Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
    Vakar 3G teko matyti 545 (turbūt iš rezervo). Džiugu, kad vairuotuojai liko tie patys
    Abejoju, jog iš rezervo. Niekam ne paslaptis, jog 541-550 stos į pertraukiamus grafikus - vietoje baltųjų Berkhof
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

      Pavyzdžiui, dabar visai įdomu būtų sužinoti, kur darbuojasi iš 2TP į AP perduoti autobusai.
      Na pavyzdys - 340 5G , 449 3G , 448 24, 338 ir vakar ir šiandien Santariškių greituosiuose, o Castrosua įvairiai visur, dauguma taip, aišku pertraukiami.
      Paskutinis taisė Mantas95; 2018.03.13, 15:56.

      Comment


        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

        Pavyzdžiui, dabar visai įdomu būtų sužinoti, kur darbuojasi iš 2TP į AP perduoti autobusai.
        Šiandien 427 darbavosi 74-am, 428 16-am
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          75 dirba ilgas mėlynas MAN. 1G-428, 2G-543
          Paskutinis taisė Naujaneriai; 2018.03.14, 08:54.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Panašu, jog 428 ir 543 stabiliai dirbs 1G maršrute piko metu.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Vakar mačiau autobusa Scania 4G autobusas ivažiavo i Karoliniškių puse

              Comment


                Šiandien 969 21
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                  Parašė Arnas Gar Rodyti pranešimą
                  Vakar mačiau autobusa Scania 4G autobusas ivažiavo i Karoliniškių puse
                  Gi Scanių parkas Eišiškių plente, patarčiau pasinagrinėt reisų į /iš parką reisus tvarkaraščiuose.

                  969 vakar irgi 21 ​​​​​​, o anksčiau dažniau buvo 33.

                  Comment


                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                    969 vakar irgi 21 ​​​​​​, o anksčiau dažniau buvo 33.
                    Nuo kovo 10 d. 33 maršrute nebeliko pertraukiamo grafiko (jis tapo pamaininiu), todėl 969 čia, ko gero, jau nedirbs.

                    Comment


                      iš meteorito nuomojamas 448 perkeltas iš 2TP į AP 03-15 buvo 53.

                      Comment


                        337 pervarytas į AP.

                        Comment


                          Šiandien, savaitgalį, kai laisvų gerų naujų autobusų na tikrai turėtų būti parke - 17-am senolis 078.

                          Comment


                            Panašu, jog savaitgaliais ilgieji ispanai nedirba. Bent Berkhofus tekdavo matyti dirbančius ir savaitgalį
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              428 - 30
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                36 478. Nebeliko skandinavų grabų, tai pasijautė trumpų stygius, tik 889 beliko, šiandien jis 73, bet ir tai paskutines dienas skaičiuoja, 03-27 baigsis TA.
                                Taip pat šiandien Laisvės prospektu, po 14 valandos, link į Mandarino pusę važiavo 8015, neaiškiu tikslu. Nes į tą pusę nei parkas, nei 4G trasa. Įdomus įvykis nutiko ir su 436 46, vėlavo ilgokai, į Rygos st. link centro atvažiavo tuščias su 15min. vėlavimu, ir atvažiavo ne iš Laisvės prospekto, o nuo Rygos gatvės (kaip 43,73,5G), matomai vairuotojas buvo pasiklydęs Pašilaičiuose, nepasuko galbūt į Gabijos gatvę, o numynė pirmyn kaip 5G.

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  36 478. Nebeliko skandinavų grabų, tai pasijautė trumpų stygius, tik 889 beliko, šiandien jis 73, bet ir tai paskutines dienas skaičiuoja, 03-27 baigsis TA.
                                  Taip pat šiandien Laisvės prospektu, po 14 valandos, link į Mandarino pusę važiavo 8015, neaiškiu tikslu. Nes į tą pusę nei parkas, nei 4G trasa. Įdomus įvykis nutiko ir su 436 46, vėlavo ilgokai, į Rygos st. link centro atvažiavo tuščias su 15min. vėlavimu, ir atvažiavo ne iš Laisvės prospekto, o nuo Rygos gatvės (kaip 43,73,5G), matomai vairuotojas buvo pasiklydęs Pašilaičiuose, nepasuko galbūt į Gabijos gatvę, o numynė pirmyn kaip 5G.
                                  Greičiausiai žiūrėjo A55 trasa nuo Lazdynų iki Santariškių. Nes iki pavasario (balandžio ar gegužės mėn.) turi perimti likusis A7, A43, A55 autobusų maršrutus UAB „Transrevis“.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                                    Greičiausiai žiūrėjo A55 trasa nuo Lazdynų iki Santariškių.
                                    Tuomet labai liūdna, kad mokęsčių mokėtojų pinigai bus švaistomi iš esmės oro vežiojimui
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      Įdomus įvykis nutiko ir su 436 46, vėlavo ilgokai, į Rygos st. link centro atvažiavo tuščias su 15min. vėlavimu, ir atvažiavo ne iš Laisvės prospekto, o nuo Rygos gatvės (kaip 43,73,5G), matomai vairuotojas buvo pasiklydęs Pašilaičiuose, nepasuko galbūt į Gabijos gatvę, o numynė pirmyn kaip 5G.
                                      436 iš Skalvių žiedo išvažiavo 10 min. vėluodamas, ir nurūko maršruto trasa iki pat Žaliojo tilto be sustojimų. Vakar taip 4010 "vijosi" grafiką 3G maršrutu - važiavo nustatęs 1G maršrutą švieslentėje, be sustojimų.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        4010 važiavo su keleiviais? Galima nustatyti "3G Oro uostas" ir žemiau parašyti "be sustojimų iki x stotelės"?

                                        Comment


                                          Nemanau, kad šitiek teksto sutilptų priekinėje švieslentėje - turbūt tektų viską rašyti labai mažomis raidelėmis, kas nebūtų patogu norintiems perskaityti keleiviams.

                                          Plius, kam tas pranešimas “be sustojimų iki X stotelės”, jeigu autobusas vistiek niekur nestoja ir keleiviai į jį įlipti negali maždaug “nors ir negaliu įlipti, bet bent žinau kad ir kitose stotelėse keleiviai įlipti negali” ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X