Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusija apie forumą. Ar jam jau ...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Diskusija apie forumą. Ar jam jau ...

    Ar čia man vienam atrodo ar forumas merdi? Neatsimenu, kada taip būtų jog prisijungus po 10 valandų nebūtų nei vieno naujo įrašo Vilniaus temoje.

    Visas temas komentuoja vos keli ir tie patys nariai. Gal man tik atrodo, bet visas šita kelionė žemyn prasidėjo nuo platformos atnaujinimo?

    Gal klystu?
    Aviate, navigate, communicate

    #2
    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Ar čia man vienam atrodo ar forumas merdi? Neatsimenu, kada taip būtų jog prisijungus po 10 valandų nebūtų nei vieno naujo įrašo Vilniaus temoje.

    Visas temas komentuoja vos keli ir tie patys nariai. Gal man tik atrodo, bet visas šita kelionė žemyn prasidėjo nuo platformos atnaujinimo?

    Gal klystu?
    Ir atmosfera niūri tose temose, ypač kokio parkavimo. Viskas blogai, nevakarietiška tam Vilniuje

    Nesakau, kad jie neteisūs.

    Comment


      #3
      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
      Ar čia man vienam atrodo ar forumas merdi? Neatsimenu, kada taip būtų jog prisijungus po 10 valandų nebūtų nei vieno naujo įrašo Vilniaus temoje.

      Visas temas komentuoja vos keli ir tie patys nariai. Gal man tik atrodo, bet visas šita kelionė žemyn prasidėjo nuo platformos atnaujinimo?

      Gal klystu?
      Kad forumo aktyvumas yra nukritęs tai čia aišku. Kažkada turėjom stiprią fotografijos sritį, bet ji pradėjo nykti dar prieš platformos atnaujinimą. Kelionių sritis taip pat mirė lygtais prieš atnaujinimą. Todėl vargu ar visą kaltę reiktų suversti atnaujinimui. Reiktų knistis giliau.
      Paskutinis taisė spirit; 2019.02.08, 02:23.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #4
        Tiesiog Forumas kaip žanras prarado populiarumą. Persikraustė į soctinklus ar dar kitur.
        Platformos nepatogumas irgi prisideda, aišku.

        Comment


          #5
          Kitas dalykas - yra sezoniškumas, vasario mėn. žymiai mažiau darbų vyksta negu kokią vasarą, ir žmonės lygiai taip pat mažiau vaikšto šiuo metu, tai mažiau ir nuotraukų iš statybų ir pan.

          Comment


            #6
            Didžiausias praradimas-buvusių aktyvių ir kokybiškų forumo dalyvių nebesilankymas. Nieko nebepadarysi..

            Comment


              #7
              Parašė spirit Rodyti pranešimą

              Kad forumo aktyvumas yra nukritęs tai čia aišku. Kažkada turėjom stiprią fotografijos sritį, bet ji pradėjo nykti dar prieš platformos atnaujinimą. Kelionių sritis taip pat mirė lygtais prieš atnaujinimą. Todėl vargu ar visą kaltę reiktų suversti atnaujinimui. Reiktų knistis giliau.
              Forumu labai nepatogu naudotis telefonu. Dabar visgi internetu naudojamasi telefone. Dėl nuotraukų, jas tiesiog nepatogu normaliai gražiai įdėti greitai. Pvz. Facebooke aš tiesiogiai nufotkinęs su komentarų įmetu į bet kurią grupę.

              Comment


                #8
                Lygiai dėl tos pačios priežasties nusprendžiau atsidaryti šią temą ir pakomentuoti. Ir (ne)nustebau, kad jau ir daugiau forumo narių į tai atkreipė dėmesį. Kas asmeniškai labiausiai krenta į akis - tai nunykęs konstruktyvumas arba dalykiškumas bei padidėjusi nepagarba kito nuomonei. Dabar vos ne kiekvienoje temoje kartojasi epitetai: vatnikas, šimašiodas, zuokula, liberastas, koncervas, valstietis ar pan. Asmeniškumais grindžiama "trumpiška" retorika tapo forumo norma. Gal, atsižvelgiant į tai, forumą reiktų pervadinti "Make Lithuania Great Again"? Argumentuotų komentarų absoliuti mažuma, dauguma asiriboja - "man patinka" arba "nepatinka". Tai nėra nei informatyvu, nei įdomu ir neskatina platesnio įsitraukimo. Gal trūksta forumo reglamento, gal dar ko?
                Paskutinis taisė Perfect; 2019.02.08, 14:29.

                Comment


                  #9
                  Taip, forume trūksta tolerancijos, įvairovės ir nediskriminavimo

                  Comment


                    #10
                    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                    Lygiai dėl tos pačios priežasties nusprendžiau atsidaryti šią temą ir pakomentuoti. Ir (ne)nustebau, kad jau ir daugiau forumo narių į tai atkreipė dėmesį. Kas asmeniškai labiausiai krenta į akis - tai nunykęs konstruktyvumas arba dalykiškumas bei padidėjusi nepagarba kito nuomonei. Dabar vos ne kiekvienoje temoje kartojasi epitetai: vatnikas, šimašiodas, zuokula, liberastas, koncervas, valstietis ar pan. Asmeniškumais grindžiama "trumpiška" retorika tapo forumo norma. Gal, atsižvelgiant į tai, forumą reiktų pervadinti "Make Lithuania Great Again"? Argumentuotų komentarų absoliuti mažuma, dauguma asiriboja - "man patinka" arba "nepatinka". Tai nėra nei informatyvu, nei įdomu ir neskatina platesnio įsitraukimo. Gal trūksta forumo reglamento, gal dar ko?
                    "Dibilai projektuotojai", make Летува Warm again... Mano pasiūlymas forumo pavadinimui

                    Neturiu nieko prieš pagrįstus argumentavimus infrastruktūros ir kitomis temomis, bet neesu aštraus dėstymo ir šiaip gėdinimo fanas. Tai turiu panašią nuomonę
                    Paskutinis taisė PoDV; 2019.02.08, 16:54.

                    Comment


                      #11
                      Mano nuomone apie forumą, kas paskutiniu metu nepatinka, ir kas pasikeitė nuo to kaip buvo daug metų anksčiau yra negatyvumas. Anksčiau forumas turėdavo tokio žymiai daugiau feel good jausmo - nauji projektai, statybų progresas, idėjos ir svajojimai apie ateitį - daug pasidžiaugimo tuo, kas vyksta.

                      Dabar besidžiaugiantys žmonės yra tylioji dauguma. Pavyzdžiui, kai kas nors įkelia nuotraukas - keliolika žmonių paspaudžia like ir viskas, tačiau keliems kažkas vis užkliūna ar būna šiaip be nuotaikos ir išpila visą tulžį. Ir tada atrodo, kad dauguma yra nepatenkinta ir viskas yra blogai. Ir aš žmogus, kuris negali nutylėti - bandau dažnai atsakyti, ne - nėra viskas taip blogai, yra pozityvių dalykų, kartais tiesiog norisi apginti net ir nepažįstamus žmones (kažkaip pasidaė įprasta prie kritikos sprendiniams pridėti kažką apie projektuotojų/politikų/architektų/valdininkų komptetenciją, intelekto koeficientą, socialinį statusą ar dar kaip nors paniekti žmones), prisipažįstu, emocijų paimtas, kartais ir negražiai parašau (dažnai tik parašęs perskaitau dar kartą ir po kelių minučių susigėdęs ištrinu). Galiausiai nusvyra rankos ir tada tiesiog stengiuosi nesilankyti forume, kad nebūtų pagundų leistis į eilinius mažai argumentuotus karus, kurie pasibaigia ligų diagnoze vien dėl to, jog tau kažkas atrodo kitaip. Anksčiau įsijungdavai forumą pasikelti nuotaikai, kažkuo pasidžiaugti. Dabar po apsilankymo forume lieka prastesni pojūčiai. O žmogus siekia malonių dalykų - tad ilgainiui malonumų negaunant įprotis apsilankyti forume retės.

                      Pabaigai - vasarą pirmą kartą nusprendžiau į forumą įkelti nuotraukas iš kelionės (Hong Kongo), galvoju - reikia ir man prisidėti, kadangi turiu kažkokio įdomesnio turinio. Sukėlus pusę nuotraukų temoje išsivystė eilinis flame war'as ir motyvacija nuotraukas kelti taip ir dingo. Antros pusės vis dar nesukėliau ir nežinau ar kada ir sukelsiu.

                      Comment


                        #12
                        Visi seni nariai paseno ir tapo cinikais bei bambekliais

                        Comment


                          #13
                          Tiesiog yra keletas ligonių, kurie negali organiškai pamatyti bent neutralaus Vilniaus ar TS-LKD, GL paminėjimo, kaip ir kito atspalvio, kuris lieja tulžį ant ES, Lietuvos bendrai kartu neigiant akyvaizdžius, tik ne jiems, istorijos faktus. Iš to pakyla daug drumzlių.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            #14
                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            Visi seni nariai paseno ir tapo cinikais bei bambekliais
                            True. Bet panaši tendencija ir kituose forumuose. Pavyzdžiui, SSC. Matyt jaunimas žino tik FB ir Instagramus ir old school forumai jiems nepatinka.

                            O tie, kam 2004 kuriantis forumui buvo 18-20 (t.y. dar vaikai) ir jie buvo forumo core, dabar jau mid 30s diedai su atitinkamo lygio humoru ir cinizmo kiekiu. O optimizmu trykštantys 15-18 metų jaunuoliai, kaip Kristisz ar Arunasx, pašiurpsta pamatę senolių bambejimą ir dar nesupranta, kad po 15-20 metų patys bus tokie pat
                            Paskutinis taisė John; 2019.02.08, 19:50.

                            Comment


                              #15
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              O optimizmu trykštantys 15-18 metų jaunuoliai, kaip Kristisz ar Arunasx
                              Ir vis tiek nesusilaikei kaip nors neužvarydamas.

                              Comment


                                #16
                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                True. Bet panaši tendencija iš kituose forumuose. Pavyzdžiui, SSC. Matyt jaunimas žino tik FB ir Instagramus ir old school forumai jiems nepatinka.

                                O tie, kam 2004 kuriantis forumui buvo 18-20 (t.y. dar vaikai) ir jie buvo forumo core, dabar jau mid 30s diedai su atitinkamo lygio humoru ir cinizmo kiekiu. O optimizmu trykštantys jaunuoliai, kaip Kristisz pašiurpsta pamatę senolių bambejimą ir dar nežino, kad po 15-20 metų patys bus tokie pat
                                Aš gal 2008 pradėjau, bet buvau gal 12 Kai mano amžiaus vaikams tokie forumai buvo neįdomūs ir man miestai.net paskaitinėt buvo labai jau toks geeky/nerdy dalykas, ko kiti nedaro ir nežino. (Beje daugmaž panašiai yra ir šiandien, manau). Tik jau ne be tas pats, kai už tave 10 m. vyresni yra optimizmu trykštantys jaunuoliai, ir dabar, kai 10 m. vyresni jau labiau pradeda priminti dramatiškus "quo vadis Lietuva?" diedukus, o ne linksmus optimistiškus paauglius

                                Dėl nuotaikų forume jau svarstau kokiomis priemonėmis galėčiau iškeisti miestai.net į kokią nors alternatyvą, kad nesėdėti kiekvieną dieną skaitant flame'us...

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                                  Ir vis tiek nesusilaikei kaip nors neužvarydamas.
                                  Šiaip tai reiktų džiaugtis. Aš atiduočiau labai daug, kad kad man vėl būtų 15.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                                    Mano nuomone apie forumą, kas paskutiniu metu nepatinka, ir kas pasikeitė nuo to kaip buvo daug metų anksčiau yra negatyvumas. Anksčiau forumas turėdavo tokio žymiai daugiau feel good jausmo - nauji projektai, statybų progresas, idėjos ir svajojimai apie ateitį - daug pasidžiaugimo tuo, kas vyksta.

                                    Dabar besidžiaugiantys žmonės yra tylioji dauguma. Pavyzdžiui, kai kas nors įkelia nuotraukas - keliolika žmonių paspaudžia like ir viskas, tačiau keliems kažkas vis užkliūna ar būna šiaip be nuotaikos ir išpila visą tulžį. Ir tada atrodo, kad dauguma yra nepatenkinta ir viskas yra blogai. Ir aš žmogus, kuris negali nutylėti - bandau dažnai atsakyti, ne - nėra viskas taip blogai, yra pozityvių dalykų, kartais tiesiog norisi apginti net ir nepažįstamus žmones (kažkaip pasidaė įprasta prie kritikos sprendiniams pridėti kažką apie projektuotojų/politikų/architektų/valdininkų komptetenciją, intelekto koeficientą, socialinį statusą ar dar kaip nors paniekti žmones), prisipažįstu, emocijų paimtas, kartais ir negražiai parašau (dažnai tik parašęs perskaitau dar kartą ir po kelių minučių susigėdęs ištrinu). Galiausiai nusvyra rankos ir tada tiesiog stengiuosi nesilankyti forume, kad nebūtų pagundų leistis į eilinius mažai argumentuotus karus, kurie pasibaigia ligų diagnoze vien dėl to, jog tau kažkas atrodo kitaip. Anksčiau įsijungdavai forumą pasikelti nuotaikai, kažkuo pasidžiaugti. Dabar po apsilankymo forume lieka prastesni pojūčiai. O žmogus siekia malonių dalykų - tad ilgainiui malonumų negaunant įprotis apsilankyti forume retės.

                                    Pabaigai - vasarą pirmą kartą nusprendžiau į forumą įkelti nuotraukas iš kelionės (Hong Kongo), galvoju - reikia ir man prisidėti, kadangi turiu kažkokio įdomesnio turinio. Sukėlus pusę nuotraukų temoje išsivystė eilinis flame war'as ir motyvacija nuotraukas kelti taip ir dingo. Antros pusės vis dar nesukėliau ir nežinau ar kada ir sukelsiu.
                                    Man lygiai tos pačios mintys. Iš pradžių buvo optimistų daugiau, bet ypač pastaraisiais pora (?) metų situacija tokia, kad miestai.net nuotaiką labiau gadint, nei ją taisyti. Jei pradės bambekliai vis labiau kabinėtis prie kokių nors mano įkeltų infrastruktūros temos statybų nuotraukų ir dėl to gadinsis nuotaika, nematysiu prasmės toliau kelti nuotraukų dėl flame'ų.

                                    Manau, tai sieju su tuo, kad su Lietuva, po krizės, kai priartėjo ekonomiškai prie Pietų Europos šalių, aplamai gana stipriai pakilo expectations dėl įvairių dalykų, ypač infrastruktūros, gerovės, ar sugebėsim funkcionuoti kaip dar viena Vakarų Europos tipo valstybė ar taip ir liksim antrarūšė, žemesnių standartų. Manau 2000s viskas buvo labiau svajonių lygyje, todėl gal ir atrodė viskas ne taip dramatiškai... Nors kaip suprantu visada buvo liejama ta tulžis, pradedant nuo valdžios baigiant iki tų vadinamų "runkelių", būdavo/yra dalykų dėl kurių atrodom prasčiau nei mūsų kaimynai.
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2019.02.08, 20:08.

                                    Comment


                                      #19
                                      Na matomai man save reiktų priskirti prie tų susenusių bambeklių. Būna ir aš ką stipresnio parašęs, susigėstu ir ištrinu. Turbūt susideda ne tik amžius bet ir dešimtmečiai praleisti, vartant projektus ir matant, kad kai kurie dalykai ne progresuoja, o kartais net regresuoja. Todėl į mano bambėjimus geriau žiūrėkit kaip į kokio seno instruktoriaus profesinę ligą

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Kristisz

                                        Mažiau bambėtum, jau būtų žingsnis link to
                                        Pagalvojau, tiesa Kai buvau mažas, duobes daugiabučių kiemuose priimdavau kaip savaime suprantamus dalykus Dabar tai sukelia klaikumo jausmą...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X