Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gatvių rekonstrukcija Naujininkuose, Kirtimuose ir Liepkalnyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Kadangi Girteka statys verslo centrą ~2500 vietų ir bandykime spėti kas bus, kai vakare jie pajudės iš darbo. Jau nekalbu apie fūras.
    Nuo jų pačių didžiąja dalimi ir priklauso kas bus.
    Liepkalnio gatvės platinimas be Liepkalnio/Žirnių sankryžos rekonstrukcijos tik perkels jūsų komentarus į kitą temą, o transporto problemos neišspręs.

    Comment


      Parašė Horn Rodyti pranešimą
      Dabar kaip tik mušasi Girteka su VMSA dėl šio kelio platinimo. Tiksliau jau arti porą metų mušasi...
      O kas ten vyksta, kad jie nesutaria dėl kelio platinimo? Kaip visad, biurokratinės problemos?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

        O kas ten vyksta, kad jie nesutaria dėl kelio platinimo? Kaip visad, biurokratinės problemos?
        Greičiau piniginės. Man teko dirbti Liepkalnio g. viduryje, tai vadovas buvo kažkokiam posėdyje. Girteka nori, jog VMSA išplatintų kelią, o spėju VMSA nori, jog Girteka ženkliai prisidėtų. Kai net Šiaurinės g. darbai taip lėtai juda, tai apie tokią vietą aišku nėra ką kalbėti. Nors išvažiuoti iš ten tai katastrofa...

        Comment


          Žirnių, Liepkalnio rekonstrukcija prasidės jau kitą savaitę. Šiandien pasirašė sutartį.

          Comment


            Pasirašyta sutartis dėl Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryžos rekonstrukcijos

            https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...konstrukcijos/

            Comment


              Ruošiamės daliniam transporto kolapsui toje miesto pusėje. Situacija ir taip prastoka, bet diena nelygų dienai (kažkodėl).

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Ruošiamės daliniam transporto kolapsui toje miesto pusėje. Situacija ir taip prastoka, bet diena nelygų dienai (kažkodėl).
                Jau buvau sunerimęs, kad be reikalo persėdau ant paspirtuko. Na, sėkmės stovint, o aš lėksiu.

                Comment


                  https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...os-221-1229078
                  Atsiradus tiesioginiams pravažiavimui tarp Žirnių g. ir Minsko pl., išnyktų vienas iš dviejų likusių šviesoforų kelyje nuo Klaipėdos iki Baltarusijos pasienio. Antrasis yra ties Gariūnais.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Pagaliau ledai pajudėjo. Belieka Gariūnų dar šviesoforą panaikinti, bus iš vis ledas :p
                    dėl kamščių tai reiks akternatyvas per juodąjį kelią ar vaidotus naudoti

                    Comment


                      Parašė vygandazz Rodyti pranešimą
                      Pagaliau ledai pajudėjo. Belieka Gariūnų dar šviesoforą panaikinti, bus iš vis ledas :p
                      dėl kamščių tai reiks akternatyvas per juodąjį kelią ar vaidotus naudoti
                      Gariūnus panaikinti reikia, net nereikia naikinti, paprašyti susimokėti mokesčius ir patys išnyks.
                      Aviate, navigate, communicate

                      Comment


                        Parašė vygandazz Rodyti pranešimą
                        Pagaliau ledai pajudėjo. Belieka Gariūnų dar šviesoforą panaikinti, bus iš vis ledas :p
                        dėl kamščių tai reiks akternatyvas per juodąjį kelią ar vaidotus naudoti
                        Juodasis kelias nelabai alternatyva - piko valandomis ten ir taip jau susidaro kamščiai. Savivaldybė ten irgi parengė rekonstrukcijos projektą, kad kažkaip tai išspręsti, bet atrodo, kad tai buvo eilinis projektas į stalčių.

                        Comment


                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                          Jau buvau sunerimęs, kad be reikalo persėdau ant paspirtuko. Na, sėkmės stovint, o aš lėksiu.
                          Kas ant paspirtuko, kas ant dviračio per Rodūnios sodus važiuos o jei rimtai, tai iš vienos pusės džiaugsmas, iš kitos liūdesys.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė donatasa Rodyti pranešimą
                            Pasirašyta sutartis dėl Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryžos rekonstrukcijos

                            https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...konstrukcijos/
                            Na galų gale pajudėjo , o tai jau seniai reikėjo ten tvarkyti.

                            Comment


                              Kažkaip neskelbiama kaip vyks eismas darbų metu. Supratau tik, kad bus tiesiamos šalia papildomos juostos

                              Comment


                                Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                                Kažkaip neskelbiama kaip vyks eismas darbų metu. Supratau tik, kad bus tiesiamos šalia papildomos juostos
                                ir kairieji posūkiai bus panaikinti tai teks dešinėn su apsisukimais važiuot. aišku didelė dalis ieškos aplinkinių kelių, tai Naujininkams irgi ne pyragai bus.

                                Comment


                                  Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                                  Kažkaip neskelbiama kaip vyks eismas darbų metu. Supratau tik, kad bus tiesiamos šalia papildomos juostos
                                  Štai ką radau apie eismo organizavimą:
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    iš kur tai? Nieko dorai nesimato.

                                    Comment


                                      Ar eismas bus galimas tik išoriniu aplinkeliu(pažymėta mėlynai)?

                                      Comment


                                        Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                        Ar eismas bus galimas tik išoriniu aplinkeliu(pažymėta mėlynai)?
                                        Mėlina spalva tai sunkiasvoriams, o Raudona lengviesiams auto.
                                        Attached Files

                                        Comment


                                          Tai iš to ka matau galima sakyt kad pietinis aplinkelis uždaromas. Eismas vyks taip kaip vyko kadaise kai PA nebuvo dar pastatytas. Geriau tik dėl sunkaus transporto, kadangi dabar yra išorinis aplinkelis - Panerių, Dzūkų ir Juodasis kelias g. jo turbūt nebus. Dviem(trim-keturiem m. ) metams čia taip?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X