Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano pastebėjimas dėl 1G ir 6G toks, kad ten pertraukiami (tik piko metu dirbantys) autobusai tikrai galėtų būti trumpi. Popietinio piko metu 1G net mokslo metais ganėtinai laisvas, tuo tarpu 12-14 val. ilgi autobusai užpildyti maksimaliai. Čia mes, entuziastai, žinom, kad 1G ir 2G pagelbėtų vienpamaininiai autobusai vietoje kelių pertraukiamų, bet SĮSP gi žino geriau už visus .
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
      Nereikia maišyti poilsio dienų su darbo dienomis. Paskutiniu metu nemačiau nei vieno trumpo 6G darbo dienomis. Tavo aprašyta situacija atspindi poilsio dienų situaciją. Na o argumentas, kad atkarpoje nuo Rudens st. iki Naujosios Vilnios žmonės nesikeičia yra tik dėl to, kad ten paprasčiausiai autobusas nestoja.
      Aš nežinai kaip dabar situacija su 6G autobusais, bet prieš savaitę kaip važinėjau, trumpas gal kas trečias važiavo.

      Nuo Rudens iki Naujosios Vilnios atkarpoje beabejo žinau kad ten pagal tvarkaraštį nestoja 6G. Kitų maršrutų autobusais tą atkarpa važinėdamas nemačiau, kad ten kažkas išliptų.
      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Žiūrint kokiu metu tu ten važiuoji. Jeigu į Naująją Vilnią važiuoji ryte, o grįžti į miestą vakarinio piko metu, tai čia suprantama, kad jis bus laisvas. Jeigu išvis važiuoji vakare, tai čia natūralu, kad bus tuštoki. Bet rytinio piko metu iš Naujosios Vilnios ir vakarinio piko metu į Naująją Vilnią per valandą bus tik 1-2 laisvesni reisai (ir tik dėl to, kad kamščiai).
        O kitų maršrutų ten tik vienas - 74. 27 ir 37 prisijungia tik nuo Šaudyklos st.

        Comment


          Važiuoju 2 valandą.
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
            Važiuoju 2 valandą.
            Taip reikėjo iškart ir sakyti, neklaidintum tų, kurie nesinaudoja šiuo maršrutu. Pasivažinėk tais laikais kai parašiau ir nekils nereikalingų idėjų, kurie tik dar labiau pablogintų VT kokybę Vilniuje.

            Comment


              Šiandien (sekmadienį) 73 maršrute darbuojasi Castrosua nr. 541.

              Comment


                Šiandien:
                82 653
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Šiandien:
                  59 544
                  68 302!!!

                  Comment


                    Neburnokit, jei tai jau ne retenybė, bet šiandien (mačiau ryte) Castrosua Nr. 541 dirba 54 maršrute.

                    Comment


                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                      šiandien:
                      59 544
                      68 302!!!
                      + 53 949.

                      Comment


                        Vakar - 1G 798.

                        Comment


                          Parašė aRa Rodyti pranešimą
                          Neburnokit, jei tai jau ne retenybė, bet šiandien (mačiau ryte) Castrosua Nr. 541 dirba 54 maršrute.
                          Vakar tuo pačiu grafiku dirbo 293.

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            + 53 949.
                            Greičiausiai šis Man'as bus pakeitęs #114 Karosą.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Šiandien 53-am maršrute - pirmasis iš penkių keturdurių Manų, gar.nr. 4012.
                              14:08 pastebėtas Jogailos stotelėje link Fabijoniškių. Tad sėkmės gaudynėse

                              Papildymas:
                              19 147 Karosa. Įprastai šiame maršrute iš aukštagrindžių dirba mercedes'ai.
                              Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.04.09, 18:40.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Tą patį #4012 mačiau ir Trakų st. link Fabijoniškių. Turiu net ir jo nuotrauką.

                                Comment


                                  Prieš ~5 minutes prie Centro poliklinikos link Stoties pastebėtas #3008 Man'as 1G maršrute
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Prieš ~5 minutes prie Centro poliklinikos link Stoties pastebėtas #3008 Man'as 1G maršrute
                                    Ryte 1G mačiau dar ir 3009, o iš tolo dar kažkurį tam pačiam maršrute, galbūt tai minėtasis 3008.

                                    Comment


                                      3006 HOL 252 6G maršrute.

                                      Comment


                                        Šiandien prie senukų į avariją pateko 963 solaris. Priežastis - moteris išvažiavo iš šalutinio kelio ir nepraleido autobuso.

                                        Comment


                                          Šiandien 24 pertraukiamais grafikais dirbo 750 ir 942.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X