Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1555 troleibusas iš 5-ojo maršruto perėjo į rezervą, o 1555 brigada pasiemė 1123 troleibusą į 5-a maršrutą, 1641 troleibusas irgi rezervinis, 2 dienas dirba 14-u maršrutu, o 1641 brigada kiek supratau priskyrė 1642 troleibusą, o 1642 brigada perėjo ant Amber troleibuso 1719? Kuris dirba 3-u maršrutu.

    Comment


      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
      1555 troleibusas iš 5-ojo maršruto perėjo į rezervą, o 1555 brigada pasiemė 1123 troleibusą į 5-a maršrutą, 1641 troleibusas irgi rezervinis, 2 dienas dirba 14-u maršrutu, o 1641 brigada kiek supratau priskyrė 1642 troleibusą, o 1642 brigada perėjo ant Amber troleibuso 1719? Kuris dirba 3-u maršrutu.
      Gerai atrode, 5-ame marsrute priskirta masina garaz.nr. 1555

      Comment


        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
        1555 troleibusas iš 5-ojo maršruto perėjo į rezervą, o 1555 brigada pasiemė 1123 troleibusą į 5-a maršrutą, 1641 troleibusas irgi rezervinis, 2 dienas dirba 14-u maršrutu, o 1641 brigada kiek supratau priskyrė 1642 troleibusą, o 1642 brigada perėjo ant Amber troleibuso 1719? Kuris dirba 3-u maršrutu.
        Tiesą pasakius, aš nesupratau visos šitos makalizacijos prasmės. Negali būti, kad vien dėl Amberių čia taip viskas savaime išsiderino.

        Dėl 1642 ir 1719, atrodo, viskas aišku - 1719 atsistojo į 1642 vietą. 1642 savo ruožtu grįžo į šiltą vietą 10-ame maršrute, kur jis dirbo daug metų iki nebuvo išrastas dviratis - 3-o maršruto troleibusai 1-ame parke. Iš 10-o maršruto iškrito ne vien 1641, bet ir 1116 (10-ame maršrute "apsigyveno" poremontinis 1609). 1641 atsidūrė 14-ame maršrute (beje ten jis stabiliai jau ne pirma savaitė) ir išspyrė, atrodo, 1532? O 1116, nu neįtikėtina, bet atsistojo į 1123 vietą 12-ame maršrute (ir ten jis jau irgi stabiliai ne pirma diena). 1532 likimas nežinomas, o 1123 tikrai dirba 5-as. Dėl 1555 taško nededu, ketvirtadienį (01.26) jis vėl pastebėtas 5-ame maršrute. Dar turi parako tas troleibusas išvyti įsibrovėlius

        Gražu pasižiūrėti, kad 2462 (atsimenat, pavadavo 2646 11-ame maršrute) vėl susirado naują darbą. Šįkart 8-ame maršrute, vietoj 2624, kurį turbūt trečiąkart remontuoja.

        Comment


          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
          Tiesą pasakius, aš nesupratau visos šitos makalizacijos prasmės. Negali būti, kad vien dėl Amberių čia taip viskas savaime išsiderino.

          Dėl 1642 ir 1719, atrodo, viskas aišku - 1719 atsistojo į 1642 vietą. 1642 savo ruožtu grįžo į šiltą vietą 10-ame maršrute, kur jis dirbo daug metų iki nebuvo išrastas dviratis - 3-o maršruto troleibusai 1-ame parke. Iš 10-o maršruto iškrito ne vien 1641, bet ir 1116 (10-ame maršrute "apsigyveno" poremontinis 1609). 1641 atsidūrė 14-ame maršrute (beje ten jis stabiliai jau ne pirma savaitė) ir išspyrė, atrodo, 1532? O 1116, nu neįtikėtina, bet atsistojo į 1123 vietą 12-ame maršrute (ir ten jis jau irgi stabiliai ne pirma diena). 1532 likimas nežinomas, o 1123 tikrai dirba 5-as. Dėl 1555 taško nededu, ketvirtadienį (01.26) jis vėl pastebėtas 5-ame maršrute. Dar turi parako tas troleibusas išvyti įsibrovėlius

          Gražu pasižiūrėti, kad 2462 (atsimenat, pavadavo 2646 11-ame maršrute) vėl susirado naują darbą. Šįkart 8-ame maršrute, vietoj 2624, kurį turbūt trečiąkart remontuoja.
          vakar 1532 pastebėtas 2 maršrute apytiksliai pirmosiomis dienomis po atostogų įvyko "makalizacija" - dalis troleibusų perėjo ne į savo maršrutus
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
            <..> 2462 <...> vietoj 2624
            Ojei, kokia makalynė. Dar trūksta, kad čia būtų kokie nors 2642, 2426, 2264 ir 2246 .
            Šiaip nematau nieko nuostabaus čia: tiesiog ne vien troleibusas su visa vairuotojų brigada pereina į kitą maršrutą, o ir vairuotojai pereina į kitas geresnes (blogesnes?) mašinas.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Tiesą pasakius, aš nesupratau visos šitos makalizacijos prasmės. Negali būti, kad vien dėl Amberių čia taip viskas savaime išsiderino.
              Gali.

              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Dėl 1555 taško nededu, ketvirtadienį (01.26) jis vėl pastebėtas 5-ame maršrute. Dar turi parako tas troleibusas išvyti įsibrovėlius
              Tai matyt todėl kad kažkuris 5-o maršruto troleibusas dėl tech. problemų neišvažiavo ir iš parko buvo paimtas 1555 troleibusas, o šeip jisai jau yra rezervinis.

              P.S. Dėl 1116 tai ji mačiau dirbanti 10 maršrutu darbo dienomis pertrauktu grafiku, o savaitgaliais dirbanti 12-u maršrutu, gali būti kad 1116 "Chaltūrino" dirbdamas kitu maršrutu.

              Comment


                1641 dabar visda dirbs 14 maršrutu vietoje 1117. 10 maršrutu dirba dabar visada 1642 vietoje jo dirba 3 maršrutu dirba 1719. Vietoje 1116 kuris dabar 12 dirba, dirba 1609. 1720 21 maršrutu diba vietoje 1577 kuris dabar kolkas tikrai rezervas. Beje kas dar nepastebejote 1438 dirba 13 maršrutu vietoje 1508 kuris dirba 15 maršrutu.

                Comment


                  O Dieve kiek numizmatikos

                  O tai 1609 kur dabar dirba?
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    O Dieve kiek numizmatikos

                    O tai 1609 kur dabar dirba?
                    10 maršrutu. Jis yra šviežias po kapitalinio remonto ir vairuotojų ekipažas greičiausiai jį nusigriebė.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Nuo Kovo 1 dienos visi Heuliez GX417 CNG autobusai numeriai 869, 871, 872, 873 ir 874 dirbs pertraukiamais grafikais, o vietoi jų dvipamaininiuose grafikuose dirbs MAN NG262 keli autobusai.

                      Comment


                        Man NG262 #595 pirmadieni buvo pastebetas 42marsrute. Vidurnakti is Pagiriu buvo tempiamas technikines pagalbos
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Šiandien 3 maršrute važiavo ilga Karosa. Ar tai įprasta?

                          Comment


                            Ne, dabar taip būna tik tada, kai trūksta trumpų autobusų. Automatiškai, ta ilga Karosa važiuoja ir 54 ne piko metu.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Kažkelintą dieną po kapitalinio 2551 troleibusas rieda linijoj
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiaip jau jis turėjo atsirasti beveik prieš mėnesį. Bet 3-am maršrute pasirodė turbūt tik praeitą savaitę.


                                Comment


                                  Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                  Šiaip jau jis turėjo atsirasti beveik prieš mėnesį. Bet 3-am maršrute pasirodė turbūt tik praeitą savaitę.

                                  Atvaizdas

                                  Atvaizdas
                                  Aš jau ji 2,5 savaitės matau gatvėse. Gal ir daugiau.

                                  Comment


                                    Nu aš sakau, kad seniai turėjo važinėti. Bet turbūt iš pradžių pasitrynė kažkokiuose kituose maršrutuose, nes kai prieš porą savaičių jau buvau ėmęs jo ieškoti, tai 3-ame maršrute jo dar nebuvo.

                                    Comment


                                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                      Nu aš sakau, kad seniai turėjo važinėti. Bet turbūt iš pradžių pasitrynė kažkokiuose kituose maršrutuose, nes kai prieš porą savaičių jau buvau ėmęs jo ieškoti, tai 3-ame maršrute jo dar nebuvo.
                                      Nei 19, nei 9 neteko man jo matyti
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        sakykit, prašau, gal kas turit informacijos, kada 10 troleibuso maršrutas pradės į Saulėtekį kursuot?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Kol iki galo tinklo nepajungs pilnai, nesuderins maršruto grafiko ir nesugalvos, kaip Senojoje Plytinėje sutalpinti dar 1 troleibusų maršrutas kartu su 5/30/45 autobusais, tol 10 iki Saulėtekio nevažiuos.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X