Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2013-06-20: 55A maršrutu dirbo Volvo 7700 № 795. Beje vakar vakare mačiau 36 maršrute karosą, nr. neatsimenu, bet autobusas buvo visas pilnas, sėdimos vietos visos užimtos, ir stovinčių žmonių begalė, išviso gal tam autobuse buvo apie maždaug bandau spėt ~ 48-58 žmonių. Aš nesuprantu, kam tuo 34 maršrutu leidžia ilgus autobusus, o ten tikrai geriau būtų trumpi, o dabar tų ilgų reikia ant populiaresnių maršrutų pvz.: 55A 26 kasdien bent po 1 trumpą važiuoja. IR dar dėl 36, tai jau galėtų jam neleist karosų, o leist žemagrindžius, ypač kai tokie orai (virš +30) visi plūsta į ežerą su 36-u...

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      2013-06-20: 55A maršrutu dirbo Volvo 7700 № 795. Beje vakar vakare mačiau 36 maršrute karosą, nr. neatsimenu, bet autobusas buvo visas pilnas, sėdimos vietos visos užimtos, ir stovinčių žmonių begalė, išviso gal tam autobuse buvo apie maždaug bandau spėt ~ 48-58 žmonių. Aš nesuprantu, kam tuo 34 maršrutu leidžia ilgus autobusus, o ten tikrai geriau būtų trumpi, o dabar tų ilgų reikia ant populiaresnių maršrutų pvz.: 55A 26 kasdien bent po 1 trumpą važiuoja. IR dar dėl 36, tai jau galėtų jam neleist karosų, o leist žemagrindžius, ypač kai tokie orai (virš +30) visi plūsta į ežerą su 36-u...
      36 vakar dirbo Karosa be rots 381, vakar iš viso dirbo tris karosos ir dvi į Pagubę važiavo ir viena iki Naujanerių.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Karosos yra pakankamai talpios, nes jose ne tiek daug sėdimų vietų - kaip tik tinkamiausi autobusai.
        Dar kartą pakartosiu tai, ką vakar rašiau kitoje temoje: jau 5 mėnesiai, kai katastrofiškai trūksta ilgų autobusų.
        Šiandien kai kurie 43 maršruto keleiviai turės "džiaugsmo" važiuoti namo su trumpa Volvo nr. 791.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Dar tikrai ne visi nauji MANai apklijuoti. Bent jau vakar tai 798 bei 932 buvo vieninteliai tokie, kuriuos užmačiau su šiom juostom.
          Mačiau šiandien 935, 936 ir dar kažkurį apklijuotą..
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Dar vakar mačiau ir 799 apklijuotas.36 maršrute trumpas 720. Na jeigu tau čia parašiau 2 VT stebėjimus tai ir parašysiu 3-ečią - Vakar taippat neįprastas dalykas, 26 maršrutu 277 Neoplanas.

            Comment


              Apklijuoti visi MANai ir kai kurie Volvo. Greitaisiais maršrutais važiuos vien nauji autobusai.

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Apklijuoti visi MANai ir kai kurie Volvo. Greitaisiais maršrutais važiuos vien nauji autobusai.
                Atrodo GRA maršrutuose dirbs ir "Citaro".

                Comment


                  Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                  Atrodo GRA maršrutuose dirbs ir "Citaro".
                  Pagal tvarkaraštį žiūrint, tai ne visur žemagrindžiai važiuos. Taip išeina, kad važiuos ir seni autobusai kai kur? Nes nauji tai berods visi žemagrindžiai ar ne? Čia pagal geltoną žymėjimą sprendžiu.

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Pagal tvarkaraštį žiūrint, tai ne visur žemagrindžiai važiuos. Taip išeina, kad važiuos ir seni autobusai kai kur? Nes nauji tai berods visi žemagrindžiai ar ne? Čia pagal geltoną žymėjimą sprendžiu.
                    Važinės ir žymiai daugiau žemagrindžių. Tiesiog tais reisais, kur nurodyta, kad važiuos žemagrindis, privalo važiuoti būtent žemagrindis. Gali ir visi tą dieną dirbti vien žemagrindžiai.

                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                      Atrodo GRA maršrutuose dirbs ir "Citaro".
                      Taip. Maciau ant 155 toki pati lipduka, kaip ir ant MAN.

                      Comment


                        Atkelti pranešimai iš fotogalerijos temos.

                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                        Taip išeina, kad važiuos ir seni autobusai kai kur? Nes nauji tai berods visi žemagrindžiai ar ne? Čia pagal geltoną žymėjimą sprendžiu.
                        Tik piko metu važiuojantys autobusai bus ilgi, o visą dieną dirbantys - trumpi. Ilgųjų autobusų tarpe bus nemažai nežemagrindžių. Volvo į pertraukiamus grafikus tikrai niekas nepervedinės - jie kur kas reikalingesni kituose maršrutuose. Beje, nebūtinai šie apklijuoti autobusai dirbs išskirtinai greituosiuose. Per mėnesį vairuotojai turi po kelis rezervus, kuomet teoriškai išvažiuoti gali į bet kurį maršrutą (kad ir į 53 su trumpu autobusu ir į 15 su ilgu).
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          a54 piko metu važiuoja ilgi autobusai.

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            Įdomus faktas: nuo liepos 1 d. nebelieka nei vieno maršrutų jungimo.
                            Bent vienas 75-tojo grafikas sujungtas su 4G. Spėju, kad ir visi du, nes iš parko išvažiuoja ir sugrįžta po keturis 75-tojo maršruto autobusus, o dienos metu kursavimui pakanka dviejų.
                            Dabar stops.lt stebiu, kaip "75" važiuoja 4G trasa (15:15 Senoji Plytinė - 15:53 Bitėnų st.) ir panašu, kad 16:07 iš Bitėnų st. jis važiuos jau kaip "tikras" 75

                            Comment


                              Man kažkaip nesiriša 75 su 4G - pagal tvarkaraštį ten 2 pamaininiai ir 2 pertraukiami. Pastarieji grįžta į parką po vakarinio piko.
                              Vis dėlto klydau sakydamas, kad greituosiuose maršrutuose bus nežemagrindžių - šiandien ten vien tik pilkieji Volvo, MAN ir MB Citaro. Tuo tarpu visi kiti maršrutai "užversti" pernelyg dažnai gendančia technika.

                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              a54 piko metu važiuoja ilgi autobusai.
                              Kad ryte aš vien tik trumpus mačiau ten. Keista.
                              Paskutinis taisė Mettal; 2013.07.01, 14:53.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Kad ryte aš vien tik trumpus mačiau ten. Keista.
                                Man atrodo, 2 trumpi pamaininiai autobusai + 2 pikiniai ilgi.


                                EDIT: pvz.: 15:22 iš Bitėnų stotelės išvyko ilga Karosa, 15:42 - Carrus L, o 16:05 - Karosa 141. 16:27 išvyks MB O405N2 496.
                                Paskutinis taisė Pilaitis; 2013.07.01, 15:28.

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                  Dabar stops.lt stebiu, kaip "75" važiuoja 4G trasa (15:15 Senoji Plytinė - 15:53 Bitėnų st.) ir panašu, kad 16:07 iš Bitėnų st. jis važiuos jau kaip "tikras" 75
                                  Man kažkaip nesiriša 75 su 4G - pagal tvarkaraštį ten 2 pamaininiai ir 2 pertraukiami. Pastarieji grįžta į parką po vakarinio piko.
                                  Versija buvo klaidinga – menamas "75", pagal stops.lt, ir toliau važinėja 4G trasa.
                                  O 75-to reisu 16:07 iš Pilaitės važiuoja stops.lt nerodomas 481-asis MB O405G
                                  Paskutinis taisė aRa; 2013.07.01, 15:51.

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Vis dėlto klydau sakydamas, kad greituosiuose maršrutuose bus nežemagrindžių - šiandien ten vien tik pilkieji Volvo, MAN ir MB Citaro.
                                    Tai kad Vilniuje yra pakankamai daug žemagrindžių ir be minėtų autobusų. Štai jie nuo rugsėjo turės papildyti greitųjų gretas.

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Kad ryte aš vien tik trumpus mačiau ten. Keista.
                                      Galiu patvirtinti, kad A54 tikrai piko metu buvo ilgi.

                                      O dabar ką man pavyko pastebėti:

                                      A23 dirbo Karosa B841 #327
                                      A3 dirbo Karosa B741 #120
                                      A57 dirbo Carrus K204 City L #807
                                      A58 dirbo Volvo 7700 #783
                                      A59 dirbs trumpi autobusai
                                      A82 dirba 506, 786 (su vairuotoju chamu antroj pamainoj) ir 932 (pačiam netgi buvo nuostaba naująjį MANĄ pamatyti užkampiniame maršrute). Beje, A82 buvo ir 5min anksčiau atvykęs į stotelę + aplenkė A19
                                      A61 šiandien dirba 928. Panašu, kad dirbs būtent jie šiuo maršrutu
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Galiu patvirtinti, kad A54 tikrai piko metu buvo ilgi.

                                        O dabar ką man pavyko pastebėti:

                                        A23 dirbo Karosa B841 #327
                                        A3 dirbo Karosa B741 #120
                                        A57 dirbo Carrus K204 City L #807
                                        A58 dirbo Volvo 7700 #783
                                        A59 dirbs trumpi autobusai
                                        A82 dirba 506, 786 (su vairuotoju chamu antroj pamainoj) ir 932 (pačiam netgi buvo nuostaba naująjį MANĄ pamatyti užkampiniame maršrute). Beje, A82 buvo ir 5min anksčiau atvykęs į stotelę + aplenkė A19
                                        A61 šiandien dirba 928. Panašu, kad dirbs būtent jie šiuo maršrutu
                                        54 ryte buvo trumpi. Pustusciai.

                                        Comment


                                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                          54 ryte buvo trumpi. Pustusciai.
                                          Šiuo metu, kaip jau sakiau, yra 2 pamaininiai autobusai (trumpi) + 2 ilgi pikiniai.
                                          T.y. piko metu važiuoja ir pamaininiai, ir pikiniai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X