Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne grupės nariams nerodo.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Ne grupės nariams nerodo.
      https://www.facebook.com/groups/2894...6030094522092/



      daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...ediku-7521375/
      Paskutinis taisė do.; 2018.09.10, 14:58.

      Comment


        Šiandien iš rezervo į 19 maršrutą išvažiavo 3009 velobusas
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Pylimo g. V7011 įvažiavo į galą 479.

          Comment


            Šiandien apie pietus Pylimo g. važiavo Solaris su "Bandomasis važiavimas" lipdukais? Lipdukai super duper ekologiškumą vaizdavo, kaip supratau. Biodujos?

            Comment


              Parašė liootas Rodyti pranešimą
              Šiandien apie pietus Pylimo g. važiavo Solaris su "Bandomasis važiavimas" lipdukais? Lipdukai super duper ekologiškumą vaizdavo, kaip supratau. Biodujos?
              Gal čia buvo SCANIA?
              „Scania“ Lietuvos keliuose testuos vandenilio technologijas
              Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...technologijas/ .

              Comment


                10 maršrute pagaliau ilgi autobusai ! 336,436,700,701,743,770,778,3016 ir vienintelis be ryšio 476, kuris sugedo ir pakeitė 4007 rezervas
                22 ir 31 šiandien irgi.
                Paskutinis taisė Mantas95; 2018.09.22, 13:20.

                Comment


                  Kaip čia taip, gi 10 negalima ilgų leist pagal sįsp logiką... :o

                  Comment


                    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                    Kaip čia taip, gi 10 negalima ilgų leist pagal sįsp logiką... :o
                    Na šiandien 10 trasa visą dieną pakeista, nevažiuoja gilyn Senamiesčiu, tik nuo 21:29 jau pirmas reisas nuo Kaimelio bus kai normali trasa gilyn senamiesčiu bus, įdomu įdomu bus

                    Comment


                      Kas žino, kokios bėdos su raudonais ilgais Oslo MAN'ais? Vos ne pusė jų pažymėti kaip nevažiuojantys. Pavyzdžiui 3018 jau nuo 2018 m. pradžios nesimato maršrutuose. Ar juos dar taiso kas nors ar jau palikti likimo valiai?

                      Comment


                        Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                        Kas žino, kokios bėdos su raudonais ilgais Oslo MAN'ais? Vos ne pusė jų pažymėti kaip nevažiuojantys. Pavyzdžiui 3018 jau nuo 2018 m. pradžios nesimato maršrutuose. Ar juos dar taiso kas nors ar jau palikti likimo valiai?
                        Kiek žinau variklio bėdos ...Kokia nors kita info apie juos mane irgi domintų. O 3018 paskutinį sykį matytas 2017m. spalį, tad jau beveik metai kai jis nedirba...
                        Paskutinis taisė Mantas95; 2018.09.27, 19:24.

                        Comment


                          Pas 3018 berods variklis, pas 3017 pavarų dėžė, jei gerai atsimenu. Analogiškos bėdos ir kitiems nedirbantiems ilgiems Oslo Man'ams
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Geras pavyzdys, kad nebeapsimoka pirkti senų autobusų ir dar tokių pakankami naujų ir labai brangių.

                            Comment


                              Yra gandų, kad pas kai kuriuos sugedo kažkokie valdymo blokai/kompiuteriai ir jų pakeitimas kainuoja labai brangiai.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                O gaila. Būtent jie man labiausiai patinka.

                                Comment


                                  Na va, 4022 šiandien kaip tik sugrįžo į gatves

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Yra gandų, kad pas kai kuriuos sugedo kažkokie valdymo blokai/kompiuteriai ir jų pakeitimas kainuoja labai brangiai.
                                    Čia gali būti analogiška priežastis, jog pas 3015 gana dažnai nedirba galinė šoninė švieslentė?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                      Čia gali būti analogiška priežastis, jog pas 3015 gana dažnai nedirba galinė šoninė švieslentė?
                                      Su švieslentėmis pas mus nesicackinama ir uždedamos lentelės Tuo labiau, kad centrinis valdymo blokas vargiai turi kažkokį ryšį su švieslente, nebent su informavimo sistema bendrai.
                                      O valdymo blokas tai prietaisas, reguliuojantis beveik viską autobuse, įskaitant variklį, jo darbą (pvz. jei variklis perkaito, toks blokas teoriškai turėtų informuoti apie tai vairuotoją ekranėlyje už vairo ir po kelių minučių užgesinti variklį), pavarų dėžės persijungimą ir t.d. Kalbant labai primityviai, visa atsirandanti informacija (ar tai būtų nuo jutiklių mechanizmuose, ar vairuotojo veiksmų) yra apdorojama per tą centrinį bloką.

                                      Comment


                                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                        O valdymo blokas tai prietaisas, reguliuojantis beveik viską autobuse, įskaitant variklį, jo darbą.
                                        Aha, būtent tai ir turėjau omenyje.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          2018-10-01 d. A36 dirba ilgas Solaris.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X