Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ už parkavimą?
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      sie gandai jau gan senai sklando Tik vargu ar pavyks, nes tada bus masiskas srautas vairuotoju, kurie ieskos vietos mazuose naujamiescio kiemuose

      Comment


        Butu didziulis smugis centro "gaivinimui"

        Comment


          Na pas mus "centro gaivinimas" kažkaip valdžios suprantamas, kaip leidimas kuo lengviau patekti su automobiliu. Vakaruose, priešingai - centre stovėjimo kainos nežmoniškos, vairuotojai raginami palikti automobilius toliau nuo centro ir važiuoti visuomeniniu transportu.

          Pas mus vairuotojai pratinami privažiuoti prie durų. Vos neleido automobiliams važiuoti Laisvės alėja. Na, bet tokie mūsų įpročiai...

          Comment


            Europos miestų bei miestelių centruose bent jau pasirūpinama galimybe (tegu ir mokamai) patogiai pastatyti automobilį. Ten pilna daugiaaukščių, požeminių parkingų ir t.t.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Būtent. Aš pilnai pritariu draudimui K. Mindaugo prospekte statyt mašinas, su sąlyga, kad bus pastatytas bent vienas garažas.

              Comment


                Yra nemokamas Akropolio garažas, mažai?
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Yra nemokamas Akropolio garažas, mažai?
                  Mano apytiksliais skaičiavimais mažai. Tarkim eilinę darbo dieną, tiek Akropolio garažas, tiek Mindaugo pr. yra užkišti automobiliais, neįsivaizduoju kaip būtų įmanoma sutalpinti tuos automobilius iš K.Mindaugo pr. į Akropolio garažą.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Mano apytiksliais skaičiavimais mažai. Tarkim eilinę darbo dieną, tiek Akropolio garažas, tiek Mindaugo pr. yra užkišti automobiliais, neįsivaizduoju kaip būtų įmanoma sutalpinti tuos automobilius iš K.Mindaugo pr. į Akropolio garažą.
                    O arenos garažas? Ar ir jo neužteks?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      O arenos garažas? Ar ir jo neužteks?
                      Jei neklystu, arenos aikštelė bus skirta tik į areną atvykstantiems žmonėms.

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Mano apytiksliais skaičiavimais mažai. Tarkim eilinę darbo dieną, tiek Akropolio garažas, tiek Mindaugo pr. yra užkišti automobiliais, neįsivaizduoju kaip būtų įmanoma sutalpinti tuos automobilius iš K.Mindaugo pr. į Akropolio garažą.
                        Tai kad ketvirtas aukštas pastoviai tuščias

                        Comment


                          /\ būtent.
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                            Tai kad ketvirtas aukštas pastoviai tuščias
                            Yra tiesos tavo žodžiuose, bet vistiek nelabai tikiu, kad sutilptų. Pirmiausiai reikėtų pabandyt apmokestint stovėjimą vienoje prospekto pusėje ir pasižiūrėt kaip pasikeis situacija.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Yra tiesos tavo žodžiuose, bet vistiek nelabai tikiu, kad sutilptų. Pirmiausiai reikėtų pabandyt apmokestint stovėjimą vienoje prospekto pusėje ir pasižiūrėt kaip pasikeis situacija.
                              O priminkit, kodėl reikėtų apmokęstinti parkavimą Karaliaus Mindaugo prospekte?

                              Comment


                                Netilptu visi i garaza tikrai. Ketvirtas aukstas, kad pastoviai tuscias nepasakyciau, palyginus su zemiau esanciais(kurie tikrai buna pilni) tai gal.. Del uzdejimo mokesciu tai vel ta pati dainele. Nera Kaune tiek gyventoju , kad visi i ta centra verztusi betodairiskai, jei jau lyginant su vakarais. Norint pritraukti kuo daugiau zmoniu, kad leistu laisvalaiki, maziausiai reiketu vos tik islipus is automobilio "ant vietos" nureketuot pinigu. Centrinese gatvese sutinku, bet ir kainos turi buti su protu, uzkelsi kainas-ras alternatyvu greitai..

                                Comment


                                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                  O priminkit, kodėl reikėtų apmokęstinti parkavimą Karaliaus Mindaugo prospekte?
                                  Mano supratimu, centrinės miesto gatvės neturėtų būti naudojamos kaip parkavimosi aikštelės. Galiausiai tie automobiliai, pastatyti gatvės kraštuose miestui nesuteikia estetikos.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Mano supratimu, centrinės miesto gatvės neturėtų būti naudojamos kaip parkavimosi aikštelės. Galiausiai tie automobiliai, pastatyti gatvės kraštuose miestui nesuteikia estetikos.
                                    Neatsakei į klausimą Aš klausiau, kodėl jos turėtų būti apmokęstintos? Ne apie uždraudimą juk kalba. Tai reiškia, kad ir toliau jose bus parkuojamasi, tik bus daugiau tuščių tarpų ir vietos tai padaryti, o taip taip pat dar didesnės automobilių sangrūdos vidiniuose namų kiemuose.

                                    Comment


                                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                      Neatsakei į klausimą Aš klausiau, kodėl jos turėtų būti apmokęstintos? Ne apie uždraudimą juk kalba. Tai reiškia, kad ir toliau jose bus parkuojamasi, tik bus daugiau tuščių tarpų ir vietos tai padaryti, o taip taip pat dar didesnės automobilių sangrūdos vidiniuose namų kiemuose.
                                      Apmokestinimas priverstų žmones statyti automobilius ten, kur nėra apmokestinta, bet, kaip jau sakiau, iš pradžių turi būti sudarytos sąlygos automobilį pasistatyti nemokamai. Plius keli litai į miesto biudžetą.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Apmokestinimas priverstų žmones statyti automobilius ten, kur nėra apmokestinta, bet, kaip jau sakiau, iš pradžių turi būti sudarytos sąlygos automobilį pasistatyti nemokamai. Plius keli litai į miesto biudžetą.
                                        Sąlygos parkuoti nemokamai ir dabar yra ir visada bus... tik ne miesto centre, kaip visame civilizuotame pasaulyje. Man patinka olandu P+R sistema, pastatei automobili atokiau nuo centro i P+R aikstele atsisedai i P+R autobusa ir vaziuoji i centra. Ir pigiai, ir patogu, ir jokiu kamsciu.


                                        p.s. P+R - Park and Ride.
                                        Paskutinis taisė Mørtã; 2011.06.19, 13:07.
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                          Sąlygos parkuoti nemokamai ir dabar yra ir visada bus... tik ne miesto centre, kaip visame civilizuotame pasaulyje. Man patinka olandu P+R sistema, pastatei automobili atokiau nuo centro i P+R aikstele atsisedai i P+R autobusa ir vaziuoji i centra. Ir pigiai, ir patogu, ir jokiu kamsciu.

                                          p.s. P+R - Park and Ride.
                                          Taip, man irgi patiktų tokia sistema, jei ji būtų bent kiek reali mūsų sąlygomis šiuo metu. Bet šitas noras apmokęstinti parkavima Karaliaus Mindaugo pr. būtent dabar, man atrodo tik kaip noras surinkti daugiau pinigų, visiškai negalvojant apie miesto gyventojų patogumą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X