Parašė abruo
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus tiltai ir viadukai
Collapse
X
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąKitas, apie kurį trumpai užsiminė (tik neaišku ar tikrai numatomas ar dar svarstoma) - tiltas iš Žvėryno link Seimo (spėju nuo Green Hall). Kažkas naujo?
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Litexpo tik pėsčiųjų ir dviratininkų.
Comment
-
Miestui trūksta ir tiltų – tiek viadukų, tiek tiltų per Nerį. Galvojama vieną pėstiesiems tiltą pastatyti nuo „Litexpo“ į Vingio parką. Apie naują pėsčiųjų ir dviratininkų viaduką galvojama transporto žiede prie Lietuvos edukologijos universiteto.
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...tus-221-948292
Comment
-
Lazdynų tiltas XX a. septintajame dešimtmetyje.
UAB „Tilsta“ tinklalapyje teigiama, kad čia nufotografuotas Geležinio Vilko tiltas, bet tokias atramas turi tik Lazdynų tiltas.
- 3 patinka
Comment
-
https://www.delfi.lt/verslas/transpo....d?id=77666669
Sostinėje yra 47 tiltai, 52 viadukai ir 5 estakados. Tiltų, viadukų ir estakadų remontui šiemet skirta apie 1,5 mln. eurų.
Pasak direktoriaus pavaduotojo, savivaldybė senus, korozijos pažeistus tiltų ar viadukų turėklus keičia naujais cinkuoto metalo turėklais, nes jie nereikalauja papildomos priežiūros, t. y., dažymo. „Ateityje planuojame pakeisti ir šio tilto turėklus“, – aiškino A. Visockas.
Šiemet bus atnaujinti 8 viadukai ir tiltai: Laisvės pr. – A. P. Kavoliuko g. viadukas, Architektų g. – Laisvės pr. viadukas, Dariaus ir Girėno viadukas per geležinkelį, Valakampių tiltas, Ozo g. – Ukmergės g. viadukas, Pūčkorių pėsčiųjų tiltas, S. Batoro tiltas, Dariaus ir Girėno g. – Tūkstantmečio viadukas.
Vilniaus miesto savivaldybė skelbė, jog šiemet sostinė ketina išasfaltuoti 80 km miesto gatvių, apie 10 km iš jų – žvyrkelių. Tam skirti 27 mln. eurų – 4 mln. eurų daugiau nei pernai: 16 mln. eurų iš miesto biudžeto, daugiau kaip 11 mln. eurų – iš nacionalinės Kelių priežiūros ir plėtros programos.
- 1 patinka
Comment
-
Tiltas per Vokės upę įrašytas į Kultūros vertybių registrą
Prie Kultūros paveldo departamento veikianti pirmoji nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo taryba teisinę apsaugą suteikė Kazbėjų tiltui (unikalus kodas 42670), esančiam Kazbėjų kaime, Vilniaus miesto savivaldybėje. Ketinamo nugriauti tilto likimu susirūpinę gyventojai ir visuomenininkai kreipėsi į Kultūros paveldo departamentą, kad būtų nustatytos šio tilto vertingosios savybės bei suteikta teisinė apsauga...Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...
- 1 patinka
Comment
-
Parašė lukass Rodyti pranešimąTiltas per Vokės upę įrašytas į Kultūros vertybių registrą
Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...ybiu-registra/ .
Comment
-
Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
Ai tai dabar viskas čiki. Kai ką nors įtraukia į vertybių registrą, tie daiktai iškart pasidaro nebe avarinės būklės. Jei nestrigs visokie derinimai, tai gal per kokį dešimtmetį ir rekonstrukcijos projektą suderins...
Tiltas įtrauktas tam, kad jo nenugriautų. O problemos sprendimų yra trys, kuriuos įvardino meras:
1. nugriauti tiltą, bet atstatyti tokį patį, tik naują (nes dabartinio suremontuoti neįmanoma);
2. šitą palikti tik pėstiesiems ir dviratininkams, o šalia statyti naują gelžbetoninį;
3. šitą tiltą palikti pėstiesiems ir dviratininkams, o naujo tilto nestatyti visai;
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
?
Tiltas įtrauktas tam, kad jo nenugriautų. O problemos sprendimų yra trys, kuriuos įvardino meras:
1. nugriauti tiltą, bet atstatyti tokį patį, tik naują (nes dabartinio suremontuoti neįmanoma);
2. šitą palikti tik pėstiesiems ir dviratininkams, o šalia statyti naują gelžbetoninį;
3. šitą tiltą palikti pėstiesiems ir dviratininkams, o naujo tilto nestatyti visai;
Comment
-
Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
Tai tvarkoj. Pirmuoju atveju visvien tektų griauti, tai kaip ir jokio skirtumo. Kitais dviem atvejais visvien reikalingas kapitalinis arba rekonstravimas. Įtraukimas į registrą tik prideda daugiau keblumų derinant projektą ir kelia kainą. Bet užtat pats įtraukimas nieko nekainuoja ir leidžia pasipiarint.
Sakė, kad rekonstruoti neįmanoma, nėra kaip. O pėstiesiems turėtų atlaikyti ilgai. Vis ne 3 tonos.
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Įtraukimas užtikrina, kad objektas nebus sunaikintas. Na, teoriškai, nes jis gali ir pats sugriūt.
Sakė, kad rekonstruoti neįmanoma, nėra kaip. O pėstiesiems turėtų atlaikyti ilgai. Vis ne 3 tonos.
Comment
-
Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
Tfu, vos nepaspringau. Ta jei tik pėstiesiems, tai nieko ir nedarys?
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Įtraukimas užtikrina, kad objektas nebus sunaikintas. Na, teoriškai, nes jis gali ir pats sugriūt.
Sakė, kad rekonstruoti neįmanoma, nėra kaip. O pėstiesiems turėtų atlaikyti ilgai. Vis ne 3 tonos.Lietuva visiems.
- 1 patinka
Comment
-
Greitai sostinės senamiesčio gyventojai džiaugsis nauju pėsčiųjų tiltu per Vilnią.
Comment
-
Brėžinys iš Bendrojo plano pristatymo Pilaitės bendruomenei. Atkreipkite dėmesį į planuojamą "skirtingo lygio sankirtą" ties VSD ir naują gatvę, jungiančią Pilaitės prospektą su Šešuolių gatve.
Comment
-
Parašė tomtom Rodyti pranešimąĮdomu kaip pilnas sprendimas sujungus Senąjį kelią su Šešuolių g. pakeistų srautus visam rajone
Tikrai kažką grandioziško miestui duotų jungtis iš Žvėryno į Justiniškių g. (miško proskyna), bet čia jau atskira tema.Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Toje vietoje tarsi pakaktų sankirtos, jungiančios Sidaronių-Šešuolių gatves su Vakariniu aplinkkeliu. Bet stačiakampiai plane tikriausiai žymi paprastą viaduką be patekimo iš vieno kelio į kitą galimybės. Jei taip, tai įdomu kodėl suplanuotas toks sprendimas, reikalaujantis dviejų viadukų vietoj vieno ir papildomos gatvės atkarpos. Galbūt ties Sidaronių-Šešuolių gatvėmis tiesiog nėra vietos viadukui su nuovažomis. Arba planuojama, kad didžioji dalis srauto iš Buivydiškių toliau vistiek tęsis Pilaitės prospektu.
Comment
Comment