Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O aš norėčiau pagirti, kad rusakalbis rašo gana taisyklinga lietuvių kalba.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Austras Rodyti pranešimą

      Grynai iš smalsumo: kodėl vienur rašote be diakritinių ženklų ("is", "jusu"), kitur su ("žodis"), o dar kitur tiesiog kaip analfabetas ("žmoniu")?
      Net žodyje "skiepuolis" sugebate pamesti "i" raidę, nors apie skiepus, kiek matau, viską išmanote geriau už kitus.
      O ka manot spie pati zodi "skiepuolis"?

      Comment


        skiepuolis kaip skenduolis? Pasiskiepijai ir out?

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          skiepuolis kaip skenduolis? Pasiskiepijai ir out?
          Na ne, ne taip tragiskai. Greiciau net optimistiskai. "Skiepuolis" pagal analogija su "stipruolis", "śaunuolis" ir t.t.

          Pavyzdziui, gali buti naudojamas situacijoje, kai zmona nori i Kanarus, o vyras nenori skiepytis, nes bijo pasiekmiu. Bet zmona ji ikalba pagaliau, ir jis grizta namo po skiepu, visas iśbales, su skaudancia galva bei su śalćiu, krecianciu per nugara (pries 2 savaites viena pazistama man pasakojo apie butent tokius savo pojucius) ir praso kviesti skubiai jam "greitaja", ir tada zmona jam pasako su śvelnumu: "mano tu skiepuolis!"

          Ir gauna ta "pasa" ir abu vaziuoja i Kanarus.
          Paskutinis taisė hobo; 2021.06.17, 18:23.

          Comment


            Parašė hobo Rodyti pranešimą
            ...ir jis grizta namo po skiepu, visas iśbales, su skaudancia galva bei su śalćiu, krecianciu per nugara (pries 2 savaites viena pazistama man pasakojo apie butent tokius savo pojucius) ir praso kviesti skubiai jam "greitaja", ir tada zmona jam pasako su śvelnumu: "mano tu skiepuolis!"
            Man taip nebuvo, bet draugo kaimynas pasakojo: jis grįžta namo visas išbalęs, skaudančia galva bei šalčiu, krečiančiu per nugarą (po 2 parų išgertuvių) ir sako žmonai: - čia man nuo skiepų šalutinis poveikis. Žmona užjaučiamai jam pritaria: ak, tu mano stipruolis, šaunuolis ir skiepuolis, ir tik pyst jam iš pasalų kočėlu per nugarą! Po tokių istorijų bukvaliai skaitau, kad skiepai tikrai pavojingi, čia velnio išmislas kokis tai.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Tai daug kas kenkia, pvz. krūvos žmonių siūlo atsisakyti vienų ar kitų vaistų ir naudoti homeopatiją ar kkią nors "voodoo" magiją.
              Šimtus pavydžių galima surasti kur kažkieno siūlymai gali pakenkti.
              But what about...

              Comment


                Parašė rmss Rodyti pranešimą

                But what about...
                Tiktų pasakymas jei dauguma būtų draudžiama, ir tik kažkokį vieną kitą "but what about" rastume.
                Netinka atvirkštiniu variantu.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Teko pasiddginti pavardę kas toks per vienas. Ir vistiek nei veidas matytas, nei kažkokių nuveiktų darbų išlenda. Turbūt tamsta plačiau žinomas su didesnėm galimybėm tapti LR prezidentu
                  Watch this space
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                    Grynai is smalsumo: kaip, jusu nuomone, ar źodis "skepuolis" tinka vartojimui vietoje "vakseris"?

                    Lyg tai jis dar nebuvo źmoniu naudotas.
                    Man pradžioje jis kėlė geras asociacijas, tokias kaip "šaunuolis, spartuolis, protinguolis, sveikuolis, fainuolis"...

                    Kol staiga smegenyse iššoko asociacija "Kiguolis". Viskas, dabar niekaip negaliu jos atgirdėti. Skiepuolis jau viskas, man nepatinka.
                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.06.28, 00:36.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Kaip, jei bus "skiepuonis"?

                      Comment


                        Parašė hobo Rodyti pranešimą
                        Kaip, jei bus "skiepuonis"?
                        Skamba kaip geluonis.

                        Comment


                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                          Skamba kaip geluonis.
                          "Skiepenis"

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą

                            "Skiepenis"
                            Lietuvoje užtenka ir vieno Kepenio.

                            Man tiesa sakant skiepuolis visai nieko buvo.

                            Comment


                              Skiepuolis - Kiguolis, skiepenis - Kepenis, šitie atkrenta.
                              Galimi: skiepmonytė, skiepbergis, skiepsėda, skieplytė, skiepmonaitė.
                              Skiepsėdienė, irgi netinka.

                              Comment


                                skiepulkys
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Dar trūksta skiepyga

                                  Comment



                                    Trickle down/up.
                                    Aisku butu smagu, kad savivaldybei butu ne px ir nereiktu skambinet, kad bardakas 50 metru nuo ju dedas

                                    Click image for larger version  Name:	AD6D1BEC-994F-41A2-8C21-3E13E502FB4E.jpeg Views:	130 Size:	1,25 MB ID:	1908091

                                    Click image for larger version  Name:	image_113974.jpg Views:	84 Size:	1,25 MB ID:	1908131
                                    Paskutinis taisė Romas; 2021.08.28, 13:31. Priežastis: Kopija iš temos "Tvarkau miestą. Parkavimas"

                                    Comment


                                      Parašė KUBILISTANAS Rodyti pranešimą
                                      valdanciuju silpna.... protyste progresuoja....man tai primena Kauno mera kupcinska kai jis susprogdino panemunes tilta....o naujam ...pasirido babkiu ir nebuvo....jei netinka sis terminalas gi yra pilna vietos kur galite pastatyti genialu konservliberalmarksistiniu levaku terminala...kad ir is liepkalnio gatves puses..gi pilna vietu bet ne...butina nugriauti si istorini , ir tai vienintelis lietuvos oro uosto pastatas statytas sakysm modernios aviacijos ausroje ....taip sovietines bet kitokios tada nebuvo....ir kito tokio terminalo Lietuvoje nera....latviai, baltaruisiai juos issaugojo o mes nugriausim ir po 10 metu verksim kad tai nugrioveme...ir pastateme maximos lygio angara ....jus pasakykite kodel reik griaut jei salia pilna tuscios vietos ???????? o ir nugriovus kas pasikeis nes jis apskritai uzima gal 15 % esamo terminalo....nugirausim ir pastatysim toki pat tik stiklainio tipo kokiu net egipto miesteliuose stato ????? ar griausim visa terminla kuris is tikro yra totaliai absurdiskas ?????? as apskritai nesuvokiu tu noru kazka griauti kai keleiviu skaiciai yra vaikiski....ir atrodo jie perspektyvoje , drastiskai mazejant gyventoju skaiciui, kada bebus dydesni ,nei buvo 2019....musu salis mazeja milziniskais tempais ir ateis toks laikas kada net sovietiniai rodikliai bus kosmosas.....ar nebus taip kad nugriove nama ryt toje vietoje tegalesim pasistatyt tik palapine ??????? apie istorines architekturos apsauga sioje salyje kalba jau nebeeina.....cia griaunama jau viskas....viskas kaip prie SSSR !!!!!!!
                                      Būtų prašymas ateity rašyti suprantamesne lietuvių kalba (nebent esate dar koks trečiokas), Šiaip klausimas geras - ar verta saugoti kažkokį imho neypač įdomų sovietinį pastatą, ar padaryt žmonėms patogesnį? Bet čia turbūt panašiai kaip ir su Žaliojo tilto skulptūrom ar Cvirkos paminklu.

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Būtų prašymas ateity rašyti suprantamesne lietuvių kalba (nebent esate dar koks trečiokas), Šiaip klausimas geras - ar verta saugoti kažkokį imho neypač įdomų sovietinį pastatą, ar padaryt žmonėms patogesnį? Bet čia turbūt panašiai kaip ir su Žaliojo tilto skulptūrom ar Cvirkos paminklu.
                                        Kas nesuprato, kas parašyta, tai pataisysiu (digital, nesupyk):

                                        Prašau ateity rašyti suprantamesne lietuvių kalba (nebent esate dar koks trečiokas), Šiaip klausimas geras ar verta saugoti kažkokį, mano manymu, ne ypač įdomų sovietinį pastatą, ar padaryt žmonėms patogesnį? Čia turbūt panašiai, kaip ir su Žaliojo tilto skulptūromis ar Cvirkos paminklu.

                                        Į temą: normalu ir suprantama būtų griauti, jeigu vietoje to būtų pasiūlytas geresnis variantas, vertas griovimo. Statant eilinį, pusiau stiklinį angarą, nebūtų labai sveikintina.
                                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                        Comment


                                          Turėjai omeny įnagininką, bet parašei naudininką.

                                          https://lt.wiktionary.org/wiki/%C4%AFnagininkas
                                          https://lt.wiktionary.org/wiki/naudininkas

                                          Aš dar apie oro uostą pridėsiu, ne prekybos centras būtų statomas, tad funkcija atkrenta į antrą planą. Nors ir esamas terminalas nėra patogus, nėra rodiklis vien dėl to griauti. Moterims irgi aukštraluniai nėra patogu, bet ne dėl patogumo nešioja, kaip ir vyrai vilki smokingą su cilindru ne dėl to, kad patogiau už treningus.

                                          Vėlgi, nebūtų gaila griauti, jei pastatytų kažką ne mažiau įmantraus.
                                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                          Comment

                                          Working...
                                          X