Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir panaikintų... Pvz. 6, 24 (buvo berods greitasis)
    "I killed the Bank" - Andrew Jackson

    Comment


      Atsakymas kitoje labiau tinkančioje temoje: Vilniaus viešasis transportas
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Ikarus 66 sustojime Donelaičio gatvėje. 1959m. Kaunas gavo 20 tokių autobusų. (žur. "Švyturys" 1964m.).

        Comment


          Įdomu!
          Hebrajiškai "Ikar" - איכר - reiškia valstietį.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Įdomu!
            Hebrajiškai "Ikar" - איכר - reiškia valstietį.
            tai gaunasi taip, kad nurašyti "valstietiški" autobusai? geras, man patiko
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              tai gaunasi taip, kad nurašyti "valstietiški" autobusai? geras, man patiko
              GFal jei kam butu idomu ištikro daugelis KA Ikarusu pagalvadinamas kolonas buvo perkrikštyti,dėl jauno amžiaus nevisus tik prisimenu,ir labibiau aišku gal tiktuktu viešojo transporto numrių temoje bet mano tėvuko Ikaras kuriame užaugau buvo 6387,vėlau tapo 2387. o numerius valstybinius iš 63-43 lip (abecelele kirilica(rusiška)) i ZKZ 828. Nemirtinngas aparatas gaeram vairuotojui buvo, bet gaila naujokai greitai dapi... kaip ir soliario 626 dag ranku mano idėta kol tėvukas į pensije ja an pusės etato išėjo ir liko puse dirbt,gerai kad sena vairuotoja vietoi jo davė tai nors negaila idėto triūso gržąžinant,ir kad per daug autobusų dirbdamas dabar papasakoja jų istorija,nors aš pats ikaruse užaugau nuo 3 metų, dirbau šiek tiek ,,KA" ir man idomi jų istorija ir savo darbo,bei tevuko pagalba ja seku. Dadartinės žinios daugiau butų iš šių laikų ir nelabai tikslios,nors atsiprqašaumeti eine, be nuotraukų ir kauno autobusu istorija pamažu trinasi.

              Comment


                Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                GFal jei kam butu idomu ištikro daugelis KA Ikarusu pagalvadinamas kolonas buvo perkrikštyti,dėl jauno amžiaus nevisus tik prisimenu,ir labibiau aišku gal tiktuktu viešojo transporto numrių temoje bet mano tėvuko Ikaras kuriame užaugau buvo 6387,vėlau tapo 2387. o numerius valstybinius iš 63-43 lip (abecelele kirilica(rusiška)) i ZKZ 828. Nemirtinngas aparatas gaeram vairuotojui buvo, bet gaila naujokai greitai dapi... kaip ir soliario 626 dag ranku mano idėta kol tėvukas į pensije ja an pusės etato išėjo ir liko puse dirbt,gerai kad sena vairuotoja vietoi jo davė tai nors negaila idėto triūso gržąžinant,ir kad per daug autobusų dirbdamas dabar papasakoja jų istorija,nors aš pats ikaruse užaugau nuo 3 metų, dirbau šiek tiek ,,KA" ir man idomi jų istorija ir savo darbo,bei tevuko pagalba ja seku. Dadartinės žinios daugiau butų iš šių laikų ir nelabai tikslios,nors atsiprqašaumeti eine, be nuotraukų ir kauno autobusu istorija pamažu trinasi.
                Gal galima butu aiskiau ir atidziau rasyti!? Nes nelabai suptantama ka parasete..

                Comment


                  Žurnalas "Švyturys" 1970m.



                  Comment


                    Pakenė, H. Mušket įmonės „autobusų parkas“

                    LAZas ir Ikarus 260 (greičiausiai .37)


                    Ikarus 260.27
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Vigis Rodyti pranešimą
                      Kiek zinau rokiskenu parkas turi 2 Ikarus...veliau atsiusiu foto
                      Iš pradžių nepatikėjau, bet teko pamatyt savo akimis

                      Tik prieš kelias savaites baigtas "šviežinti" 383 - Ikarus 260.27 (1987 metų, jau labai seniai perdarytas į "tarpmiestinį" su ЛАЗ-699Р sėdynėmis):


                      Ir iš "Biržų naftotiekio" įsigytas Ikarus 256.74 (1993 metų):

                      Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".

                      Comment


                        Taip, šis Ikarusas tikrai galėtų kursuoti į Vilnių ar Kauną, nes dabar Rokiškio AP dažnai vakarietiškus laužus leidžia...

                        Comment


                          Parašė aRa Rodyti pranešimą
                          Ir iš "Biržų naftotiekio" įsigytas Ikarus 256.74 (1993 metų):
                          Atvaizdas

                          Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".
                          būtent štai tokį "Ikarus" mačiau mieste prieš ~2metus. kursavo maršrutu Vilnius - Baranovičiai
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            būtent štai tokį "Ikarus" mačiau mieste prieš ~2metus. kursavo maršrutu Vilnius - Baranovičiai
                            Ne tokį. Čia Ikarus 256, o ten buvo Ikarus 250 http://fotobus.msk.ru/vehicle/35026/#n39900
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Ne tokį. Čia Ikarus 256, o ten buvo Ikarus 250 http://fotobus.msk.ru/vehicle/35026/#n39900
                              na, bent jau panašiai atrodo
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                na, bent jau panašiai atrodo
                                Kas ,kad panasiai,bet modelis tai ne tas juk!
                                Taip,kad prasau neklaidinti.

                                Comment


                                  Ir iš "Biržų naftotiekio" įsigytas Ikarus 256.74 (1993 metų):
                                  Atvaizdas

                                  Lyg planuoja jį leisti vežioti mokinius, bet tokios būklės autobusą būtų negėda ir į Vilnių ar Kauną - būtų graži "egzotika".[/QUOTE]

                                  Koks sio "raudonojo" Ikarus-255 garazinis nr.?

                                  Comment


                                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                    Koks sio "raudonojo" Ikarus-255 garazinis nr.?
                                    Nėra čia jokio Ikarus-255.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Nėra čia jokio Ikarus-255.
                                      Ikarus 256,ta raudonaji turejau galvoje. Nesimato jo garazinio nr.?

                                      Comment


                                        Pirmieji Lietuvoje. "Kauno tiesa" 1957m. Liepa.







                                        Rimtesnė Ikarus 55 nuotrauka.


                                        http://auto.webalta.ru/
                                        Paskutinis taisė AutoLiet; 2011.08.16, 19:49.

                                        Comment


                                          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                          Ikarus 256,ta raudonaji turejau galvoje. Nesimato jo garazinio nr.?
                                          Kol kas garažinio jis neturi. Greičiausiai, jis bus sekantis pagal eilę - juk rokiškėnai labai tvarkingai numeruoja savo autobusus. Bet sužinosim, kai užrašys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X