Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė themanual Rodyti pranešimą
    Subauduoti reikia vien už tai kad purvą ir dulkes neša į gatves. Yra daug blogų dalykų pasaulyje bet vieni blogiausių tai vaikščiojantys š... kaliošais ir vežantys purvą į gatves. Mašiną naudoju praktiškai tik savaitgaliais, bet plauti vis tiek tenka keturis kart į mėnesį
    Šitas geras, net nepagalvojau, bet purvas ir dulkės gatvėse tikrai užknisa.
    Paskutinis taisė Romas; 2021.09.03, 11:20. Priežastis: Citata

    Comment


      Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

      "Ai ką čia tau aiškint" skamba kaip šeimų maršo dalyvio argumentas.

      O šiaip nors pačiam ir nedažai tenka atsidurt tokioj situacijoj kad reiktų neaiškiom aplinkybėm parkuotis, bet man niekad nekiltų mintis prisikabint prie kažko kuris stovi taip kaip nuotraukoje. t.y. prie vairuotojo kuris nedaro niekam žalos, netrukdo pravažiavimui, netrukdo man, nekelia grėsmės kitiems eismo ir ne eismo dalyviams ir t.t. Todėl ir paklausiau kas motyvuoja Strazdą ir (kitus) tokiais atvejais prisikabinti prie parkavimo ? Motyvų juk gali būti daugybė, kad ir noras pvz. nevairuojančiam "raportuotojui" kuo daugiau papildyti miesto biudžetą tikintis kad miestas nupirks geresnių autobusų ar daugiau dviračių takų, šaligatvių ir pan.
      tvarkingas miestas kuris butu panašus į Europos miestus, o ne Rusijos provinciją yra motyvacija.

      Comment


        Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

        "Ai ką čia tau aiškint" skamba kaip šeimų maršo dalyvio argumentas.

        O šiaip nors pačiam ir nedažai tenka atsidurt tokioj situacijoj kad reiktų neaiškiom aplinkybėm parkuotis, bet man niekad nekiltų mintis prisikabint prie kažko kuris stovi taip kaip nuotraukoje. t.y. prie vairuotojo kuris nedaro niekam žalos, netrukdo pravažiavimui, netrukdo man, nekelia grėsmės kitiems eismo ir ne eismo dalyviams ir t.t. Todėl ir paklausiau kas motyvuoja Strazdą ir (kitus) tokiais atvejais prisikabinti prie parkavimo ? Motyvų juk gali būti daugybė, kad ir noras pvz. nevairuojančiam "raportuotojui" kuo daugiau papildyti miesto biudžetą tikintis kad miestas nupirks geresnių autobusų ar daugiau dviračių takų, šaligatvių ir pan.
        Trukdo nes pievutė pro langą kelia būsto vertę, priešingai negu iki dugno purvo baloje pasmigęs sharanas.

        Comment


          Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

          Ar gali papasakot kodėl tame dirvone stovinčios mašinos užkliuvo ? Man tiesiog nuoširdžiai įdomu kas dedasi tokių svieto lygintojų galvoje
          Sugalvoju kelis variantus, nežinau ar pataikysiu:

          1) Jums tas dirvonas gražiau atrodo be mašinų.
          2) Džiaugsmas kitam sukelti nepatogumų (t..y. piktybinis noras sukelti kitiems finansiniu nuostoliu, ir šiaip nepatogumų)
          3) Įsitikinimas kad visų įstatymų reikia laikytis kad ir kokie jei absurdiški bebūtų
          4) Elementarus nesupratimas su kokioms problemom susiduria vairuotojai nes pats vaikštote pėsčias

          Aš ant žolės, šaligatvių ir po ženklais nesiparkuoju, bet žiūrint iš nuotraukos čia tiesiog kažkokia neasfaltuota aikštelė (tik nepradėkit pasakot kad čia pievutė )
          Atsakymas 1 nr. O tau gražiau atrodo su mašinomis?

          Dar pridėčiau: vasara mažesnė kaitra esant žolei, o žiemą būtų galima lipdyti sniego senius. Ką, nepatinka sniego seniai? Strazdo geras point'as – įdomu ar tos vietos suderintos su eismo organizavimo skyrium ir ar išvis legaliai jos įrengtos. KET leidžia parkuoti numatytose vietose, net ant vejos su leidimais, bet ar ten legaliai jos įrengtos? Įtariu gali būti visaip.
          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

          Comment


            Visų automobilistų reiktų paklausti kodėl jie jaučia savo viršenybę (dažniausiai labai didelę) prieš kitus eismo dalyvius?

            Comment


              Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

              Ar gali papasakot kodėl tame dirvone stovinčios mašinos užkliuvo ? Man tiesiog nuoširdžiai įdomu kas dedasi tokių svieto lygintojų galvoje
              Sugalvoju kelis variantus, nežinau ar pataikysiu:

              1) Jums tas dirvonas gražiau atrodo be mašinų.
              2) Džiaugsmas kitam sukelti nepatogumų (t..y. piktybinis noras sukelti kitiems finansiniu nuostoliu, ir šiaip nepatogumų)
              3) Įsitikinimas kad visų įstatymų reikia laikytis kad ir kokie jei absurdiški bebūtų
              4) Elementarus nesupratimas su kokioms problemom susiduria vairuotojai nes pats vaikštote pėsčias

              Aš ant žolės, šaligatvių ir po ženklais nesiparkuoju, bet žiūrint iš nuotraukos čia tiesiog kažkokia neasfaltuota aikštelė (tik nepradėkit pasakot kad čia pievutė )
              Statot ant šaligatvio – naikinat šaligatvį, statot ant pievų – naikinat pievas ir kuriat purvo balas.
              ПТН ПНХ
              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

              Comment


                Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

                Ar gali papasakot kodėl tame dirvone stovinčios mašinos užkliuvo ? Man tiesiog nuoširdžiai įdomu kas dedasi tokių svieto lygintojų galvoje
                Sugalvoju kelis variantus, nežinau ar pataikysiu:

                1) Jums tas dirvonas gražiau atrodo be mašinų.
                2) Džiaugsmas kitam sukelti nepatogumų (t..y. piktybinis noras sukelti kitiems finansiniu nuostoliu, ir šiaip nepatogumų)
                3) Įsitikinimas kad visų įstatymų reikia laikytis kad ir kokie jei absurdiški bebūtų
                4) Elementarus nesupratimas su kokioms problemom susiduria vairuotojai nes pats vaikštote pėsčias

                Aš ant žolės, šaligatvių ir po ženklais nesiparkuoju, bet žiūrint iš nuotraukos čia tiesiog kažkokia neasfaltuota aikštelė (tik nepradėkit pasakot kad čia pievutė )
                su kokiom problemom susiduria vairuotojai? As vairuoju ir su problemom nesusiduriu. Turiu parkinga namie, darbe, o mieste jei kitur reikia sustoti - apmoku sms, o ne i krumus masina nukisu.

                Po statybu sita pieva buvo islyginta ir sutvarkyta. Kol nepradejo parkuotis masinas, tol atrode tvarkingai, zole pradejusi augti buvo. Tai gal ir ant balto tilto pievos galima tackes numest? Parkingo centre neuztenka, o darbo dirna ten gi mazai zmoniu “ka tau praeiti trukdo?”.

                man nepatinka toks rusiskas vaizdas po langais

                as pats vairuoju, bet minties numest masina krumuose kazkaip nekyla. O jei nera pinigu ausimoket uz parkinga - 30 eur ir visa menesi gali vazinet nemokamai viesuoju. Miestas nera skolingas parkingo niekam.

                Comment


                  Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą
                  3) Įsitikinimas kad visų įstatymų reikia laikytis kad ir kokie jei absurdiški bebūtų
                  Taip, įstatymų reikia laikytis. Net jeigu kaimynas nesilaiko. Ir net jeigu mažai tikėtina, kad būsi nubaustas.

                  Parašė Kukumalu
                  4) Elementarus nesupratimas su kokioms problemom susiduria vairuotojai nes pats vaikštote pėsčias
                  Arba pats esate vairuotojas ir žinote, kad šalia yra mokamas parkingas ir/arba kiek toliau yra legalus nemokamas.

                  Comment


                    Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą
                    Sugalvoju kelis variantus, nežinau ar pataikysiu:

                    1) Jums tas dirvonas gražiau atrodo be mašinų.
                    2) Džiaugsmas kitam sukelti nepatogumų (t..y. piktybinis noras sukelti kitiems finansiniu nuostoliu, ir šiaip nepatogumų)
                    3) Įsitikinimas kad visų įstatymų reikia laikytis kad ir kokie jei absurdiški bebūtų
                    4) Elementarus nesupratimas su kokioms problemom susiduria vairuotojai nes pats vaikštote pėsčias
                    Arba dar galimas penktas variantas: jei ne vienaip, tai kitaip susimokėti už parkavimą visvien reikia

                    Parašė dondc Rodyti pranešimą
                    Strazdo geras point'as – įdomu ar tos vietos suderintos su eismo organizavimo skyrium ir ar išvis legaliai jos įrengtos. KET leidžia parkuoti numatytose vietose, net ant vejos su leidimais, bet ar ten legaliai jos įrengtos? Įtariu gali būti visaip.
                    Veikiausiai bus legalios, tik sužaista priskiriant kvadratus žaliesiems plotams, nes skylės plytelėse yra čiurikas
                    Paskutinis taisė Ginthus; 2021.09.03, 16:49.

                    Comment


                      Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

                      Ar gali papasakot kodėl tame dirvone stovinčios mašinos užkliuvo ?
                      Todėl, kad ten būti joms negalima, mašinos lipa per bordiūrą, kiekvienas lipantis ten supranta, kad blogai daro, čia ne iš serijos, iš kur man žinot, kad čia pieva o ne parkavimo aikštelė be dangos.

                      https://maps.app.goo.gl/KF7TjsBkF3xTBfRA6

                      Comment


                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                        Po statybu sita pieva buvo islyginta ir sutvarkyta. Kol nepradejo parkuotis masinas, tol atrode tvarkingai, zole pradejusi augti buvo. Tai gal ir ant balto tilto pievos galima tackes numest? Parkingo centre neuztenka, o darbo dirna ten gi mazai zmoniu “ka tau praeiti trukdo?”.
                        Na nereikia balto tilto, praėjusią savaitę visą eilę sufotografavau tiesiog lukiškių aikštėje pasistačiusių.

                        Comment


                          "Atkrito" Giedraičių/Žalgirio sankryža. Jei kas netoliese gyvenat ar einat pro šalį, reiktų paraportuoti. Aš pats tik šiandien pastebėjau, tai pasistengsiu bent porą kartų per dieną užsukti



                          Comment


                            tau reiketu riebu komjaunuolio medalio medali iteikti, o gal net ir du

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              "Atkrito" Giedraičių/Žalgirio sankryža. Jei kas netoliese gyvenat ar einat pro šalį, reiktų paraportuoti. Aš pats tik šiandien pastebėjau, tai pasistengsiu bent porą kartų per dieną užsukti



                              Ten tokie srsutsi, kad reikia dviejų juostų?

                              Comment


                                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                Ten tokie srsutsi, kad reikia dviejų juostų?
                                Nėra ten išvis srautų. Šiaip dar gerokai seniau, kaip galimą sprendimo variantą, siūliau VMS šalinti iš ten ženklą ir leisti parkavimą, bet, kadangi reakcijos buvo lygiai 0, tai supratau, kad to daryti nesirengia ir teikia preferenciją baudavimui už nelegalų stovėjimą.
                                Tvarkau Vilnių (tvarkaumiesta.lt) https://tvarkaumiesta.lt/problem/155914

                                Comment


                                  Tikras vaYrotojų seubas. Ką jau kalbėti apie tai, kad negalės prasilenkti du autobusai. Apie močiutės vežimą į ligoninę ant 80km/h su "gerų metų" E39 išvis reiks pamiršti. "Tik 5 minutėms" parkingo irgi nebus. Kaip kokioj normalioj ir civilizuotoj šaly

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Tikras vaYrotojų seubas. Ką jau kalbėti apie tai, kad negalės prasilenkti du autobusai. Apie močiutės vežimą į ligoninę ant 80km/h su "gerų metų" E39 išvis reiks pamiršti. "Tik 5 minutėms" parkingo irgi nebus. Kaip kokioj normalioj ir civilizuotoj šaly
                                    Galima maivytis ir kliedėti apie močiutes, bet būtų juokinga žiūrėti kai kamštyje sugedus automobiliui "gerų metų" E39 ir panašūs lips ant bordiūro ir gražios žolytės, ar visa juosta jungs atbulinius, kaip civilizuotoj šaly?

                                    Beje, man kaip tik šita situacija panašesnė į tai kas galėtų vykti necivilizuotoj šalyje. Čia tarsi sakoma: "žiūrėkit, mes žinom kad visi jūs esate buduliai ir vietoj to kad statytume normalias gatves jums suprojektuosim tokią gatvę kuri tiesiog fiziškai privers jus neparkuoti neleistinoj vietoj, kitom priemonėm suvaldyti tokių laukinių mes esame neįgalūs". Nedarant tos juostos gatvė būtų net siauresnė, o papildomas plotis galėjo būti išnaudotas tarkim lauko kavinėms Kernavės aveniu pusėje.

                                    Comment


                                      Kaži kodėl gatvės tiesiojoje atkarpoje vidurinėje dalyje granitiniai borteliai, o kraštinėje dalyje pigūs ir neilgaamžiai betoniniai? Kur čia logika?

                                      Comment


                                        Parašė Edd Rodyti pranešimą

                                        Galima maivytis ir kliedėti apie močiutes, bet būtų juokinga žiūrėti kai kamštyje sugedus automobiliui "gerų metų" E39 ir panašūs lips ant bordiūro ir gražios žolytės, ar visa juosta jungs atbulinius, kaip civilizuotoj šaly?

                                        Beje, man kaip tik šita situacija panašesnė į tai kas galėtų vykti necivilizuotoj šalyje. Čia tarsi sakoma: "žiūrėkit, mes žinom kad visi jūs esate buduliai ir vietoj to kad statytume normalias gatves jums suprojektuosim tokią gatvę kuri tiesiog fiziškai privers jus neparkuoti neleistinoj vietoj, kitom priemonėm suvaldyti tokių laukinių mes esame neįgalūs". Nedarant tos juostos gatvė būtų net siauresnė, o papildomas plotis galėjo būti išnaudotas tarkim lauko kavinėms Kernavės aveniu pusėje.
                                        Aha, 100 metrų ilgio VIENINTELĖJE tokio tipo gatvėje visame mieste ims gesti seni triperiai. Kodėl aš norėčiau lažintis, kad to niekada nebus, kaip nebūna, pavyzdžiui, Nyderlanduose?

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Aha, 100 metrų ilgio VIENINTELĖJE tokio tipo gatvėje visame mieste ims gesti seni triperiai. Kodėl aš norėčiau lažintis, kad to niekada nebus, kaip nebūna, pavyzdžiui, Nyderlanduose?
                                          Gatvės ilgis tai beveik kilometras, o tokios atkarpos didžiausias ilgis kur nėra kertančių gatvių ar kažko pan. apie 200 metrų. Tai neabejoju kad tikimybė jog suges/įvyks koks nors eismo įvykis, ar važiuos greitoji/policija... toje atkarpoje kamščių metu yra nedidelė, bet anksčiau ar vėliau tai įvyks, tai klausimas kam taip daryti? Aš nurodžiau vieną priežastį, bet abejoju kad ji tinka ir Nyderlandams, kokie kiti argumentai? Tamsta matau neabejotinai susipažinęs su pavyzdžiais Nyderlanduose, kiek tai ten paplitę, gal kokių pavyzdžių galima, būtų smalsu pamatyti kaip ten tai atrodo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X