Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica I. LT/PL siena - Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
    By... is su tą vėže čia LT daros pastebėjau, gausiu pražangą tebunie,bet jau kiek galima,kelinti metai iš eilės kažkodėl vis Kauno nepasiekia ji dar. O bandantys kažką įrodyt nesiginčikyt,nes ir durnam aišku,kad čia nekažką vyksta, tik dėl tam tikrų priežaščių nerašau kas
    Kam konkrečiai adresuojate savo pretenzijas? Ar PL, EE, LV situacija geresnė?

    Comment


      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
      By... is su tą vėže čia LT daros pastebėjau, gausiu pražangą tebunie,bet jau kiek galima,kelinti metai iš eilės kažkodėl vis Kauno nepasiekia ji dar. O bandantys kažką įrodyt nesiginčikyt,nes ir durnam aišku,kad čia nekažką vyksta, tik dėl tam tikrų priežaščių nerašau kas
      O ką tu konkrečiai padarei kad Rail Baltica kuo greičiau pasiektų Kauną? Prašyčiau įrodyti dokumentais, nuotraukomis, ar kitokiais realiais įrodymais. Blevyzgojimai be įrodymų man netinka.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        O ką tu konkrečiai padarei kad Rail Baltica kuo greičiau pasiektų Kauną? Prašyčiau įrodyti dokumentais, nuotraukomis, ar kitokiais realiais įrodymais. Blevyzgojimai be įrodymų man netinka.
        Pažiūrėkite kada tema užvesta ir suprasite
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Neatsakei į mano klausimą. Kada tema užvesta tai man visiškai nerūpi.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
            Su ta vėže čia LT daros grybas pastebėjau, gausiu pražangą tebunie,bet jau kiek galima,kelinti metai iš eilės kažkodėl vis Kauno nepasiekia
            Kodėl RB turi būtinai pasiekti Kauną? IMHO, ją reikėjo tiesti link Alytaus (persiuvant ruožą Šeštokai - Alytus į 1435), atstatyti tiltą per Nemuną, toliau iki Valkininkų, toliau iki Lentvario (demontuoto antro kelio vietoje), toliau arba statyti stotį Lentvaryje, arba tiesti toliau iki Vilniaus/Kenos.
            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

            Comment


              Dar vienas. Taigi jau seniai nuspręsta...

              Comment


                Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                Dar vienas. Taigi jau seniai nuspręsta...
                O aš iki šiol neįsikertu, kodėl Baltijos šalys neperėjo prie 1435cm dar 90-ųjų pradžioje. Juk per Didžiojo karo kelis metus juk viskas buvo persiūta ir naudojama iki pat 1944-45m., kai viskas - atgal į 1520mm.

                Comment


                  O perėjęs visiškai į 1435 pirštą čiulpsi?
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    O aš iki šiol neįsikertu, kodėl Baltijos šalys neperėjo prie 1435cm dar 90-ųjų pradžioje. Juk per Didžiojo karo kelis metus juk viskas buvo persiūta ir naudojama iki pat 1944-45m., kai viskas - atgal į 1520mm.
                    Pakeisti visus riedmenis, lokomatyvus, juk tam būtų reikėję milijonų, milžiniškų investicijų..ir apskritai tai nenaudinga, žinant LG prioritetines kryptis iš Baltarusijos į Klaipėdą.

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      O perėjęs visiškai į 1435 pirštą čiulpsi?
                      Prie ko čia dabar? Aš grynai apie technininį/finansinį aspektą.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        O aš iki šiol neįsikertu, kodėl Baltijos šalys neperėjo prie 1435cm dar 90-ųjų pradžioje. Juk per Didžiojo karo kelis metus juk viskas buvo persiūta ir naudojama iki pat 1944-45m., kai viskas - atgal į 1520mm.
                        Persiūta buvo vokiečių okupuotuose teritorijose (Lietuva + dalis Latvijos). Į 1524 viskas buvo persiūta 1940-41 metais, 1941 - vėl 1435, 1944-45 vėl 1524.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Tai, kad pagrindiniai mūsų srautai Rytai-Vakarai, o ne Šiaurė-Pietūs.

                          Comment


                            Ko gero, kad tik pirštą čiulpt reikėtų. Lietuva praktiškai gyvena iš tranzito....per Lietuvą iš/į Baltarusiją/Rusiją

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              O ką tu konkrečiai padarei kad Rail Baltica kuo greičiau pasiektų Kauną? Prašyčiau įrodyti dokumentais, nuotraukomis, ar kitokiais realiais įrodymais. Blevyzgojimai be įrodymų man netinka.
                              Jokių įrodymų aš tau neprivalau pateikti. Neesu ten koks atstovas RB ar panašiai. Tik turiu omenyje,kad per ilgai viskas vyksta. O jei tamstai netinka , tai yra Jūsų reikalas.
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Na paverkšlent tai kiekvienas mokam, o realiais darbais bent kažkuo prisidėt tai jau nebe.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Na paverkšlent tai kiekvienas mokam, o realiais darbais bent kažkuo prisidėt tai jau nebe.
                                  O kokiais darbais? Pats kuom nors prisidėjote?
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    O kuo man prisidėti jei aš nedirbu nei geležinkeliuose, nei kokioje valdiškoje įstaigoje? Kuo? Atidarytų kažkokį fondą lėšoms pervesti, tai paaukočiau kažkiek.

                                    Aš irgi norėčiau atšakos į Vilnių, bet nesiruošiu čia dėl jos verkšlent neva tai dėl per lėto jos vystymo ar iš viso nedarymo.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      O kuo man prisidėti jei aš nedirbu nei geležinkeliuose, nei kokioje valdiškoje įstaigoje? Kuo? Atidarytų kažkokį fondą lėšoms pervesti, tai paaukočiau kažkiek.

                                      Aš irgi norėčiau atšakos į Vilnių, bet nesiruošiu čia dėl jos verkšlent neva tai dėl per lėto jos vystymo ar iš viso nedarymo.
                                      Aš ir neverkšlenu , tik kažkodėl labai viskas lėtai vyksta , todėl ir parašiau. O LG yra valstybės dukterinė imonė , tad fondas kažkoks manau ir nėra reikalingas.
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        Atsargiai, kad neįdukrintų dar.
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                          Atsargiai, kad neįdukrintų dar.
                                          Manau neprošal tas įdukrinimas butų , sutikčiau mielai
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X