Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
    iš kur čia tiek neapykantos kyla, kuri pasislepia po darysim tvarką, uždrausim ir nubausim? Karantino pasekmės spėčiau...
    Prisikaupia

    Comment


      Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
      iš kur čia tiek neapykantos kyla, kuri pasislepia po darysim tvarką, uždrausim ir nubausim?
      Tai ne neapykanta, o tiesiog "reikia laikytis KET".

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą

        Kaip pavyko?
        Yra update. Iškart sakau, kad Lettered kaimynams prastos naujienos
        Sugalvojau apsidairyti ir atlikti situacijos vertinimą. Bet man dar artėjant iš toli pamačiau pareigūnus, kurie ten irgi kaip tik tuo metu nuvažiavo (matosi foto jų mašina toli dešinėj). Pasirodo, jau kažkoks kitas skundikas atliko savo darbą. Aš dar su pareigūnais pasisveikinau ir pasiteiravau, ar jie čia dėl neteisėto parkavimo. Sakė taip. Tai paaiškinau jiems, kad čia naujai sutvarkyta vieta ir kad čia tikriausiai bus pažeidimų ateityje, į kuriuos būtina reaguoti. Jie palinksėjo ir nuėjo apžiūrėti suparkuotų mašinų ir rašyti protokolų matyt. Tada iš kažkur pasirodė Giedraičių ar šiaip tos vietos kažkoks seniūnaitis, toks vyresnis dėdė, ir su juo aptarėm reikalus. Pasirodo, jis jau užsiima šita vieta ir gyvena ten visai šalia, tai sutarėm, kad tiek jis, tiek aš ten būsim kuo dažniau ir fiksuosim pažeidėjus. Jis matomai ir policiją dar kviečia ir pats ateina su jais pabendrauti, Tai žodžiu prasti popieriai ten bus niera kūr parkuoti faunai


        Comment


          Lovely. O kaip su parkavimu kitoje pusėje? Jis ten legalus? Man pravažiuojant pasirodė, kad automobiliai ant šaligatvio stovi

          Comment


            Parašė themanual Rodyti pranešimą
            Lovely. O kaip su parkavimu kitoje pusėje? Jis ten legalus? Man pravažiuojant pasirodė, kad automobiliai ant šaligatvio stovi
            Patikrinsim. Net pareigūnai truputį pasimetę buvo. Manęs klausė "ar ten toliau irgi ženklas yra"

            Comment


              patinka man kai žmonės, ne tik giriasi koks aš protingas ir kaip viską žinau ir kokie VMS lochai, nieko nesugeba, bet ir kažką iš tikro padaro

              Comment


                Šaunu kad yra aktyviai baudžiančių, bet kaip suprantu nutempti visgi nesiėmė?

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                  Šaunu kad yra aktyviai baudžiančių, bet kaip suprantu nutempti visgi nesiėmė?
                  Tą kartą nenutempė. Bet manau su baudomis turėtų pavykti sutvarkyti problemą. Šią savaitę planuoju kasdien fotografuoti visus ir į epoliciją. Žiūrėsim, kiek laiko užtruks

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Tą kartą nenutempė. Bet manau su baudomis turėtų pavykti sutvarkyti problemą. Šią savaitę planuoju kasdien fotografuoti visus ir į epoliciją. Žiūrėsim, kiek laiko užtruks
                    O per kiek laiko Epolicija išsprendžia, nes atsakymo niekada neduoda. Tvarkaumiesta bent žinai kad patikrino bet ten veluoja mėnesiais. Dabar tas pats automobilis stovi 3 kartus nes kas savaite tuo pačiu metu statosi ant šaligatvio ir dar negavo už p[irmą kartą baudos

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      O per kiek laiko Epolicija išsprendžia, nes atsakymo niekada neduoda. Tvarkaumiesta bent žinai kad patikrino bet ten veluoja mėnesiais. Dabar tas pats automobilis stovi 3 kartus nes kas savaite tuo pačiu metu statosi ant šaligatvio ir dar negavo už p[irmą kartą baudos
                      Kažkur skaičiau, kad atsakymą duodą. Reiks dar pasitikslinti. Aišku galima vieną dieną per ePoliciją, kitą dieną per tvarkaumiestą. Vietinis diedukas žadėjo, kad šiaip dar kvies policiją 112. Tai manau neišvengiamai viskas vyks per 3-4 kirtingus kanalus.

                      Comment


                        Aš pats labai dažnai iškviečiu policiją Šnipiškėse Kartais fanų stadiono faunai susiparkavusiai ant linkmenų gatvės, kartais Giedraičių- Lvovo atkarpoje va bus dar viena vieta

                        tiesa policija buvo skambinus ir prašė, kad eičiau fotografuočiau ir pats kelčiau. Paaiškinau, kad:
                        1) Tai ne mano darbas
                        2) Bauda ateitų po mėnesio - dviejų, o rezultato norisi iš karto.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Tą kartą nenutempė. Bet manau su baudomis turėtų pavykti sutvarkyti problemą. Šią savaitę planuoju kasdien fotografuoti visus ir į epoliciją. Žiūrėsim, kiek laiko užtruks
                          Ė, skundikas, respektas. Tik patarčiau atsargiau, pačiam teko pabendraut su vietinės Šanchajaus faunos, sakyčiau tokiu tipiniu egzemplioriumi - ant dvirtakio prisiparkavusio 10 metų senumo Merso su angliškais numeriais vairuotoju. Kažkaip nelabai jį pradžiugino mano pilietiškos iniciatyvos ir nuotraukos, manau jeigu būčiau kitokio ūgio ar sudėjimo ir jis galvotų, kad turi šansų, žmogus bandytų ne tik kalbėt. Bet labai nustebino iš kur tiek agresijos, kai yra akivaizdu, kad nesi teisus.

                          Comment


                            Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                            Ė, skundikas, respektas. Tik patarčiau atsargiau, pačiam teko pabendraut su vietinės Šanchajaus faunos, sakyčiau tokiu tipiniu egzemplioriumi - ant dvirtakio prisiparkavusio 10 metų senumo Merso su angliškais numeriais vairuotoju. Kažkaip nelabai jį pradžiugino mano pilietiškos iniciatyvos ir nuotraukos, manau jeigu būčiau kitokio ūgio ar sudėjimo ir jis galvotų, kad turi šansų, žmogus bandytų ne tik kalbėt. Bet labai nustebino iš kur tiek agresijos, kai yra akivaizdu, kad nesi teisus.
                            Tai man irgi teko. Gal netgi ten pat. Jaunuolis bandė ir vienaip ir kitaip. Klausė ir kur gyvenu. Sakiau, kad čia pat ir kad patruliuoju toje teritorijoje. Baudą susimokejo jau tikriausiai ir daugiau netinkamai statančio savo mašiną nemačiau.
                            Paskutinis taisė John; 2020.07.27, 13:54.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Tai man irgi teko. Gal netgi ten pat. Jaunuolis bandė ir vienaip ir kitaip. Klausė ir kur gyvenu. Sakiau, kad čia pat ir kad patruliuoju toje teritorijoje. Baudą susimokejo jau tikriausiai ir daugiau netinkamai statančio savo mašiną nemačiau.
                              Na aš prieš kelias dienas su juo bendravau toje Giedraičių dvirtakio atkarpoje prie Cloud namų, kur nėra šaligatvio, tai gal jau sukaupė eurų naujom baudom...

                              Comment


                                Sveiki, nuolat seku šį forumą, nors komentuoju retai. Gyvenau Prancūzijoje ir grįžau į Lietuvą. Akis bado daug dalykų, kurie yra tvarkytini Lietuvoje. Tad norėjau pasakyti, jog labai džiugu, kad yra tokių pilietiškų žmonių, kurie mažomis smulkmenomis keičia šalį iš vidaus. Ypač, kai valstybės institucijos dėl įvairių priežasčių dar nėra aktyviai sprendžiančios tokias problemas, o kitiems gyventojams trūksta sąmoningumo.
                                Pats aktyviai registruoju problemas ir sunčiu į "Tvarkau miestą" ar "ePolicija".
                                Ačiū visiems, kurie nepagaili savo laiko ir prisideda.

                                Comment


                                  Situacija paskutinius porą metų labai keičiasi į gerą. Dažnu atveju net tokiose vietose kaip Šeškinė ar Karoliniškėse "nėra kūr parkuoti" kontingentas jau pradeda eiti į opoziciją ir savo pažiūras reiškia atsargiau arba išvis nereiškia. Tai turbūt viskas eina geryn tuo požiūriu.

                                  Comment


                                    Kiek tenka susitikti su parkuojančiais tai dauguma mandagūs ir dažniau bando atsiprašinėti ir prašyti kad niekur nesiūsčiau negu pyksta. Netgi matomai į sporto klubą atvažiavę bet negalintis paeiti 100 metrų todėl pasistatę neįgaliojo vietoje vaikštančios spintos atsiprašinėja, nors fiziškai jie akivaizdžiai pranašesni.

                                    Comment


                                      Na jums ir sekasi, mano atveju, tai nieko nepakeisi. Nors kolegos atrodo ir nedurni ir išsilavinę, bet jei kalba pasisuka apie parkavimą ir pažeidimus, tai visas intelektas dingsta. Geriausias argumentas yra, kad tu iš kaimo atvažiavai ir čia aiškini kaip kas turi būti nieko nesuprasdamas, o mes trečios kartos vilniečiai tik suprantam, kaip mašinas reikia statyti ant žolės ir perėjų.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Situacija paskutinius porą metų labai keičiasi į gerą. Dažnu atveju net tokiose vietose kaip Šeškinė ar Karoliniškėse "nėra kūr parkuoti" kontingentas jau pradeda eiti į opoziciją ir savo pažiūras reiškia atsargiau arba išvis nereiškia.
                                        Tikriausiai, jiems kelis kartus teko mokėti baudas už parkavimą neleistinose vietose, todėl jų nuomonė ir pasikeitė

                                        Comment


                                          Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                          Na jums ir sekasi, mano atveju, tai nieko nepakeisi. Nors kolegos atrodo ir nedurni ir išsilavinę, bet jei kalba pasisuka apie parkavimą ir pažeidimus, tai visas intelektas dingsta. Geriausias argumentas yra, kad tu iš kaimo atvažiavai ir čia aiškini kaip kas turi būti nieko nesuprasdamas, o mes trečios kartos vilniečiai tik suprantam, kaip mašinas reikia statyti ant žolės ir perėjų.
                                          Gana juokinga, nes dėdė su šuniuku Šnipiškėse užsiminę, kad "privažiuoja daug iš privincijos ir atsiveža savo mentalitetą". Tik jis turėjo omeny tuos blogai parkuojančius. Šiaip manau kolegoms yra geriausia protingai ir logiškai išdėstyti argumentus, išaiškinti, kas yra induced demand ir kad parduotuvėje pasiimti litrą ar du kefyro nesusimokėjus nėra ok, net jei tuo metu neturi pakankamai pinigų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X