Parašė Rembo3
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Diskusijos apie žiedines sankryžas
Collapse
X
-
Norite pasakyti, kad neįmanomas žiedinės sankryžos veikimas su šviesoforais? Viskas esmė ciklų suderinime ir reguliavimo schemos pasirinkime.Parašė Lettered Rodyti pranešimąO tau turbūt neaišku, kaip susidarė kamščiai iš niekur dieną? Būtų tik užtekę "suderinti" geriau?
Elementarus šviesoforais reguliuojamos žiedinės sankryžos pavyzdys yra Laisvės pr.-Pilaitės pr.-T.Narbuto g. sankryžos po estakada pavyzdys. Nors ta sankryža nėra afišuojama kaip žiedinė, bet iš esmės nuo reguliuojamos žiedinės sankryžos ji nedaug ir tesiskiria, čia tik žmonių psichologinis supratimas ir nusistatymas.
Comment
-
Taip, kalbėjau su šiuos šviesoforus diegusiais specialistais. Tai žiedo tipo sankryža. Ir ja eismas juda labai stabiliai ir be kamščių.Parašė sleader Rodyti pranešimąNorite pasakyti, kad neįmanomas žiedinės sankryžos veikimas su šviesoforais? Viskas esmė ciklų suderinime ir reguliavimo schemos pasirinkime.
Elementarus šviesoforais reguliuojamos žiedinės sankryžos pavyzdys yra Laisvės pr.-Pilaitės pr.-T.Narbuto g. sankryžos po estakada pavyzdys. Nors ta sankryža nėra afišuojama kaip žiedinė, bet iš esmės nuo reguliuojamos žiedinės sankryžos ji nedaug ir tesiskiria, čia tik žmonių psichologinis supratimas ir nusistatymas.
Comment
-
Jei ten įvažiavimas į žiedą būtų 6 juostomis, kaip iš Narbuto gatvės, ir pats žiedas būtų tokio dydžio, tada apsimokėtų, bet dabar tik dar labiau viską sustabdė. Beje, ir ten toli gražu nėra viskas gerai sureguliuota.Parašė sleader Rodyti pranešimąNorite pasakyti, kad neįmanomas žiedinės sankryžos veikimas su šviesoforais? Viskas esmė ciklų suderinime ir reguliavimo schemos pasirinkime.
Elementarus šviesoforais reguliuojamos žiedinės sankryžos pavyzdys yra Laisvės pr.-Pilaitės pr.-T.Narbuto g. sankryžos po estakada pavyzdys. Nors ta sankryža nėra afišuojama kaip žiedinė, bet iš esmės nuo reguliuojamos žiedinės sankryžos ji nedaug ir tesiskiria, čia tik žmonių psichologinis supratimas ir nusistatymas.Paskutinis taisė Lettered; 2013.12.01, 19:06.
Comment
-
Nenukrypkime nuo temos. Tema apie žiedines sankryžas, o jose "plytų" ir A juostų pas mus nėra.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Jeigu kažkur matėte Lietuviškas "Kelių eismo taisykles asmeniniams automobiliams", "Kelių eismo taisykles troleibusams ir autobusams", "Kelių eismo taisykles sunkvežimiams", tuomet gal pasidalinkite šaltiniu. Taigi taisyklės visiems tos pačios, tik jose yra pora išimčių (paminėtos aukščiau), tačiau jos niekaip nesisieja su važiavimu per žiedines sankryžas.
Comment
-
tai pagal tave sankryzose kamsciai nesusidaro?Parašė dsanto Rodyti pranešimąŽmogau, kai žiedas tampa problematiškas, nesusitvarko su srautais, susidaro kamščiai, jis netenka savo prasmės. Jei žiedai būtų visada veiksmingesni, tai visur būtų tik žiedai.
tarpkitiko siulyciau nuvaziuoti i Anglija, tai pamatysi - ten ziedas ant ziedo, nes zmones dar nesusipyke su logika ir moka skaiciuoti pinigus.
ir dar priedas, neblokuojantis ziedas. 1 juosta besidalinanciai apykaitai (zydra), 1 juosta iskirtinei apykaitai (tik i desine) (zalia).
Comment
-
Aš tap nesakiau. Tai tu tai pasakei.Parašė Rembo3 Rodyti pranešimątai pagal tave sankryzose kamsciai nesusidaro?
Comment
-
Niekas ten KET nepažeidinėja. Ženklai ir žymėjimas ten leidžia įvažiuoti į žiedą dešine juosta ir tada persirikiuoti. Tame žiede bandė daug visokių variantų (dar buvo šviesoforai, 3 juostos žiede), bet šitas pasirodė mažiausiai blogas. Jeigu vėl uždėtų ženklus, kad iš dešinės juostos tik į dešinę, tai piko metu vėl būtų didžiausios eilės.Parašė Garbanius Rodyti pranešimąOlandu ziede KET pazeidziancius trulikus ziuri pro pirstus, o paprastuju pilieciu laukia ekipazas
O kodel ismontavo is ten sviesaforus?
Comment
-
Ne vienas ir ne du vairuotojai (ypač atvažiuojantys nuo kalno ir nuo tilto) dažnai kaip įvažiuoja pirma juosta, taip ja ir važiuioja iki kol išvažiuoja iš žiedo (o tai gali būti ir antras ir trečias išvažiavimas).Parašė balietis Rodyti pranešimąNiekas ten KET nepažeidinėja. Ženklai ir žymėjimas ten leidžia įvažiuoti į žiedą dešine juosta ir tada persirikiuoti.
Comment
-
Gal tu ir teisus. Reikės pabandyti tokį variantą.Parašė balietis Rodyti pranešimąIr? Įvažiuoju pirma juosta (kuri šiaip ir nueina iškart į dešinę iš žiedo), ties punktyrine linija parodau posūkį kairėn, persirikiuoju. Viskas, aš jau žiede, pirmoje žiedo juostoje. Važiuoju iki kurio man reikia išvažiavimo, ten rodau posūkį į dešinę ir išvažiuoju.
Comment
-
Vienintelis pavojingas dalykas yra tas rikiavimasis kairėn, nes reikia praleisti tiek važiuojančius žiedu, tiek įvažiuojančius į žiedą iš antros juostos. Bet kai kamščiai, tai greičiai maži, o kai kamščių nėra, tai nebūna jokios prasmės taip daryti.
Blogiau yra su išvažiuojančiais iš žiedo: kai kurie sugeba tai daryti net iš antros žiedo juostos, kiaurai kirsdami pirmąją, tai čia jau chuliganiškas vairavimas, dar dalis išsukinėja tiesiai į pirmąją juostą, ypač viešasis transportas, nors pagal ženklus jie turėtų išsukti į antrąją.
Comment
-
Dėl to aš ir sakau, kad tobulas žiedas turi 1 juostą (ir tai nėra vien tik mano nuomonė), nebent spindulys yra labai labai platus.Parašė balietis Rodyti pranešimąVienintelis pavojingas dalykas yra tas rikiavimasis kairėn, nes reikia praleisti tiek važiuojančius žiedu, tiek įvažiuojančius į žiedą iš antros juostos.
netgi pagal KET yra draudžiama atlikti pavojingus manevrus, arba manevrus sukeliančius nepatogumus
vairuotojų nesamoningumas ir yra viena iš kamščių bei nelaimių priežaščių. patys pažeidinėja taisykles, o po to dar stebisi...
Comment
-
Na jo, aš tai labiau būčiau už dabar populiarėjančius turbo žiedus.Parašė Xedos Rodyti pranešimąKelio praplatinimas ir dangos rekonstravimas, bei dviračių tako nutiesimas visame ruože, yra tikrai geros investicijos. Na, bet tie šviesoforai......
Comment
-
Juos visai užmiršauParašė Xmaster Rodyti pranešimąNa jo, aš tai labiau būčiau už dabar populiarėjančius turbo žiedus.
. Jei jau LAKD nenori tiek investuoti ir statyti dviejų lygių sankryžų tuomet lieka tik du variantai, jei atsisakoma U-apsisukimų: arba turbo-žiedai (kurie bus įrengti 141, kur eismo intensyvumas panašus į A11 tarp Šiaulių ir Kuršėnų) arba šviesoforai. Vienintelis teigiamas dalykas su šveisoforais yra tas, kad juos gali pasisekti "prašokti", o žiedo jau neprašoksi. Na, bet jau "neprašokus" to šviesoforo teks ir pastovėti, taip kad yra ir pliusų ir minusų.
Comment
būtent.
Comment