Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Eismas Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybos metu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomskis
    replied
    Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
    Kiek maciau siandiena, tai nuo Laisves prospeko sukti i aplinkeli galima, bet pilaites gyventojams dar ne.
    smulkiau galima? kurioj vietoj aplinkelis ribojasi su laisves pr ?

    Komentuoti:


  • Martin Van
    replied
    Kiek maciau siandiena, tai nuo Laisves prospeko sukti i aplinkeli galima, bet pilaites gyventojams dar ne.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė HSV Rodyti pranešimą
    Įdomiai atrodo naujojo aplinnkelio įsiliejimas į senąją atkarpą (nuvažiavimą į Šešuolių gatvę) - ten vos ne žiedinė sankryža gaunasi ties Viršuliškių skersgatviu ir Sidaronių gatve
    Aha ir aš tą pastebėjau. Gal ją tokia ir padarys? Laikinai...

    Beje, Gerbutavičiaus viaduke, panašu, kad užteks vietos prasilenkti mašinoms.

    Komentuoti:


  • HSV
    replied
    Įdomiai atrodo naujojo aplinnkelio įsiliejimas į senąją atkarpą (nuvažiavimą į Šešuolių gatvę) - ten vos ne žiedinė sankryža gaunasi ties Viršuliškių skersgatviu ir Sidaronių gatve

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied


















    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
    Beje, pastebėjau, kad nemažai mašinų lindo į Taurupės gatvę (žvirkelį). Kaip suptrantu "Short Cut" į Pilaitę.
    Taurupės gatvė labai populiari Vakarinių kamščių metu. Beje, prieš kelis metus ten buvo tik šunkelis, o dabar yra praplatinta ir išlyginta, žodžiu normalus žvirkelis.

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    šiandien piko metu (17:00) teko važiuoti per Asanavičiūtės g. viaduką, tai pastebėjau, kad buvo nemažai gudruolių kurie jau pradėjo naudotis aplinkeliu (abiem pusėmis), o už tilto link Pilaitės policija gražiai gaudė Treniruojasi

    Beje, pastebėjau, kad nemažai mašinų lindo į Taurupės gatvę (žvirkelį). Kaip suptrantu "Short Cut" į Pilaitę.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
    Tai logikos jokios tada, jei iki viršuliškių skg. leis o toliau neleis, kur tada dėsis visas srautas? nukreipinės per skersgatvį? ar per Zujūnus? Aišku kai pradės III etapo statybas tada savaime suprantama, kad ten uždarinės viską, tačiau manau jog tada uždarys visiškai viską tame tarpe ir sankryžą.
    Manau, kad dabar atidarys iki pat Šešuolių g. Pradėjus III etapą manau, kad tikrai galima viską taip suorganizuot, kad vistiek būtų galimybė išvažiuoti iš aplinkkelio pro Šešuolių g. (pvz. uždaryti įvažiavimą, bet palikti išvažiavimą. Juolab, kad darbus šioje vietoje galima laisvai palikti pačiai pabaigai.

    Komentuoti:


  • OpenStreetMap
    replied
    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Nemanau, kad labai pasenę. Dar ne taip seniai ta dalis kažkodėl buvo vadinama "Pilaitės pr.".
    Šių metų balandžio mėnesį stipriai keitėsi gatvės ir namai, įskaitant Šešuolių g. Pvz. kai kurie Ozo g. namai „persikėlė“ į Šešuolių gatvę. Įtariu tuo metu ir nurodyta nutolusi Šešuolių gatvės atkarpa panaikinta.

    Tuo pat metu ir Moliakalnio gatvėje numeracija stipriai pasikeitė, googlas gal pusmetį senus numerius rodė.

    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    O ir OpenStreetMap Fabijoniškėse kaipo irgi Šešuolių g.
    Todėl, kad per greitai tikrini. Dabar žiūrėk ir paspausk F5 ;-)

    P.S. Ačiū už klaidos parodymą.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Nemanau, kad labai pasenę. Dar ne taip seniai ta dalis kažkodėl buvo vadinama "Pilaitės pr.". O ir OpenStreetMap Fabijoniškėse kaipo irgi Šešuolių g.

    Komentuoti:


  • OpenStreetMap
    replied
    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Įdomu kodėl šitas idiotizmas dar nesutvarkytas miesto valdžios: https://maps.google.lt/maps?q=%C5%A1...ed=0CCwQ8gEwAA Nors ir senoji Ozo.g dalis nuo Viršuliškių g. jau taip vadinama.
    Valdžia įtariu nelabai kontroliuoja google'o žemėlapių. O google žemėlapiai labaaaai pasenę. Žiūrėk oficialius šaltinius (VPlaną, RC ar tą patį OpenStreetMap).

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Iki Viršuliškių skersgatvio turėtų būti paliktas eismas, neveltui ten jį taip intensyviai perasfaltavo. Bet Šešuolių gatve eismas bus greičiausiai uždarytas, nes aplinkkelis ją kerta ir viską ten rausti III etape.
    Tai logikos jokios tada, jei iki viršuliškių skg. leis o toliau neleis, kur tada dėsis visas srautas? nukreipinės per skersgatvį? ar per Zujūnus? Aišku kai pradės III etapo statybas tada savaime suprantama, kad ten uždarinės viską, tačiau manau jog tada uždarys visiškai viską tame tarpe ir sankryžą.

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Aš vis galvodavau, kuri čia ta šešuolių g., o gi buvusi Ozo g.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Įdomu kodėl šitas idiotizmas dar nesutvarkytas miesto valdžios: https://maps.google.lt/maps?q=%C5%A1...ed=0CCwQ8gEwAA Nors ir senoji Ozo.g dalis nuo Viršuliškių g. jau taip vadinama.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
    Šiandien, iš ryto dar buvo draudžiama įvažiuoti ir išvažiuoti į aplinkkelį, nuo ozo g. pusės, bet man toptelėjo tokia mintis, ar nebus tik taip, kad taip ir liks kurį laiką dar ir eismą leis tik iki Pilaitės prospekto.
    Iki Viršuliškių skersgatvio turėtų būti paliktas eismas, neveltui ten jį taip intensyviai perasfaltavo. Bet Šešuolių gatve eismas bus greičiausiai uždarytas, nes aplinkkelis ją kerta ir viską ten rausti III etape.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
    Šiandien, iš ryto dar buvo draudžiama įvažiuoti ir išvažiuoti į aplinkkelį, nuo ozo g. pusės, bet man toptelėjo tokia mintis, ar nebus tik taip, kad taip ir liks kurį laiką dar ir eismą leis tik iki Pilaitės prospekto.
    Nelabai suprantu, dėl kokių priežasčių taip gali būti palikta po aplinkkelio atidarymo. Kam tada išvis tą jungtį reikėjo daryti...

    Komentuoti:


  • Little_man
    replied
    Šiandien, iš ryto dar buvo draudžiama įvažiuoti ir išvažiuoti į aplinkkelį, nuo ozo g. pusės, bet man toptelėjo tokia mintis, ar nebus tik taip, kad taip ir liks kurį laiką dar ir eismą leis tik iki Pilaitės prospekto.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė stulpas Rodyti pranešimą
    Tai "joptararai", ar kas žino, kada bus atvertas "vakarinis" iki Pilaitės prospekto ???
    Statau už lapkričio 1 d. Kas su manim?

    Komentuoti:


  • stulpas
    replied
    Tai "joptararai", ar kas žino, kada bus atvertas "vakarinis" iki Pilaitės prospekto ???

    Komentuoti:


  • Grazvis
    replied
    Važiuojant nuo centro pusės link Pilaitės, atidengti ženklai ir leidžiama pasukti į dešinę, t.y. galima išvažiuoti link Ozo g.

    Taip pat mačiau, kad jau patraukti užtvarai, kur nuo Lazdynų pusės atvažiuojant aplinkeliu, galima užvažiuoti į Pilaitės pr.

    Komentuoti:

Working...
X