Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

    Ar čia nuotraukoje trumpas Manas pavaizduotas?
    Tai buvo trumpas.
    Abrikosai mus išgelbės. ~

    Comment


      Sveiki,
      Norėčiau jūsų paklausti: Iki kada 2G savaitgaliais kursuos ilgi (18m) autobusai? Nes aš vakar taip naiviai tikėjausi, jog šiandien ten bus jau trumpi autobusai, kai jokia paroda nevyksta... Bet šiandien vis gi dar ilgi autobusai ten kursuoja.

      Ačiū už atsakymą.

      Comment


        Kiek man yra žinoma, pastoviai miksas autobusų 2g maršrute savaitgalį - tiek trumpi, tiek ilgi pasirodo.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Gal žinote, kodėl vakar, apie 18 valandą, Savanorių prospekte buvo galima matyti 2 troleibusą? Į abi puses mačiau. Pagalvojau, kad man čia pervargimas ir vaidenasi, bet tai pastebėjo ir kiti žmonės.

          Lyg to būtų maža, tuo pat metu iš Žemaitės gatvės išsuko 20 troleibusas Centro kryptimi.

          Gal stotyje kokia nelaimė buvo?

          Comment


            35 203

            Comment


              Kodėl taip nyku šioj temoj? Kodėl čia išvis yra rašoma tik apie 203 ir 302, o ne apie trumpus autobusus G maršrutuose darbo dienomis ir apie ilgus 2G savaitgaliais? Nes tai, kas dabar vyksta šioje temoje, yra absurdas. Jau tikrai neįdomu (bent jau man) kiekvieną dieną skaityt tuos pačius postus, kur 203/302 dirba.
              Paskutinis taisė denisas; 2017.05.17, 19:20.

              Comment


                Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                Gal žinote, kodėl vakar, apie 18 valandą, Savanorių prospekte buvo galima matyti 2 troleibusą? Į abi puses mačiau. Pagalvojau, kad man čia pervargimas ir vaidenasi, bet tai pastebėjo ir kiti žmonės.

                Lyg to būtų maža, tuo pat metu iš Žemaitės gatvės išsuko 20 troleibusas Centro kryptimi.

                Gal stotyje kokia nelaimė buvo?
                Panašu į trolinimą. Iš Žemaitės g. nėra nusukimo troleibusams Centro kryptimi.

                Comment


                  Parašė denisas Rodyti pranešimą
                  Kodėl taip nyku šioj temoj? Kodėl čia išvis yra rašoma tik apie 203 ir 302, o ne apie trumpus autobusus G maršrutuose darbo dienomis ir apie ilgus 2G savaitgaliais? Nes tai, kas dabar vyksta šioje temoje, yra absurdas. Jau tikrai neįdomu (bent jau man) kiekvieną dieną skaityt tuos pačius postus, kur 203/302 dirba.
                  Kažkaip kiekvieną dieną nieks ir nerašinėja apie 203 ir 302, ponaiti, o jau anksčiau, prieš žiemą buvo minėta, kad 203 ir 302 yra unikalūs ir įdomūs, ir juos skelbt gerai, o ne trumpus 1G-6G, kurie išties pasitaiko. Vien 5G absoliučiai kiekvieną dieną (d.d.) visad 1 trumpas būna. 2G ilgi savaitgalį jau šitiek laiko yra įprasta (aišku ir trumpų būna), tai kam rašyt tuos ilgus autobusus čia?..

                  Comment


                    Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                    Gal stotyje kokia nelaimė buvo?
                    Ties Vingriais buvo nutrūkęs kontaktinis tinklas.

                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                    Kodėl čia išvis yra rašoma tik apie 203 ir 302, o ne apie trumpus autobusus G maršrutuose darbo dienomis ir apie ilgus 2G savaitgaliais? Jau tikrai neįdomu (bent jau man) kiekvieną dieną skaityt tuos pačius postus, kur 203/302 dirba.
                    Todėl, kad 203 ir 302 dirba ne kasdien. O tavo minėti reiškiniai yra kasdienybė. Tai nėra tavo asmeninė tema. Yra Facebook'o grupės - ten gali rašinėti kur visi 300 autobusų dirba šiandien.

                    Parašė 1G2G Rodyti pranešimą
                    Panašu į trolinimą. Iš Žemaitės g. nėra nusukimo troleibusams Centro kryptimi.
                    Tikrai? 1542, 1659, 1496, 1679, 1700, 1563 ir tuo labiau Amberiui 1720 tas KT "nebuvimas" nebuvo kliūtis. Kaip ir 2620 su 2713, kurie važinėjo 1 maršrutu ir pasinaudojo atjungtais nuo Laisvės pr. tinklo 11 maršruto laidais posūkiui nuo Vaivorykštės iki Pasakų parko. Šiaip galėjo ir 1 su 7 važiuoti kaip 1 parko troleibusai - per Basanavičiaus g., bet 2-ojo parko dispečeris turbūt nurodė važiuoti per Lazdynus. Užtat minias žmonių Pamėnkalnio, Jasinskio ir Kęstučio gatvėse vežė vienintelis 3 maršrutas.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien dirbdamas 53 maršrutu užsidegė 997 autobusas, du gaisrinių ekipažai atvyko gesinti autobuso.

                      Comment


                        Nuotraukas galima pamatyti temoje Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                          2G ilgi savaitgalį jau šitiek laiko yra įprasta (aišku ir trumpų būna).
                          Na 2G tą savaitgalį (gegužės 13-14 d.) tai išvis dirbo ilgi autobusai visais maršruto grafikais, bent jau šeštadienį.
                          Paskutinis taisė denisas; 2017.05.18, 17:13.

                          Comment


                            Atnaujinu temą. Nuo šio šeštadienio 36 ir 66 savaitgaliais dirbs tik ilgi autobusai. Šiandien dirba:
                            36 - 746, 991;
                            66 - 509.

                            Bet apie 2G tai išvis tyliu - ten irgi yra ilgi autobusai, bent jau 3 (741, 770 ir 3014). Nesuvokiu, kokio velnio ten taip pat paleido ilgus autobusus, kai šie dabar tokiu sezonu yra daug reikalingesni užmiesčio maršrutuose nei 2G.
                            Paskutinis taisė denisas; 2017.05.20, 11:19.

                            Comment


                              Parašė denisas Rodyti pranešimą
                              Atnaujinu temą. Nuo šio šeštadienio 36 ir 66 savaitgaliais dirbs tik ilgi autobusai. Šiandien dirba:
                              36 - 746, 991;
                              66 - 509.

                              Bet apie 2G tai išvis tyliu - ten irgi yra ilgi autobusai, bent jau 3 (741, 770 ir 3014). Nesuvokiu, kokio velnio ten taip pat paleido ilgus autobusus, kai šie dabar tokiu sezonu yra daug reikalingesni užmiesčio maršrutuose nei 2G.

                              Ir 3010 66.

                              Comment


                                19-am trumpi. Ar 16-am irgi, neaišku.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  [METACAFE][/METACAFE]
                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  19-am trumpi. Ar 16-am irgi, neaišku.
                                  16, į autobusų parką iš stoties pajudėjęs 18:35, buvo trumpa Castrosua. Tikslaus numerio nepažiūrėjau.

                                  Ir dar, kaži, kodėl 115 maršrute dirbančiame 193 net karštu oru įjungtas ŠILDYMAS...

                                  Comment


                                    Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                                    [METACAFE][/METACAFE]

                                    16, į autobusų parką iš stoties pajudėjęs 18:35, buvo trumpa Castrosua. Tikslaus numerio nepažiūrėjau.

                                    Ir dar, kaži, kodėl 115 maršrute dirbančiame 193 net karštu oru įjungtas ŠILDYMAS...
                                    977 tas 16

                                    Comment


                                      Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                      Bet apie 2G tai išvis tyliu - ten irgi yra ilgi autobusai, bent jau 3 (741, 770 ir 3014). Nesuvokiu, kokio velnio ten taip pat paleido ilgus autobusus, kai šie dabar tokiu sezonu yra daug reikalingesni užmiesčio maršrutuose nei 2G.
                                      Tavo maldos išgirstos - šiandien tik trumpi, praktiškai vien švediški dujiniai. Tikrai "konfortiška" prie +25. O "užmiesčio" maršrutai tai tik 36/66, kur jie reikalingi. Visur kitur pakanka trumpų.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Tavo maldos išgirstos - šiandien tik trumpi, praktiškai vien švediški dujiniai. Tikrai "konfortiška" prie +25. O "užmiesčio" maršrutai tai tik 36/66, kur jie reikalingi. Visur kitur pakanka trumpų.
                                        O kur dar 16, 19, 42, 78? Juk šie maršrutai irgi yra užmiestiniai...
                                        Paskutinis taisė denisas; 2017.05.21, 15:46.

                                        Comment


                                          Pastariesiems, ypatingai 19 ir 42, pakanka trumpų visais metų laikais savaitgalio ir švenčių dienomis.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X