Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man rodos, 87 maršrutas regi pirmą kartą Solarį, šiandien šiam maršrute - 957 .
    65 866.

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      Man rodos, 87 maršrutas regi pirmą kartą Solarį, šiandien šiam maršrute - 957 .
      65 866.
      Greičiausiai parke kažkoks sugedo tai dėl to išleido 866 į 65. Nes 187 vairuotojas sakė, kad mechnanikai liepia imti bet kurį, koks dar važiuoja, nes didžioji dalis autobusų negali važiuoti.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Logiškai mastant Vilniaus parkas turetu nurašyti seniausius autobusus o ne 2000metu dujinius ar kokius turi. Tai rodo kad prastai dirba remonto zona ir vairuotojei nepriziuri savo transporto.

        Comment


          Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
          Logiškai mastant Vilniaus parkas turetu nurašyti seniausius autobusus o ne 2000metu dujinius ar kokius turi. Tai rodo kad prastai dirba remonto zona ir vairuotojei nepriziuri savo transporto.
          Kad visi dujiniai yra 97-99 metų gamybos, t.y. iki 2000-ųjų metų
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Tai taip, Kaune tokių metų Den ir DAF atrodo kurkas geresnės buklės autobusai, Tad manau VAP dirbtuvės arba labai prastai dirba arba vairuootojei labai greit sulaužo autobusus. Kad ir VAP turi 93-96metų dyzelinių MB , juos tikrai galima būtų nurašyti pagal amžių.
            Paskutinis taisė Gintaras663; 2014.05.12, 15:22.

            Comment


              14 766
              18 506, įprastai dirbantis 68-am
              31 137
              34 543
              36 796
              41 793
              42 952; 374
              75 455
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                I gatves siandien isvaziavo 5-asis Castrosua City Versus, pazymetas 977-u numeriu. Dirba 82-am marsrute 1 grafiku
                Šis autobusas realaus laiko sistemoje rodomas kaip 176. Tai gaunasi, kad Berkhof'as nr. 176 grąžinamas BGS'ui?

                Comment


                  Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                  Šis autobusas realaus laiko sistemoje rodomas kaip 176. Tai gaunasi, kad Berkhof'as nr. 176 grąžinamas BGS'ui?
                  Taip, tikrasis 176 grąžintas atgal į BGS. Tai jau trečias Castrosua su jutikliu iš Berkhofo
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                    Tai taip, Kaune tokių metų Den ir DAF atrodo kurkas geresnės buklės autobusai, Tad manau VAP dirbtuvės arba labai prastai dirba arba vairuootojei labai greit sulaužo autobusus. Kad ir VAP turi 93-96metų dyzelinių MB , juos tikrai galima būtų nurašyti pagal amžių.
                    MB kad ir 1995 metų nepalyginamai geresnis nei Karosos, Saffle ir pan. Įsėskit į 1995 MB, o po to į Karosą, tai iškart MB pasirodys kokių 2000 metų.

                    Comment


                      Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                      Logiškai mastant Vilniaus parkas turetu nurašyti seniausius autobusus o ne 2000metu dujinius ar kokius turi. Tai rodo kad prastai dirba remonto zona ir vairuotojei nepriziuri savo transporto.
                      Jūs neįsivaizduojate kokios būklės yra tie jūsų minimi dujiniai 2000m. Jie jau atvažiavo nusibaigę į Vilniu. Kitas dalykas yra tai, kad vairuotojas pats turi prižiurėti mašiną. Kartais paraiškos dėl remonto neužtenka.

                      Comment


                        Karosos beintjau "eina" gerai. Kiek tenka pravažiuoti tai juos tom ir išsiskiria, kad traukos ir greičio jom netrūksta, nors ir senos jau. Tai aš jau geriau tokiu autobusu važiuosiu, nei naujesniu kuris velkasi kaip vežlys.

                        Comment


                          Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                          Karosos beintjau "eina" gerai. Kiek tenka pravažiuoti tai juos tom ir išsiskiria, kad traukos ir greičio jom netrūksta, nors ir senos jau. Tai aš jau geriau tokiu autobusu važiuosiu, nei naujesniu kuris velkasi kaip vežlys.
                          Velkasi ne autobusas, o vairuotojas, kuris jį vairuoja.

                          Comment


                            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                            Velkasi ne autobusas, o vairuotojas, kuris jį vairuoja.
                            Velkasi ir autobusai, ypač seni dujiniai. Ūžia be proto, pavarą kol permeta ir kita stotele privažiuoja. Na bent mano akimis, nemaža dalis senų dujiniu yra didesni lavonai nei karosos, tik, kad atrodo gražiau.

                            Comment


                              Gegužės 11 dieną nuo 9 valandos iki 15:30 a88 nevažiavo Gedimino prospektu (st. Lukiškių aikštė, st. Mažasis teatras), o važiavo Pamėnkalnio gatve. Aš nepastebėjau, kad būtų kur nors pranešta (apart SĮSP tinklalapio ir stotelių), o Jus?

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Gegužės 11 dieną nuo 9 valandos iki 15:30 a88 nevažiavo Gedimino prospektu (st. Lukiškių aikštė, st. Mažasis teatras), o važiavo Pamėnkalnio gatve. Aš nepastebėjau, kad būtų kur nors pranešta (apart SĮSP tinklalapio ir stotelių), o Jus?
                                O kas čia http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=623 ir https://www.facebook.com/susisiekimo...79655068814409

                                Pastaruoju metu stotelėse jokia informacija nėra skelbiama.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Šiandien į gatves išvažiavo šeštasis Castrosua City Versus, pažymėtas 976-u numeriu. Jutiklio kodas 820 (?)
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    O kas čia http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=623 ir https://www.facebook.com/susisiekimo...79655068814409

                                    Pastaruoju metu stotelėse jokia informacija nėra skelbiama.
                                    Aš nesuprantu... Kas Jums negerai? Teksto suvokimo problemos?
                                    P.S. Išvažiuokite pagaliau į Vilnių ir nustebsite - stotelėse informacija skelbiama.

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Aš nesuprantu... Kas Jums negerai? Teksto suvokimo problemos?
                                      P.S. Išvažiuokite pagaliau į Vilnių ir nustebsite - stotelėse informacija skelbiama.
                                      Miesto centre taip.

                                      Bet ir už miesto centro irgi reikėtų ją skelbti

                                      Juk ne visi dar turi internetą ar išmaniuosius telefonus. O tokiuose Bireliuose net mobilus telefonas ir internetas neveikia. išbandyta ir ištestuota.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        P.S. Išvažiuokite pagaliau į Vilnių ir nustebsite - stotelėse informacija skelbiama.
                                        Nu kad šiuo atveju jis teisus. Pasikeitus Lukiškių maršrutų trasoms, skelbimai buvo pakabinti tik Lukiškių žiede, Kražių st. ir Konstitucijos pr. Žaliojo tilto kryptimi. Joks sveiko proto žmogus nelauks specialiai 60 maršruto (vienintelio, kuriam galioja minėti skelbimai) Konstitucijos prospekte centro kryptimi. O kad priešinga kryptimi nevažiuos net 3 maršrutai - jokios informacijos: nei Operos ir baleto teatro st., nei Žaliajame tilte. Rezultatas paprastas - iš 43/52/56 Kražių st. išlipa visi likę (jei tokių išvis būna) keleiviai ir toliau autobusas važiuoja išvis tuščias arba su pora keleivių, kurie šiaip tai laukė 40 ar 73. Dabar 56 savaitgaliais išvis galėtų nevažiuoti - keleivių praktiškai nėra.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Jeigu 56-ą paleisti atvirkštine trasa, negu dabar, ar irgi būtų keleivių?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X