Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    https://www.merko.lt/rinktinesurban/...s/7/butas/F175

    Uzejau i pati pirma pasitaikiusi Urban2 buta. Kaina 2500 sqm ir dar laukt reikia, statybos vyksta. Pirmas etapas jau tokioj fazej, kad gali kviest hohola ir klyjuot plyteles, tai savaime normalu, kad butas siek tiek brangesnis. Reik ziuret visus niuansus, tokius kaip kelintas aukstas, kryptis, vaizdas uz lango, galiausiai net isplanavimas. Kartais net lifto sachta, jei netycia atsirado uz buto sienos keicia kaina i mazesne puse. Nemanau, kad MERKO del centro rezidencijos reikia mautis kelnes, juolab, kad CR II etapas beveik nusluotas, o ir pats vystytojas MERKO atsakingesnis su geresne architektura, kas domisi tai tokius dalykus susirankioja ir pasveria. Butu projektai cia ne kokie ausinukai, kad jei nepatiko sony, tai nusipirksiu panasonic, yra daugybe niuansu.

    Comment


      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
      https://www.merko.lt/rinktinesurban/...s/7/butas/F175

      Uzejau i pati pirma pasitaikiusi Urban2 buta. Kaina 2500 sqm ir dar laukt reikia, statybos vyksta. Pirmas etapas jau tokioj fazej, kad gali kviest hohola ir klyjuot plyteles, tai savaime normalu, kad butas siek tiek brangesnis. Reik ziuret visus niuansus, tokius kaip kelintas aukstas, kryptis, vaizdas uz lango, galiausiai net isplanavimas. Kartais net lifto sachta, jei netycia atsirado uz buto sienos keicia kaina i mazesne puse. Nemanau, kad MERKO del centro rezidencijos reikia mautis kelnes, juolab, kad CR II etapas beveik nusluotas, o ir pats vystytojas MERKO atsakingesnis su geresne architektura, kas domisi tai tokius dalykus susirankioja ir pasveria. Butu projektai cia ne kokie ausinukai, kad jei nepatiko sony, tai nusipirksiu panasonic, yra daugybe niuansu.
      Pasirinkote butą viršutiniame aukšte į visai neblogą pasaulio pusę/šviesų. Butai Urban 2 su orientacija į Šiaurę/Šiaurė rytus pirmuose aukštuose gali tesiekti 2100-2200 EUR, pvz:
      https://www.merko.lt/rinktinesurban/...s/3/butas/E235
      Arba vos 2k/kv:
      https://www.merko.lt/rinktinesurban/...s/1/butas/F111


      Nereklamuoju, ir pats butą turiu, tik smalsu. Juk architektūriškai bent jau man Rinktinės urban atrodo žymiai pranašesnis už Centro rezidencijos barakus.

      Beje, kas dar įdomu, kad šitame projekte yra "Kūrybinių dirbtuvių" - tik neaišku kodėl. Langų orientacija šiose dirbtuvėse pvz. į rytus, tuo tarpu patalpos kur beveik visi langai išeina į Šiaurę turi buto statusą, tikrai keista:
      https://www.merko.lt/rinktinesurban/...s/1/butas/E114
      Paskutinis taisė Saliamonas; 2019.07.15, 19:41.

      Comment


        Gali buti. Jei jus vietinis, matot geriau situacija. Tiesiog Merko Ehitus grupes revenue 300mln eur, tai nemanau, kad cia Vilbros Naujamiescio namu variantas, kai, mano ziniomis, bankas jiems reguliavo susimazinti marzas ir paspartint butu judejima, jei neklystu pirmame etape. Hanneris Pilies apartamentus laiko du metai, dar koks 30 butu liko. Net TOWER vystytojas Irec per galva nesivercia mazint kainu, nors kredito reitingai dega raudonai. Na bent jau nesimetu lozungais didysis butu ispardavimas, nors sandely guli koks 100 butu. Na imho, MERKO mazintis kainas del tariamos konkurencijos as nematau prasmes. Ispirks ir tuos ir situos ir anuos. Po puses metu liks tik saulegrazos is visu tu projektu, kurie dabar vystomi aplink buvusi stadiona ar jame.

        Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
          .....
          Man tai nelabai aiškus ten išplanavimas tų butų, tarkim pirmas variantas 75kv. butas. Atrodo nemažas plotas ir panašiai. Pažiūriu išplanavimą: holas-koridorius ~10kv. Svetainė 28kv. (kartu su virtuve, kambariai po 13-15kv. realiai fabijoniškių senuose blokiniuose namuose toks pat patalpų plotas 3k. bute...tiktai va kad ten koridorius buvo mažesnis ir bendras plotas buvo 66kv. nors erdvės gauni tiek pat. Net vonia 5kv. ir tai kaip fabuose, kur iš praustuvo tiesiai į vonią maišytuvą gali atsukt. Merko lyg ir rimtas statytojas, kodėl išplanavimas butų toks nesąmoningas.
          Paskutinis taisė tomcat; 2019.07.15, 22:38.

          Comment


            Per pusmeti tiek daug visko pasikeicia, gal metas pagaivint tema Man is visu vietu, kuriose teko gyvent, labiausiai patiko Naujamiesty. Centras prie pat, vietu pavalgyt, papramogaut ir pasivaiksciot buvo, visparine Maxima praversdavo, kai miego rezimas budavo nenormalus. Nacnykas prie pat. Visgi, galu gale atsibodo ryte valanda vazinet autobusu i darba pro Zaliaji tilta, tad teko persilokuot. Bet, jei ir noreciau ten pirkt buta, deja, nepanasu, kad yra daug variantu.

            Ka manote apie projektu aplinkui Rinktines/Seimyniskiu/Olimpieciu g. vieta? Nedaznai tenka ten lankytis, o jei ir atsiduriu, tai tranzitu.

            Comment


              Parašė dog Rodyti pranešimą
              Per pusmeti tiek daug visko pasikeicia, gal metas pagaivint tema Man is visu vietu, kuriose teko gyvent, labiausiai patiko Naujamiesty. Centras prie pat, vietu pavalgyt, papramogaut ir pasivaiksciot buvo, visparine Maxima praversdavo, kai miego rezimas budavo nenormalus. Nacnykas prie pat. Visgi, galu gale atsibodo ryte valanda vazinet autobusu i darba pro Zaliaji tilta, tad teko persilokuot. Bet, jei ir noreciau ten pirkt buta, deja, nepanasu, kad yra daug variantu.

              Ka manote apie projektu aplinkui Rinktines/Seimyniskiu/Olimpieciu g. vieta? Nedaznai tenka ten lankytis, o jei ir atsiduriu, tai tranzitu.
              Netoli Maskvos namai, tai kaip pačiai, manau labai gera vieta gyventi.

              Comment


                Aš irgi labiausiai zvalgausi į naujamiesti ir snipiskes, mano poreikiai orientuoti į vaikus, kad būtų darželių ir mokyklų šalia, bureliai ateityje irgi kažkur netoli, tai naujamiestyje jeigu netoli kur vingio parko tai ir atletikos maniežas, pats vingis ir viskas tikrai šalia ir taip sava, nes esu ir aš gyvenus barake, pasaka ne vieta!!! Šnipiškėse jaunimo centre visko pilna vaikams kas irgi labai patrauklu, plius ir vyrui labiau darbo vietos būna centre arba link ozo tai lengviau nusitransportuoti. Mano akimis irgi šie du rajonai dabar labai patogus/patrauklus ir gal dar ir ikandami pirkimui, nors pasirinkimo tikrai itin mažai kol kas...ieškau jau senokai aplink ten bet sunkiai, aišku jeigu neribotų suma tai čia viens du ir gyveni

                Comment


                  Parašė Krown Rodyti pranešimą
                  Aš irgi labiausiai zvalgausi į naujamiesti ir snipiskes, mano poreikiai orientuoti į vaikus, kad būtų darželių ir mokyklų šalia, bureliai ateityje irgi kažkur netoli, tai naujamiestyje jeigu netoli kur vingio parko tai ir atletikos maniežas, pats vingis ir viskas tikrai šalia ir taip sava, nes esu ir aš gyvenus barake, pasaka ne vieta!!! Šnipiškėse jaunimo centre visko pilna vaikams kas irgi labai patrauklu, plius ir vyrui labiau darbo vietos būna centre arba link ozo tai lengviau nusitransportuoti. Mano akimis irgi šie du rajonai dabar labai patogus/patrauklus ir gal dar ir ikandami pirkimui, nors pasirinkimo tikrai itin mažai kol kas...ieškau jau senokai aplink ten bet sunkiai, aišku jeigu neribotų suma tai čia viens du ir gyveni
                  Jei seniai ieskot, tai dar ilgai ir ieskosit. O kainos issikvept nezada, ta siandien ir Maciulis pazymejo. Turiu viena drauga, kuris kasdien Dievo meldzia, kad ateitu NT turto krize, taciau jau 5 metai, kaip Dievas jam atsuka uzpakali. Buvo projektai ir Naujamiescio namai ir Namu Pynes, abu padorus kainu prasme, tiesiog reikia veikti, konkreciai apsisprest del vietos, o ne laukti, tariamo juodojo penktadienio, kada kazkas sandeli valys uz puse kainos. Kainos augs nuosaikiai, pozymiu kad mazes nematau nei vieno, bent siai dienai, zvelgiant per ekonomine prizme, kuri tiesiogiai koreliuoja su projektais ir ju kainom. Jei ateis i EU stagnacija, vystytojai uztrauks rankini, pamazins pasiula ir vel liekam prie suskilusios geldos. Net ir tie patys Paparcio namu butai valomi geru tempu, kad kainos uzkele, taciau dar yra is ko rinktis. As viena 1k. buta nuomai paemiau per 20min pamastymo. Buvau pirmas pirkejas projekte, zinojau ko noriu, zinau vietu pliusus minusus, zinau kas man arciau dusios ir tiek gana. Jei paklausit forume, ka rinktis, jums pasiulys 20 skirtingu objektu... ir nei vienas gali jums neitikti. As pirmoj vietoj akcentuociau - vieta. O tada jau tie visi dalykai, Siaure/Pietus ir t.t.. Ir pirmenybe skirciau desiniajam Neries krantui, o ne kairiajam. REWO vystys, turetu rugseji startuot su nauju projektu uz Zveryno namu. Gera vieta arti centro, salia aplinkkelis, ta apylinke bus pilnai issivaliusi su sovietmecio kvapo. Ir ciupkite

                  Comment


                    Ačiū už patarimus, tikrai pritariu, aš ieškau seniai turiu omenyje zvalgausi, nes buvo įvairių etapų mūsų gyvenamosios vietos, gyvenome ir ne Lt trumpam, toks jau vyro darbas kad už gerą atlygį pasvarstom gal porai metų gerai ir kitur pagyventi, Lietuvoje esame tik nuo rudens, o žiūriu kas gero rinkoje kokius metus, bet labiau kaip meditacijai o ne veiksmams, nes tikras poreikis atsirado tik dabar kai laukiuosi trečio vaiko ir jau tikrai suprantu kad 52 kv mažoka pagausėjimas tik 2020 metais tai va dabar jau ir pradedu rimtesnę žvalgyba

                    Comment


                      Parašė Krown Rodyti pranešimą
                      Ačiū už patarimus, tikrai pritariu, aš ieškau seniai turiu omenyje zvalgausi, nes buvo įvairių etapų mūsų gyvenamosios vietos, gyvenome ir ne Lt trumpam, toks jau vyro darbas kad už gerą atlygį pasvarstom gal porai metų gerai ir kitur pagyventi, Lietuvoje esame tik nuo rudens, o žiūriu kas gero rinkoje kokius metus, bet labiau kaip meditacijai o ne veiksmams, nes tikras poreikis atsirado tik dabar kai laukiuosi trečio vaiko ir jau tikrai suprantu kad 52 kv mažoka pagausėjimas tik 2020 metais tai va dabar jau ir pradedu rimtesnę žvalgyba
                      Realiai, kai gerai gaudais rinkoje, gerai pazisti miesta issirinkti buto vieta ne taip jau sudetinga. Mano pussesere, su seima, kuri nera is Vilniaus skersai isilgai prasimale per 22 projektus absoliuciai skirtinguose Vilniaus taskuose.. ir naujai statomus ir pabaigtus. Krachas, kaip zmones veltui tasko laika neturedami jokiu konkreciu gairiu ko iesko, ko nori, kas patinka, kas nepatinka. Ir siaip ne taip nusipirko senos statybos 3k buta miegamajame rajone. Tikras atradimas. Aisku, Vilniu reikia jausti. Ir man butu nelengva uzduotis issirinkt buta pvz Briuselyje
                      O kas blaskosi tarp uzsienio ir LT, tai dar didesne kliutis. Man pvz klausimu toj vietoj nera. Emiau paskola 2006m, puse buto jau ismoketa. Emigruot niekur nesiruosiau ir nesiruosiu, esu viskuom patenkintas kaip kibiras Taigi toj vietoj irgi reikia sudet taskus ant "i". Nes dar yra nuoma, kuri mano manymu pakankamai slykstus reikalas, kai net paveikslo savo negali pasikabint ir siaip turet savo buta ir sau ji issimoket yra daug didesne laime, nei atidarinet svetimam seimininkui buto duris ir ziuret kaip jis skaitliukus nurasineja ar buta nuziurineja. Ir dar neaisku, kada bus parodytos durys. Taigi, kuo greiciau veiksit, tuo maziau pralosit. Ypac islose, tie kurie veike 2013-2014m, tik prasidejus kainu augimui, nors ir tuo metu zviege kokios aukstos nauju butu kainos

                      Comment


                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                        Netoli Maskvos namai, tai kaip pačiai, manau labai gera vieta gyventi.
                        no idea apie ka kalbate, biciuli

                        Comment


                          Korekcijos, recesijos, krizės, depresijos anksčiau ar vėliau ateina nes ekonomika yra cikliškas dalykas ir po pakilimų seka nuopoliai. Bet gaudyti kainų dugnus gali tik tie kas perka už cashą ir gali laukti labai ilgai (t.y patenkinti dabartinėm gyvenimo sąlygom) nes įvairaus mąsto korekcijos vyksta kas 10-15 metų. Tikėtis kad va čia pakris kainos dėl ekonomikos turbulencijos ir aš nužygiuosiu į banką ir ten mane sutiks išskėstom rankom yra daugiau nei naivu. 2008 atsimenant tada kainos krito nes paskolų kranelį bankai užsuko konkrečiai arba jei kam labai patikimam ir teikė tai su milžiniškom palūkanom (aš pats dėjau indėlį tada su 10% metinių tai paskolas spėju dalino su minimum 15%). Ir jau krizei pasibaigus dar pora metų pagrindiniai pirkėjai buvo tie kas pirko be paskolų.

                          Comment


                            Dėl geriausios vietos. Paupio projektai, be abejonės yra viena geriausių lokacijų mieste. Tiek dėl artumo iki senamiesčio, tiek dėl upės, geležinkelio stoties, oro uosto, tiek dėl privažiavimo mašina. Daug pliusų. Tik vienas bet: lėktuvų triukšmas. Vaikščiojant nauju šaligatviu palei Vilnelę toje vietoje besileidžiantys lėktuvai baubia taip, kad mažai neatrodo.
                            Ar tikimasi, kad ten gyvens žmonės, kuriems tai negroja?
                            Nes, tarkim, pasisėdėjimas ramioje aplinkoje balkone ar su atidarytas langais jau kaip ir automatiškai tampa neįmanomas.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Dėl geriausios vietos. Paupio projektai, be abejonės yra viena geriausių lokacijų mieste. Tiek dėl artumo iki senamiesčio, tiek dėl upės, geležinkelio stoties, oro uosto, tiek dėl privažiavimo mašina. Daug pliusų. Tik vienas bet: lėktuvų triukšmas. Vaikščiojant nauju šaligatviu palei Vilnelę toje vietoje besileidžiantys lėktuvai baubia taip, kad mažai neatrodo.
                              Ar tikimasi, kad ten gyvens žmonės, kuriems tai negroja?
                              Nes, tarkim, pasisėdėjimas ramioje aplinkoje balkone ar su atidarytas langais jau kaip ir automatiškai tampa neįmanomas.
                              Manau geriausia vieta žvėrynas, panašiai viskas arti kaip ir iš paupio, bet žymiai mažiau taršos ir triukšmo, plius Vingio parkas šalia, kur gali tiesiog išėjęs iš namų pabėgioti. Lėktuvai VNO nesileidžia taip dažnai, kad tai būtų didelė problema, nakti apskritai jokio eismo nevyksta. Gyvenant kur nors senamiestyje virš barų ar šalia judrios gatvės, triukšmo žymiai daugiau ir jis nuolatinis.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Manau geriausia vieta žvėrynas, panašiai viskas arti kaip ir iš paupio, bet žymiai mažiau taršos ir triukšmo, plius Vingio parkas šalia, kur gali tiesiog išėjęs iš namų pabėgioti. Lėktuvai VNO nesileidžia taip dažnai, kad tai būtų didelė problema, nakti apskritai jokio eismo nevyksta. Gyvenant kur nors senamiestyje virš barų ar šalia judrios gatvės, triukšmo žymiai daugiau ir jis nuolatinis.
                                Sutinku, kad Žvėrynas yra geriausia vieta. Visgi aš labiau akcentuoju klausimą dėl lėktuvų triukšmo, nes paupys yra premium segmentas tiek pagal lokaciją, tiek pagal kainą. Tai įdomu, kaip tas lėktuvų kriokimas kas kelias minutes su tuo derinasi. Ir jie leidžiasi gana dažnai. Praeidamas ar pravažiuidamas dviračiu išgirstu bent kelis kiekvieną kartą. Ir garsas būna toks, kad atkreipiu dėmesį.
                                Taip pat tas faktas, kad senamiestyje irgi būna triukšmo (tai didelė problema ieškant gero buto), niekaip nemitiguoja fakto, kad lėktuvų triukšmas Paupyje yra užknisantis.
                                Paskutinis taisė John; 2019.07.23, 08:48.

                                Comment


                                  gal kas nors zino apie planuojamus projektus antakalnyje, be dabar statomu?

                                  Comment


                                    Patricija Kirilova
                                    Ilgą laiką nuvertintas rajonas tampa prestižiniu – dabar jis pats geidžiamiausias Vilniuje
                                    https://www.delfi.lt/bustas/rajonai/....d?id=81883405
                                    Naujamiestis pagrįstai laikomas vienu perspektyviausių ir geidžiamiausių Vilniaus rajonų. Jis pasižymi puikia vieta, gausia bei įvairia būstų pasiūla bei dar kol kas įkandamomis kainomis. Visgi, pritraukęs gausų skaičių naujų gyventojų, šis rajonas susiduria ir su nemenkais iššūkiais. Pasak nekilnojamojo turto (NT) ekspertų, Naujamiesčiui vis daugiau problemų kelia didėjantis gyventojų tankumas.

                                    Comment


                                      Kažkoks kosmosas. Parduota 60% antro etapo, nors dar duobę tik kasa.

                                      Comment


                                        Atsakymas: THIS IS HANNER!

                                        Comment


                                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                          Kažkoks kosmosas. Parduota 60% antro etapo, nors dar duobę tik kasa.
                                          Manau tiesiog reflektuoja dabartinę rinką. Paklausa labai didelė, statytojas patikimas, kainos geros, vieta gera. Aš, tiesą sakant, netgi stebiuosi, kad dar yra laisvų butų ten.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X