Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Rašei forumo valdžiai apie šitą?
    Kur tiksliai "valdžiai" rašyti? Aš kelis kartus rašiau - nulinis rezultatas.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Kur tiksliai "valdžiai" rašyti? Aš kelis kartus rašiau - nulinis rezultatas.
      Rašiau. Sula - kaip išsisprendei problemą?

      Comment


        Parašė Belarus Rodyti pranešimą
        Rašiau. Sula - kaip išsisprendei problemą?
        Radau seną slaptažodį cookies kitame kompe, ir pasikeičiau.

        Comment


          Patarimas ateičiai - užsirašinėkite slaptažodžius.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Radau seną slaptažodį cookies kitame kompe, ir pasikeičiau.
            Tai slaptažodį aš savo žinau, tiesiog bandant postinti meta šitą:

            https://i.imgur.com/BKR3NpU.png

            Be to, niekam negaliu rašyti asmeninių žinučių.

            Comment


              Parašė Belarus Rodyti pranešimą
              Tai slaptažodį aš savo žinau, tiesiog bandant postinti meta šitą:

              https://i.imgur.com/BKR3NpU.png

              Be to, niekam negaliu rašyti asmeninių žinučių.
              Šitas buvo, kai naujino visiems. Atėjo žinutė el. paštu per kurią atsidarė.
              Bet forumo algoritmo aš nežinau. Gal čia kitas atvejis. O valdytojai čia yra itin paslaptingi. Kas matyti iš mūsų, kaip ir beprasmių, rašinėjimų.

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Patarimas ateičiai - užsirašinėkite slaptažodžius.
                užsirašinėti kas 30 dienų gali atsibosti ir galų gale pasimeta koks skaičiukas(man užteko trijų keitimų) tad teko prasiilginti balsę

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Šitas buvo, kai naujino visiems. Atėjo žinutė el. paštu per kurią atsidarė.
                  Bet forumo algoritmo aš nežinau. Gal čia kitas atvejis. O valdytojai čia yra itin paslaptingi. Kas matyti iš mūsų, kaip ir beprasmių, rašinėjimų.
                  Nėra reikalo atsakinėti žemės kirmelėms, kaip ir mano klausimams ką konkrečiai pažeidžiau rašydamas parašą. Lengviau Vadui skirti baudas per 6 minutes, ištrinti parašą ir paskelbti, kad atseit aš pripažinau kaltę ir barsčiau galvą pelenais atgailaudamas.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment


                    Parašė Galys Rodyti pranešimą
                    užsirašinėti kas 30 dienų gali atsibosti ir galų gale pasimeta koks skaičiukas(man užteko trijų keitimų) tad teko prasiilginti balsę
                    Užsirašai du-tris slaptažodžius, kuriuos po to naudoji pakaitomis, ir viskas.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Užsirašai du-tris slaptažodžius, kuriuos po to naudoji pakaitomis, ir viskas.
                      Per daug į tokius dalykus nekreipdavau dėmesio, nes visada suveikdavo slaptažodžio priminimas į paštą, bet šįkart taip sutapo kad kažkuriuo metu el pašto dėžutė buvo panaikinta.

                      Comment


                        Parašė Galys Rodyti pranešimą
                        Per daug į tokius dalykus nekreipdavau dėmesio, nes visada suveikdavo slaptažodžio priminimas į paštą, bet šįkart taip sutapo kad kažkuriuo metu el pašto dėžutė buvo panaikinta.
                        Man priminimas į paštą neateina. Atėjo vienintėlį kartą, kai buvo visuotinis atnaujinimas po atakos.

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Man priminimas į paštą neateina. Atėjo vienintėlį kartą, kai buvo visuotinis atnaujinimas po atakos.
                          Kaip yra konkrečiai su šiuo forumu - nežinau, tiesiog susiformavo tokie įpročiai, kad kažkokių strategijų kurti nereikėdavo. Jeigu čia taip yra, kaip sakote, tai teks naudotis spirit patarimu.

                          Comment


                            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                            Nėra reikalo atsakinėti žemės kirmelėms, kaip ir mano klausimams ką konkrečiai pažeidžiau rašydamas parašą.
                            Tvarkytojai, kurie šiuo metu rašo pranešimus ir dalina pražangas į kairę ir į dešinę, nėra valdytojai. Mes esam tokios pat žemės kirmėlės, nes į mūsų problemas "valdžia" niekaip nereaguoja.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Tvarkytojai, kurie šiuo metu rašo pranešimus ir dalina pražangas į kairę ir į dešinę, nėra valdytojai. Mes esam tokios pat žemės kirmėlės, nes į mūsų problemas "valdžia" niekaip nereaguoja.
                              O kas paslaptingoji "valdžia"?

                              Comment


                                Taigi sekmingai galima slaptzodi "pasikeisti" i ta pati, ir tiek bedu Ar jau nebeveikia sitas bajeris?

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Užsirašai du-tris slaptažodžius, kuriuos po to naudoji pakaitomis, ir viskas.
                                  Net ir to nereikia, aš pvz.: visada "pakeičiu" į tą patį

                                  Comment


                                    Taip, slaptažodžio keisti į naują nereikia, suvedi seną ir toliau mėnesį naudojiesi...

                                    Man ne visada, bet periodiškai kelis kartus per dieną atsidarant užeinant į forumą (puslapį atsidarant naršyklėje), antivirusas praneša, kad užblokavo virusą. Šiaip jokio viruso neranda. Galvojau, kad tai dėl senai perinstaliuotų Windowsų. Perinstaliavau (ne dėl problemos su virusu atsidarant forumo pusplapį), ir vėl tas pats. Vos tik pirmą kartą perinstaliuotuose Windowsuose atsidariau forumo puslapį - vėl tas pats pranešimas apie virusą...
                                    Paskutinis taisė Al1; 2017.02.09, 17:51.

                                    Comment


                                      Jau man irgi meta perspėjimus, kad puslapis užkrėstas.

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                        Jau man irgi meta perspėjimus, kad puslapis užkrėstas.
                                        einant i forumo pulsapi Chrome jau meta dideli raudona langa ispejanti kad cia 'Dangerous site". Reikia dvieju peles paspaudimu kad atrastum, kaip patekti i psl.

                                        Comment


                                          Man šiandien google chrome ėmė blokuoti puslapį, kaip "Deceptive site". Kiba tikrai hakeriai paliko kokių botų informacijos nutekinimui?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X