Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

    Nevisai taip. Butent ziuret i auto mieste irgi nelabai adekvatu ir siaip jau pagal visas statistikas nauji auto buvo musu silpnoji puse ir buvom nuolat EU uodegoje, atsilikinejom nuo tu paciu latviu ir tik siais metais rekordiskai ugtelejome, o butent srotai ir autohanibalizmas "stiprioji" puse. Geriau paziurekim i keliu bukle, kuri realiai yra vis dar tragiska, gatviu infrastruktura. Ilgai cia galima plestis, bet ner prasmes, nes apie tai aptarimai vyksta kone kasdien tam skirtose temose. Bet kuriuo atveju didziuotis miestu siai diena dar nera ko.
    Kodėl neadekvatu? Aišku nesakau, jog tai grynas įrodymas, nes ir skurdžiose šalyse būna tų prabangių mašinų, bet Iš mano pusės tik šiaip pastebėjimas, kiek tenka matyti, tai jų labai nemažai važinėja. O šiaip į parko amžiaus statistiką galima ir dėmesio nekreipt, žinant kiek (jau turbūt galima sakyt šimtų tūkstančių) automobilių LT numeriais išvežta į Ukrainą ir kitas šalis.
    Infrastruktūra... Na manau tai priklauso ne nuo gyventuojų ir ne nuo jų materialinės padėties, o nuo valdžios. O ir šiaip keliai bei šaligatviai pastaruosius metus sparčiai tvarkomi.

    Comment


      Dar kalbant apie infrastruktūrą, tai vėl paminėsiu Vilniaus miesto plotą, kuris yra netgi didesnis už kai kurias Vakarų Europos sostines, bei santykinai nedidelį šiam plotui gyventojų skaičių, kas reiškia mažesnį mokesčių mokėtojų skaičių ir lėtesnį miesto tvarkymą bei priežiūrą.
      Tokia pati priežastis lemia ir vaizdą, kurį matai važiuodamas automobiliu ar autobosu, kai 50% užima tiesiog apleisti sovietų laikų, ar dar senesni šiukšlynai - tiesiog pati nekilnojamojo turto rinka dėl savo apimties negali pati sutvarkyti viso to jovalo, kuris užimą per didelę Vilniaus dalį. O dar kai visų apleistų objektų savininkų po sovietų griūties milijonas, tai iš vis situacija darosi neišsprendžiama.
      Gal dėl to negali didžiuotis Vilniumi, taip, tada ir aš ne, bet tam yra priežasčių. O žvelgiant iš kitos pusės - vistiek Vilnius neprastai išsivystęs, yra pilna puikių ir jaukių vietų.

      Comment


        Parašė Evier Rodyti pranešimą

        Kodėl neadekvatu? Aišku nesakau, jog tai grynas įrodymas, nes ir skurdžiose šalyse būna tų prabangių mašinų, bet Iš mano pusės tik šiaip pastebėjimas, kiek tenka matyti, tai jų labai nemažai važinėja. O šiaip į parko amžiaus statistiką galima ir dėmesio nekreipt, žinant kiek (jau turbūt galima sakyt šimtų tūkstančių) automobilių LT numeriais išvežta į Ukrainą ir kitas šalis.
        Infrastruktūra... Na manau tai priklauso ne nuo gyventuojų ir ne nuo jų materialinės padėties, o nuo valdžios. O ir šiaip keliai bei šaligatviai pastaruosius metus sparčiai tvarkomi.
        Parko amziaus statistikos as nezinau, bet yra statistika kiek nuperkama nauju auto ir kokia dalis tenka 1000 gyventoju. Dar pries keliolika metu naujas auto atrode utopinis pirkinys ir tik neseniai pradejom keltis is mirties tasko, nors nuo tu paciu estu gaunam dvigubai, bet skirtumas ryskiai mazeja. Kai kurios rytu EU valstybiu sostines yra isties smarkiai pazengusios, kaip Liubliana ar Praha, taip kad pasakymas, kad nuo ju atsiliekam jau nera toks ir izeidziantis, zinant kad jos lenkia jau ir ne viena Vakaru Eu sostine, ta pacia Lisabona ar Atenus. Vilniui reik dar 10 metu spaust tokiu tempu, kaip pastaruosius kelis metus ir turesim gera rezultata. Kalbu ne tik apie naujus auto, bet ir apie ivairiu pasenusiu teritoriju konversijas, naujus projektus investiciijas, naujas darbo vietas, geresni gyvenima.

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą
          Gal dėl to negali didžiuotis Vilniumi, taip, tada ir aš ne, bet tam yra priežasčių. O žvelgiant iš kitos pusės - vistiek Vilnius neprastai išsivystęs, yra pilna puikių ir jaukių vietų.
          Jei subjektyviai ir patetiskai zvelgt is kitos puses, tai Vilnius geriausias miestas planetoj Ir taip, tikrai yra kur pasedet ir isgert alaus ir ne tik

          Comment


            Lygindamas Vilnių turėjau omeny ne Prahą ir Liublianą, bet tiek to.
            Kad būtų lengviau įsivaizduoti, siūlau tiesiog vaizduotėj susidėlioti visus naujus ir apynaujus rajonus ar pavienius projektus, kiek pavyksta prisiminti, į vieną vietą, pvz Naujamiestis, Pilaitė, Ozo parkas, Antakalnio terasos, Rinktinės gatvė, NMC įskaitant ir Saltoniškes, dideli aplinkiniai nuosavų namų rajonai ir tt, bei ištrinti esančias apleistas zonas (Šnipiškės, dalis Žirmūnų prie Šiaurės miestelio, Naujininkai ir pnš), ir taip gausi realesnį vaizdą, kiek iš trikro Vilnius išvystytas, iš vis to gautųs dar vienas pakankamai didelis miestas.
            Deja, sovietai paliko mums daug mėšlo, kurį mes esam per maži, kad pajėgtume susitvarkyti, todėl turim tokį vaizdą kokį turim ir reikės daugiau laiko tai išsikuopti.

            Comment


              Šiaip ar taip, ne be reikalo Vilnius paskelbtas laimingiausia EU sostine, kuriame aplinka bei atmosfera patenkinti 98% gyventojų. Manau tai svarbiausias rodiklis nusakantis miesto išsivystymą
              Paskutinis taisė Evier; 2019.01.12, 01:02.

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                Deja, sovietai paliko mums daug mėšlo, kurį mes esam per maži, kad pajėgtume susitvarkyti, todėl turim tokį vaizdą kokį turim ir reikės daugiau laiko tai išsikuopti.
                Nuo sovietu jau praejo beveik 30 metu, o jus vis dar per mazi ir iki siol jei tik ka kalti sovietai. Labai patogi atmazke numest atsakomybe, bet jau nebeveikia. Sakyciau tiesiog truksta planavimo, kiausu ir tvarkos. Tos apleistos teritorijos galejo buti jau seniai uzstatytos, jei kam nors rupetu, bet labiau rupi dalinti svogeriams zemes priemiesciuose be jokios infrastrukturos.

                Comment


                  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                  Tos apleistos teritorijos galejo buti jau seniai uzstatytos
                  1991-1998 buvo LT isgyvenimo periodas, 2004-2008 buvo naujos statybos su pigiu sildymu dezuciu statymo startas, kaip nestatysi, kai zmones uz banko pinigus viska is eiles sluot pradejo, 2008-20013 krizes padariniai, baime, slogi verslo atmosera, ivesticinos klimatas ir tik 2014 prasidejo startas. Pries gera dekada Mabilta turejo sklypa Paupy, kaip ir dar 6 imones, puse is ju Mabiltos lygio. Reik turet lakia fantazija, kad suvokt, ka jie ten butu pribure Lementausko ir Imbraso laikais. Taip kad, nera to blogo, kas kartais neiseina i gera Bet mano pastaba galioja tik tai patagintai pastraipai.

                  Comment


                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                    1991-1998 buvo LT isgyvenimo periodas, 2004-2008 buvo naujos statybos su pigiu sildymu dezuciu statymo startas, kaip nestatysi, kai zmones uz banko pinigus viska is eiles sluot pradejo, 2008-20013 krizes padariniai, baime, slogi verslo atmosera, ivesticinos klimatas ir tik 2014 prasidejo startas. Pries gera dekada Mabilta turejo sklypa Paupy, kaip ir dar 6 imones, puse is ju Mabiltos lygio. Reik turet lakia fantazija, kad suvokt, ka jie ten butu pribure Lementausko ir Imbraso laikais. Taip kad, nera to blogo, kas kartais neiseina i gera Bet mano pastaba galioja tik tai patagintai pastraipai.
                    Nereik jokios fantazijos, reik tik pažiūrėtį į Hanerio "Centro rezidenciją".

                    Comment


                      Nemanau, kad nereik.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Jei kaina kaip Šnipiškių tuomet tikrai gal nelabai. Bet šiap vieta ir aplinka tikrai geriau/arčiau nei Pilaitė/Perkūnkiemis/Pašilai/Fabai/Žirmūnų galas.
                        Vieta susisiekimo prasme tai net labai gera. Ir automobiliu galima pakankamai greitai ir patogiai išvykti visomis kryptimis, ir VT greitai pasiekti Centrą. Kas dar pagreitės kai Narbuto g. padarys A juostą. Tik aišku tokioje vietoje ir už tokį išpildymą, kaina neturi būti kaip Šnipiškėse.

                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                        Puikiai suprantu, kad šitų objektų negalima lygint, todėl arčiau 1600/m rinkčiaus kažką Šnipiškėse, į pietus nuo Žalgirio gatvės, nors ten dabar už tokią kainą yra tik Miesto ritmu (pataisykit jeigu yra ir kitų), kuris irgi nėra šedevras ir yra kažkas panašaus į Horizon, bet nors vieta turi žymiai daugiau perspektyvų ir pliusų.
                        Ta dalis ties Linkmenų g. ir Žalgirio g. yra racionaliai patogesnė jei tik daug vaikšta arba važinėji dviračiu, bei dirbi netoliese. Automobiliu ir visuomeniniu transportu, iš teritorijos ties Spaudos rūmais išvažiuosi žymiai greičiau visomis kryptimis. T.y. jeigu reikėtų kažkaip važiuoti į darbą tolėliau, tai iš Linkmenų g. tą padaryti būtų pakankamai sudėtinga. Didžiausia problema ten visuomeninio transporto trūkumas, kuriam plėstis toje teritorijoje nedaug perspektyvų. Jau dabar ten piko metu sunkiai įmanoma pravažiuoti, o kai baigs visų numatytų ofisų ir gyvenamųjų namų statybas situacija išvis bus kritinė. O Šnipiškėse jau ir dabar užgrūstos visos gatvėlės automobiliais, pvz. ties Linkmenų ežerais, tai pravažiuoti vos įmanoma.

                        Kas juokingiausia, kad tokie projektai kaip "Miesto ritmu" savo puslapyje reklamuojasi, kad miestas labai greitai pėsčiomis pasiekiamas - 5 min. Nežinau ką jie skaito miestu, bet iš tos vietos, per tokį laiko tarpą geriausiu atveju nueisi arba iki Linkmenų Rimi, arba iki Žalgirio Maximos.

                        Comment


                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                          Vieta susisiekimo prasme tai net labai gera. Ir automobiliu galima pakankamai greitai ir patogiai išvykti visomis kryptimis, ir VT greitai pasiekti Centrą. Kas dar pagreitės kai Narbuto g. padarys A juostą. Tik aišku tokioje vietoje ir už tokį išpildymą, kaina neturi būti kaip Šnipiškėse.


                          Ta dalis ties Linkmenų g. ir Žalgirio g. yra racionaliai patogesnė jei tik daug vaikšta arba važinėji dviračiu, bei dirbi netoliese. Automobiliu ir visuomeniniu transportu, iš teritorijos ties Spaudos rūmais išvažiuosi žymiai greičiau visomis kryptimis. T.y. jeigu reikėtų kažkaip važiuoti į darbą tolėliau, tai iš Linkmenų g. tą padaryti būtų pakankamai sudėtinga. Didžiausia problema ten visuomeninio transporto trūkumas, kuriam plėstis toje teritorijoje nedaug perspektyvų. Jau dabar ten piko metu sunkiai įmanoma pravažiuoti, o kai baigs visų numatytų ofisų ir gyvenamųjų namų statybas situacija išvis bus kritinė. O Šnipiškėse jau ir dabar užgrūstos visos gatvėlės automobiliais, pvz. ties Linkmenų ežerais, tai pravažiuoti vos įmanoma.
                          Šiaip apie Linkmenų ežerus aš neparašiau nei žodžio. Na jeigu jus dirbat troleibusų parke ar buvusioje Prismoje, tai žinoma jum patogiau bus nueit ten iš Horizon, bet aš ne apie tai iš kur patogiau nuvažiuot į darbą, nes visų darbai yra skirtinguose rajonuose ir mano manymu būtų kvailą rinktis būstą pagal darbo vietą, nes darbo vieta labai greitai gali pasikeist. Aš vertinau pačią vietą, nes Šnipiškėse artimiausiu metu bus labai daug projektų ir bus vystoma infrastruktūra, per kokius 5 metus Žalgirio, Linkmenų ir Kernavės gatvės neatpažįstamai pasikeis, o problemos su priparkuotais automobiliais iš dalies išsispręs su mokamos zonos praplėtimu (ko tikrai nebus prie Horizon). Su visais tais pasikeitimais ir tos Šnipiškių dalies "sumiestėjimu" tokia investicijos vieta atrodo žymiai patrauklesne, nei laukai Viršuliškėse, kur nežinia kaip bus su tolimesne plėtra. Nelabai suprantu koks ten super patogus VT susisiekimas, jeigu artimiausia stotelė beveik už pusės kilometro, kadangi parašiau apie Miesto ritmu, tai iš ten iki Konstitucijos prospekto maždaug tiek pat, o ir Kernavės gatve tikrai paleis kokį nors maršrutą. Manau dar vienas esminis skirtumas yra toks, kad pasirinkę Horizon jus pasirinksit miegamajį rajoną be jokių pramogų ir traukos centrų, jau dabar visas tas rajonėlis yra be komercinių pirmų aukštų, vien tvorom aptvertais daugiabučiais ir ofisais su parkingais palei gatve. Tuo tarpu Šnipiškėse šalia yra/bus daug traukos centrų ir vietų elementariai išgert rytinį espresso arba nueit kokių sushi ar picos. Na ir jeigu tai vertint kaip investiciją, tai nemanau, kad jums kils klausimų kur bus lengviau parduot tokį butą ir kuriame rajone jo vertė išaugs...

                          Comment


                            Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                            Nuobodus nes yra paprasčiausios dvi dėžės pastatytos pievoje pagal Perkūnkiemio geriausias tradicijas (nors pliusas, kad bent parinko normalią spalvą ir kažkiek pažaidė su langais), aplinkos sutvarkymas jau vizualizacijose atrodo pigiai - kažkiek tujų, keli suoliukai, o realybėje dar bus KSIL žaidimų aikštelė, na ir žinoma viskas bus aptverta ta klasikine pigia tvorele. Man nenuobodus yra Paupys, jį aš ir pasirinkau. Puikiai suprantu, kad šitų objektų negalima lygint, todėl arčiau 1600/m rinkčiaus kažką Šnipiškėse, į pietus nuo Žalgirio gatvės, nors ten dabar už tokią kainą yra tik Miesto ritmu (pataisykit jeigu yra ir kitų), kuris irgi nėra šedevras ir yra kažkas panašaus į Horizon, bet nors vieta turi žymiai daugiau perspektyvų ir pliusų.
                            Tai taip, Paupys čia kitas lygis. Mat vieta tai manau, dauguma sutiks, kad tikrai gera. Man įdomi nuomonė apie patį projektą. Nustebino Jūsų nuomonė, kad kaina tokiam projektui yra peraukšta, mat pigesnių butų kažin ar rasi. (atmetus Pašilaičius, Fabijoniškes ir Pilaitę).

                            Comment


                              Parašė Liru Rodyti pranešimą

                              Tai taip, Paupys čia kitas lygis. Mat vieta tai manau, dauguma sutiks, kad tikrai gera. Man įdomi nuomonė apie patį projektą. Nustebino Jūsų nuomonė, kad kaina tokiam projektui yra peraukšta, mat pigesnių butų kažin ar rasi. (atmetus Pašilaičius, Fabijoniškes ir Pilaitę).
                              Aš niekur nerašiau, kad kaina yra per aukšta (net ir šitie butai ras savo savininką, rado ir prastesni...), aš pateikiau pavyzdį kur už panašią kainą galimą nusipirkti butą žymiai geresnėje vietoje

                              Comment


                                Parašė sleader Rodyti pranešimą

                                Kas juokingiausia, kad tokie projektai kaip "Miesto ritmu" savo puslapyje reklamuojasi, kad miestas labai greitai pėsčiomis pasiekiamas - 5 min. Nežinau ką jie skaito miestu, bet iš tos vietos, per tokį laiko tarpą geriausiu atveju nueisi arba iki Linkmenų Rimi, arba iki Žalgirio Maximos.
                                Na, arba į kitą pusę - Lvovo gatvė irgi pasiekiama per 5 minutes. Aišku, ten reikia eiti per neromantiškas vietas, o vėlai vakarais truputį baisokos tos vietos (situacija, aišku, reikia manyti kad keisis užsistatant Šnipiškėms ir ypač atsiradus Kernavės gatvei).

                                O kas dėl aptariamo projekto, tai taip - vieta patogi, susisiekimas geras, bet pastato architektūra tikrai nepasižymi neišpasakytu grožiu, na tiesiog eilinis projektas miegamuosiuose rajonuose. Už ką ten Šnipiškių kaina - nesuprantu.

                                Jeigu ten tokios kainos, tai aš vienareikšmiškai rinkčiausi Šnipiškes. Jeigu kaina būtų atitinkanti rajoną - pagalvočiau.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                  Šiaip apie Linkmenų ežerus aš neparašiau nei žodžio. Na jeigu jus dirbat troleibusų parke ar buvusioje Prismoje, tai žinoma jum patogiau bus nueit ten iš Horizon, bet aš ne apie tai iš kur patogiau nuvažiuot į darbą, nes visų darbai yra skirtinguose rajonuose ir mano manymu būtų kvailą rinktis būstą pagal darbo vietą, nes darbo vieta labai greitai gali pasikeist. Aš vertinau pačią vietą, nes Šnipiškėse artimiausiu metu bus labai daug projektų ir bus vystoma infrastruktūra, per kokius 5 metus Žalgirio, Linkmenų ir Kernavės gatvės neatpažįstamai pasikeis, o problemos su priparkuotais automobiliais iš dalies išsispręs su mokamos zonos praplėtimu (ko tikrai nebus prie Horizon). Su visais tais pasikeitimais ir tos Šnipiškių dalies "sumiestėjimu" tokia investicijos vieta atrodo žymiai patrauklesne, nei laukai Viršuliškėse, kur nežinia kaip bus su tolimesne plėtra. Nelabai suprantu koks ten super patogus VT susisiekimas, jeigu artimiausia stotelė beveik už pusės kilometro, kadangi parašiau apie Miesto ritmu, tai iš ten iki Konstitucijos prospekto maždaug tiek pat, o ir Kernavės gatve tikrai paleis kokį nors maršrutą. Manau dar vienas esminis skirtumas yra toks, kad pasirinkę Horizon jus pasirinksit miegamajį rajoną be jokių pramogų ir traukos centrų, jau dabar visas tas rajonėlis yra be komercinių pirmų aukštų, vien tvorom aptvertais daugiabučiais ir ofisais su parkingais palei gatve. Tuo tarpu Šnipiškėse šalia yra/bus daug traukos centrų ir vietų elementariai išgert rytinį espresso arba nueit kokių sushi ar picos. Na ir jeigu tai vertint kaip investiciją, tai nemanau, kad jums kils klausimų kur bus lengviau parduot tokį butą ir kuriame rajone jo vertė išaugs...
                                  tikrai neginu Horizon projekto, bet...
                                  a) artimiausia stotele link centro Pilaites prospekte uz 330m, o ne uz 500. Tai yra pakankamai arti net pensininkui.
                                  b) kai Linkmenu ir Kernaves g. pasikeis, tuomet ir vertinsime
                                  c) nezinau kaip su gerbuviu Snipiskese, bet nuo Horizon ir darzeliai ir mokyklos pasiekiamos pesciomis.
                                  d) del pramogu, kaviniu ir traukos centru - kitapus aplinkkelio (1km pesciomis) busimasis Ogmios Vilnius Outlet su viskuo isvardintu.

                                  ar Linkmenu ezeru vieta geresne nei Horizon? sakyciau pagal asmeninius prioritetus, nei taip nei ne.

                                  Comment


                                    geresne, nes iki centro gali eit, o ne vaziuot, iki Ozo PC einant arciau yra, nei iki Outlet, o ir eit maloniau. kai Snipiskes keisis i gera, ta vieta ilgainiui tures savo bedu (daug butu, daug masinu). ten dabar jau yra striuka su masinu parkavimu, o tik prasidejo statybos. Dar vien viesumoj zinomi 2 leidimai gauti statyti.
                                    projektas tikrai nera kazkoks labai lievas, bet jei kaina yra panasi su Snipiskem - pasirinkimas kaip ir aiskus (uztenka paziuret vien pardavimu rezultatus)

                                    Comment


                                      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                      tikrai neginu Horizon projekto, bet...
                                      a) artimiausia stotele link centro Pilaites prospekte uz 330m, o ne uz 500. Tai yra pakankamai arti net pensininkui.
                                      b) kai Linkmenu ir Kernaves g. pasikeis, tuomet ir vertinsime
                                      c) nezinau kaip su gerbuviu Snipiskese, bet nuo Horizon ir darzeliai ir mokyklos pasiekiamos pesciomis.
                                      d) del pramogu, kaviniu ir traukos centru - kitapus aplinkkelio (1km pesciomis) busimasis Ogmios Vilnius Outlet su viskuo isvardintu.

                                      ar Linkmenu ezeru vieta geresne nei Horizon? sakyciau pagal asmeninius prioritetus, nei taip nei ne.
                                      a) Aš dar kartą pasikartosiu, aš NIEKO nerašiau apie Linkmenų ežerus ir man kiek juokinga, kad nors aš ir lyginau Horizon su kitu objektu, jus pasirinkot prasčiausioje vietoje esantį Šnipiškių projektą tam, kad įrodyt savo tiesą.

                                      b) Argumentas "pasikeis, tuomet ir vertinsime" yra pakankamai kvailas, bet jeigu jus juo pasinaudojot, tada jis galioja ir jūsų pateiktam dar neegzistuojančiam traukos centrui.

                                      c) Prekybos centras laukuose už 1km į kurį reikia eiti per aplinkelio tiltą ir kirst ne vieną važiuojamąją dalį per nereguliuojamas perėjas yra visų žmonių svajonių traukos centras. Apsuptam aplinkelio ir judrių gatvių prekybos centre bus tikrai jaukiau leist savo laiką, nei kokioje nors lauko kavinėje naujai sutvarkytoje Kernavės ar Linkmenų gatveje, jus absoliučiai teisus. O dar tie visokie Japoniški sodai, Neries senvagės, dvirtakiai, centro artumas, tfu, kam to reikia kai galima "Akre" Čiliake pasėdėt...

                                      d) Nelabai suprantu kas tas gerbūvis, bet jeigu jus apie darželius ir mokyklas, tai nuo Horizon artimiausias lietuviškas darželis (privatus) yra pakankamai arti, o lietuviška mokykla daugiau nei už kilometro, praktiškai tokia pati situacija ir Šnipiškėse, tik mokyklų daugiau nei viena ir jos yra arčiau.

                                      Šiaip man keista, kad galima rimtai kalbėt apie kažkokius neva Horizon pliusus, kai už labai panašius pinigus galima nusipirkti butą praktiškai centre, o ne Viršuliškių laukuose be jokios tolimesnės plėtros vizijos ar planų.

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                        Šiaip man keista, kad galima rimtai kalbėt apie kažkokius neva Horizon pliusus, kai už labai panašius pinigus galima nusipirkti butą praktiškai centre, o ne Viršuliškių laukuose be jokios tolimesnės plėtros vizijos ar planų.
                                        Ar tikrai be plėtros perspektyvų? Ten jau dabar kiek visko pristatyta, visa infrastruktūra, tiek VT, tiek automobilių ir t.t. Daug kam laukai geriau nei virš galvos intensyvi Ozo gatvė.

                                        https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=80376693
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Ar tikrai be plėtros perspektyvų? Ten jau dabar kiek visko pristatyta, visa infrastruktūra, tiek VT, tiek automobilių ir t.t. Daug kam laukai geriau nei virš galvos intensyvi Ozo gatvė.

                                          https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=80376693
                                          Matau žmonės eis nuo stotelės iki šito stebuklo pro degalinę kaip ir prie Ozo Oh Lithuania, you're so hopeless - per 10 metų dar absoliučiai nieko nepasimokė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X