiau kaip ir nėra maršrutų, kuriais darbo dienomis bent jau galima būtų midibusus leisti. Net 11-ame piko metu jau reikalingi didesni autobusai. Gal 35A ir tiktų, bet jis "pririštas" prie 76-o, kuriame keleivių pakanka. Tai ir manau, kad Neoplanai liks viso labo pavaduojančius Citus ir Fiatus. Nors, tikiuosi, kad pagaliau nurašys paskutinius Van Hool'us.
              Modelio nežinau,o dėl Neoplanų maršruto tai 11,gal poto ras kitus,kur galima juos dėti.
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                tikėtina, kad bus eilinį kartą senas geras Mercedes Benz 0405GN
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  sakykit, prašau, koks troleibusas dirba 10maršrute vietoj 1637troleibuso, kuris dirba 4maršrute?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    sakykit, prašau, koks troleibusas dirba 10maršrute vietoj 1637troleibuso, kuris dirba 4maršrute?
                    Turėtų būti 1494, bet kadangi jis remonte, tai vietoj jo dirba 1131.

                    Comment


                      Troleibusas #1494 dirbo 4 marsrute, o ne 10. Troleibusas #1131 pavadavo #1116 troleibusa. Kadangi #1638 turi rimtu problemu del galinio tilto tai ji ir pavaduoja #1116 dabar.

                      Comment


                        šiandien 1677 troleibusas dirbo 17-ame maršrute, o 1678 - 12-ame maršrute. kaži, ar visam laikui 1678 dirbs 12ame maršrute?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Jeigu troleibusas #1628 dirba 17 marsrutu tai gali buti kad pastoviai ir metis 17 marsrutu dirbancius Solaris troleibusas.

                          Comment


                            paskutiniu metu Vilniaus autobusų parke po truputį pereinama prie švieslenčių su švieslente važinėja Man NG312 #565 ir Mercedes Benz O405 #056. galbūt ir Mercedesų #057-#060 serijos važinėja su švieslentėm
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis
                              paskutiniu metu Vilniaus autobusų parke po truputį pereinama prie švieslenčių su švieslente važinėja Man NG312 #565 ir Mercedes Benz O405 #056. galbūt ir Mercedesų #057-#060 serijos važinėja su švieslentėm
                              Puiki tendencija, tik kiek gaila, kad vidinių švieslenčių netvarko.
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Visų jūsų aptariamas VOLVO 7700 711 šiandien dirba 35A+76 autobusų maršrutais.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                  Troleibusas #1494 dirbo 4 marsrute, o ne 10. Troleibusas #1131 pavadavo #1116 troleibusa. Kadangi #1638 turi rimtu problemu del galinio tilto tai ji ir pavaduoja #1116 dabar.
                                  1494 buvo sukeistas su 1637 ir dirbo 10-ame maršrute, deja, neilgai, nes greit buvo nuvarytas į remontą.
                                  1131 dirba pertraukiamu grafiku kaip tik vietoj, o ne vietoj 1116 ar 1638.
                                  Dėl tiksliai dar nežinau. Man, atrodo, kad jis nieko nepavaduoja - tiesiog grįžo į savo 10-ą maršrutą.
                                  Apskritai tarp 4-o ir 10-o maršrutų rokiruočių buvo ir daugiau. Sunku čia ir besuprasti, kas ten su kuo susikeitė.

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    paskutiniu metu Vilniaus autobusų parke po truputį pereinama prie švieslenčių su švieslente važinėja Man NG312 #565 ir Mercedes Benz O405 #056. galbūt ir Mercedesų #057-#060 serijos važinėja su švieslentėm
                                    Pagal vap.lt esancia viesuju pirkimu informacija, konkursa svieslentems sutvarkyti (iskaitant ir (jei reikia) valdikliu pirkima ir sumontavima bei svieslenciu uzprogramavima) laimejo Altas (sutartis rugsejo 5 d.), ir turi sutvarkyti is viso 28 svieslentes. Sutartis galioja 12 menesiu, bet gal susisuks greiciau .

                                    O be to, dar yra paskelbtas techniniu specifikaciju projektas autobusams uz tarsos leidimus (dalis CNG, dalis CNG+hibridas) (bet tai visiems miestams rupi).
                                    Esminiai punktai: 12m, vietu ne maziau 60 (is ju bent 17 sedimu), stiklai - paketiniai, ir, kadangi tai butu 5 autobusu parkams, visas servisas bei apmokymai turi buti daromi 5 vietose. Taip pat, priklausomai nuo imones poreikiu - kondicionierius tik vairuotojui arba visam salonui, komposteriai, e-bilietas, keleiviu skaiciavimo ir vaizdo filmavimo sistemos pagal poreikius, autobusu spalva irgi derinama atskirai.

                                    Idomiausia dalis yra CNG ir hibridiniai autobusai: cia ispanai tokiu uzsiprase, idomu, ar dar kas tokius gamina (ar sukomplektuotu).

                                    Taip pat, pries didiji visu autobusu pristatyma tures buti pristatyta po 1 prototipa galutiniam specifikaciju suderinimui.

                                    Kadangi tai tik technine specifikacija, tai pats pirkimas bus dar negreitai...
                                    Daugiau informacijos cia

                                    Comment


                                      Šiandien pastebėjau vieną įdomų dalyką. Autobusas Nr.892 (modelio nepamenu) turi naują šoninę švieslentę? Priekyje yra įprasta švieslentė žaliu tekstu. O iš šono nauja, labai ryški (kaip Kauno Solaris autobusuose ir troleibusuose), su oranžiniu tekstu.

                                      Ar čia seniai ji perdaryta? O galbūt visuose autobusuose ruošiasi pakeisti švieslentes naujomis, ryškesnėmis?
                                      دائما الليتوانيه

                                      Comment


                                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                        Šiandien pastebėjau vieną įdomų dalyką. Autobusas Nr.892 (modelio nepamenu) turi naują šoninę švieslentę? Priekyje yra įprasta švieslentė žaliu tekstu. O iš šono nauja, labai ryški (kaip Kauno Solaris autobusuose ir troleibusuose), su oranžiniu tekstu.
                                        Ir aš atkreipiau dėmesį į šį (bent kol kas neįprastą) variantą:

                                        Comment


                                          Gal žinot kaip čia nutiko, kad apie 10:30 19 troleibusas į Saulėtkį važiavo Žygimantų, Kosciuškos ir toliau Antakalnio gatvėmis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X