Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė bebop Rodyti pranešimą
    Aš tai daryčiau tokią sistemą. Kiekvienos žinutės apačioje būtų plona juosta. Ji būtų suskirstyta į lygias dalis - viena žalia, kita raudona. Priklausomai nuo neigiamų/teigiamų įverčių skaičiaus keistusi ir proporcija tarp jų.
    Geriau kad būtų kiekvieno merginos nuotrauka ir jos nuogumas priklausytų nuo teigiamų įverčių

    Comment


      Klausimas tiems, kam nesimiega
      Kam reikalingi neigiami įverčiai?
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Parašė 99 Rodyti pranešimą
        Klausimas tiems, kam nesimiega
        Kam reikalingi neigiami įverčiai?
        Na jei kitokių klausimų nėra, tai man miegas jau Labanakt ir produktyvios nakties naujos sistemos diegime
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          Klausimas tiems, kam nesimiega
          Kam reikalingi neigiami įverčiai?
          Manau jie niekam nereikalingi Bet ar be jų forumas netaps prėskas, štai kame klausimas.
          Einu ir aš miegot, ši diena buvo labai aktyvi čia

          Comment


            Na va dabar pažiūrėkit. Parašiau vieną žinutę. Jau gavau du teigiamus įverčius. Ir nesvarbu, kad su manimi kokie dvidešimt nesutiko. Vis tiek aš teigiamai įvertintas. Aš vis tiek jau artėju prie erudito, jau kažką nusimanau. O gal aš jiems tiesiog sumokėjau už teigiamus įverčius, ar tiesiog seni draugeliai, kurie tikrai nedės neigiamo įverčio.

            Reikia NEIGIAMŲ įverčių!!!
            Paskutinis taisė bebop; 2011.01.05, 01:40.
            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Klausimas tiems, kam nesimiega
              Kam reikalingi neigiami įverčiai?
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Manau jie niekam nereikalingi
              Manau, reikalingi. Neigiamais įverčiais bet kuris forumietis gali sudrausminti kitą forumietį, kuris rašo šveplai ar itin netaisyklingai, rašo ne tam skirtoje temoje, per daug nuklysta 'į lankas', ignoruoja oponentų argumentus diskusijose ir panašiais atvejais. Patys kažkada rašėte, kad forumo administracija nėra Seimas, ir visiems atvejams taisyklės nebus sukurtos, ir per įverčius visa bendruomenė turi progą pasireikšti siekiant kažkokio bendro standarto. Kita vertus, daugelį imponuoja ne pats neigiamas įvertis, o galimybė jį skirti.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Nepamiršk ryte padaryti pavedimą, daviau tau teigiamą

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Nepamiršk ryte padaryti pavedimą, daviau tau teigiamą

                  Paskutinis taisė bebop; 2011.01.05, 01:21.
                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Manau, reikalingi. Neigiamais įverčiais bet kuris forumietis gali sudrausminti kitą forumietį, kuris rašo šveplai ar itin netaisyklingai, rašo ne tam skirtoje temoje, per daug nuklysta 'į lankas', ignoruoja oponentų argumentus diskusijose ir panašiais atvejais. Patys kažkada rašėte, kad forumo administracija nėra Seimas, ir visiems atvejams taisyklės nebus sukurtos, ir per įverčius visa bendruomenė turi progą pasireikšti siekiant kažkokio bendro standarto. Kita vertus, daugelį imponuoja ne pats neigiamas įvertis, o galimybė jį skirti.
                    Tu ne taip mane supratai. Aš ironizavau, tą prasmę jų niekas nenori, bet be jų irgi kažkaip gali būti nei šis, nei tas... Taigi aš pats ir klausiau moderatorių - kaip jie įsivaizduoja neigiamas reakcijas į pranešimus? Tik kad nespėja 99 visiems čia atsakinėt
                    Gerai, visiems labanakt, linkiu visiems teigiamų sapnų

                    Comment


                      Mano pastebėjimu kol kas įvertinti 'Patinka' galima tik šioje temoje esančius pranešimus...
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Mano pastebėjimu kol kas įvertinti 'Patinka' galima tik šioje temoje esančius pranešimus...
                        Test režimas
                        Vėliau bus galima nurodyti, kuriose skiltyse reiktų tokį įvertį naudoti, o kuriose ne. Gal bus pasiūlymų? Mano manymu, "Prospektas" į šią aibę nepatenka.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Test režimas
                          Vėliau bus galima nurodyti, kuriose skiltyse reiktų tokį įvertį naudoti, o kuriose ne. Gal bus pasiūlymų? Mano manymu, "Prospektas" į šią aibę nepatenka.
                          Mano asmenine nuomone, nereikėtų išskyrinėti atskirų skilčių. Išmetus iš aibės 'Prospektą', nukentėtų ir subskiltis 'Sportas'. Tuo pačiu ignoruojant 'Prospektą' suponuojama išankstinė nuomonė, kad būtent šioje skiltyje neįmanoma parašyti protingo ir vertingo komentaro.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Parašė 99 Rodyti pranešimą
                            Klausimas tiems, kam nesimiega
                            Kam reikalingi neigiami įverčiai?
                            Pvz. jei nepatiko kieno nors įdėtas reportažas, aš šiaip bloga nuotaika ir reikia išsiliet
                            Beje, nelabai suprantu, tai ir įverčiai lieka, ir dar tie ,,patinka'' atsiranda?
                            Įverčius dabar reiks duoti už kąžką rimtesnio, o ,,patinka'' šiaip už kokį įdomesnį pranešimą, ar kaip? Labai viskas jau čia sudėtingai atrodo
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Mano asmenine nuomone, nereikėtų išskyrinėti atskirų skilčių. Išmetus iš aibės 'Prospektą', nukentėtų ir subskiltis 'Sportas'. Tuo pačiu ignoruojant 'Prospektą' suponuojama išankstinė nuomonė, kad būtent šioje skiltyje neįmanoma parašyti protingo ir vertingo komentaro.
                              Dėl pranešimų "Prospekto" skiltyje kokybės nėra abejonių, tačiau ten parašyti pranešimai visiškai iškrenta iš miestai.net konteksto. Na neesam mes forumas apie viską Mes juk ir skiriamės iš kitų tuo, kad čia nerasi aprašymo, kokiais apatiniais dėvėjo zvonkė ar pan. nors....
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Pvz. jei nepatiko kieno nors įdėtas reportažas, aš šiaip bloga nuotaika ir reikia išsiliet
                                Beje, nelabai suprantu, tai ir įverčiai lieka, ir dar tie ,,patinka'' atsiranda?
                                Įverčius dabar reiks duoti už kąžką rimtesnio, o ,,patinka'' šiaip už kokį įdomesnį pranešimą, ar kaip? Labai viskas jau čia sudėtingai atrodo
                                Laikinai dar žaidžiam su nauja sistema, paskui, realiai funkcionuojanti, teliks viena jų.
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                  Laikinai dar žaidžiam su nauja sistema, paskui, realiai funkcionuojanti, teliks viena jų.
                                  Įverčiai bus paverti į ,,patinka''? T.y. kiek gavai ir kiek davei įverčių atsiras prie tų dabar naujų dabartinių skaičiukų?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Jeigu jau apie pasiulymus ir pokycius.. Keliatas mano pastebejimu bei pasiulymu (visgi velokas metas, bet gal kaip nors): galvoju, viena didziausia visu forumu problema (vizualine/funkcine) yra ta, jog dauguma ju yra griozdiski, apkrauti visokiais rakandais (avatarais, paklodziu tekstai ir tt) ar bereikalingais dalykais, kurie, regis, viska daro, kad tik tau ir tavo akims trukdytu skaityti jo turini. Nezinau kokios proporcijos (rakandu ir skaitomo turinio) procentaliai pagal uzimama plota atrodytu siandien, bet is stebejimu patirties, sakyciau, tendencijos - turinio nenaudai.
                                    Miestai.net forumas turi panasiu problemu - visko daugeja, neracionaliai ispusta, neoptimizuota ir pan. Kitaip sakant, zingsnelis misraines link.
                                    Del patinka: manau, jog tai patikrinta ir gera funkcija, kuri regis prilipo daugelyje tinklalapiu, taciau kaip jau kai kurie cia virsuje minejo, manau reikalinga ir adekvati pranesimo funkcija nepatinka. Kodel? O todel, jog tas pranesimas, kuris tau patinka/ nepatinka yra konkrecioje temoje, todel jeigu nebus pvz nepatinka teks rasyti komentara apie 'kaip nepatinka' (o tikriausiai ir cituojant = uzimamas papildomas plotas), kuris, tiketina, daugeliu atveju nebus susijes su vedama tema. O siuo atveju, paspaudi patinka/nepatinka ir leidi pranesimo autoriui susiprasti, ka manai apie jo konkretu pranesima (negadines ''popieriaus'' rasydamas ''pritariu/nepritariu tam ir anam'', ''kaip grazu'', ''aciukas'' ir tt). Pranesimo autorius (ir kiti) visada galetu paziureti kas kaip ivertino, ir esant klausimu ar siaip poreikiui - gali pasiteirauti del ivertinimo, idant paaiskintu savo teigiama/neigiama ivertinima. (galu gale, sioji funkcija reikalinga tokiems autoriams kaip Oranger ar LC., kurie gave neigiama ivertinima bega kersyti su argumentacija (cituoju)- ''Galvoji, kad atgal negausi?'' )
                                    Manau, jog teisinga pokycius vykdyti ties atskiro pranesimo minimalizavimu, atsisakant kai kuriu rodmenu jame ir perkeliant juos i nario skydeli ar apjungiant - tai racionalu ir patogu visoms pusems. Sulipinau viena greita pvz, kaip galetu buti:
                                    Manau, jog visi tie pranesimo ivertinimai, ispejimai ir pan, turetu buti ant konkretaus pranesimo paneles, kur ir laikas, numeris jo ir pan.


                                    Nezinau ar sioje vietoje leistu technines galimybes, bet del patinka/nepatinka net gi galetu buti taip (tarp daugybes pranesimu iskart pastebesi 'blogus' ir 'gerus' pranesimus):
                                    Paskutinis taisė ernestas; 2011.03.30, 23:21.

                                    Comment


                                      o kodel nariu skaicius kuriems patiko idetas i skliaustelius?

                                      Comment


                                        Aš manau, kad neigiami įverčiai yra reikalingi šiame forume. Gal padėtų sudrausminti kai kuriuos veikėjus, kurie kartais nelabai sugeba savęs kontroliuoti. Gal net būtų galima įdiegti tokią funkciją, kad surinkus tam tikrą neigiamų įverčių skaičių, būtų automatiškai išsiunčiamas pranešimas forumo administratoriams. Neigiamus įverčius reikėtų padaryti anonimius, kad po to nebūtų einama per neigiamą įvertį davusio nario pranešimus ir kerštaujant skiriami neigiami įverčiai.
                                        Paskutinis taisė krumash; 2011.01.05, 08:02.

                                        Comment


                                          Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                                          (...) (galu gale, sioji funkcija reikalinga tokiems autoriams kaip Oranger ar LC., kurie gave neigiama ivertinima bega kersyti su argumentacija (cituoju)- ''Galvoji, kad atgal negausi?'' )(...)
                                          Kaip miela.

                                          Bet šį kartą su tavo pranešimu visiškai sutinku ir dėl to gausi vieną like'ą. Neigiami įverčiai čia reikalingi kaip oras, nes įvertis taps neobjektyviu. Esamas like'ų skaičiaus išreiškimas ir atvaizdavimas nario skydelyje, tiksliau, kairiajame pranešimo kampe yra didžiulė painiava. Kai liks viena iš dviejų vertinimo sistemų, gal tai pasikeis? Jeigu kalbant iš tikrųjų, tai nusistovėjusi daug metų įverčio dalinimo sistema nebuvo tokia bloga, tačiau pastaruoju metu, forumiečiai, kurių bendra įverčių suma siekė 1000+ taškų, skirdami teigiamą įvertį už pranešimą, į kito sąskaitą "įdėdavo" +20 (ar daugiau) taškų. Vadinasi, įvertis jau buvo išsigimęs. Tam reikėjo įverčius padalinti iš dviejų ar daugiau (rodos, kažkada, tai jau buvo praktikuota čia), ir senoji sistema dar būtų puikiai funkcionavusi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X