Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Pėsčiųjų perėjos Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė newcome Rodyti pranešimą
    Ten pirmiausia, ne tik dėl pėsčiųjų bėgiojimo per gatvę tai padaryta, o dėl dviračių eismo saugumo - pastaruoju metu tai matoma daugelyje miesto vietų, kur yra nuokalnės, pvz. K.Baršausko atkarpa nuo VI forto žiedo link Petrašiūnų.
    Mano pateiktoje nuotraukuoje nėra jokios nuokalnės ir jokio dviračių tako (jis eina palei upę).
    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

    Comment


      #42
      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Kad ten ir dabar be proto laksto. Gal geriau nedidinti greičio.
      Kai išnyks ta perėja ties ja įstatyt inkilą ir drąsiai 60 paleist.

      Comment


        #43
        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
        Kai išnyks ta perėja ties ja įstatyt inkilą ir drąsiai 60 paleist.
        Bravo!
        As much power as necessary, as much freedom as possible

        Comment


          #44
          Jau perėja Nuokalnės g. naikinama, atitveriama, kad nevaikščiotų pėstieji. Pagal tempus darbo dienos pabaigoje viskas bus pilnai baigta.

          Comment


            #45
            Koks atstumas nuo ten iki artimiausios pėsčiųjų perėjos/viaduko/šviesoforo?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              #46
              Apie 320 m.

              Comment


                #47
                Pradedami montuoti šviesoforai Savanorių propsekte prie McDonald's


                Paskutinis taisė Romas; 2017.03.15, 22:15. Priežastis: Nuotraukų plotis. Tarpai tarp nuotraukų.

                Comment


                  #48
                  Absurdo teatras. Iki Savanorių/Žukausko sankryžos ~200 metrų. Tiek pat iki kitos perėjos į kitą pusę.

                  Va čia reikėtų vietoje perėjos ir šviesoforo atitvarus statyt, o ne Neries krantinėje.
                  Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                  Comment


                    #49
                    Nuo kalniečiu iki muravos sankrižos montuoja tai pat du šviesaforos pestiesiam, man netrukdo saugiau bus praeiti žmonėm

                    Comment


                      #50
                      Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                      Absurdo teatras. Iki Savanorių/Žukausko sankryžos ~200 metrų. Tiek pat iki kitos perėjos į kitą pusę.

                      Va čia reikėtų vietoje perėjos ir šviesoforo atitvarus statyt, o ne Neries krantinėje.
                      Paskaiciuok kiek tau reiks nueiti į abi puses, kiek užtruks sulaukti 3 fazes (ar nepanaikino tos ketvirtos perėjos sankryžoje prieš metus?) ir kirsti jų perėjas Žūkausko/Savanorių sankryžoje. Šioje vietoje perėja butina ir kad ji taps saugi - būtinybė. Kolega, pažiūrėkite į tuos metrus iš pesčiojo pusės, nes aš puikiai suprantu kad jūs šią pėrėja nesinaudosite, o tuos kelis metrus nuvažiuosite automobiliu. Kiti to automobilio neturi ir nueiti ~400m yra kas.

                      Comment


                        #51
                        Viena saugi perėja nueit savanoriuose į McDonaldą paėst, kitą Žemaičių plente į "načnyką" pagert

                        Kartoju - nė vienoje užsienio šalyje nepamatysite tokio cirko, kad svarbiausioje, 6 eismo juostų, gatvėje 600 metrų atstumu stovėtų 3 šviesoforai du iš kurių skirti pėstiesiems. Čia kas gal Šanchajus ar Meksikas?
                        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                        Comment


                          #52
                          Savanorių prospektas nėra tranzitinė gatvė, todėl pėsčiųjų perėjos kas 200 metrų neturėtų stebinti.
                          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                          Comment


                            #53
                            ar tu bent vaikstai per tas perejas sviesaforines? ar supranti kaip jos veikia, ar rasai vien tam kad rasyt kaip tai blogai ir baisu?

                            Comment


                              #54
                              Suprantu, kad klausimas ne man. Bet aš ir vaikštau ir važinėju, bet abiems atvejais suprantu, kad geriau šviesoforai prie perėjų, nes nei pėsčiuoju būdamas nesijaučiu saugiai eidamas per 6 juostų perėją nereguliuojamą šviesoforo, nei vairuotojas būdamas, kai blogas matomumas 6 juostų kelyje važiuoti per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją.
                              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                              Comment


                                #55
                                Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                Suprantu, kad klausimas ne man. Bet aš ir vaikštau ir važinėju, bet abiems atvejais suprantu, kad geriau šviesoforai prie perėjų, nes nei pėsčiuoju būdamas nesijaučiu saugiai eidamas per 6 juostų perėją nereguliuojamą šviesoforo, nei vairuotojas būdamas, kai blogas matomumas, 6 juostų kelyje važiuoti per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją.
                                Būtent! Žymiai saugiau vairuoti gatvėje, kurioje nėra nereguliuojamų perėjų. Nereikia įsitempus stebėti, ar nėra pėsčiųjų. Esant intensyviam eismui dėmesį galima skirti kitiems dalykams.

                                Comment


                                  #56
                                  Nelabai suprantu aš tų išmaniųjų perėjų. Per kurią vietą jos išmanios, jei žmogus priėjęs prie perėjos turi paspausti mygtuką ir tik tada užsižiebia tie mirksiukai. Bent jau iš šito video taip suvokiau:
                                  https://youtu.be/cfHIecVqlDc?t=33s

                                  Ar nebus po to taip, kad žmogus paspaudęs mygtuką ir pamatęs mirksiukus eis į gatvę kaip per žalią - būdamas visiškai tikras, kad visi stos.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė RoNNeR Rodyti pranešimą
                                    Nelabai suprantu aš tų išmaniųjų perėjų. Per kurią vietą jos išmanios, jei žmogus priėjęs prie perėjos turi paspausti mygtuką ir tik tada užsižiebia tie mirksiukai. Bent jau iš šito video taip suvokiau:
                                    https://youtu.be/cfHIecVqlDc?t=33s

                                    Ar nebus po to taip, kad žmogus paspaudęs mygtuką ir pamatęs mirksiukus eis į gatvę kaip per žalią - būdamas visiškai tikras, kad visi stos.
                                    Dar virš perėjos reikia prikabinti mirksinčių lempučių girliandų, ir kiekvienai po atskirą mygtuką. Nori pereiti gatvę - įžiebk visas girliandas

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                      Dar virš perėjos reikia prikabinti mirksinčių lempučių girliandų, ir kiekvienai po atskirą mygtuką. Nori pereiti gatvę - įžiebk visas girliandas
                                      Projektas kitoms Kalėdoms.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė RoNNeR Rodyti pranešimą
                                        Nelabai suprantu aš tų išmaniųjų perėjų. Per kurią vietą jos išmanios, jei žmogus priėjęs prie perėjos turi paspausti mygtuką ir tik tada užsižiebia tie mirksiukai. Bent jau iš šito video taip suvokiau:
                                        https://youtu.be/cfHIecVqlDc?t=33s

                                        Ar nebus po to taip, kad žmogus paspaudęs mygtuką ir pamatęs mirksiukus eis į gatvę kaip per žalią - būdamas visiškai tikras, kad visi stos.
                                        Man šita idėja su mygtuku taip pat nesuvokiama. Negi nebuvo pagalvota apie judesio daviklio panaudojimą? Dabartiniame variante teliko tik šviesofora pastatyti ir paspaudus mygtuka jį valdyti

                                        Puikus pavyzdys kaipt tai turi būti atlikta: https://www.youtube.com/watch?v=8jr6fr2itT0
                                        Paskutinis taisė mindogas; 2017.03.22, 09:14.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė mindogas Rodyti pranešimą
                                          Man šita idėja su mygtuku taip pat nesuvokiama. Negi nebuvo pagalvota apie judesio daviklio panaudojimą? Dabartiniame variante teliko tik šviesofora pastatyti ir paspaudus mygtuka jį valdyti

                                          Puikus pavyzdys kaipt tai turi būti atlikta: https://www.youtube.com/watch?v=8jr6fr2itT0
                                          Nežinau šiaip tiksliai, niekur lyg ir neminėjo, bet yra ten tokie kaip judesio davikliai, neišbandžiau ar jie tikrai tai daro, bet ant ženklų yra tokie panašūs, kaip įprasti judesio davikliai tik didesni. Nu bet negaliu nieko garantuot, nes nė per vieną perėją nėjau ir neišbandžiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X