Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica I. LT/PL siena - Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tai gal tie nauji bėgiai europinės vėžės?

    Comment


      Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
      tai gal tie nauji bėgiai europinės vėžės?
      Toks klausimas kilo ir man. Europinio standarto įvaizdį sukėlė lygūs pabėgiai(rusiško standarto bėgiams (kiek pastebėjau) naudojami tokie viršuje išlenkti, kokių pastebėjau ties Kazlų Rūda)...
      Buvau nuėjęs pasidairyti. Nuo viaduko žiūrint į tunelio pusę, įspūdis susidarė, kad ne. Nors matomumą nuo viaduko ta kryptimi sunkina šioje viaduko pusėje nutiesti šiluminės trasos vamzdžiai.
      Kiek besidairiau, klausimas liko neatsakytas... Ant bėgių užeiti neišdrįsau (stebėjimo kameros, apsauginių "armija" vis tik egzistuoja...). Būčiau gal paridikavęs, jei būčiau turėjęs kokią matuoklę...
      Taigi, paantrinu klausimą už mane situaciją žinantiems geriau (su ja susijusiems artimiau): kokios vėžės yra tie nuotraukoje Kauno stotyje matomi pakloti bet dar nenutiesti bėgiai ???

      Comment


        Po iešmais ir 1520 mm keliuose dedami lygūs betoniniai pabėgiai. Man atrodo tie iešmai su mediniais pabėgiais yra 1435 mm kelio, nes tame krašte jie ir turi būti, ir dėl sąlyginai nedidelio tokių iešmų skaičiaus neorganizuota betoninių pabėgių gamyba (spėju).
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Po iešmais ir 1520 mm keliuose dedami lygūs betoniniai pabėgiai. Man atrodo tie iešmai su mediniais pabėgiais yra 1435 mm kelio, nes tame krašte jie ir turi būti, ir dėl sąlyginai nedidelio tokių iešmų skaičiaus neorganizuota betoninių pabėgių gamyba (spėju).
          Aname stoties krašte (prie tų sandėlių) tikrai turi būti 1435 mm vėžės bėgiai.
          matyt, ten tokie ir yra.

          Comment


            Parašė Vitas Rodyti pranešimą
            Toks klausimas kilo ir man. Europinio standarto įvaizdį sukėlė lygūs pabėgiai(rusiško standarto bėgiams (kiek pastebėjau) naudojami tokie viršuje išlenkti, kokių pastebėjau ties Kazlų Rūda)...
            Buvau nuėjęs pasidairyti. Nuo viaduko žiūrint į tunelio pusę, įspūdis susidarė, kad ne. Nors matomumą nuo viaduko ta kryptimi sunkina šioje viaduko pusėje nutiesti šiluminės trasos vamzdžiai.
            Kiek besidairiau, klausimas liko neatsakytas... Ant bėgių užeiti neišdrįsau (stebėjimo kameros, apsauginių "armija" vis tik egzistuoja...). Būčiau gal paridikavęs, jei būčiau turėjęs kokią matuoklę...
            Taigi, paantrinu klausimą už mane situaciją žinantiems geriau (su ja susijusiems artimiau): kokios vėžės yra tie nuotraukoje Kauno stotyje matomi pakloti bet dar nenutiesti bėgiai ???
            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
            Po iešmais ir 1520 mm keliuose dedami lygūs betoniniai pabėgiai. Man atrodo tie iešmai su mediniais pabėgiais yra 1435 mm kelio, nes tame krašte jie ir turi būti, ir dėl sąlyginai nedidelio tokių iešmų skaičiaus neorganizuota betoninių pabėgių gamyba (spėju).
            Parašė Vitas Rodyti pranešimą
            Aname stoties krašte (prie tų sandėlių) tikrai turi būti 1435 mm vėžės bėgiai.
            matyt, ten tokie ir yra.
            Mano akimis kiek aš žiūrėjau , tai čia 1520mm , žiūrėjau ir taip ir anaip ir visaip , bet vistiek lyg 1520 panašumas. O kurioje vietoje prie sandėlių ten? Aš nemačiau.
            Neskubėk ir nespėsi.

            Comment


              Comment


                Kiek man yra zinoma, privaziuojamieji keliai, i depus ir visokios atsakos, daromi ant mediniu pabegiu. Tai mno manymu 1520 veze yra tolimesne, nes net panasu kad plociai sutinka su tolesniu keliu atkarpomis, o 1435 veze yra ant nauju betoniniu pabegiu, ir vizualiai siauresne salia einancios 1520 vezes
                P.s. atleiskit, plansetej neturiu lietuvisku raidziu.

                Comment


                  Šiuo metu nebūtinai, ir depuose ir privažiuojamieji naujai daromi ir ant betono. Ir labai dažnai.
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                    Mano akimis kiek aš žiūrėjau , tai čia 1520mm , žiūrėjau ir taip ir anaip ir visaip , bet vistiek lyg 1520 panašumas. O kurioje vietoje prie sandėlių ten? Aš nemačiau.
                    Tą raudonų plytų pastatą kitoje stoties pusėje nei stoties rūmai gal netinkamai pavadinau sandėliais. Kas ten dabar yra ir kas bus vėliau, dabar nuspįti sunku. Bėgius turėjau minty tuos abipus baigiamo statyti naujoojo perodo su geltona pastoge. Bėgių ties tuo peronu dar nėra, bet jau dalis matyt nuotraukoje pakloti nuo iešmo ant ton pusėn einančios skaldos juostos.

                    Comment


                      Parašė Vitas Rodyti pranešimą
                      Tą raudonų plytų pastatą kitoje stoties pusėje nei stoties rūmai gal netinkamai pavadinau sandėliais. Kas ten dabar yra ir kas bus vėliau, dabar nuspįti sunku. Bėgius turėjau minty tuos abipus baigiamo statyti naujoojo perodo su geltona pastoge. Bėgių ties tuo peronu dar nėra, bet jau dalis matyt nuotraukoje pakloti nuo iešmo ant ton pusėn einančios skaldos juostos.
                      Supratau,na šiandien vėl pabuvau prie stoties , man asmeniškai tai bėgiai panašiau į 1520mm. Na ateitį bus matyti.
                      Neskubėk ir nespėsi.

                      Comment


                        Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                        Supratau,na šiandien vėl pabuvau prie stoties , man asmeniškai tai bėgiai panašiau į 1520mm. Na ateitį bus matyti.
                        Beto turiu keliatą foto , ryt pasistengsiu įkelti.
                        Neskubėk ir nespėsi.

                        Comment


                          Žadėtos nuotraukos. Biški pasivėlinau Kaunas. Prietiltis nuo Marijampolės pusės
                          Mano supratimu , bus tvora "triukšmui" mažinti.












                          Nauji bėgiai.



                          Ir iš stoties pasikartosiu su tais bėgiais. Dar kažkiek užfiksavau per tuos Vito minėtus vamzdžius.


                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            Tai kaip su ta 1435 vėže? Kur bus kelias ir peronas.

                            Comment


                              Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
                              Tai kaip su ta 1435 vėže? Kur bus kelias ir peronas.
                              Aš asmeniškai matau tuos naujus bėgius 1520mm , peronas bus manau tas naujai ruošiamas , geltonu stogu,žiūrėti ankstesnias foto.
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Chebra , o kaip su Kauno tuneliu bus? Ribos eismą? Ar vėl uždarys ir bus Kaunas -1 stotelė?
                                Neskubėk ir nespėsi.

                                Comment


                                  šiandien nuo viaduko plente rokai-garliava į kauno pusę:



                                  į marijampolės pusę:



                                  manau kažkas nedadaryta:

                                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                  Comment


                                    Sveiki, kiek žinau padarytas jau ruožas nuo PL sienos iki Mockavos stoties, niekas neturi foto koks bendras vaizdas ?

                                    Comment


                                      Ar žinoma užbaigimo data? Ir kada planuojama pradėti Rokai-Palemonas-Kaunas?

                                      Comment


                                        Parašė Nedosius Rodyti pranešimą
                                        Sveiki, kiek žinau padarytas jau ruožas nuo PL sienos iki Mockavos stoties, niekas neturi foto koks bendras vaizdas ?
                                        Aptverta iki pat sienos


                                        http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=457

                                        Comment


                                          Tvorų tai pilnos pagelžkelės......
                                          O kad kažkur tarp Šeštokų ir Kauno būtų nors tarpstotis su 1435 mm bėgiais...
                                          Deja, to dar nėra... Ir neskubama padaryti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X