Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nekasdienis atvejis - 1G maršrute vienu iš žemagrindžiu grafiku dirba 390 Karosa
    19 871. Paprastai šie du autobusai dirba pertrauktais grafikais
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Vasarą Heuliezai, CNG Man'ai, mersai, karosos gan dažnas atvėjis pamainose.
      Smarkiai apmažėję karosų mieste, TA daug kam pasibaigę, ar tikėtinas dalykas, kad pagaliau artėja Karosų ,,saulėlydis"?
      Oslo 693 MAN'as jau irgi Vilniuje.

      Comment


        Oslo MAN'ai kaip ir turėtų būti pakaitiniai vietoje Karosų. Nes šiuo metu visiškai nekvepia tuo, kad VVT didintų ilgų autobusų skaičių maršrutuose.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Ar dar atvaryti Man'ai į parką, apart Manto minėtą Oslo 693?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
            Vasarą Heuliezai, CNG Man'ai, mersai, karosos gan dažnas atvėjis pamainose.
            Puikus pavyzdys - vakar 1G žemagrindžio reisu dirbo 874. Ir šiaip, pastarosiomis šios savaitės dienomis šiame maršrute man teko pastebėti po 2 pertraukiamus autobusus pamainoje.
            Paskutinis taisė denisas; 2017.07.26, 18:25.

            Comment


              Parašė denisas Rodyti pranešimą

              Puikus pavyzdys - vakar 1G žemagrindžio reisu dirbo 874.
              Tai čia viskas puiku , žemagrindis autobusas žemagrindžiu reisu, dabar labai jis sutvarkytas, negęsta ir šeip gan tvarkingas. Tik pvz stotelėj švieslentės Heuliezus ir Cng Man'us rodo kaip nežemagrindžius...

              Comment


                Kai kuriuose Solariuose atjungta vidinė švieslentė. Kiek atkreipiau dėmesį, tai atjungta pas 951 ir 958. Gali ir daugiau Solarių būti su atjungtomis vidinėmis švieslentėmis
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Po kapitalinio remonto į gatves išvažiavo Škoda 14tr #1565. Linijoje maždaug nuo šeštadienio
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Šiandienos pastebėjimai:
                    2G - 3008, kuris jau šitiek laiko yra įprastas 1G;
                    46 - ilgas Volvo (arba 749, arba 771). Ar ten jau įprasta vasaros sezonu matyt nors vieną ilgą 46 darbo dienomis ar ne? Nes lyg ir kolega Mettal minėjo, kad 46 buvo ir 2 ilgi...

                    Comment


                      Tai tik tada tie 2 ilgi buvo ir viskas. Toliau tik trumpi visą vasarą.
                      50 203 arba 302.
                      Paskutinis taisė Mantas95; 2017.08.04, 09:09.

                      Comment


                        Šią savaitę buvo kartą 480 46-u, kaip ir vakar 776 buvo 10 pertraukiamu. Bet šiaip šią vasarą 46 tik trumpi.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Šiandien 3007 1G velobuso grafiku.
                          Taip supratau, jog velobusas (jei vietoje 3009 išvažiavo 3007) šiandien šiame maršrute neegzistuoja.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            1G šiandien eilinis bardakas. Velobuso reisu dirba 3006. Jeigu taip bus ir ateinančios savaitės dienomis, tada jau tikrai nerašysiu.
                            EDIT. Šiandien 2G (726) įvyko akibrokštas - vairuotojas stojo Čiobiškio st. (link Viršuliškių), nors ten stot nereikia.
                            Paskutinis taisė denisas; 2017.08.06, 19:21.

                            Comment


                              Ko norėt kai 3009 gan dažnai genda. Bet va nors gerai, kad tuo reisu ilgą autobusą leidžia. Anksčiau pora savaitgalių buvo minėtas 3012 tai jis irgi buvo velobuso reisu.
                              Geriau jau 3008 būtų padarę velobusu, nes šitas nenugalimas.

                              Comment


                                Matomai 3008 nepadarė Velobusu dėl to, kad šis autobusas dirba 5-dienėj. O velobusas reikalingas ir savaitgalį. Ta pati pasaka ir su 3007.
                                Įdomiausia, kad 595 kai buvo velobusu, dirbo tik pertraukiamais grafikais darbo dienomis.
                                Vakar 3008 svečiavosi 42-am
                                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.08.06, 14:07.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  Ko norėt kai 3009 gan dažnai genda. Bet va nors gerai, kad tuo reisu ilgą autobusą leidžia. Anksčiau pora savaitgalių buvo minėtas 3012 tai jis irgi buvo velobuso reisu.
                                  Geriau jau 3008 būtų padarę velobusu, nes šitas nenugalimas.
                                  Gerai tai gerai, bet kaip suprantama, nuo to labai nukenčia dviračių turėtojai - jų iš karto vairuotojas paprašo palikt autobusą, kai šie įkelia dviratį. Panašią situaciją mačiau, kai mergina bandė įkelt dviratį į 777 (1G) Pramogų arenos stotelėje (link Santariškių), vairuotojas pamatęs tai per veidrodėlį, išlipo iš savo kabinos ir išprašė jaunąją dviratininkę iš autobuso.
                                  Paskutinis taisė denisas; 2017.08.06, 13:43.

                                  Comment


                                    Tai tas 777 matomai nebuvo "velobusas". Manau, kad ilgas autobusas 1G visą savaitgalį važinėjo velobuso grafiku su nurodymu neišvarinėti dviratininkų. Antraip būtų paleidę trumpą ir tiek.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Maršrute, kur yra "jūsų durys priekinės", mačiau trumpą Karosą.
                                      Klausimas - ar perdirbo vairuotojo kabinas Karosose Vilniuje, ar čia keleiviams, taip sakant, VVT pokštas - bučiuok duris?

                                      Comment


                                        Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                        Maršrute, kur yra "jūsų durys priekinės", mačiau trumpą Karosą.
                                        Klausimas - ar perdirbo vairuotojo kabinas Karosose Vilniuje, ar čia keleiviams, taip sakant, VVT pokštas - bučiuok duris?
                                        Trumpos yra tik dvi Karosa ir jos yra skirtos mokytis vairuoti kitaip sakant mokyklinės.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Tai tas 777 matomai nebuvo "velobusas". Manau, kad ilgas autobusas 1G visą savaitgalį važinėjo velobuso grafiku su nurodymu neišvarinėti dviratininkų. Antraip būtų paleidę trumpą ir tiek.
                                          Vat būtent. Prisimenu, dar gegužės pradžios kažkurį tai šeštadienį vietoje velobuso buvo trumpas 713.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X