Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kintamos informacijos kelio ženklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OK, supratau, dar ne.

    Comment


      Mano mėgstama tema. A5 atkarpa nuo IX forto iki Garliavos. 20 ir 21d degė vienas KIŽ netoli BLS. Rodė tą vienintelę turimą ikonėlę "slidi danga". Danga aišku buvo neslidi, sausa. Šyrit (23d), pirmą kartą metuose snyguriuoja, ruožas leidžiantis Miškinio tilto slidokas (tikrai reikia važiuoti atsargiau). Nei vienas KIŽ aišku neveikia
      Mano blogas

      Comment


        Įjungus KIŽ kelias pasidarys mažiau slidus?
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Įjungus KIŽ kelias pasidarys mažiau slidus?
          Pagal tokią logiką keliuose išvis įspėjamųjų ženklų nereikia.

          Ne, kelias nepasidarys kitoks dėl ženklo uždegimo. Mano mintis: ženklai turi būti logiški. Nelogiški ženklai pratina vairuotojus jų nesilaikyti.

          Jei tie KIŽ junginėjami testavimui, tai taip ir reikia užrašyti: "Testuojama", nekreipkit dėmesio.

          Bet, pasak nekurių forumo dalyvių, sistema veikia taip, kaip buvo suprojektuota.
          Mano blogas

          Comment


            Pritariu. Aš esu perteklinio reguliavimo ir perteklinės infrastruktūros atsisakymo šalininkas. Visokie ten KIŽ, turbožiedai ir panašus šlamštas tik apsunkina eismą ir neduoda aiškios naudos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment

            Working...
            X