Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vodytelių problemos:

    Vilniuje įsisiautėjo maniakas: automobilius bjauroja šlykščiausiu būdu
    https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...-budu-8033105/

    Neatsigindami nesugaunamo kenkėjo, kuris ant kieme stovinčių mašinų pila panaudotą alyvą, šunybių Žirmūnų gatvės 34-ojo namo gyventojai kreipėsi į policiją ir savivaldybę. „Didžiuojamės, kad šalia mūsų namo gyvena maniakas. Žinoma, juokauju“, – paklaustas apie terliojamus automobilius šyptelėjo Žirmūnų gatvės 34-ajame name gyvenantis Skaistis Mikulionis.

    Viena namo gyventoja spėjo, kad nukenčia tie mašinų savininkai, kurie transporto priemones palieka prie metalinių garažų ant vejos. „Gal tai užkietėjęs žaliasis, kuriam nerūpi, kad daugiau automobilių statyti nėra kur, nes kiemas ankštas?“ – svarstė moteris. S.Mikulionis patvirtino, kad dažniausiai nukenčia automobiliai, stovintys tarp garažų ir buitinių atliekų konteinerių. Gyventojai ant garažų pakabino apie tai informuojančius skelbimus.
    Puikus pvz., kaip VMS nieko nedaro, gyventojai imasi iniciatyvos per visišką desperaciją.
    Gal ta moteris tegu "pasvarsto" iš naujo. Matai, kažkam turi rūpėti, kad jie neturi, kur statyti automobilių, todėl visų gyventojų sąskaita kiemas dėl tokių turi kentėti.

    Comment


      Mat riebaluoti valytuvai nenuvalo stiklų. Tokiu automobiliu išvažiavus į gatvę gali įvykti nelaimė. Be to, pilant alyvą teršiama aplinka.
      Negaliu atsistebėt, parkuotojams ant žolės rūpi aplinka! Coming next: pragaras užšalo.

      Comment


        Pabandyk kokioj Danijoj palikti automobilį ant vejos ar šaligatvio, pažiūrėsim, kaip ilgai jis prabus. Matyt turistai iš vienos rytų šalies jį "pastukalins"?

        Comment


          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
          Vodytelių problemos:

          Vilniuje įsisiautėjo maniakas: automobilius bjauroja šlykščiausiu būdu
          https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...-budu-8033105/
          Bet vau. Net komentatoriai palaiko. Unbelievable. Man patinka Daugiausiai patiktuku sulaukes:
          72 vs 8
          4 APLINKOSAUGININKAS
          Nestatyk ant vejos - nepils.Nusikaltai - bausmė.Taip ir turi būti.Kitaip mūsų liaudis nesupranta.
          728

          Comment


            Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą
            Dauguma manau tiesiog nežino kad galima kažkaip kažkam pranešti. Tarkim aš irgi nelabai suprantu. Čia reikia per tvarkau miestą ar kažkokią epolicijos programėlę? Ar per puslapį? Reikia tik nuotraukų ar kažką rašyti į aprašymą? Būtų gerai visiems turėti kažkokį standartinį pranešimą ar instrukciją, tuomet tikrai ženkliai padaugėtų pranešančiųjų.
            Geriausia jeigu tą padarytų savivaldybė ir pareklamuotų kur nors. Kad ir viešajame transporte.
            Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą. Nuotraukas aišku irgi stengiuosi dėti geras ir dažnai išnaudoju savo mobileko night mode, kad tamsoje gerai matytųsi numeriai.



            Nuoroda į patį pranešimą sistemoje: https://tvarkaumiesta.lt/problem/99063

            Šiaip dauguma pranešėjų patingi viską parašyti rišklai ir su detalėmis. Aišku, parašyti normalų tekstą užtrunka, bet juk po to galima tiesiog copy/paste pagal ankstesnius pranešimus, tai skirtumo realiai jokio. Su normaliai suformuluotu tekstu manau ir savivaldybė mažiau linkusi atsimazinti be geros priežasties.

            Comment


              Parašė Romas
              Gerai, vis tiek vieni kitų neįtikinsime
              Grįžtame į temą
              Gerai, griztam prie temos.
              Ne vieni kitu - o visi taves Ar sitas postas priklauso temai "reikia pagalbos" ?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą.
                Jei tai šablonas, tai klaidas išsitaisyk - priparkutoas ir kylą

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Jei tai šablonas, tai klaidas išsitaisyk - priparkutoas ir kylą
                  Ačiū už pastebėjimą. Taip skubėjau, kaleimščikų žodžiais tariant, pastukalinti, kad net klaidų neištaisiau
                  Nors šitas iš tikrųjų nebuvo šablonas, tik šiaip pavyzdys, kaip daugmaž atrodo mano pranešimų formulavimas.

                  Comment


                    Parašė Romas Rodyti pranešimą



                    Kaip vis dėlto gerai, kad pavlikų morozovų yra mažuma.


                    Žmogus yra laisvas padaras ir jei pasirinko gyventi kokiose Justiniškėse, tai ir turi prisitaikyti. Jei yra galimybė, tai reikia keisti savo aplinką.
                    Taip, būna problemų, kurią raportavus savivaldybei ji išprendžiama.

                    Tačiau kaimynų skundimas dėl skundimo ir dar su pasimėgavimu yra kitas atvejis.
                    Nuo to uolumo skundžiant kaimynus nei padaugės parkingų, nei sumažės gyventojų su automobiliais tuose rajonuose.

                    Projektuojant mikrorajonus ir automobilius įsigijus keikvienai šeimai buvo užprogramuota problema
                    Tie skundai dėl kaimynų tai tas pats, kaip rašyti, kodėl vanduo teka iš viršaus į apačią ar kodėl žiemą šalta, o vasarą šilta.
                    Kokius kitus variantus siūlote, kad problema, t.y. per mažas parkingų vietų skaičius šalia senų namų, išsispręstų? Ar siūlote toliau leisti parkuotis ant vejos, šaligatvių ar vaikų žaidimo aikštelės? Kai žmonės pradės gauti po n baudų už tai stato automobilius ant krepšinio žaidimo aikštelių ir pan., susimąstys, kad kažką daro ne taip, įkurs bendriją, gaus teisę iš savivaldybės valdyti savo teritoriją ir prasiplės parkingą pagal savo poreikius, arba nusipirks naują būstą su parkingu.

                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Romas
                      Tačiau kai ši tema patapo pavlikų morozovų aktyvumo rungtynėmis, tai tą skundimo dėl skundimo įkarštį reikia įvardinti tuo vardu, kurio jis vertas. Tas uolumas niekuo nesiskiria nuo komjaunuoliško įkarščio lozungais ir skundimais sukuriant "teisingesnį pasaulį", su kuriuo atsisveikinome prieš 30 metų.
                      Romai, Ordung muß sein.
                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Kokius kitus variantus siūlote, kad problema, t.y. per mažas parkingų vietų skaičius šalia senų namų, išsispręstų? Ar siūlote toliau leisti parkuotis ant vejos, šaligatvių ar vaikų žaidimo aikštelės? Kai žmonės pradės gauti po n baudų už tai stato automobilius ant krepšinio žaidimo aikštelių ir pan., susimąstys, kad kažką daro ne taip, įkurs bendriją, gaus teisę iš savivaldybės valdyti savo teritoriją ir prasiplės parkingą pagal savo poreikius, arba nusipirks naują būstą su parkingu.
                        Aš pavyzdžiui dalinuosi vienu automobiliu su žmona, nors žinoma būtų patogiau turėti du. Deja parkavimo vietą turime tik vieną, o parkuoti ant žolės neleidžia sąžinė. Uošvis žinau parkuoja, ir vis dreba, kad neaplankytų koks "manjakas". Bet man jo visai negaila, nes į mano raginimus kažką daryti, visad tik numoja ranka ir nei cento nenori tam išleisti. Jei gautų po baudikę kas savaitę - manau greit užsimanytų pokyčių.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Pavyzdys, kaip atrodo tipiškas mano pranešimas. Realiai taip ir naudoju kokius 2-3 šablonus, kur tik pakoreguoju specifines detales kas kartą. Nuotraukas aišku irgi stengiuosi dėti geras ir dažnai išnaudoju savo mobileko night mode, kad tamsoje gerai matytųsi numeriai.
                          Tai per tvarkau miestą viską registruoti?
                          Per kiek maždaug laiko išnagrinėja? Nes rodos esu ten matęs dar žiemą padarytų nuotraukų, kurių statusas yra “nagrinėjama”.
                          Jeigu tas pats automobilis daro tą patį pažeidimą toje pačioje vietoje kelias dienas iš eilės, registruoji kasdien atskirus, dedi į tą patį pranešimą ar neregistruoji išvis kol neišnagrinėja ankstesnio?

                          Comment


                            Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą
                            Tai per tvarkau miestą viską registruoti?
                            Taip.
                            Per kiek maždaug laiko išnagrinėja? Nes rodos esu ten matęs dar žiemą padarytų nuotraukų, kurių statusas yra “nagrinėjama”.
                            Kaip kada. Kartais per dieną, kartais per mėnesį. Paprastai ilgiau mėnesio nebūna, nes pagal įstatymus kaip ir privalo per 2x dienų atsakyti.
                            Jeigu tas pats automobilis daro tą patį pažeidimą toje pačioje vietoje kelias dienas iš eilės, registruoji kasdien atskirus, dedi į tą patį pranešimą ar neregistruoji išvis kol neišnagrinėja ankstesnio?
                            Registruoji atskirus.

                            Comment


                              Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą

                              Tai per tvarkau miestą viską registruoti?
                              Per kiek maždaug laiko išnagrinėja? Nes rodos esu ten matęs dar žiemą padarytų nuotraukų, kurių statusas yra “nagrinėjama”.
                              Jeigu tas pats automobilis daro tą patį pažeidimą toje pačioje vietoje kelias dienas iš eilės, registruoji kasdien atskirus, dedi į tą patį pranešimą ar neregistruoji išvis kol neišnagrinėja ankstesnio?
                              Taip, tvarkaumiesta.lt veikia puikiai. Aš naudoju web versiją per normalų kompą. Mobili programėlė kartais grybaudavo.

                              Keletas patarimų, kuriuos galėčiau duoti

                              ​​​​​​- autentikacijai patogiausia naudoti kurio nors banko SmartID, užtrunka penkias sekundes prisiloginti
                              - visi pranešimai išlieka istorijoje. Net ir 5 metų senumo. Visi jie turi reference numerį
                              - atsako per gana įvairų laiką. Man yra buvę nuo 3 dienų iki maždaug mėnesio. Matyt pagal darbo krūvį savivaldybėje
                              - registruoju tą patį automobilį kas dieną, jeigu kas dieną stato neleistinai
                              - siūlau pasiskaityti KET dalį dėl parkavimo (150.x punktai), kad būtų aiškiau ir tada tiksliai formuluoti pažeidimo tekstą, taip solidžiau.
                              ​​- web versija, bent mano požiūriu, yra patogesnė. Atsisėdimas prie normalaus kompo ir dedikavimas kelių minučių per dieną pranešimų registravimui tapo mano kasdieninės rutinos dalis.

                              Tai sėkmės. Jei ką, klauskit, patarsime tiek aš, tiek kiti čia. Tik nereikia numoti ranka, nes "ai niekas čia nepasikeis". Pakeisim. Jau keičiam


                              ​​​
                              Paskutinis taisė John; 2019.05.05, 12:39.

                              Comment


                                Kažkodėl iš naujo telefono (Huawei P30 Pro) per web versiją nepasiima iš nuotraukų laiko ir GPS pozicijos, nors nuotraukose ta info yra. Kam nors dar taip yra?

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Kažkodėl iš naujo telefono (Huawei P30 Pro) per web versiją nepasiima iš nuotraukų laiko ir GPS pozicijos, nors nuotraukose ta info yra. Kam nors dar taip yra?
                                  Yra. Man taip būdavo su appsu, kuris tai paimdavo laiką ir datą, tai ne paimdavo. Su web versija iš kompo lygiai tas pats - kartais paima, kartais ne. Neišsiaiškinau, kodėl. Atrodo visiškai random.
                                  ​​

                                  Comment


                                    https://github.com/vilnius/tvarkau-vilniu

                                    Tas appsas panašu kad open sourcinis. Arba jie labai susimovė su prieigos prie kodo teisėmis. Bet norėčiau tikėti kad labiau pirmas variantas. Galėsiu užmesti akį ir sutvarkyti kai bus laisva minutė ir jei kažkas neveikia.
                                    Paskutinis taisė Picusiaubas; 2019.05.05, 21:10.

                                    Comment


                                      Opensourcinis, taip, be abejo gali siųsti savo PR.

                                      Comment


                                        Jei kazkas moka ir netingi, galetu parasyti kazkoki tools'a mass pranesimams:

                                        Pvz padarai folderi su nuotraukomis ir koki nors kad ir json failiuka kur irasai automobiliu numerius, vieta, pranesima, laika ir nuotrauku failu pavadinimus. Paskui programai nurodai failiuka ir viska suaploadina.

                                        Nes turiu tokia ideja pravaziuoti kai kur dviraciu ar paskirtuku ir pasidaryt iskart 100+ pranesimu, bet aisku to nedarau nes tingeciau rankomis viska kelt.
                                        Paskutinis taisė SoulMulticast; 2019.05.06, 10:41.

                                        Comment


                                          Sakykit prašau, kaip įmanoma, kad toks pranešimas netinka? https://tvarkaumiesta.lt/problem/94919

                                          Reikia būtinai ir iš priekio fotografuot, kad būtų matyti, jog nėra neįgaliojo kortelės? Kiek žinau, pagal taisykles, visi tie neįgaliųjų ar klevo lapo ir pan. lipdukai klijuojami iš priekio ir iš galo turi būti. Jei nėra gale, tai jau vairuotojo problema juk. Aišku, persiųsiu e-policijai profilaktiškai.

                                          Žinoma, "nagrinėjo" tik pusantro mėn.
                                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                          Comment

                                          Working...
                                          X