Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiesiog paprastas normalus patogumas. Patogiau turbūt nebent per langą mesti.

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Aš rūšiuoju plastiką, popierių ir stiklą tiesiog iš ekologinių sumetimų neieškodamas jokios asmeninės naudos. Einu išmest šiukšles kartu nusinešu kokį maišelį iš kurio šalia išmetu į kelis konteinerius kaip parašyta. Kliedesys kad įvedinėti kažkokią dar platesnę užstato sistemą neaišku kokioms atliekoms.
      Klausimas, kas veikia ir kas ne? Kokią dalį butelių Lietuva perdirbdavo iki ir po depozito sistemos atsiradimo? Ar jie durni ir nesupranta, kad depozito sistemos nereikia, nes tokie entuziastai, kaip Arunasx ruŠIOJe atliekas ir taip?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Klausimas, kas veikia ir kas ne? Kokią dalį butelių Lietuva perdirbdavo iki ir po depozito sistemos atsiradimo? Ar jie durni ir nesupranta, kad depozito sistemos nereikia, nes tokie entuziastai, kaip Arunasx ruŠIOJe atliekas ir taip?
        Tik nereikia entuziastų laikyti debilais, o tai visi mėšle nuskęstume, nes gi niekas nebauduoja, niekas nemoka...
        Pas mus gatvėje visi intelekto nesužalotomis fizionomijomis nesugeba nei savo šiukšlynų aptvarkyti, nei gatvės pasišluoti.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Klausimas, kas veikia ir kas ne? Kokią dalį butelių Lietuva perdirbdavo iki ir po depozito sistemos atsiradimo? Ar jie durni ir nesupranta, kad depozito sistemos nereikia, nes tokie entuziastai, kaip Arunasx ruŠIOJe atliekas ir taip?
          Tai papasakok kaip darytum depozito sistemą tam, kas dabar keliauja į popierų ir plastiką.

          Priminsiu, kad net ne visa tara dalyvauja depozito sistemoje. Ir to net neketina spręsti, nes neverta pritaikyti taromatų kiekvienam buteliukui ir žymėti atitinkamais ženklais, ypač kai išpilstyta užsieniuose.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Pas mane toje šiukšlių savitarnoje rodo kažkokį svorį. Tai gal sveria ten jie kažką? Bet kai neaišku, kas, ką ir iš kur meta, tai kaip ir px. Prikraunu maišą pilną visokio plastikinio chlamo, slovikų ir panašių dalykų ir metu į bendrą konteinerį, nes kodėl gi ne. Jeigu, pavyzdžiui, slovikus būtų galima priduoti bent už 10 centų, tai tikrai pridavinėčiau.
            O čia puikus pavyzdys, kai žmogus ubagas ir dvasioj, ir piniginėje

            Comment


              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

              Tai papasakok kaip darytum depozito sistemą tam, kas dabar keliauja į popierų ir plastiką.

              Priminsiu, kad net ne visa tara dalyvauja depozito sistemoje. Ir to net neketina spręsti, nes neverta pritaikyti taromatų kiekvienam buteliukui ir žymėti atitinkamais ženklais, ypač kai išpilstyta užsieniuose.
              Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip. Taros depozitą kažkaip padarė. Padarys ir daugiau. Klausimas, kada.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip.
                Man tai panašu, kad esi, kaip ir dar bent 10 sričių ekspertas.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Man tai panašu, kad esi, kaip ir dar bent 10 sričių ekspertas.
                  Tas faktas, kad turiu šiek tiek common sense, dar nereiškia, kad turėtum laikyti mane visko ekspertu ir žinovu. Su laiku ir tu kažką išmoksi

                  Comment


                    Aš bent jau moku rūšiuoti šiukšles ir nemetu visų į bendrą konteinerį.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Aš bent jau moku rūšiuoti šiukšles ir nemetu visų į bendrą konteinerį.
                      Tai aš irgi moku. Net rūšiavimo ženklų reikšmes žinau. Your point is?

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Aš nesu šiukšlių ir atliekų ekspertas, kad pasakyčiau, kaip. Taros depozitą kažkaip padarė. Padarys ir daugiau. Klausimas, kada.
                        Tai jei nei esi ekspertas, nei nori paspėliot kaip būtų galima daryt... kam sakai "kadanors bus"? Aš irgi galiu sakyti, kad LT kadanors sukurs LDK V2.0, būsim nuo jūros iki jūros ir atspardysim šiknas vokiečiams per Žalgirį 2 Vieną kartą buvo, reiškia galima ir antrą kartą. Klausimas, kada.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Tai jei nei esi ekspertas, nei nori paspėliot kaip būtų galima daryt... kam sakai "kadanors bus"? Aš irgi galiu sakyti, kad LT kadanors sukurs LDK V2.0, būsim nuo jūros iki jūros ir atspardysim šiknas vokiečiams per Žalgirį 2 Vieną kartą buvo, reiškia galima ir antrą kartą. Klausimas, kada.
                          Elementari logika. Taromatus pritaikyti didesniam skaičiui skirtingų bonkų ar maisto pakuočių yra lengviau, nei sukurti LDK V2. Tiesą sakant, lyginti tokius dalykus gali, Šimonytės žodžiais tariant, "tik visiškas durnius" (netaikoma niekam asmeniškai).

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Elementari logika. Taromatus pritaikyti didesniam skaičiui skirtingų bonkų ar maisto pakuočių yra lengviau, nei sukurti LDK V2. Tiesą sakant, lyginti tokius dalykus gali, Šimonytės žodžiais tariant, "tik visiškas durnius" (netaikoma niekam asmeniškai).
                            Bet kadanors bus

                            Beje, net taromatus ir pritaikius didesniam kiekiui maisto pakuočių, vistiek liks pakavimo dėžės nuo įvairių daiktų, šiaip visokia spauda, plastikiniai pakavimo šudukai ir pan ir t.t.

                            Comment


                              Vilniaus savivaldybės ir gyventojų konfliktų priežastis – ne ten statomi konteineriai
                              https://www.15min.lt/naujiena/aktual...iai-56-1113362

                              Vilniaus savivaldybė pernai liepą įkasė pirmuosius pusiau požeminius konteinerius. Atrodė, bus modernu, tvarkinga ir naudinga gyventojams, tačiau paaiškėjo, kad realybė kitokia. Gyventojai neretai nesidžiaugia naujais konteineriais, kadangi jie statomi nepatogioje vietoje, per arti ar per toli nuo namų, teks sumažinti automobilių stovėjimo aikštelę ar išpjauti medžius, kaip Volungės gatvėje.

                              Comment


                                Žmonės pyksta, kad konteineriai bus statomi atimant truputį pievos, o nuotraukoje fone matosi visos pievos apstatytos automobiliais ir pavirtę į mėšlynus. Tai gal gyventojai galėtų pradėti nuo savęs ir patys nustotų naikinti žalias zonas, kurias neva taip vertina.

                                Comment


                                  nebūčiau toks kritiškas žmonių nuomonės atžvilgiu, jeigu nebūčiau susidūręs pats situo. Pas mus tuos požeminius konteinerius suplanavo ne tik, kad visiems nepatogioje vietoje, bet dar ir šiukšlių išvežėjams kone nepatogiausoje vietoje. Dabar jie vargšai manevruoja tarp geldų, o po naujų požeminių konteinerių įrengimo (kada nors) reikės dar sunkiau manevruoti. Rašiau į tvarkaus vilnių, bet taip objektyviai nepagrindė, bet kaip supratau negali toje pačioje vietoje, nes ten komunikacjios. Bet tai galbūt vertėtų investuoti ir patraukti, tarkime, laidus į šoną negu daryti taip, kaip nori. Nemanau, kad kažkas pas mus pyks, kad jų neįrengia greičiau, nes juk ir taip 29 m. gyvenamome be rūšiavimo konteinerių....

                                  Comment


                                    Baigę darbą. Pašilaičiai.

                                    Click image for larger version

Name:	DSC_1588.JPG
Views:	40
Size:	204,6 kB
ID:	1710891

                                    Comment


                                      Click image for larger version

Name:	2C9596B6-9B17-409D-98EC-94A50E95A9C0.jpeg
Views:	39
Size:	306,4 kB
ID:	1713303Click image for larger version

Name:	D41F1980-A84A-49D4-A0B6-5E8EDA5B2386.jpeg
Views:	35
Size:	300,0 kB
ID:	1713304 Nu pypec kiek plyteliu broko, negaliu nei ziuret, nei gyvent ir dar mano kieme. Kaip taip imanoma.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        Click image for larger version

Name:	2C9596B6-9B17-409D-98EC-94A50E95A9C0.jpeg
Views:	39
Size:	306,4 kB
ID:	1713303Click image for larger version

Name:	D41F1980-A84A-49D4-A0B6-5E8EDA5B2386.jpeg
Views:	35
Size:	300,0 kB
ID:	1713304 Nu pypec kiek plyteliu broko, negaliu nei ziuret, nei gyvent ir dar mano kieme. Kaip taip imanoma.
                                        Kiek mačiau Naujamiesty, Žirmūnuose, Antakalny ir kituose rajonuose, nauji konteineriai visur yra vienodi ir jų dizainas yra geresnis nei šitų. Tokių dar nesu matęs, kuriam čia rajone ir ar seniai darė?

                                        Comment


                                          Jau "paleisti i apyvarta", kelis menesius kuisesi, kol padare. Bet padare, o vieta Pasilaiciai, senieji. Dizainas visu toks pats musu gatvese, tai pat irengti, nekliba plyteles, nereikia per zole laipiot. Normalioks. Cia tikriausiai patys pigiausi, bet bent jau stiklo lentynele galima lengvai imesti, ertmes dideles, skirtingai nei tuose varpeliuose, kur vos bambalys pratelpa. Kol kas siukslem neapkrautas, ziuresim kaip toliau bus. Bent jau su varpeliais buvo tai jovalas Kariotiskiu lygmeny, desimtbalej sistemoj 10 balu, reik tiketis, del siuksliu vezimo stabdymo ir del mazu ertmiu ir menko turio. Laikas parodys kiek mes kiaules ar ne kiaules. Po menesio bus aisku.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X