Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Aš tai tiek skundžiu daug, o dar niekas nėra paskambinęs
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      #82
      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      O galėjo vakare už kampo patykoti...
      Patykojo, prasileido tai issiliejo ant masinos...

      Comment


        #83
        ViR2 pavyzdys tik patvirtina mano ankstesnį pastebėjimą apie tai, kas būna stukačiams Kaune

        Comment


          #84
          Kad istatymas kvailas. Pazeidejai gauna visa imanoma informacija apie ta, kuris pranese, gauna visa "pranesima" tam, kad galetu "tinkamai apsiginti"

          Comment


            #85
            Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
            Kad istatymas kvailas. Pazeidejai gauna visa imanoma informacija apie ta, kuris pranese, gauna visa "pranesima" tam, kad galetu "tinkamai apsiginti"
            Koks čia būtent įstatymas taip liepia?

            Comment


              #86
              O kas jei pateiksi netikrą info? Spėju vis tiek pirma surašys baudą, ir tik jeigu pažeidėjas užginčys, pradės ieškoti tavęs liudijimui teisme

              Comment


                #87
                Parašė John Rodyti pranešimą

                Koks čia būtent įstatymas taip liepia?
                Taip yra tam, kad organai nesugalvotų patys anonimiškai kurpti bylas ar teikti kaltinimus ir bausti. Net ir baudžiamosios bylos atveju nusikaltėlis turi teisę susipažinti su bylos medžiaga, o ten visos pavardės ir vardai yra... Vėlgi, dėl tos pačios priežasties - kad būtų išvengta bylų fabrikavimo ir anoniminių išgalvotų kaltinimų. Taip, to reikalauja normali demokratiška teisė į gynybą. Kad būtų galima gintis, o ne užrištomis akimis makaluoti rankomis.
                Paskutinis taisė Al1; 2017.12.17, 07:10.

                Comment


                  #88
                  Naktį vėl stovėjo 9 automobiliai ant žolės, iškviečiau policiją, atvažiavo ir pareiškė, kad jie žolės nemato, nes užsnigta, ir nieko nedarys. Mane trumpam sulaikė, atėmė telefoną, paskui tik namie pamačiau, kad ištrynė foto ir video. Turiu tik paskutinį video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Dabar bandau atstatyti kas buvo ištrinta, ir eisiu rašyti pareiškimo.

                  Comment


                    #89
                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Naktį vėl stovėjo 9 automobiliai ant žolės, iškviečiau policiją, atvažiavo ir pareiškė, kad jie žolės nemato, nes užsnigta, ir nieko nedarys. Mane trumpam sulaikė, atėmė telefoną, paskui tik namie pamačiau, kad ištrynė foto ir video. Turiu tik paskutinį video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Dabar bandau atstatyti kas buvo ištrinta, ir eisiu rašyti pareiškimo.
                    Ar nepaprasčiau užkišti raštelius ant automobilių stiklų, kad nesiparkuotų, kur negalima?
                    Flickr

                    Comment


                      #90
                      Variantas, reikės pabandyti. Gal kas turit tekstą?

                      Comment


                        #91
                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Ar nepaprasčiau užkišti raštelius ant automobilių stiklų, kad nesiparkuotų, kur negalima?
                        Neverta net gaišt laiko. Kadaise namo susirinkimo metu komendantė prašė nesiparkuot ant šaligatvio po jos pirmojo aukšto langais. Niekam neįdomu ir visų nesugaudysi. Policijų nieks nekvietinėjo, bet savavališkai įrengti (ir dėl to negražūs) kuoliukai išsprendė problemą.
                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                        Comment


                          #92
                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Naktį vėl stovėjo 9 automobiliai ant žolės, iškviečiau policiją, atvažiavo ir pareiškė, kad jie žolės nemato, nes užsnigta, ir nieko nedarys. Mane trumpam sulaikė, atėmė telefoną, paskui tik namie pamačiau, kad ištrynė foto ir video. Turiu tik paskutinį video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Dabar bandau atstatyti kas buvo ištrinta, ir eisiu rašyti pareiškimo.
                          Jei jau tokie dalykai vyksta, tai, siūlyčiau, prieš einant pateikti paviešinti informaciją apie incidentą, gal net žiniasklaidai.

                          Comment


                            #93
                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Naktį vėl stovėjo 9 automobiliai ant žolės, iškviečiau policiją, atvažiavo ir pareiškė, kad jie žolės nemato, nes užsnigta, ir nieko nedarys. Mane trumpam sulaikė, atėmė telefoną, paskui tik namie pamačiau, kad ištrynė foto ir video. Turiu tik paskutinį video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Dabar bandau atstatyti kas buvo ištrinta, ir eisiu rašyti pareiškimo.
                            WOW, aš apšalęs. Tu sakai, kad patys policininkai be tavo žinios ištrynė nuotraukas tavo telefone???

                            Negyvai užtampyčiau po teismus.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              #94
                              Parašė ViR2 Rodyti pranešimą

                              Teko susidurt su tuo, kai duomenis isskundus per epolicija perdave - buvo isdauztas priekinis ir vairuotojo stiklas, galines lempos, visos padangos pradurtos ir visa masina pervaryta raktais, o draudimas apmokejo 12500 eur saskaita + pvm O policija niekaip neprikabino prie "herojaus" zygdarbio, nes kamera nenufilmavo kaip kapojo, o kitu zmoniu parodymai - tapo saliskais Pasimokiau, policijai vienodai ir dar suteikia mano duomenis marozeliams - patys tegu ir gaudo juos
                              Su mūsų policija yra visiškas pravalas. Aš manau kad jie turėtų 3 kartus mažesnes algas gauti su tokiu jų darbu. Va koks pavyzdys, kaip jie žiūri į tarnybą.
                              Situacija buvo tokia. Prie namo kur gyvenu stovi ženklai "sustoti draudžiama". Dubliuoti, eismo kryptimi ir prieš eismą. Vakare išvedu šunį, po ženklais stovi automobilis, variklis burzgia. Vairuotojo nėra. Grįžtu namo, variklis burzgia. Na, tiek to, burzgia tai burzgia. Ryte vėl išvedu šunį, tebeburzgia! Pasidarė įdomu, prieinu arčiau. Durelės neužrakintos, užvedimo raktelio nėra, o variklis veikia! Pranešu e-policijai, nupiešiu situaciją. Klausiu, gal kartais paieškomas toks ir toks numeris, gal mašina vogta? Jokio atsakymo, variklis veikė dar beveik parą kol kuras baigėsi. Automobilis prastovėjo po ženklais 2 savaites, kol po to kažkur dingo. O premjeras - policininkas rūpinasi jų algų kėlimu.

                              Comment


                                #95
                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                WOW, aš apšalęs. Tu sakai, kad patys policininkai be tavo žinios ištrynė nuotraukas tavo telefone???
                                Na taip, liepė sėsti į jų automobilį, aš juos filmavau, liepė atiduot telefoną, klausiau kokiu pagrindu, sakė teisėto policininko reikalavimo nevykdymą pripaišys, tai atidaviau. 1 policininkas buvo išlipęs iš mašinos, tai tada ir ištrynė. Liko tik paskutinis video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Bet nieko, dabar darau telefono imidžą į kompą, manau pavyks atstatyti.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Na taip, liepė sėsti į jų automobilį, aš juos filmavau, liepė atiduot telefoną, klausiau kokiu pagrindu, sakė teisėto policininko reikalavimo nevykdymą pripaišys, tai atidaviau. 1 policininkas buvo išlipęs iš mašinos, tai tada ir ištrynė. Liko tik paskutinis video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Bet nieko, dabar darau telefono imidžą į kompą, manau pavyks atstatyti.
                                  Parašiau PM.

                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                  Negyvai užtampyčiau po teismus.
                                  Iš kur toks pasitikėjimas teismais?

                                  26 metų Vytautas Lukaševičius peiliu visiškai be priežasties sunkiai sužaloja savo svečius.
                                  Teismo nuomonė Vytautas nėra pavojingas visuomenei ir jam nereikalingas gydymas.
                                  Išteisino, nes tuo metu buvo girtas ir neskyrė realybės nuo kompiuterinių žaidimų.
                                  (Lrytas, Alfa, Delfi)

                                  Iš kur toks pasitikėjimas teismais?

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Saturn Rodyti pranešimą


                                    Iš kur toks pasitikėjimas teismais?
                                    Iš asmeninės patirties.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Na taip, liepė sėsti į jų automobilį, aš juos filmavau, liepė atiduot telefoną, klausiau kokiu pagrindu, sakė teisėto policininko reikalavimo nevykdymą pripaišys, tai atidaviau. 1 policininkas buvo išlipęs iš mašinos, tai tada ir ištrynė. Liko tik paskutinis video, kur nufilmavau juos nuvažiuojančius. Bet nieko, dabar darau telefono imidžą į kompą, manau pavyks atstatyti.
                                      Geriau apsiramink, nes kitą kartą su bananu gausi, ar bachūriukus, kurie mentams korešai yra, užsiundys... Rimtai.

                                      Comment


                                        #99
                                        Tai kad aš jiems ten ypatingai neprieštaravau, tik buvau nepatenkintas, kad jie neregistruoja pažeidimų. Jų nurodymų laikiausi. Aišku, visko gali būti, bet čia ne rusija, tai tikiuosi nebus taip.

                                        Comment


                                          Iš serijos "nedirbsime, kol nėra kreipimosi raštu".

                                          Mokomųjų vilkikų Liubeko gatvėje neliks?
                                          https://www.atviraklaipeda.lt/2017/1...atveje-neliks/
                                          „Jei nėra stovėjimą draudžiančių ar gyvenamosios zonos ženklų, kol kas nieko padaryti negalima. Tačiau pokyčius gali inicijuoti pati bendruomenė. Matomumo ribojimas yra labai stiprus argumentas. Reikėtų kreiptis raštu į Saugaus eismo komisiją arba į mus, ir klausimas bus svarstomas. Visai realu, kad būtų pastatytas ženklas, draudžiantis šioje vietoje stovėti sunkiasvoriam transportui arba bent jau horizontaliuoju ženklinimu būtų pažymėta vadinamoji salelė, kuri užtikrintų didesnį atstumą, kur nebūtų galima statyti automobilio“, – sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X