Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    2747 po parka maciau vazineja )
    Matyt ruošiamas rytojaus išvažiavimui
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	549,1 kB ID:	1690474
      Penktadienį pagavau Šeimyniškių g. Antakalnio kryptimi.

      Comment


        Gal yra žinoma, kelintu šiandien išvažiavo 2747 (jei išvis išvažiavo)?

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Gal yra žinoma, kelintu šiandien išvažiavo 2747 (jei išvis išvažiavo)?
          3 pagal https://transphoto.ru/photo/1169338/

          Comment


            Jau tuoj vasaris, o 4575 vis dar neišvažiavo į maršrutus. Gal yra žinoma kokios bėdos su šiuo autobusu?

            Comment


              Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
              Jau tuoj vasaris, o 4575 vis dar neišvažiavo į maršrutus. Gal yra žinoma kokios bėdos su šiuo autobusu?
              Bėdos tokios, kad man rodos jis net nepristatytas dar...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                Bėdos tokios, kad man rodos jis net nepristatytas dar...
                Lygtais pristatytas, tačiau bėdos su dokumentacija, kiek supratau
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                  Lygtais pristatytas, tačiau bėdos su dokumentacija, kiek supratau
                  Keista, kad tik su vienu autobusu tokia problema

                  Comment


                    Kol kas niekas jo gyvai nematė
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      4575 netikėtai pasirodė :-) Šiandien dirba 53 maršrute.

                      Comment


                        Įdomu, ar važiavo nors kartą 46 naujasis dvigubas Soliaris? Kokie šansai, kad dvigubi autobusai grįš į šį maršrutą?

                        Comment


                          2019-02-16 d. A10 maršrute pastebėtas ilgas solaris autobusas.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                            2019-02-16 d. A10 maršrute pastebėtas ilgas solaris autobusas.
                            4151,4152,4173, vienpamaininiai, fotobuse jau įamžinti.

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                              4151,4152,4173, vienpamaininiai, fotobuse jau įamžinti.
                              Bet nieks nenufilmavo, kaip jie pravažiuoja, nes vis SĮSP sako nepravažiuojama.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                                Bet nieks nenufilmavo, kaip jie pravažiuoja, nes vis SĮSP sako nepravažiuojama.
                                Šia diena buvo įrodyta, kad Senamiesčio gatvės ,,draugiškos'' ilgiems autobusams .

                                Comment


                                  Kieno iniciatyva buvo leisti ilgus autobusus 10-am? Ar tik ne pačio SĮSP?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Kieno iniciatyva buvo leisti ilgus autobusus 10-am? Ar tik ne pačio SĮSP?
                                    Greičiausiai pats VVT savo iniciatyva.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Šitas mitas jau seniai sugriautas buvo. Net 11 laisvai gali dirbti ilgi. Ypatingų manevrų ten daryti nereikia, o standartiniai trumpi ir taip seniau važinėdavo.
                                      Kieno iniciatyva buvo ilgi autobusai 10 - neaišku, bet faktas, kad dar gyvenam tarybinės "pokazūchos" laikais: į visus maršrutus, einančius per centrą buvo sumesti vien tik naujieji Solaris. Net ir į vienpamaininius.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        O tai pala, apmokejimas VVT nera skirtingas trumpiem ir ilgiem autobusam?

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Šitas mitas jau seniai sugriautas buvo. Net 11 laisvai gali dirbti ilgi. Ypatingų manevrų ten daryti nereikia, o standartiniai trumpi ir taip seniau važinėdavo.
                                          Kieno iniciatyva buvo ilgi autobusai 10 - neaišku, bet faktas, kad dar gyvenam tarybinės "pokazūchos" laikais: į visus maršrutus, einančius per centrą buvo sumesti vien tik naujieji Solaris. Net ir į vienpamaininius.
                                          O tai ten turi rudziu kalnai vazinet ar kas? As nematau jokios pakazuhos tame, bet kai pirmom dienom buvo gainiojami naujieji Solariai kazkur po kaimus uz Vilniaus, tai jo.. Tikrai toks sovietmetis, kazkam i sikna lindimas. Priedo ju pakankamai daug tu trumpu - ne tik centre matau, bet visam mieste. 10 trasa, jei gerai pastebejau buvo pakeista, kai vaziavo ilgieji - vaziavo pylimo g.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X