Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    šiandien troleibusas 2480 važiavo 7maršrute

    sugedo vienas 19maršruto autobusas. atvažiavo pakaitinis karosa, kuris, pradėdamas važiuoti, leidžia keistą garsą.

    šiandien 42maršrute važiavo vienas mažas autobusas [greičiausiai ir anas buvo sugedęs]
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Kažkaip senai gatvėse nemačiau 2646 ir 2548 troleibusų gal kas atsitiko jiem? O 2114 jau po remonto dirba toliau, ikelsiu jo foto o 2474 po truputi yra ardomas.

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        šiandien 42maršrute važiavo vienas mažas autobusas [greičiausiai ir anas buvo sugedęs]
        Apskritai darbo dienomis 42 maršrute dirba trumpi autobusai, o savaitgalį paleidžiami ilgi.

        Comment


          Parašė 2120 Rodyti pranešimą
          Kažkaip senai gatvėse nemačiau 2646 ir 2548 troleibusų gal kas atsitiko jiem? O 2114 jau po remonto dirba toliau, ikelsiu jo foto o 2474 po truputi yra ardomas.
          2646 remontuojamas, vietoj jo dirba 2462.
          2548 stovi parke, beje, visai šalia 2474 tik taip užkištas, kad sunkiai įžiūrimas. Neaišku, ką ten su juo darys.
          Priešais 2474 dar stovi 2500, kuris, beje, irgi ardomas. 95% kad abu nurašyti. 5%, kad dar reanimuos, bent 2500.
          Prieš porą savaičių buvo nurašyti kiti 'konservuoti' troleibusai 2443 ir 2445, šiaip ne taip pribaigtas 1439. Iš tos 'konservuotos' kompanijos nežinau tiktai 2444 likimo. Taip pat neaišku, kur nukišti 2476 ir 2523.
          2114 mažai kuo pasikeitęs. Mačiau jau prieš pora dienų tampė su tech. pagalba po miestą, kaip šuniuką už pavadėlio

          Comment


            Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
            2646 remontuojamas, vietoj jo dirba 2462.
            2548 stovi parke, beje, visai šalia 2474 tik taip užkištas, kad sunkiai įžiūrimas. Neaišku, ką ten su juo darys.
            Priešais 2474 dar stovi 2500, kuris, beje, irgi ardomas. 95% kad abu nurašyti. 5%, kad dar reanimuos, bent 2500.
            Prieš porą savaičių buvo nurašyti kiti 'konservuoti' troleibusai 2443 ir 2445, šiaip ne taip pribaigtas 1439. Iš tos 'konservuotos' kompanijos nežinau tiktai 2444 likimo. Taip pat neaišku, kur nukišti 2476 ir 2523.
            2114 mažai kuo pasikeitęs. Mačiau jau prieš pora dienų tampė su tech. pagalba po miestą, kaip šuniuką už pavadėlio
            O kas ten su 2646? Gal turi 2474 fotografija kai jisai dirba linijoje su užklijuota reklama "Vilniaus diena" ? Ir kokia bent jau 1 fotografija 2500 apart šitos http://transphoto.ru/photo/272405/ , būtu įdomu pasižiūrėti.
            O dėl 2114 tai vat jisai nežinau kodėl bet yra kaprizingas troleibusas, kartu jam dar palaiko kompanija ir 2120 troleibusas, nes dėl kažkokių priežaščių dažnokai genda. :/

            Comment


              man rodos 2646 troleibusas buvo anksčiau remontuotas.
              šis troleibusas buvo pradėjęs rūdyt [prieš ~6mėnesius dar važinėjo, tai tikrai tragiškai atrodė jo durys iš vidaus]
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Siūlau atkreipti dėmesį į tai, kad tie troleibusai, kurie yra važiuojantys/turi galiojančią TA, yra "perregistruoti" į troleibusus ir nurodytas tikslesnis modelis:

                Valstybinis numeris: BNA462
                Markė: SKODA
                Modelis: 14 TR 02
                Spalva: GELTONA RAUDONA
                Pirmosios registracijos arba pagaminimo metai: 1986
                Kategorija, klasė: M3-CA (Autobusas virš 5t. (Troleibusas))
                Vietoje šito:

                Valstybinis numeris: BNA474
                Markė: SKODA
                Modelis: 14 TR
                Spalva: ĮVAIRIASPALVĖ
                Pirmosios registracijos arba pagaminimo metai: 1987
                Kategorija, klasė: M3-CE (Autobusas virš 5t. (Miesto žemagrindis vienaaukštis))
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  2646 reikėjo perdažinėt, nes reklamą nuplėšė su visais dažais. Ta pačia proga nusprendė jį visą pakartotinai remontuot

                  Comment


                    ar kas žino, kada į gatves išvažiuos 2623 troleibusas?

                    beje, ar troleibusų parke yra ilgas troleibusas, kurio numeris 2601?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      kas turi informacijos apie šiuos autobusus: 358 ir 398
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        ar kas žino, kada į gatves išvažiuos 2623 troleibusas?

                        beje, ar troleibusų parke yra ilgas troleibusas, kurio numeris 2601?
                        2601- troleibuso su tokiu garažiniu numeriu Vilniuje išvis nėra.

                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        kas turi informacijos apie šiuos autobusus: 358 ir 398
                        Nedirba jie abu. O šiaip, konkretaus Vilniaus (ir ne tik) autobuso būklę gali patikrinti šiame puslapyje.
                        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.07.05, 18:20.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Vilnietizz,
                          dėkui už išsamų atsakymą.

                          beje, o šių troleibusų 2600 ir 2602 laukia kapitalinis remontas [pavyzdys 2604troleibusas]
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            2603 jau ir taip remontuojamas.
                            Paskutinis taisė Mettal; 2011.07.06, 11:34. Priežastis: 2603 vietoje 2602
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Visi jie remontuoti, vieni daugiau kiti mažiau. 2604 buvo suremontuotas vėliausiai, todėl ir atrodo padoriausiai.

                              2623 suremontuotas, beveik paruoštas, bet niekaip negali praeiti techninės apžiūros.

                              Comment


                                gal kas žino, kada į gatves išvažiuos autobusai, kurių numeriai 912, 913, 914, 915?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Idomi situacija siandien buvo su 7-ojo marsruto autobuso grafiku.
                                  Grafike pavaizduotas tik vienas zemagrindinis autobusas,todel nesunku suprasti kur jo grafikas,bet del visa ko dar apskaiciavau viskas pasitvirtino..
                                  taciau po kurio laiko atvaziavo jau kita masina,buvau svelniai tariant nustebes..
                                  Rasau laikus kad butu aiskiau: sventine diena,nuo spaudos rumu, link Siaures miestelio 16.59h ir pagal mane ta pati masina turi buti Seskines kalvose, link Lazdynu 19.35h. Taciau pirmu atveju buvo masina nr.515,o antru jau 708.
                                  Kaip cia suprasti,gal Mettal gali paaiskinti?

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    gal kas žino, kada į gatves išvažiuos autobusai, kurių numeriai 912, 913, 914, 915?
                                    Kai perdažys, įdiegs e-bilieto sistemą - tada ir važiuos.

                                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                    Kaip cia suprasti,gal Mettal gali paaiskinti?
                                    Viskas labai paprasta: sugedo 515 ir vietoje jo iš rezervo išvažiavo 708 . O tokių dalykų kaip autobusų, važiuojančių žemagrindžio grafiku, pasikeitimas vidury dienos - nebūna. Visą dieną važiuoja vienas ir tas pats žemagrindis (išimtys yra 5, 6 ir 54 maršrutai).
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Kai perdažys, įdiegs e-bilieto sistemą - tada ir važiuos.



                                      Viskas labai paprasta: sugedo 515 ir vietoje jo iš rezervo išvažiavo 708 . O tokių dalykų kaip autobusų, važiuojančių žemagrindžio grafiku, pasikeitimas vidury dienos - nebūna. Visą dieną važiuoja vienas ir tas pats žemagrindis (išimtys yra 5, 6 ir 54 maršrutai).
                                      Ir sugesk man tuo metu kai as vaziavau ta diena ir norejau su tuo paciu bilieteliu antra karta prasmukti
                                      man tai kazkaip keista pasirode pradzioje jog zemagrindzio grafiku is vis vaziuoja ne Volvo,o tas MB. Apalamai manau jog ta Volvo sugedus buvo ir kol ja taise vaziavo masina nr. 515,o po to vel paleido 708
                                      nors jei atvirai taip ir jautesi kad 515 gali sugesti,nes masinos salone buvo gana didelis salerkos kvapas

                                      Comment


                                        515 irgi yra žemagrindis, taigi viskas ten gerai. Tokių atvejų, kaip tamsta minėjot, kai važiuoja 708, tada 515, o tada vėl 708 irgi nebūna. Jeigu kas nors sugenda, į jo vietą išvažiuoja kitas autobusas su kitu vairuotoju ir dirba visą savo pamainą (jei dirba 1 pamainą, tai popiet ateina to rezervinio vairuotojo porininkas ir toliau dirba maršrutu). Tas vairuotojas, kurio autobusas sugedo, važiuoja/yra nutempiamas į parką ir toliau iki savo pamainos galo arba kol dispečeris nepaleidžia namo sėdi rezerve. Jei sugedo dirbdamas 1 pamaina, tai popiet jo porininkas turi kelis variantus: sėdi rezerve, dirba kitu autobusu kitu maršrutu arba dirba tuo rezerviniu autobusu, t.y. pakeičia iš rezervo išvažiavusį vairuotoją.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                          Visi jie remontuoti, vieni daugiau kiti mažiau. 2604 buvo suremontuotas vėliausiai, todėl ir atrodo padoriausiai.

                                          2623 suremontuotas, beveik paruoštas, bet niekaip negali praeiti techninės apžiūros.
                                          Matyt 2623 broką gal turi? Kažkaip senai nemačiau 1577, 1568, 1112, 1116, 1656 po kapitalinio remonto dirba 12-u maršrutu, o 1650 stovi vis parke. Ir manau dar ilgai neišvažiuos. Jisai dabar nuo tvoros patrauktas, ji pastatė į kitą vietą, kad nesimaišytu jisai. Bet nesuprantu kam jis ten gali maišyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X