Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Supratau, lauksiu jų laiško.
    Kodėl negalėjo senų prisijungimų permesti į naują sistemą? Arba bent info atsiųsti el. paštu. Reklamėles bevertes tai sugebėjo siųsti.
    Tiek jos tereikia eiliniam klientui - kartą per metus.

    Comment


      Aš katik su ta pačia situacija susidūriau. O mokėtojo kodą radau vienasaskaita lt : ).

      Beje, mums dar įpaišė 5 eurus už stambiagabaričių atliekų paliktų prie konteinerių tvarkymą. Puiku - kažkas verčia, o tu mokėk. Vietoje 19 eurų reikės 24 mokėti...

      Comment


        Parašė spekas Rodyti pranešimą
        mums dar įpaišė 5 eurus už stambiagabaričių atliekų paliktų prie konteinerių tvarkymą. Puiku - kažkas verčia, o tu mokėk. Vietoje 19 eurų reikės 24 mokėti...
        Teismai vyko šiuo klausimu
        Teismas: nuostata dėl apmokėjimo už neleistinai paliktų atliekų sutvarkymą – neteisėta - LRT

        Comment


          Parašė spekas Rodyti pranešimą
          Beje, mums dar įpaišė 5 eurus už stambiagabaričių atliekų paliktų prie konteinerių tvarkymą. Puiku - kažkas verčia, o tu mokėk. Vietoje 19 eurų reikės 24 mokėti...
          Mums irgi - 86 centus.

          Comment


            Gal ir neteisėta, bet nereikia būti naiviems, kad marsiečiai sumokės už išvežimą. Kai gyventojai sumoka, tada gal kas 10-30 pradės atkreipti dėmesį kai kas nors bando išmesti ir nufotkins bei praneš kur reikia. Tai vadinasi irgi pilietinė visuomenė, kai pati auklėja, o ne lauki, kol valdžia iš drono nufilmuos. Todėl aš nepykstu dėl niekingo €1 ar kelių per metus.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
              Gal ir neteisėta, bet nereikia būti naiviems, kad marsiečiai sumokės už išvežimą. Kai gyventojai sumoka, tada gal kas 10-30 pradės atkreipti dėmesį kai kas nors bando išmesti ir nufotkins bei praneš kur reikia. Tai vadinasi irgi pilietinė visuomenė, kai pati auklėja, o ne lauki, kol valdžia iš drono nufilmuos. Todėl aš nepykstu dėl niekingo €1 ar kelių per metus.
              Pas mus neretai prie nutolusių daugiabučių atvažiuoja nematytos mašinos ir išsikrauna šiukšles. Jau ne kartą "išbariau" tokius lochus, parašiau VASAi, sakau, įrenkit kameras, čia tokia problema. Jų atsakymas - į perrūšiavimo konteinerius meta bet kas, ir už juos nemokate. O aš ir galvoju - aš juk nieko apie perdirbimo konteinerius net nesakiau.
              Ką noriu pasakyti - svetimi žmonės nėra suinteresuoti tavo reikalais užsiimti. Arba pats tokiais dalykais rūpinies, arba moki 30 Eur priemokas už kitų žmonių paliekamas šiukšles.

              Comment


                Parašė Riedutis Rodyti pranešimą
                Pas mus neretai prie nutolusių daugiabučių atvažiuoja nematytos mašinos ir išsikrauna šiukšles. Jau ne kartą "išbariau" tokius lochus, parašiau VASAi, sakau, įrenkit kameras, čia tokia problema. Jų atsakymas - į perrūšiavimo konteinerius meta bet kas, ir už juos nemokate. O aš ir galvoju - aš juk nieko apie perdirbimo konteinerius net nesakiau.
                Ką noriu pasakyti - svetimi žmonės nėra suinteresuoti tavo reikalais užsiimti. Arba pats tokiais dalykais rūpinies, arba moki 30 Eur priemokas už kitų žmonių paliekamas šiukšles.
                Jei meta šalia konteinerių tai tada nufotkini ir praneši. VMSA net info stulpus sustatė su info apie baudos dydį.
                O jei meta į konteinerius, tai kaip ir nėra tieisoginio kriminalo.
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Jei meta šalia konteinerių tai tada nufotkini ir praneši. VMSA net info stulpus sustatė su info apie baudos dydį.
                  O jei meta į konteinerius, tai kaip ir nėra tieisoginio kriminalo.
                  Nufotkinimas nepanaikina mokesčio-baudos priskaičiavimo prie konteinerių priskirtiems gyventojams.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Nufotkinimas nepanaikina mokesčio-baudos priskaičiavimo prie konteinerių priskirtiems gyventojams.
                    Teisinga pastaba. Iš baudų gauti pinigai turėtų būti skiriamį gyventojų išlaidoms padengti.

                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment


                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                      Jei meta šalia konteinerių tai tada nufotkini ir praneši. VMSA net info stulpus sustatė su info apie baudos dydį.
                      O jei meta į konteinerius, tai kaip ir nėra tieisoginio kriminalo.
                      Nerūšiuojamų atliekų konteineriai - mūsų problema, nes jei viršijamos svorio normos, sekančiais metais sąskaitos bus didesnės, bent mano supratimu. Galų gale, tie konteineriai elementariai užsipildo - kelis kartus buvo taip, kad nešu šiukšles ir turiu po to namo parsinešt, nes konteineris prigrūstas.
                      Todėl aš ir suinteresuotas, kad aplinkinių nuosavų namų gyventojai (o atvažiuoja visokie nuo 1995 Audi "bulkų" iki Porsche Cayenne) į mūsų nerūšiuojamų atliekų konteinerius savo šiukšlių nemestų, juolab, jog kai atvažiuoja, tai iš bagažinės maišais krauna.

                      O dėl fotkinimo dar nebandžiau, jei naglai palikinėja, tai kažkaip įtariu nebent sutemus atvažiuoja. Tiesiog taip naglai lįst ir fotkint, kad su registracijos numeriais matytųsi viskas?

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Mums irgi - 86 centus.
                        Pas jus mažiau šiukšlina taip išeina : )). Mums pasitaikė itin apsileidę : ))

                        Comment


                          Geras. Tai taip išeina, kad VMS ne tik vykdo nelegalią veiklą, bet ir ignoruoja teismo sprendimą?... Žinot, kuo toliau tuo gražiau, aš net pradedu mąstyti gal čia man stogas pavažiavęs : )...

                          Comment


                            Parašė spekas Rodyti pranešimą

                            Geras. Tai taip išeina, kad VMS ne tik vykdo nelegalią veiklą, bet ir ignoruoja teismo sprendimą?... Žinot, kuo toliau tuo gražiau, aš net pradedu mąstyti gal čia man stogas pavažiavęs : )...
                            Čia turbūt tęsinys
                            Teismas: pakeista rinkliavos už komunalines atliekas tvarka Vilniuje negali būti taikoma - LRT

                            Comment


                              Aš vos spėju su VMS ir kitomis kenkėjiškai besielgenčiomis įstaigomis kariauti.

                              Katik pastatė tekstilės konteinerius ties Paco 3. Darko vaizdą į bažnyčią ir šalia esantį parką. Štai susirašinėjimas:

                              Mano pranešimas 1:

                              ,,Ką tik pastatė tektilės konteinerius ties Paco 3. Kodėl pasirinkta tokia vieta?: 1. darko ir dengia vaizdą į bažnyčią, 2. atrodo virsta nuo šlaito, 3. nepatogu prieiti prie konteinerių - kai meti atliekas užblokuoji visą šaligatvį, 4. PILNA vietos ties požeminiais konteineriais, 5. pastačius prie požeminių konteinerių žmonėms nebereikėtų lakstyti per gatvę prie tekstilės konteinerių, 6. prie požeminių konteinerių yra įrengta sustojimo vieta konteinerių aptarnavimui. Iš anksto dėkoju už tekstilės konteinerių pastatymą prie požeminių konteinerių.''

                              Click image for larger version

Name:	Tekstiles konteiner ties Paco 3.jpg
Views:	252
Size:	795,7 kB
ID:	2084559
                              Click image for larger version

Name:	kur galetu stoveti tekstiles konteiner ties Paco 3 - Copy.jpg
Views:	248
Size:	585,0 kB
ID:	2084560

                              Atsakymas 1:

                              ,,Gerb. Interesante,     dėkojame už Jūsų pranešimą. Informuojame, kad tekstilės konteineriai neužima pėsčiųjų tako, netrukdo gyventojų ar dviratininkų eismui. Taip pat norime informuoti, kad atliekų išmetimas gyventojui į konteinerį užima ne daugiau 10m., kas neužblokuoja viso šaligatvio. Tekstilės atliekų konteineriai, išskyrus kelias išimtis, nestatomi šalia požeminių/pusiau požeminių atliekų konteinerių, kadangi tai padidina sąvartų skaičių, kadangi tokiose vietose ne visi gyventojai įmeta atliekas į konteinerį, o palieka šalia. Todėl tekstilės konteineriai, kurie stovi atskirai nuo komunalinių atliekų konteinerių, būna tvarkingi, o gyventojai jais naudojasi tinkamai. Dėl papildomų klausimų maloniai prašome kreiptis į mūsų įmonės Klientų aptarnavimo skyrius: Konstitucijos pr. 3, 09601 Vilnius (Vilniaus miesto savivaldybė), Spaudos g. 6-1, 05131 Vilnius (Vilniaus šilumos tinklai), pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00–17.00 val., penktadieniais 8.00–15.45 val., mob. 8 650 04 949, tel. 19118 arba el. p. info@vasa.lt .
                              Atsakingas padalinys
                              SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“''

                              Comment


                                Mano pranešimas 2:

                                ,,Ką tik pastatė tektilės konteinerius ties Paco 3. Kodėl pasirinkta tokia vieta?: 1. darko ir dengia vaizdą į bažnyčią, 2. atrodo virsta nuo šlaito, 3. Yra vietos kur kitur geriau pastatyti, kad nedarkytų bažnyčios ir šalia parko esančio estetinio vaizdo. Siūlau statyti prie žiedo esančio parkingo - pažymėjau žaliai siūlomą vietą. Iš anksto dėkoju už tekstilės konteinerių pastatymą prie požeminių konteinerių.''

                                Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	658
Size:	206,2 kB
ID:	2084562

                                Comment


                                  Taigi aiškiai atsakė, kodėl nenori statyti prie požeminių konteinerių, ir teisingai, aš su jais sutinku.

                                  Comment


                                    Padariau klaidą antrame pranešime. Parašiau, kad dėkoju už pastatymą prie konteinerių. O pataisyti negaliu. Žiūrėsime kas bus.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Taigi aiškiai atsakė, kodėl nenori statyti prie požeminių konteinerių, ir teisingai, aš su jais sutinku.
                                      Ar būtina statyti tokioje vietoje kai aplinkui yra alternatuvų? Kodėl reikia darkyti vaizdą į bažnyčią ir parką?

                                      Comment


                                        Nauja šiukšlių rūšiavimo tvarka Vilniuje: maistą turėsite išmesti atskirame maišelyje
                                        Gyventojams bus dalijami maisto atliekoms skirti specialūs oranžinės spalvos vienkartiniai maišeliai ir kibirėliai. Į minėtus kibirėlius bus galima įdėti oranžinius maišelius ir taip namuose atskirai kaupti maisto atliekas, vėliau kartu su maišeliu išmetant jas į mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

                                        Maišelius ir konteinerius atliekoms tvarkyti bus galima atsiimti savivaldybėje, sostinės seniūnijose, Vilniaus didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

                                        Į oranžinės spalvos maišelius reikės mesti vartoti nebetinkamus maisto produktus (būtinai išpakuotus), žieves, lupenas, graužtukus, arbatos ir kavos tirščius, arbatos pakelius, kambarinius augalus ir jų dalis, popierinius rankšluosčius ir servetėles, vartoti netinkamus maisto papildus (būtinai išpakuotus) bei kitas organinės kilmės, biologiškai yrančias atliekas.

                                        Surinkus maisto atliekas, pripildytą oranžinį maišelį reikėtų sandariai užrišti dvigubu mazgu (kad atliekos neišbyrėtų) ir išmesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį.

                                        Prie maisto atliekų rūšiavimo Vilniuje bus pereinama etapais. Pirmajame, kuris prasidės nuo kitų metų sausio mėnesio, surūšiuotas maisto atliekas oranžiniuose maišeliuose reikės mesti į bendrus mišrių atliekų konteinerius. Vilniaus MBA jos bus atskiriamos nuo kitų atliekų ir paverčiamos kompostu, o maišeliai – perdirbami.

                                        Ateityje maisto atliekų surinkimui numatoma naudoti atskirus šioms atliekoms skirtus konteinerius.

                                        Comment


                                          Nu va, reikės rasti vietos ketvirtam kibirui šiukšlėms...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X