Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

    Nuo katedros iki Mėlynų Vilkų didžiausi kamščiai.. Nuo Mėlynų Vilkų iki Gariūnų arba Pašilaičių jokių kamščiu. Klaidinga nuomonė kad kuo arčiau centro tuo mažiau kamščiu. Atvyrksciai- kuo arčiau Centro tuo kamščiai didesni.
    ​​​​​​ Vilkuose tas dujas uostysi pro atvirą balkoną, be to uostysi prasigerusius kaimynus, narkomanus kurie dar ilgai dreifuos šiose kraštuose. Ir svarbiausia, jai tau tinka kad negalėsi arba bijosi savo 7 metų vaiką išleisti į kiemą tada OK.
    Labai jau keistai radikali, jūsų, kolega nuomonė. Tie Vilkpėdės projektai, jei nežinote, yra 500-700 m. pėstute iki pagrindinio miesto - Vingio - parko. Visame pasaulyje vien tai uždeda labai riebų pliusą bet kokiam NT. Attsumas iki centro/senamiesčio - 3 km - vėlgti objektyvus, didelis pliusas - žymiai arčiau centro nei visokie Baltupiai, jau nekalbu apie Pilaites, Santariškes ir visokias Naujasias Naujasias Vilnias . Rajonas ramus, žalias, nors reikalaujantis euroremonto. Dėl soc. aplinkos - tai tik laiko klausimas, be to, IMHO, Šnipiškių medinukai ar Markučių bendrikai asocialaus elemento turi ne ką mažiau ar net daugiau nei krasnūchos seni daugiabučiai.

    Taip pat nesupratau apie kokias dujas kalbate - tie Vilkpėdės projektai, kiek žinau, ne prie Geležinio Vilko ar Tūkstanmečio g., o rajono viduje, šalia siaurų ramių gatvelių, nėra ko lyginti su visokiais Linkmenų ežerais prie Geležiako ir pan.
    P.S. Vilkpėsė rajonas senas, ne Pakalnio laikų "planavimo", todėl jame gausu mokyklų ir darželių, kas Šnipiškėms ir visokiems Dvarčionims negresia
    Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.04.27, 14:39.

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą

      Nesamone, seniau nuomavaus kambari Gerosios Vilties gatvej. Vieta susisiekimo prasme - tobula - per gelezini ryte piko metu per 15 minuciu nuvyksi i Konstitucija. Gali vaziuoti ir dviraciu per Vingio parka. Iki pstarojo peskom - 5 minutes. Vienintelis minusas - bendrabutis salia, kuris neatrodo reprezentatyviai.

      Vargsta su pardavimais, nes kaina didele, salia Egliu namai ir egliu takas greit issipardave
      Iš Lucky Home neimanoma peskom per 5 minutes nuzygioti iki Vingio. Nebent bėgte..
      Aplink patį namą yra ką veikti?? Nemanau, iš vienos pusės kelias iš kitos kažkokios trobos ir pramoninė zona..
      Kodėl visi "ekspertai" objektus 5 km atstumų laiko kažkokiais privalumais bet užsimerkia ir nelaiko trūkumais to kad pats namas apsupta greitkelių ir pramoninių objektų, tai kad nusikalstamumas rajone labai aukštas, tai kas artimiausi daugiabučiai yra asocialių žmonių bendrabutis??
      Man Senamiesčio ir Vyngio parko kiekvieną dieną nereikia, man reikia saugios ir malonios kaimynystės, žalios zonos aplink namą, švaraus oro ir normalaus vaizdo pro langus!

      Comment


        Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

        Man Senamiesčio ir Vyngio parko kiekvieną dieną nereikia, man reikia saugios ir malonios kaimynystės, žalios zonos aplink namą, švaraus oro ir normalaus vaizdo pro langus!
        Taigi, kiekvienam - savo!

        Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

          Labai jau keistai radikali, jūsų, kolega nuomonė. Tie Vilkpėdės projektai, jei nežinote, yra 500-700 m. pėstute iki pagrindinio miesto - Vingio - parko. Visame pasaulyje vien tai uždeda labai riebų pliusą bet kokiam NT. Attsumas iki centro/senamiesčio - 3 km - vėlgti objektyvus, didelis pliusas - žymiai arčiau centro nei visokie Baltupiai, jau nekalbu apie Pilaites, Santariškes ir visokias Naujasias Naujasias Vilnias . Rajonas ramus, žalias, nors reikalaujantis euroremonto. Dėl soc. aplinkos - tai tik laiko klausimas, be to, IMHO, Šnipiškių medinukai ar Markučių bendrikai asocialaus elemento turi ne ką mažiau ar net daugiau nei krasnūchos seni daugiabučiai.

          Taip pat nesupratau apie kokias dujas kalbate - tie Vilkpėdės projektai, kiek žinau, ne prie Geležinio Vilko ar Tūkstanmečio g., o rajono viduje, šalia siaurų ramių gatvelių, nėra ko lyginti su visokiais Linkmenų ežerais prie Geležiako ir pan.
          P.S. Vilkpėsė rajonas senas, ne Pakalnio laikų "planavimo", todėl jame gausu mokyklų ir darželių, kas Šnipiškėms ir visokiems Dvarčionims negresia
          Toks vaizdas, kad jūs ten nebuvote niekada. O aš ten gyvenau, šalia 21-os vidurinės (kas žino tą rajoną, supras kur ta mokykla). Rajonas yra tikrai prastas, labai prastas. Ypač aplink taip vadinamą "aklųjų kombinatą".

          Comment


            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

            Toks vaizdas, kad jūs ten nebuvote niekada. O aš ten gyvenau, šalia 21-os vidurinės (kas žino tą rajoną, supras kur ta mokykla). Rajonas yra tikrai prastas, labai prastas. Ypač aplink taip vadinamą "aklųjų kombinatą".
            Tiesą sakant anksčiau ten labai dažnai tekdavo būti, beveik mano rajonas, todėl ir užkliuvo toks kategoriškumas. Paauglystėj/jaunystėj ten vos ne kas antrą dieną eidavau spotuoti ir jokių problemų niekada nekildavo Blogas konkrečiai kuo? Socialine aplinka? Na, ne Turniškės, tas tiesa, bet Vilniuje yra n žymiai blogesnių vietų. Čia tipinė gatvelė rajono viduje, palyginkit su kokiais Fabais ar Šnipiškėmis:

            Click image for larger version

Name:	krans.jpg
Views:	705
Size:	316,0 kB
ID:	1881105

            Comment


              Čia kiek kita vieta, ne ką geresnė, bet kitoje Gerosios Vilties pusėje. Aš kalbėjau apie Mėlynų Vilkų lokaciją, "aklųjų kombinatas" kur, jei žinote

              Comment


                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                Čia kiek kita vieta, ne ką geresnė, bet kitoje Gerosios Vilties pusėje. Aš kalbėjau apie Mėlynų Vilkų lokaciją, "aklųjų kombinatas" kur, jei žinote
                Skroblų g. tikrai žinau, kaip sakiau tekdavo dažnai pro ten vaikščioti, yra vienas kitas probleminis Skroblų g. bendrabutis, bet visumoje tikrai civilizuočiau nei pvz. Šnipiškių aplink Kalvarijų turgų 'westernas' :

                Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-04-27 Skroblų g .png
Views:	724
Size:	1,56 MB
ID:	1881121

                Comment


                  Na gerai, viskas, pasiduodu. Po Turniškių ir Žvėryno, tai geriausias Vilniaus rajonas.

                  Comment


                    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                    Na gerai, viskas, pasiduodu. Po Turniškių ir Žvėryno, tai geriausias Vilniaus rajonas.
                    Rajono išskirtinumas - draugiška vietos bendruomenė:

                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-04-27 Гопники Субкультуры, музыкальные стили, биографии.png
Views:	704
Size:	702,8 kB
ID:	1881127

                    Comment


                      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                      Esat suaugę žmonės, bet vėl pradedat tą pačią diskusiją, kur kam geriau, kai kiekvieno individo poreikiai yra skirtingi.
                      Šitas argumentas skamba kaip pasiteisinimas kažkieno, kas nusipirko būstą ypač šūdinoje vietoje 30km už miesto už labai pigiai, nes "apsimoka". O vietos gerumą šiaip nusako gana objektyvūs kriterijai: transporto ir kitokia infrastruktūra, VT, darnaus judumo galimybės, apsipirkimo patogumas paslaugų vietų artumas ir patogumas. Taip pats statybos aukštingumas (kuo mažesnis, tuo geriau) ir t.t. Dėl šitų priežasčių butai kažkur už Santariškių užmiestyje yra objektyviai blogai ir žymiai blogiau, nei butai Gerosios Vilties. Žinoma, čia iškart įdundės "argumentas", kad "o gal kai kam taip labiau patinka". Tai panašiai kaip ir kai kam gal kasdien pietauti iš šiukšlių koteinerio labiau patinka, negu Stikliuose. Visokių keistenybių pasitaiko, bet dėl to mes nešnekam absurdų, kad pietauti Stikliuose yra taip pat gerai/blogai, kaip pasirinkti maisto atliekų šiukšlių konteineryje, nes juk yra visokių pačiuožusių ufonautų, kuriems maistas iš konteinerio iš tikrųjų patinka.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Šitas argumentas skamba kaip pasiteisinimas kažkieno, kas nusipirko būstą ypač šūdinoje vietoje 30km už miesto už labai pigiai, nes "apsimoka". O vietos gerumą šiaip nusako gana objektyvūs kriterijai: transporto ir kitokia infrastruktūra, VT, darnaus judumo galimybės, apsipirkimo patogumas paslaugų vietų artumas ir patogumas. Taip pats statybos aukštingumas (kuo mažesnis, tuo geriau) ir t.t.
                        Šitie du prieštarauja vienas kitam. Kuo mažesnis aukštingumas tuo bus prastesnė viešoji infrastruktūrą, VT ir darnus judumas. Manau nereikia aiškinti kas būna suburbijos rajonuose.

                        Comment


                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                          Šitie du prieštarauja vienas kitam. Kuo mažesnis aukštingumas tuo bus prastesnė viešoji infrastruktūrą, VT ir darnus judumas. Manau nereikia aiškinti kas būna suburbijos rajonuose.
                          O tai kas ten blogo būna Nyderlanduose?

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            O tai kas ten blogo būna Nyderlanduose?
                            Nyderlanduose aukštingumas didesnis nei pas mus.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              Nyderlanduose aukštingumas didesnis nei pas mus.
                              Tai kad ten vienaukščių ir dviaukščių namų pilna, skirtingai nuo mūsų Sovietinių 9-aukščių.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Šitas argumentas skamba kaip pasiteisinimas kažkieno, kas nusipirko būstą ypač šūdinoje vietoje 30km už miesto už labai pigiai, nes "apsimoka". O vietos gerumą šiaip nusako gana objektyvūs kriterijai: transporto ir kitokia infrastruktūra, VT, darnaus judumo galimybės, apsipirkimo patogumas paslaugų vietų artumas ir patogumas. Taip pats statybos aukštingumas (kuo mažesnis, tuo geriau) ir t.t. Dėl šitų priežasčių butai kažkur už Santariškių užmiestyje yra objektyviai blogai ir žymiai blogiau, nei butai Gerosios Vilties. Žinoma, čia iškart įdundės "argumentas", kad "o gal kai kam taip labiau patinka". Tai panašiai kaip ir kai kam gal kasdien pietauti iš šiukšlių koteinerio labiau patinka, negu Stikliuose. Visokių keistenybių pasitaiko, bet dėl to mes nešnekam absurdų, kad pietauti Stikliuose yra taip pat gerai/blogai, kaip pasirinkti maisto atliekų šiukšlių konteineryje, nes juk yra visokių pačiuožusių ufonautų, kuriems maistas iš konteinerio iš tikrųjų patinka.
                                Manęs iš viso nereikėjo čia įtraukti, jeigu tai buvo spėjimas, jog aš gyvenu Naujajame Antakalnyje. Man tik visažinio beraščio Kulbaskij argumentas ir dar taip skambiai "blogiausias projektas EVER" dėl Lucky homes sukėlė šypsnį, bet, kaip ir sakau ir bandau jums pasakyti, jam gerai užmiestyje, jums Naujamiestyje ar panaš. ir čia vienos nuomonės niekada nebus, tad diskutuoti apie tai, kam gražiau balta, o kam juoda yra vaikiška. Kiekvienas iš mūsų renkasi pagal savo supratimą, ar tai užmiestyje Naujajame Antakalnyje, ar aplinkiniuose vietose kotedžą ar namuką, o kiti butą Šnipiškėse ar Parkūnkiemyje.

                                EDIT: apie Stiklius ir konteinerius tai WTF?
                                Paskutinis taisė _rB_; 2021.04.27, 17:55.

                                Comment


                                  Na tai beveik viskas yra skonio reikalas, tortai, automobiliai, namai, miestai. Tai apie nieką neįnanoma diskutuoti?

                                  Comment


                                    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

                                    Manęs iš viso nereikėjo čia įtraukti, jeigu tai buvo spėjimas, jog aš gyvenu Naujajame Antakalnyje. Man tik visažinio beraščio Kulbaskij argumentas ir dar taip skambiai "blogiausias projektas EVER" dėl Lucky homes sukėlė šypsnį, bet, kaip ir sakau ir bandau jums pasakyti, jam gerai užmiestyje, jums Naujamiestyje ar panaš. ir čia vienos nuomonės niekada nebus, tad diskutuoti apie tai, kam gražiau balta, o kam juoda yra vaikiška. Kiekvienas iš mūsų renkasi pagal savo supratimą, ar tai užmiestyje Naujajame Antakalnyje, ar aplinkiniuose vietose kotedžą ar namuką, o kiti butą Šnipiškėse ar Parkūnkiemyje.

                                    EDIT: apie Stiklius ir konteinerius tai WTF?
                                    Tiesiog prieštarauju minčiai, kad nereiktų vertinti lokacijų pagal gerumą, nes "kiekvienam savo". Yra gana aiškūs ir objektyvūs kriterijai ir vienos lokacijos yra geresnės už kitas. Šiuo atveju Gerosios Vilties yra objektyviai geresnė vieta už Naujuosius Antakalnius ir panašias vietas.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      Tiesiog prieštarauju minčiai, kad nereiktų vertinti lokacijų pagal gerumą, nes "kiekvienam savo". Yra gana aiškūs ir objektyvūs kriterijai ir vienos lokacijos yra geresnės už kitas. Šiuo atveju Gerosios Vilties yra objektyviai geresnė vieta už Naujuosius Antakalnius ir panašias vietas.
                                      Tai aš niekur net ir nerašiau, jog prieštarauju tokiai minčiai. Aš pats rinkčiausi LH vietoj NA nors teik vienam, tiek kitam objekte esu buvęs. Tas NA tikrai yra plynlaukyje. Privažiavimas, bent jau kai aš buvau, buvo tikrai ne geriausias, vėjai košia ir jautiesi lyg būdamas JAV naujuose rajonuose. Man tik nepatinka, jog tarsi smerkiami tie žmonės, kurie ten perka butus. Galbūt jie dirba NV ar jiems apskritai centras nėra butinybė, o gamta, nors čia irgi toks keistas argumentas, nes ten tos gamtos nelabai ir yra aplinkui. Nebent gamta žmogui skaitosi plyni laukai. Beje, bent jau prieš kokius metus, gal pusantrų, vystytojas man minėjo, jog NA plėsis link Botanikos sodo ir bus užstatyta visa pieva. Ten berods trys skirtingi vystytojai vysto. Kitoje pusėje, kur daugiau statomi kotedžai ir namai, irgi turėjau užsakovų tai niekas nesiskundė pardavimais. Irgi užstatomos pievos ir formuojami nauji sosų tipo mažų sklypų rajonai.
                                      Paskutinis taisė _rB_; 2021.04.28, 07:55.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Tai kad ten vienaukščių ir dviaukščių namų pilna, skirtingai nuo mūsų Sovietinių 9-aukščių.
                                        Tai pas mus irgi pilna vienaaukščių. Ar čia nori pasakyti kad kokiam Amsterdame nėra 9-aukščių?

                                        Comment


                                          Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

                                          Manęs iš viso nereikėjo čia įtraukti, jeigu tai buvo spėjimas, jog aš gyvenu Naujajame Antakalnyje. Man tik visažinio beraščio Kulbaskij argumentas ir dar taip skambiai "blogiausias projektas EVER" dėl Lucky homes sukėlė šypsnį, bet, kaip ir sakau ir bandau jums pasakyti, jam gerai užmiestyje, jums Naujamiestyje ar panaš. ir čia vienos nuomonės niekada nebus, tad diskutuoti apie tai, kam gražiau balta, o kam juoda yra vaikiška. Kiekvienas iš mūsų renkasi pagal savo supratimą, ar tai užmiestyje Naujajame Antakalnyje, ar aplinkiniuose vietose kotedžą ar namuką, o kiti butą Šnipiškėse ar Parkūnkiemyje.

                                          EDIT: apie Stiklius ir konteinerius tai WTF?
                                          Lieku prie savo nuomonės ir manau kad namai neturėdami vietos supinems pastatyti negali vadintis gerais. Taip pat manau kad būstas skirtas šeimai nebus paklausus ten kur narkomanų ir nusikalstamumo koncentracija didesnė nei bet kur mieste. Taip pat manau kad santykinis būsto artumas su rekreacijos ar infrastrukturos objektais nepadaro jo geresniu jaigu pačio būsto aplinka ir infrastruktura yra neišvystyta ar nesutvarkyta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X