Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    idomi IKARUS spalva

    Comment


      Čia ne Lietuva. Čia Rytų Vokietija. Bet nuotrauka įdomi.

      Comment


        Rokiškis,1981 m. Kauno AP IKARUS-250 GN-5474 76-85 ЛЛЮ(foto ROKISKIS archyvo

        Comment


          VILNIAUS AP IKARUS-250 GN-6670

          Comment


            IKARUS-280

            Comment


              Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
              idomi IKARUS spalva
              Atvaizdas
              Manau, čia Erfurtas. Teko studijuoti šiame mieste. Ir tame mieste yra ne tik Vilniaus gatvė, bet ir prekybos centras pavadinimu Vilnius (nuotraukoje pavadinimas yra STADT VILNIUS). Pastatai fone matyti, o pats prekybos centro pastatas rekonstruotas, dabar visai kitaip atrodo.
              N N N

              Comment


                Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
                Radau is laikrascio EKSPRES

                Kolega ROKISKIS, kelintų metų tas EKSPRES laikraštis?


                Autobusą su šiuo valst. Nr. - ZTA 430 - esu matęs 2002 metų vasarą.
                Tada jis jau buvo su "Romekso" logotipais ir net gi garažo numeriu (03).
                Be to, buvo perdažytas baltai su šviesiai mėlyna apačia ir tamsiai mėlyna langų juosta.

                Kadangi "Regitra" rodo 3 savininkus, galima tik spėlioti - ar po nežinomo (bent kol kas neradau) savininko Telšių apskrityje jis turėjo dar kokį nors savininką iki "Romekso" (galbūt tą, kuris važinėjo nuotraukoje matomu maršrutu į Rastinėnus), o, galbūt tai ir buvo "Romekso" maršrutas, o po to autobusą dar spėjo kam nors perparduoti...

                Tarp kitko, "Romeksas" (R. Stankevič individuali įmonė) oficialiai įkurta 2000 metų birželį, o jau minėtas logotipų ir garažo numerių klijavimas ant autobusų prasidėjo (ar bent jau virto masiniu reiškiniu) 2002 vasarą. Taip pat nežinau, ar iki tol "Romeksas" užsiiminėjo keleivių vežimu.

                Comment


                  tiksliai negaliu pasakyti, bet AUTO EKSPRES yra 1997 m.
                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                  Kolega ROKISKIS, kelintų metų tas EKSPRES laikraštis?


                  Autobusą su šiuo valst. Nr. - ZTA 430 - esu matęs 2002 metų vasarą.
                  Tada jis jau buvo su "Romekso" logotipais ir net gi garažo numeriu (03).
                  Be to, buvo perdažytas baltai su šviesiai mėlyna apačia ir tamsiai mėlyna langų juosta.

                  Kadangi "Regitra" rodo 3 savininkus, galima tik spėlioti - ar po nežinomo (bent kol kas neradau) savininko Telšių apskrityje jis turėjo dar kokį nors savininką iki "Romekso" (galbūt tą, kuris važinėjo nuotraukoje matomu maršrutu į Rastinėnus), o, galbūt tai ir buvo "Romekso" maršrutas, o po to autobusą dar spėjo kam nors perparduoti...

                  Tarp kitko, "Romeksas" (R. Stankevič individuali įmonė) oficialiai įkurta 2000 metų birželį, o jau minėtas logotipų ir garažo numerių klijavimas ant autobusų prasidėjo (ar bent jau virto masiniu reiškiniu) 2002 vasarą. Taip pat nežinau, ar iki tol "Romeksas" užsiiminėjo keleivių vežimu.

                  Comment


                    Pilies tiltas ir Pilies gatvė. 1974 m. Bernardas Aleknavičius



                    http://www.epaveldas.lt/vbspi/biDeta...RecordId=49557

                    Comment


                      Ikarus 260.37 #617 vidus
                      Iš galo:


                      Iš priekio:


                      Vairuotojo vieta:
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Atleiskit, kas esu toks neišmanėlis, bet turiu klausimėlį - Kuo skiriasi Ikarus nuo Karosa? Man jie visada buvo vienodi ir paprasčiausiai laikydavau juos vienu ir tuo pačiu

                        Comment


                          Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
                          Atleiskit, kas esu toks neišmanėlis, bet turiu klausimėlį - Kuo skiriasi Ikarus nuo Karosa? Man jie visada buvo vienodi ir paprasčiausiai laikydavau juos vienu ir tuo pačiu
                          ikarus--- http://upload.wikimedia.org/wikipedi...us_bus_628.jpg senesnio modelio autobusai.

                          karosa

                          http://dayerses.com/karosa-c-734.html naujesni. bet irgi pasene

                          Comment


                            Tai paparasčiausiai tai tas pats, tik Karosa yra naujoji Ikarus versija? Teisingai supratau?

                            Comment


                              ne. cia dvi skirtingos firmos.
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Ikarus_Bus ikarus
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Karosa karosa

                              Comment


                                A. Supratau. Jau pagaunu skirtumą, kas yra kas. Dėkui

                                Comment


                                  Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
                                  Atleiskit, kas esu toks neišmanėlis, bet turiu klausimėlį - Kuo skiriasi Ikarus nuo Karosa? Man jie visada buvo vienodi ir paprasčiausiai laikydavau juos vienu ir tuo pačiu
                                  Ikarus, jei neklystu, surinkti rusų laikais Vengrijoje, o Karosa - po nepriklausomybės (1995 pagamintas pirmasis Vilniaus modelis).
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
                                    Tai paparasčiausiai tai tas pats, tik Karosa yra naujoji Ikarus versija? Teisingai supratau?
                                    Ne,nes Ikarus ir Karosa yra gaminami skirtingose valstybėse.Ikarus-Vengrijoje,o Karosa-Čekijoje.Bent kaip žmogui kuris nelabai besidominčiam galima atkirti pagal tokius dalykus ,kaip keleiviu salone liukai.Ikaruse jie atsidaro į viršų,o Karosa tai tokie pasukami "bliūdai",ir Karosa lubos yra žemesnes ir į jų laipteliai yra šiek tiek statesni,negu Ikarus.(bent jau tiek matau skirtumų)

                                    Comment


                                      Parašė IKARUS2118 Rodyti pranešimą
                                      Ne,nes Ikarus ir Karosa yra gaminami skirtingose valstybėse.Ikarus-Vengrijoje,o Karosa-Čekijoje.Bent kaip žmogui kuris nelabai besidominčiam galima atkirti pagal tokius dalykus ,kaip keleiviu salone liukai.Ikaruse jie atsidaro į viršų,o Karosa tai tokie pasukami "bliūdai",ir Karosa lubos yra žemesnes ir į jų laipteliai yra šiek tiek statesni,negu Ikarus.(bent jau tiek matau skirtumų)
                                      1. Kitokia kabina.
                                      2. Kitokios durys.
                                      3. Abiejose pusėse po dvi sėdynes.

                                      Štai tokie skirtumai tarp Ikarus ir Karosa autobusų
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Tai visiškai skirtingi skirtingų gamintojų iš skirtingų šalių autobusai. Juose nieko bendro nėra, išskyrus kai kurias detales. Dabartiniai kai kurių gamintojų autobusai turi daugiau bendro (tiek detalės, arba bendrai kurtas ar tiesiog nupirkta dokumentacija) nei Ikarusai ir Karosos.

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Ikarus 260.37 #617 vidus
                                          Iš galo:
                                          Atvaizdas


                                          Iš priekio:
                                          Atvaizdas


                                          Vairuotojo vieta:
                                          Atvaizdas
                                          Ten tikrai stikliniai (ar organinio stiklo) liukai grindyse?
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X