Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforų įrengimo tvarka Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar yra įrengta Vilniuje naujų "skritulys ir rodyklė į dešnę" ?

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Be to, lentelių užtekdavo apačioje ir visi jas pamatydavo.
      Iš asmeniškos patirties - yra skirtumas. Lentelę pamatydavau dar iš toli, o jau privažiavus arti šviesoforo, nepasilenkiant prie vairo, jos man nebesimato. Kadangi lentelė signalo nekeičia, jos iš arti matyti ir nebereikėdavo, užteko tiesiog žinoti, kad ji yra. Su sekcija kitaip: reikia ne tik iš toli pamatyti, kad ji yra, bet prie jos arti sustojus stebėti kada užsidegs.

      Comment


        Parašė Austras Rodyti pranešimą
        Iš asmeniškos patirties - yra skirtumas. Lentelę pamatydavau dar iš toli, o jau privažiavus arti šviesoforo, nepasilenkiant prie vairo, jos man nebesimato. Kadangi lentelė signalo nekeičia, jos iš arti matyti ir nebereikėdavo, užteko tiesiog žinoti, kad ji yra. Su sekcija kitaip: reikia ne tik iš toli pamatyti, kad ji yra, bet prie jos arti sustojus stebėti kada užsidegs.
        prie STOP sustojęs nepamatysi sekcijos?
        Show must go von!

        Comment


          Parašė VNS Rodyti pranešimą

          prie STOP sustojęs nepamatysi sekcijos?
          Kai kuriose sankryžose taip. Man net ir vidinis galinio vaizdo veidrodėlis dalį matomumo užstoja.

          Comment


            Šviesoforų lentelės klaipėdiečiams tapo galvosūkiu

            Anot D. Aleksandrovo, Klaipėdoje dar nėra įrengta šviesoforų, kurių pagrindinis žalias signalas būtų be rodyklių, bet su papildoma sekcija į dešinę. Tačiau neatmetama galimybė, kad tokių šviesoforų gali atsirasti, kai bus nuimtos lentelės su žaliomis rodyklėmis.
            https://www.atviraklaipeda.lt/2019/1...po-galvosukiu/

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą

              prie STOP sustojęs nepamatysi sekcijos?
              Sustojus prie STOP juostos niekada nematau šviesoforo sankryžose, įrengtose pagal naujas taisykles. Turiu kaip garnys lenkti galvą į apačią ir dar į šoną, kad pamatyčiau. Gal su kitais automobiliais kitaip, bet mano atveju tai nesuvokiamas nepatogumas.

              Comment


                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                Sustojus prie STOP juostos niekada nematau šviesoforo sankryžose, įrengtose pagal naujas taisykles. Turiu kaip garnys lenkti galvą į apačią ir dar į šoną, kad pamatyčiau. Gal su kitais automobiliais kitaip, bet mano atveju tai nesuvokiamas nepatogumas.
                Stovėdamas pirmoj juostoj nematai šviesoforo dešinėje?

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                  Stovėdamas pirmoj juostoj nematai šviesoforo dešinėje?
                  Taip. Tiek pirmoj, tiek kitose juostose. Užstoja galinio vaizdo veidrodėlis ir/arba automobilio stogas.

                  Comment


                    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                    Taip. Tiek pirmoj, tiek kitose juostose. Užstoja galinio vaizdo veidrodėlis ir/arba automobilio stogas.
                    Man irgi, bet mėgstu sedėti aukštai, gal jei nuleisti sėdynę būtų geriau...

                    Comment


                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                      Sustojus prie STOP juostos niekada nematau šviesoforo sankryžose, įrengtose pagal naujas taisykles. Turiu kaip garnys lenkti galvą į apačią ir dar į šoną, kad pamatyčiau. Gal su kitais automobiliais kitaip, bet mano atveju tai nesuvokiamas nepatogumas.
                      Taigi rekomenduojama sustoti ten, kur matosi, t.y. už keliasdešimt metrų nuo sankryžos.

                      P.S. aš irgi daug kur nematau, bet ko nepadarysi dėl saugumo.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Taigi rekomenduojama sustoti ten, kur matosi, t.y. už keliasdešimt metrų nuo sankryžos.
                        Gal geriau tokiu atveju palikti mašiną kieme ir važiuoti VT

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                          Gal geriau tokiu atveju palikti mašiną kieme ir važiuoti VT
                          Negaliu, darbo reikalais dažnai važiuoju.
                          Beje, fūristai irgi skundžiasi.
                          Geriau prigalvosim kažką , kad tik pateisinti prastą įrengimą
                          Paskutinis taisė Sula; 2019.11.06, 10:31.

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą

                            Taigi rekomenduojama sustoti ten, kur matosi, t.y. už keliasdešimt metrų nuo sankryžos.

                            P.S. aš irgi daug kur nematau, bet ko nepadarysi dėl saugumo.
                            Aš irgi įprastai sustoju bent 10m iki STOP juostos, kad matyti šviesoforą, nes kitaip nematau nepersisukęs, bet kas blogiausia, daug kur indukciniai detektoriai sankryžose yra įrengti prie pat STOP juostos, todėl tenka dažnai matyti kaip kažkas sustoja gerokai prieš detektorių ir savaime aišku, šviesoforas nepajaučia, kad stovi eilutė laukiančiųjų.

                            Comment


                              Vilniuje tai dar tokių sankryžų nėra daug. Kaune tokių daugiau negu pusė (apie 50). Kasdien važiuoju įvairiais maršrutais ir niekur man nereikia sustoti nė vieno metro toliau nuo Stop linijos. Nors vairuoju Audi TT žemu stogu (stoglangio nėra, jeigu ką ). Sustoju lygiai prieš Stop liniją. Va ką pastebiu, tai, kad žmonės nežiūri į šoninius šviesoforus. Elementari situacija su apsaugotu posūkiu į kairę. Vienas šviesoforas yra virš eismo juostos, kitas - kairėje pusėje salelėje. Ne kartą pastebėjau, kad vairuotojai tokiu atveju žiūri ne į salelės šviesoforą, kuris jam skirtas, bet užvertęs galvą į viršų.

                              Comment


                                Na aš vairuoju mažesnę mašiną ir gaunasi, kad sėdžiu aukštai tai į viršų matau nedaug. Šoninius dažniausiai užstoja kažkas, visa laimė, kad mano kasdieniam maršrute dauguma šviesoforų su dubliuojančias už sankryžos, gal išskyrus Griunvaldo g. kur dažnai tenka naudoti signalą arba tam, kad užsidegus žaliai (kuri dega labai trumpai) kažkas priekyje pradėtų važiuoti arba tam, kad įspėti jog nevažiuotų per raudoną (o ten dažnas reikalas nes nematant šviesoforo bando vadovautis pėsčiųjų šviesoforais). Griunvaldo gatvėje tai ir indukcinis detektorius yra labai arti šviesoforo ir dar šoninį šviesoforą užstoja apšvietimo stulpas.

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  niekur man nereikia sustoti nė vieno metro toliau nuo Stop linijos.
                                  Tikėtina, kad esate neaukštas ir mėgstate vairuoti beveik atsigulęs . Beje, kairėje pusėje šviesoforai man matosi pakenčiamai. Dešinėje ir viršuje kaip ir kitiems - trukdo stogas/ galinio vaizdo veidrodėlis.
                                  Paskutinis taisė Austras; 2019.11.06, 11:13. Priežastis: Citavimas

                                  Comment


                                    Parašė Austras Rodyti pranešimą
                                    Tikėtina, kad esate neaukštas ir mėgstate vairuoti beveik atsigulęs . Beje, kairėje pusėje šviesoforai man matosi pakenčiamai. Dešinėje ir viršuje kaip ir kitiems - trukdo stogas/ galinio vaizdo veidrodėlis.
                                    Pirmas stovėdamas prie Stop linijos beveik niekada nematau šviesoforų viršuje, tai žiūriu į šoną, jei tą turėjote omenyje

                                    Elementari dažna situacija. Stoviu pirmoje juostoje prie Stop linijos. Antroje juostoje vairuotojas atsitraukęs per 3 metrus. Žmogau, žiūrėk į dešinįjį šviesoforą, aš tau jo tikrai neužstoju

                                    Comment


                                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                      Pirmas stovėdamas prie Stop linijos beveik niekada nematau šviesoforų viršuje, tai žiūriu į šoną, jei tą turėjote omenyje

                                      Elementari dažna situacija. Stoviu pirmoje juostoje prie Stop linijos. Antroje juostoje vairuotojas atsitraukęs per 3 metrus. Žmogau, žiūrėk į dešinįjį šviesoforą, aš tau jo tikrai neužstoju
                                      Jis atsitraukęs, nes nemato to tavo dešinio šviesoforo. Arba turi pasilenkti, kad netrukdytų jo paties automobilio stogas/veidrodėlis.

                                      Comment


                                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                        Jis atsitraukęs, nes nemato to tavo dešinio šviesoforo. Arba turi pasilenkti, kad netrukdytų jo paties automobilio stogas/veidrodėlis.
                                        Tokiu atveju aš važiuoju iki Stop linijos ir pasilenkiu, jeigu reikia. Reikia galvoti ir apie kitus, stovinčius iš galo.

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          Pirmas stovėdamas prie Stop linijos beveik niekada nematau šviesoforų viršuje, tai žiūriu į šoną, jei tą turėjote omenyje
                                          Turiu omenyje, kad stovėdamas dešineje juostoje prie STOP linijos, per a/m stogą nematau ir viršutinio, ir dešinio šviesoforų. Ne aš vienas toks.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X