Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    geresniais laikais pasirodydavo kartais ir 19maršrute Neoplan autobusai
    Tais laikais 19 maršrutas turėdavo darbo dienomis vieną pertraukiamą grafiką. Užtat 19 maršrute Neoplanas ten pasirodydavo karts nuo karto, o dabar darbo dienomis visi 3 grafikai dvipamaininiai, o pertraukiama grafika panaikino. Nors nežinau dėl kokios priežasties jį panaikino.

    Comment


      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
      Tais laikais 19 maršrutas turėdavo darbo dienomis vieną pertraukiamą grafiką. Užtat 19 maršrute Neoplanas ten pasirodydavo karts nuo karto, o dabar darbo dienomis visi 3 grafikai dvipamaininiai, o pertraukiama grafika panaikino. Nors nežinau dėl kokios priežasties jį panaikino.
      pikinį darbo dienomis nuėmė dėl to, kad vėlino autobusų darbo pradžią. greičiausiai ir dėl to, kad neapsimokėjo į užmiestį leist 4autobusų
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        pikinį darbo dienomis nuėmė dėl to, kad vėlino autobusų darbo pradžią. greičiausiai ir dėl to, kad neapsimokėjo į užmiestį leist 4autobusų
        Manau 4-iu autobusų būtu pilnai užteke.

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Manau 4-iu autobusų būtu pilnai užteke.
          kažkaip ir šeštadienį trūksta vieno papildomo autobuso
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Salininkai nėra užmiestis, t.y. Vilniaus rajonas.
            Iš pasakymo "būtų užtekę 4 autobusų", galima pagalvoti, kad dabar važiuoja 5 autobusai . Tai kad pakanka ir 3.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
              277 šį mėnesį dirbs dvipamaininiu grafiku, taip kad nenustebkit jį pamate ne savo 44 ar 74 maršrute jisai gali dirbti visur dabar, pas ji gal pagal grafika kelios dienos iš eilės 36 maršrutas, šiandien jį irgi 36 maršrutu mačiau, gal rezervas jam šiandien yra užtat ir pasiuntė į 36, gal rytoj kokiu 19 arba 42 dirbs, arba 31.
              Viskas paprasta
              Po pietų 277 36-ame maršrute 5 grafiku jau nedirbo. Vietoje jo dirbo 879 36-ame 5 grafiku.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Salininkai nėra užmiestis, t.y. Vilniaus rajonas.
                Iš pasakymo "būtų užtekę 4 autobusų", galima pagalvoti, kad dabar važiuoja 5 autobusai . Tai kad pakanka ir 3.
                nuo šiol Vilniaus miestui priklauso Salininkai
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  nuo šiol Vilniaus miestui priklauso Salininkai
                  Naujiena pasakei cia jau seniai visiems aisku

                  Comment


                    Salininkai priklauso Vilniaus miestui jau labai nuo senų laikų ir tokio supratimo, kaip "neapsimoka leisti į užmiestį" nėra. Autobusai važiuoja pagal keleivių srautą, o į apsimokėjimą buvo pažiūrėta tik tada, kai buvo naikinami 9, 52 ir 77. Ir tai tada buvo krizė.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Salininkai priklauso Vilniaus miestui jau labai nuo senų laikų ir tokio supratimo, kaip "neapsimoka leisti į užmiestį" nėra. Autobusai važiuoja pagal keleivių srautą, o į apsimokėjimą buvo pažiūrėta tik tada, kai buvo naikinami 9, 52 ir 77. Ir tai tada buvo krizė.
                      na, tai laikysiuos nuomonės, kad vieną papildomą autobusą panaikino dėl krizės
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Po pietų 277 36-ame maršrute 5 grafiku jau nedirbo. Vietoje jo dirbo 879 36-ame 5 grafiku.
                        Tai viskas aišku tada, kad dėl gedimo nuvažiavo 277 nuo linijos.

                        Comment


                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                          Tai viskas aišku tada, kad dėl gedimo nuvažiavo 277 nuo linijos.
                          Tai reiškia, kad 277 buvo rezervinis, ir vėliau pakeitė sugedusį autobusą kitame maršrute?
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Ne. Tai reiškia, kad 879, kuris pakeitė 277-ą tądien buvo rezerve.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Ne. Tai reiškia, kad 879, kuris pakeitė 277-ą tądien buvo rezerve.
                              Tai 277-as ar 879-as buvo rezerve?
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Dar kartą aiškinu, kaip neįgaliąjam: 277 nebuvo rezerve. Jis sugedo ir vietoje jo išvažiavo 879, kuris ir buvo rezervinis. Priešingas variantas neįmanomas.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Salininkai priklauso Vilniaus miestui jau labai nuo senų laikų
                                  Salininkai prijungti prie Vilniaus 1996 metais. O aplinkiniai sodai žymiai anksčiau,

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Dar kartą aiškinu, kaip neįgaliąjam: 277 nebuvo rezerve. Jis sugedo ir vietoje jo išvažiavo 879, kuris ir buvo rezervinis. Priešingas variantas neįmanomas.
                                    Va dabar jau yra aiškiau. Pirma dalis prajuokino.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Tai reiškia, kad 277 buvo rezervinis
                                      Nelygink su troleibusu parku čia. Čia visai kitas dalykas. Troleibusai kurie stovi rezerve tai jie pastoviai ir dira tik rezerve. O 277 gali šiandien parke stovėt kaip rezervinis ir išvažiuot pakeitęs sugedūsi autobusą, arba niekur neišvažiaves ir likti tą dieną parke niekur neišvažiaves iš rezervo, o kitą dieną jau normaliai išvažiuotų į liniją pagal savo grafiką darbo.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        MAN NG312, Stotis, 53 maršrutas.

                                        Atvaizdas
                                        Matyt 565 autobusui šiandien rezervas buvo kad 53 dirbo. NEs čia 1-ojo poskirio autobusas.

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Nelygink su troleibusu parku čia. Čia visai kitas dalykas. Troleibusai kurie stovi rezerve tai jie pastoviai ir dira tik rezerve. O 277 gali šiandien parke stovėt kaip rezervinis ir išvažiuot pakeitęs sugedūsi autobusą, arba niekur neišvažiaves ir likti tą dieną parke niekur neišvažiaves iš rezervo, o kitą dieną jau normaliai išvažiuotų į liniją pagal savo grafiką darbo.
                                          Aš visada galvojau, kad yra pastovus rezerviniai autobusai, kurie nedirba maršrutuose. O stovi ir laukia, kada išvažiuos pakeisti sugedusi autobusa. Bet turiu klausimą. Pavyzdžiui man žiema laukiant autobuso 17:46 val. iš St. Tauragnų turėjo būti autobusas, bet jo nebuvo, aš į stotelę atėjau 17:35 val. O artimiausias autobusas buvo tik 18:32 val. jis buvo perpildytas. Ar rezerviniai autobusai maršrutą turi pradėti nuo sugedusio autobuso stotelės tai yra nuo vidurio maršruto trasos? Ar tik nuo galinės stotelės? Nes kiek buvo sugedusiu autobusu viduryje maršruto trasoje, nesulaukiau nei vieno rezervinio autobuso.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X