Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą
    Nežinote, šiandien A55 važiuoja 12 ar 18m autobusai?
    Mano turimais duomenimis, visomis dienomis 55-u bus trumpos mašinos
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Po šiandienos jau viskas aišku yra, kodėl tokia numeracija. Mašinas 3*** gavo 1 poskyris, 4*** - 2-as.
      Atspejau

      Comment


        Be komentarų.. Ketvirtadienį 6:35 tokį vaizdelį radau #818, kuris jau užbaiginėjo pirmą ratą 19-am maršrute /\
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Tai dar vienas įrodymas, kaip VVT mechanikams ant visko yra nusispjauti.

          Comment


            Tame tarpe ir kai kuriems vairuotojams...
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Šiandien troleibuse 2690 (16) pastebėjau skelbimą, kad ant troleibuso srovės imtuvų yra uždėti bandomieji angliukai. Gali būti, kad visiems Solariams bus uždėti nauji angliukai.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Su 87 prasti reikalai , greitu metu manau dažnės tvarkaraštis, nes važiuoja pilnut pilnutėliai šio maršruto autobusai, o ilgų autobusų tikrai neleis.

                Comment


                  87-948,768.
                  O sekantis nežinomas.

                  Comment


                    Parašė Eipas65 Rodyti pranešimą
                    87-948,768.
                    O sekantis nežinomas.
                    Lygtais mačiau dar vieną MAN'ą , be 948 dar kažkoks.

                    Comment


                      Sakykit ką norit, bet 87-as grąžintas atgal į antrą poskyrį.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Tikrai prasti reikalai su 87, teko šiandien važiuoti 07:05 is Bukiškių st. Atvažiavo pilnut pilnutėlis standartinės talpos autobusas VOLVO visos sėdimos vietos buvo užimtos, iki Jurgio Baltrušaičio st. teko stovėti. Pavilionio st. žmonės net nelipo į autobusą, nes tikriausiai nieks jiems nepranešė apie 60 marš. panaikinimą. Tikiuosi,kad paleis ilgus autobusus bent jau piko metu.

                        Comment


                          Parašė Eipas65 Rodyti pranešimą
                          Tikrai prasti reikalai su 87, teko šiandien važiuoti 07:05 is Bukiškių st. Atvažiavo pilnut pilnutėlis standartinės talpos autobusas VOLVO visos sėdimos vietos buvo užimtos, iki Jurgio Baltrušaičio st. teko stovėti. Pavilionio st. žmonės net nelipo į autobusą, nes tikriausiai nieks jiems nepranešė apie 60 marš. panaikinimą. Tikiuosi,kad paleis ilgus autobusus bent jau piko metu.
                          Būtų labai keista matyti 87 ilgus autobusus, to deja tikrai nebus, nes juk nevisur tas ilgas autobusas galės apsisukti. Aš pvz. nežinau kelių būklės ten aplink Bendorėlius, bet nutuokiu, kad ten kelias netinkamas ilgam autobusui... Tai vat. Manau tikrai kažkada, gal net nuo gruodžio mėn. gali dažnėti tvarkaraštis.

                          Comment


                            Parašė Eipas65 Rodyti pranešimą
                            Tikrai prasti reikalai su 87, teko šiandien važiuoti 07:05 is Bukiškių st. Atvažiavo pilnut pilnutėlis standartinės talpos autobusas VOLVO visos sėdimos vietos buvo užimtos, iki Jurgio Baltrušaičio st. teko stovėti. Pavilionio st. žmonės net nelipo į autobusą, nes tikriausiai nieks jiems nepranešė apie 60 marš. panaikinimą. Tikiuosi,kad paleis ilgus autobusus bent jau piko metu.
                            O ne geriau bent jau pridėti 4 autobusą, rytinio bei vakarinio piko metu?
                            Abrikosai mus išgelbės. ~

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Būtų labai keista matyti 87 ilgus autobusus, to deja tikrai nebus, nes juk nevisur tas ilgas autobusas galės apsisukti. Aš pvz. nežinau kelių būklės ten aplink Bendorėlius, bet nutuokiu, kad ten kelias netinkamas ilgam autobusui... Tai vat. Manau tikrai kažkada, gal net nuo gruodžio mėn. gali dažnėti tvarkaraštis.
                              Gan dažnai pravažiuoju pro Bendorėlius.

                              Manau čia gali būti bėdų:

                              Posūkis prie mažosios riešės st.

                              Paskutinis taisė Lucario; 2015.02.02, 21:55.
                              Abrikosai mus išgelbės. ~

                              Comment


                                Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                                O ne geriau bent jau pridėti 4 autobusą, rytinio bei vakarinio piko metu?
                                Žinoma būtų geriau, bet ar išleis dar vieną autobusą ???

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  Būtų labai keista matyti 87 ilgus autobusus, to deja tikrai nebus, nes juk nevisur tas ilgas autobusas galės apsisukti. Aš pvz. nežinau kelių būklės ten aplink Bendorėlius, bet nutuokiu, kad ten kelias netinkamas ilgam autobusui... Tai vat. Manau tikrai kažkada, gal net nuo gruodžio mėn. gali dažnėti tvarkaraštis.
                                  Autobusui gali kilti problemų nebent Beržų/Mokyklos/Molėtų g. sankryžoje, ir tai tik sukant dešinėn. Tačiau galima susitarti su VRS ir nupaišyti STOP liniją. Kiek žinau, ji būna ne tik šviesoforinėse sankryžose.

                                  Lucario, esant tokiai situacijai, kai kiekvieną savaitę dega bent po autobusą, tai visai protinga būtų paleisti bent vieną ilgą autobusą. Išimti jį galima iš 75, kur ilgi autobusai važinėja beveik tušti.

                                  Comment


                                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                    Autobusui gali kilti problemų nebent Beržų/Mokyklos/Molėtų g. sankryžoje, ir tai tik sukant dešinėn. Tačiau galima susitarti su VRS ir nupaišyti STOP liniją. Kiek žinau, ji būna ne tik šviesoforinėse sankryžose.

                                    Lucario, esant tokiai situacijai, kai kiekvieną savaitę dega bent po autobusą, tai visai protinga būtų paleisti bent vieną ilgą autobusą. Išimti jį galima iš 75, kur ilgi autobusai važinėja beveik tušti.
                                    75 dirba ir nemažai trumpų autobusų, o šiam maršrute ypač piko metu neužtenka trumpų, tai ilgų autobusų reikia, visgi trasa ilga (Santariškės-Pilaitė).

                                    Comment


                                      Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                                      Gan dažnai pravažiuoju pro Bendorėlius.

                                      Manau čia gali būti bėdų:

                                      Posūkis prie mažosios riešės st.

                                      Atvaizdas


                                      Avižienių ratas
                                      Atvaizdas
                                      Avižienių žiede tikrai nekiltų problemų apsisukti ilgam autobusui, nes identiškas žiedas yra Vaidotuose, kur 78 autobusas drąsiai jame sukinėjasi.

                                      Comment


                                        Parašė Eipas65 Rodyti pranešimą
                                        Tikrai prasti reikalai su 87, teko šiandien važiuoti 07:05 is Bukiškių st. Atvažiavo pilnut pilnutėlis standartinės talpos autobusas VOLVO visos sėdimos vietos buvo užimtos, iki Jurgio Baltrušaičio st. teko stovėti. Pavilionio st. žmonės net nelipo į autobusą, nes tikriausiai nieks jiems nepranešė apie 60 marš. panaikinimą. Tikiuosi,kad paleis ilgus autobusus bent jau piko metu.
                                        Tai jeigu tik sėdimos vietos užimtos, tai kokie čia tie prasti reikalai??? Visi tilpo - niekas neliko stovėti ir laukti kito. Pirmąją dieną tai išvis oro vežiojimas buvo. Beje, ilgų juo niekas neleis. Yra kur kas svarbesnių maršrutų.
                                        Ir vienintelės probleminė vieta - Mažoji Riešė. Ten tikrai nelengva link Bukiškių išsukti. Prieš pora metų 112a dirbo triašis MAN, kuris ten kažkaip juk pravažiavo.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Tai jeigu tik sėdimos vietos užimtos, tai kokie čia tie prasti reikalai??? Visi tilpo - niekas neliko stovėti ir laukti kito. Pirmąją dieną tai išvis oro vežiojimas buvo. Beje, ilgų juo niekas neleis. Yra kur kas svarbesnių maršrutų.
                                          Ir vienintelės probleminė vieta - Mažoji Riešė. Ten tikrai nelengva link Bukiškių išsukti. Prieš pora metų 112a dirbo triašis MAN, kuris ten kažkaip juk pravažiavo.
                                          Kai niekur Bendorėliuose , Riešėjė nebuvo informacijos - niekas nežinojo. Tai ir taip aišku , kad orą vežiojo. + Šeštadienis.

                                          Pagal turimą informaciją, ryte link ozo jau bukiškėse autobusas buvo pilnas , link šeškinės irgi
                                          Abrikosai mus išgelbės. ~

                                          Comment

                                          Working...
                                          X