Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Ne padauginai kartais ? 8 buvo gerokai anksciau.
    Tai matyt aš ir šneku apie tai, kas buvo gerokai anksčiau

    Comment


      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
      Deja šito nežinau, anksčiau poskiriai vadinosi Kolonomis, buvo iš viso 8 kolonos, 8-oji kolona buvo mechanikų. Dabar liko tik 2 kolonos, kurios vadinasi poskiriai.
      man rodos kiekvieno poskyrio maršrutas turi savo komandą [pas vairuotoją "Mijola" kompiuteryje mačiau užrašą: komanda xxxxx [rodos, kad penkiaženklis skaičius].
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
        Tai matyt aš ir šneku apie tai, kas buvo gerokai anksčiau
        Neverta apie tai kalbeti..nes kai buvo 8 kolonos manes dar nebuvo,o Taves juolabiau
        nelabai aiskiai manau jos buvo isdestytos ir todel pernumeravo
        kiek atsimenu Vilniaus AP,tai kai jis turejo 6 kolonas. Ir jos pakankamai aiskiai isdestytos buvo (ankstesniame poste surasiau)

        Comment


          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
          Neverta apie tai kalbeti..nes kai buvo 8 kolonos manes dar nebuvo,o Taves juolabiau
          nelabai aiskiai manau jos buvo isdestytos ir todel pernumeravo
          kiek atsimenu Vilniaus AP,tai kai jis turejo 6 kolonas. Ir jos pakankamai aiskiai isdestytos buvo (ankstesniame poste surasiau)
          tai nori pasakyt, kad 8kolonos buvo apie 1980metus? nes tikrai dar mūsų nebuvo
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            man rodos kiekvieno poskyrio maršrutas turi savo komandą [pas vairuotoją "Mijola" kompiuteryje mačiau užrašą: komanda xxxxx [rodos, kad penkiaženklis skaičius].
            Ne, ten struktūra yra visiškai kita ir skaičius penkiaženklis arba šešiaženklis:
            XXWYYZ
            XX - maršruto nr. (jeigu numeris vienženklis, tai ir vedame 1 skaitmenį; taip gaunasi penkiaženklis kodas).
            W - jeigu maršruto numeris be raidės - vedame 0, jei su raide (pvz. 26A), vedame 1.
            YY - grafiko numeris (01, 02, ...)
            Z - diena (1 - darbo d., 2 - šeštadienis, 3 - sekmadienis).
            Pvz.:
            41011 - 4A, 1 grafikas, darbo d.
            500022 - 50, 2 grafikas, šeštadienis.
            Šios komandos yra rašomos žaliame fone vairuotojui duodamame maršruto grafike.

            2 poskyrio brigados yra 2 ar 3. 1 ar 2 - trumpų autobusų ir 1 - ilgų. Maršrutų pasiskirstymo tarp trumpų nėra - važiuojama visais maršrutais.
            1 poskyrio brigados yra 3: 2 trumpų autobusų ir 1 ilgų. Ilgi autobusai turi savo maršrutus (jų nerašau), viena trumpų autobusų brigada turi 1, 1A, 5+30, 8, 20, 23, 23+54, 25, 26A, 28, 30, 32, 36 (žiemą), 41, 50, 51, 78 maršrutus (patys "nepelningiausi" talonų pardavimo prasme), o kita - 4, 5+18, 5+38, 10, 14, 14+74, 18, 27, 34 (buvo kitos brigados, bet ir šitą "pasivogė" sau), 35, 38, 55 (p.d.), 67, 74.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Ne, ten struktūra yra visiškai kita ir skaičius penkiaženklis arba šešiaženklis:
              XXWYYZ
              XX - maršruto nr. (jeigu numeris vienženklis, tai ir vedame 1 skaitmenį; taip gaunasi penkiaženklis kodas).
              W - jeigu maršruto numeris be raidės - vedame 0, jei su raide (pvz. 26A), vedame 1.
              YY - grafiko numeris (01, 02, ...)
              Z - diena (1 - darbo d., 2 - šeštadienis, 3 - sekmadienis).
              Pvz.:
              41011 - 4A, 1 grafikas, darbo d.
              500022 - 50, 2 grafikas, šeštadienis.
              Šios komandos yra rašomos žaliame fone vairuotojui duodamame maršruto grafike.

              2 poskyrio brigados yra 2 ar 3. 1 ar 2 - trumpų autobusų ir 1 - ilgų. Maršrutų pasiskirstymo tarp trumpų nėra - važiuojama visais maršrutais.
              1 poskyrio brigados yra 3: 2 trumpų autobusų ir 1 ilgų. Ilgi autobusai turi savo maršrutus (jų nerašau), viena trumpų autobusų brigada turi 1, 1A, 5+30, 8, 20, 23, 23+54, 25, 26A, 28, 30, 32, 36 (žiemą), 41, 50, 51, 78 maršrutus (patys "nepelningiausi" talonų pardavimo prasme), o kita - 4, 5+18, 5+38, 10, 14, 14+74, 18, 27, 34 (buvo kitos brigados, bet ir šitą "pasivogė" sau), 35, 38, 55 (p.d.), 67, 74.
              dabar žinosiu, kaip ten iš tikro yra dėkui už suteiktą informaciją
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                2 poskyrio brigados yra 2 ar 3. 1 ar 2 - trumpų autobusų ir 1 - ilgų. Maršrutų pasiskirstymo tarp trumpų nėra - važiuojama visais maršrutais.
                1 poskyrio brigados yra 3: 2 trumpų autobusų ir 1 ilgų. Ilgi autobusai turi savo maršrutus (jų nerašau), viena trumpų autobusų brigada turi 1, 1A, 5+30, 8, 20, 23, 23+54, 25, 26A, 28, 30, 32, 36 (žiemą), 41, 50, 51, 78 maršrutus (patys "nepelningiausi" talonų pardavimo prasme), o kita - 4, 5+18, 5+38, 10, 14, 14+74, 18, 27, 34 (buvo kitos brigados, bet ir šitą "pasivogė" sau), 35, 38, 55 (p.d.), 67, 74.
                Lieka 12, 16, 19, 26, 31 (nuo rugpjūčio 1 d.), 37, 39, 42, 47 maršrutai. Tai kokioms brigadoms jie priklauso? Turiu omeny laikotarpius (savaitės diena ar metų laikas), kai šiais maršrutais važinėja trumpi autobusai.

                Juk iš pirmo poskyrio tik 31 ir 44 maršrutais visus metus visomis dienomis važinėja tik ilgi autobusai. Net pagal tą patį grafiką.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Tais likusiais maršrutais važiuoja abiejų brigadų autobusai, bet dar dažniau būna taip, kad ilgo autobuso vairuotojui poilsio dieną duodamas trumpas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    na, manau visiems įdomu sužinoti kokia situacija mieste, kai į VT įlipama pro visas duris:

                    1. dauguma "Karosa" autobusų vairuotojai įleidinėja keleivius ir pro priekines duris.
                    2. "Škoda 14tr" troleibusuose primontuotos papildomos rankenos [pvz: 2125 troleibusas]
                    3. kai kurie keleiviai įlipa pro priekines duris žinoma, autobuso Neoplan #276 vairuotojas priekinių durų neatidarė
                    4. autobuse Neoplan #276 gale galima pasižymėti talonėlį kokiu noriu skylamušiu [ar tradiciniu raudonu, ar elektromechaniniu]
                    5. 7maršruto autobuse "MB Castrosua" #547 gale buvo uždėti raudono skylamušio "griaučiai"
                    6. troleibusas "Solaris trollino 15ac" #1705 važinėja su nauja, itin kokybiška "Pegaso" reklama
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Dabar tikriausiai iki rugpjūčio 28 dienos 31 maršrutu važiuos tik trumpi autobusai, nes šiandien mačiau Parko stotelėje trumpą 31. Garažinis numeris 150

                      Comment


                        Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                        Dabar tikriausiai iki rugpjūčio 28 dienos 31 maršrutu važiuos tik trumpi autobusai, nes šiandien mačiau Parko stotelėje trumpą 31. Garažinis numeris 150
                        taip ir bus entuziastų entuziastas Mettal jau nufilmavo, kaip autobusas sukasi J. Kolaso ir Švariosios gatvių sankryžoje
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          neįprastas vaizdelis šiandien sodų stotelėje ~17:05. sugedo "Volvo 7700" #770, važiuojant į Salininkus. atvažiavo "DAF" techninės pagalbos mašina ir išsitempė "ligonį"

                          įdomu būtų sužinoti šio autobuso gedimo priežastį
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Rugpjūčio remontų grafikas



                            į planinį remontą pastatytas 499, ir keista kad ketvirtadieni TA numatyta troleibusams 474 ir 500 (nes jie jau ardomi)

                            Paskutinis taisė Scorpius; 2011.08.03, 16:44. Priežastis: taisymas

                            Comment


                              Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                              Rugpjūčio remontų grafikas

                              Atvaizdas


                              į planinį remontą pastatytas 499, ir keista kad ketvirtadieni TA numatyta troleibusams 474 ir 500 (nes jie jau ardomi)

                              Atvaizdas
                              1. tai gal greičiausiai buvo ardomi dėl to, kad juos leis į planinį remontą?
                              2. o ką reiškia paryškinti skaičiukai? ar čia šie troleibusai į TA keliaus?
                              Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.03, 16:39.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                1. tai gal greičiausiai buvo ardomi dėl to, kad juos leis į planinį remontą?
                                2. o ką reiškia paryškinti skaičiukai? ar čia šie troleibusai į TA keliaus?
                                Kiek viena ketvirtadieni TA

                                Comment


                                  Nu 2474 tai tikrai jau ne remontui ten kampe stovi. Viskas su juo. Gaila, nes rėmas, atrodo, dar neblogai išsilaikęs. 2500 jau dingo iš akiračio. Tikriausiai įstumtas į garažą ir jį ten pribaiginėja, po to atsistos šalia 2474. Jeigu jį remontuotų, būtų parašyta tam sąraše.

                                  Kur dingo 2476 ir 2523? Ar jie kur nors garaže trūnija, ar jų jau nebėra?

                                  Papildau: Pievos tam grafike parašyta. 445 tech. apžiūra 18d! Bet juk jo jau nebėra!
                                  Paskutinis taisė rufas...tr; 2011.08.03, 18:12.

                                  Comment


                                    Pirmą kartą Karosa B732 444 dirba šiandien 36 maršrutu, 1 grafiku, ryte dirbo 520 1 grafiku. Nes vakare 18:30 val., iš Žalgirio St., išvyksta tas pats autobusas, kaip ryte 7:00 val., iš St. Naujaneriai. Įdomu kas atsitiko 520? Kad į 36 išleido niekad nevažiavusi 444. Nes pagrinde 444 dirba 43 maršrute.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Nes pagrinde 444 dirba 43 maršrute.
                                      444 pastoviai 24 maršrutu pertraukiamu grafiku dirba.

                                      Comment


                                        1. kuris poskyris aptarnauja 36maršrutą? nes savaitės pradžioj buvau mieste ir mačiau "Volvo 7700" #707 Žalgirio st.
                                        2. autobusas "MB Castrosua" #546 nuo šiol bus rezervinis šio autobuso vairuotojai gavo naują "MB 0405GN CNG" #915
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          36 yra 1 poskyrio. Dabar autobusai maišosi ir beveik visą mėnesį maišysis tarp skirtingų vairuotojų, maršrutų ir poskyrių, nes daugeliui dabar yra atostogos, o ir sugedę autobusai ne taip greitai taisomi. Pvz. "per rankas" eina tokie autobusai kaip 804, 497, 506. Tas pats 444 - rezervas. Jo "savininkas" atostogauja, tai ir davė kitam vairuotojui pirmą laisvą mašiną. 546 nebus rezervinis - tokių gi nėra, jau esu sakęs. Tiesiog gal jį gaus koks vairuotojas, dirbantis pertraukiamu grafiku.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X