Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nori pasakyt jie šiaip sau ten žemes vežioja?

    Comment


      Nus jie tas žemes veža iš buvusio pieno kombinato, predėjo gi pagaliau "Merko" statybas Greitai turėsime antrą akropoli o šiaip tai žinok Vilniuje yra didelė problema kur išvežti žemes
      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

      Comment


        Klaipėdoje atvirkščiai, nes didžioji dalis pastatyta ant pelkynų.
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          Parašė skunk
          Nus jie tas žemes veža iš buvusio pieno kombinato, predėjo gi pagaliau "Merko" statybas Greitai turėsime antrą akropoli o šiaip tai žinok Vilniuje yra didelė problema kur išvežti žemes
          "Merko" pradejo statyti devinaukščius ar keturaukštį?

          Comment


            Parašė NoBoDyX
            "Merko" pradejo statyti devinaukščius ar keturaukštį?
            Prekybos centrą "Panorama".
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=8782294
              Vilniaus transporto infrastruktūros plėtrai – apie 703 mln. Lt

              Vilniaus transporto infrastruktūros plėtrai per 2006-2008 metus numato skirti apie 703 mln. litų. Šiam sostinės infrastruktūros plėtros planui antradienį pritarė Vyriausybės strateginio planavimo komitetas, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

              Pagal Vilniaus miesto savivaldybės pristatytą planą numatoma statyti sostinės pietinį ir vakarinį aplinkkelius, užbaigti pietinį Senamiesčio apvažiavimą, rekonstruoti Dariaus ir Girėno gatvių viaduką per geležinkelį, tiesti Geležinio Vilko gatvę nuo Mokyklos gatvės iki Molėtų plento ir gyvendinti kitus projektus.

              Projektus numatoma finansuoti savivaldybės, valstybės biudžeto ir ES lėšomis.

              Comment


                Džiugu, nors su Vilniaus dabartine eismo būkle skirti reikėtų ngubai daugiau
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Tai kiek supratau- tolimesnės Gvilko/Ukmergės sankryžos rekonstrukcijos iki 2009 laukti neverta? Pravals kai saka.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    Parašė vytauc
                    Tai kiek supratau- tolimesnės Gvilko/Ukmergės sankryžos rekonstrukcijos iki 2009 laukti neverta? Pravals kai saka.
                    Jei ir nepaminėjo, nereiškia, kad neverta Juk pasakyta "ir kitus projektus"
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Jei ir nepaminėjo, nereiškia, kad neverta Juk pasakyta "ir kitus projektus"
                      Šitokį projektą būtų paminėję, o "ir kitus projektus" greičiausiai reiškia elementarų gatvių lopymą
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Nezinau ar jums matytas, bet man patiko toks puslapiukas http://www.development.lt/dipolis/popup.php , konkreciai ziurinejau Vilniaus projektus, su kompu sumodeliuoti naujai statomi pastatai, aplinkeliai.

                        Tiesa, cia gali ir kitu miestu zmones rasti daug naudingos info ir klaustukus paversti sauktukais.

                        Echhhh, kaip kur tai kaip sapne
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          Parašė Romas
                          Nesuprantu, kas jiems trukdė atlikti darbus per vasarą.
                          Savivaldybė po vasaros miego pradėjo krapštytis tik lapkričio mėnesį.

                          Toks ten ir darbas, kai gruntas įšalęs ir viskas apsnigta.
                          Be to, labai pavojinga, kai tamsu ir nuolatiniai kamščiai.


                          http://img471.imageshack.us/img471/8...35800038lk.jpg

                          http://img471.imageshack.us/img471/8...35800024rv.jpg
                          Pagaliau darbai pajudejo Siandiena jau is abeju pusiu burzgia traktoriai ir darbininkai dirba
                          Paskutinis taisė Romas; 2008.04.05, 07:49. Priežastis: Cituojant užtenka nuotraukų nuorodų
                          http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                          Comment


                            Geros naujienos, nes jau senai laukti darbai!!!

                            Comment


                              Man šiandien važiuojant Kalvarijų gatve kilo klausimas, ar ten tikrai gatve yra platinama? Važiuojant link centro, dešinėje pusėje buvo dedami nauji borteliai į tas pačias vietas. Gal ten keičia tik komunikacijas, ar gal platins tik vieną pusę. O gal išvis aš klystu, nes viską mačiau paskubomis

                              Comment


                                Man irgi ta vietelė daug abejonių kelia.prieš naujus truputi pasikapstė(matyt norėdami parodyt kad dirba) paliko keliems mėnesiams vėl išlindo, ką ten atsiprašant jie daro? Ar kelią platina ar naujus takus deda?Šviesoforas tikrai juokingas tenai, žiauriausiai būna rudenį(ir kasmet vis ilgėja) nuo Rimi iki pat kuro aparatūros...

                                Comment


                                  Parašė Lietuvis
                                  Man šiandien važiuojant Kalvarijų gatve kilo klausimas, ar ten tikrai gatve yra platinama? Važiuojant link centro, dešinėje pusėje buvo dedami nauji borteliai į tas pačias vietas. Gal ten keičia tik komunikacijas, ar gal platins tik vieną pusę. O gal išvis aš klystu, nes viską mačiau paskubomis
                                  Is kitos puses tai akivaizdu kad platina,pastebejau kad iki j.kazlausko stoteles stulpialiai tokie eina "tipo kokia bus gatve" ir prie lukoilo stulpus vercia Gatve tai tikrai bus platesne
                                  http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                                  Comment


                                    Kaip suprantu, prasidėjo žadėtoji Žaliojo tilto rekonstrukcija

                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Tep i yr Kaip bebūtų keista- kamščiai ten nestipriai tepadidėjo.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        O ten bus tik kosmetinis ar ir visos konstrukcijos atnaujinimas?

                                        Comment


                                          Iš nuotraukos sprendžiant dabar nebegalima sukti į kairę, tad dalis srauto pasiskirsto, gal dėl to kamščiai per daug nepadidėjo.

                                          Bet va bus įdomu pamatyti tada, kai pradės viduriniasias juostas tvarkyti..
                                          P.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X