Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Negi manai, kad fotoreportažus dėl įverčio talpina???
    Tikrai ne. Dėl Partijos komiteto lėšų.

    Comment


      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
      Iš dalies - taip. Pvz. aš kai pirmakart įdėjau kelias nuotraukas ir užtai gavau kelis įverčius, mane apėmė entuziazmas ir daugiau visko įdėt...
      Dėti reikia tik dėl saves. Patinka - dėdi, nenori - palieki savo kompe.
      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
      Filosofinis klausimas, kodėl meninkai eksponuoja savo kūrinius? Dėl pinigų ar dėl auditorijos? Įvertinimas yra beveik visų dalykų varomoji jėga.
      Jeigu tik dėl auditorijos, tai tada jie paveikslus nepardavinėtų. Jeigu pardavinėja, reiškia dėl pinigų.

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Foto pranešimų turinys bent jau naudingas, kitaip nei tamstos politinės erezijos
        O paties erezijos kuo naudingos?

        Parašė LC. Rodyti pranešimą
        Tikrai ne. Dėl Partijos komiteto lėšų.
        Matosi, ne už dyką rašai.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          O paties erezijos kuo naudingos?
          Niekuo, tad tau nebeturėtų likti klausimo kodėl keliami fotopranešimai.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Kitas dalykas, kad panaikinus viešą įverčio rodymą, fotoreportažų skaičius kris dvigubai.
            O kodėl taip turėtų būti? Nori pasakyti, kad žmonės reportažus deda dėl kažkokio skaičiuko prie avataro? Labai tuo abejoju.

            O galimybė padėkoti ir skirti teigiamą įvertį tebėra.

            Comment


              Aš tai siūlyčiau įverčio taškus išvis panaikinti ir patį įvertį pervadinti į "padėka" ar "vertinimas", nes toks "dalykas" kaip įvertis faktiškai nebeegzistuoja. Jis liko kaip padėkos išreiškimo forma, o ne kažkokios sąskaitos kaupimas. Dabar nei šis nei tas, įverčio kaip ir nebėra, o taškai palikti.

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                Niekuo, tad tau nebeturėtų likti klausimo kodėl keliami fotopranešimai.
                Man tai nekyla, užtat Čikupakui klausimas stojasi ir lygioje vietoje.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  O kodėl taip turėtų būti? Nori pasakyti, kad žmonės reportažus deda dėl kažkokio skaičiuko prie avataro? Labai tuo abejoju.

                  O galimybė padėkoti ir skirti teigiamą įvertį tebėra.
                  Manau labai daug kam skaičiukas prie Avataro yra svarbus, bet daug kam tiesiog "negarbė" atvirai prisipažinti. Čia tas pats kas ir su pinigais - visi mėgsta pinigus, ir tik dalis tai atvirai gali pasakyti. Ko daugiau reikia normaliam žmogui - pripažinimo (įvertinimo) ir pinigų. Tuo paremtas menas, sportas, verslas ir šis forumas irgi. Atimsi teisę būti viešai pagirtam - pranyks ir daugelio entuziazmas. Manau, kad tie kuriems visiškai nė trupučio nerūpi įvertis - daugiau ar mažiau asocialūs asmenys.

                  Comment


                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Manau, kad tie kuriems visiškai nė trupučio nerūpi įvertis - daugiau ar mažiau asocialūs asmenys.
                    Drąsus teiginys

                    Comment


                      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                      Manau labai daug kam skaičiukas prie Avataro yra svarbus, bet daug kam tiesiog "negarbė" atvirai prisipažinti. Čia tas pats kas ir su pinigais - visi mėgsta pinigus, ir tik dalis tai atvirai gali pasakyti. Ko daugiau reikia normaliam žmogui - pripažinimo (įvertinimo) ir pinigų. Tuo paremtas menas, sportas, verslas ir šis forumas irgi. Atimsi teisę būti viešai pagirtam - pranyks ir daugelio entuziazmas. Manau, kad tie kuriems visiškai nė trupučio nerūpi įvertis - daugiau ar mažiau asocialūs asmenys.
                      Manyčiau, kad kur kas svarbiau galimybė asmeniškai padėkoti už pranešimą. Dabar tai irgi galima padaryti.

                      O tie įverčių skaičiukai paskutiniu metu nuainfliavo. Kažkada du šimtai įverčio taškų buvo "daug". Po to priartėjome prie tūkstančio... pastaruoju metu artėjome prie milijono. Dar po kelių mėnesių jau tikriausiai eitume link milijardo. Panašiai, kaip pinigai Zimbabvėje.

                      Comment


                        Forumo dalyvių skaičiaus pokyčiai po kurio laiko parodys, ar rašoma dėl įverčių, ar ne . Šiuo metu yra 836 dažnai apsilankantys nariai. Šiaip jau vien įverčių devalvacija gana rimta priemonė siekiant sudrausminti įverčių medžiotojus. Slėpti jų rodymą gal net nebuvo būtina. Kai ką, matyt, tai atbaidys nuo rašymo / publikavimo (sprendžiant iš kai kurių komentarų). Tačiau neigiamų įverčių panaikinimas neabejotinai geras dalykas - asmeninius santykius galima aiškintis privačiomis žinutėmis.
                        Paskutinis taisė senasnamas; 2012.12.09, 12:41.

                        Comment


                          Kodėl atbaidys? Į litus buvo galima įvertį išsikeisti?
                          Ar viskas turi būti matuojama litais? Jei forumą palyginti su kariuomene, tai įvertis yra forumo dalyvio antpečiai .
                          Gaila, kad negalima rodyti įverčio prie kiekvieno pranešimo. Manau, kad tai padidintų forumo patrauklumą ir naudingumą, nes tai, kas geriausia, būtų galima atrasti sugaištant mažiau laiko. Būtų tokia kaip informacijos atfiltravimo priemonė. Pvz., kaip yra renkama mėnesio nuotrauka, tai galėtų būti renkamas ir mėnesio pranešimas. Ar geriausi temos pranešimai iškeliami į temos viršų ir pan. Būtų visai įdomu ir, ko gero, padidintų lankomumą, tik vienintelė "smulkmena" - techninis įgyvendinimas.
                          Paskutinis taisė senasnamas; 2012.12.09, 13:03.

                          Comment


                            Manau, tai pripratimo reikalas
                            Jau greit 6metai, kai lankausi čia, tai su ta sena tvarka kaip ir susigyvenau, reikės laiko priprasti, tačiau naujokam tai nebus jokių problemų. Manau, mažiau sukit galvas dėl tų įverčių. Galimybė pareikšti teigiamą savo požiūrį palikta, ko daugiau reikia? Demonstruotis?
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Panaikinus senąją įverčių sistemą mano gyvenimas neteko prasmės. Jau buvau surinkęs ne vieną tūkstantį taškų, buvau šį faktą įrašęs į savo CV, viešajame transporte tai sužinoję žmonės man užleisdavo vietą atsisėsti, tapau autoritetu savo draugų tarpe. O dabar... Viskas nuėjo šuniui ant uodegos. Tiek metų rašyta forume vien dėl įverčio, o jūs visa tai nubraukėt.

                              Koks tikslas dalintis savo nuomone. Rašydavau tai, kas patinka kitiems. O dabar nebegalėsiu to žinoti.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Negi manai, kad fotoreportažus dėl įverčio talpina???
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                O kodėl taip turėtų būti? Nori pasakyti, kad žmonės reportažus deda dėl kažkokio skaičiuko prie avataro? Labai tuo abejoju.
                                Ne visi. Bet didelė dalis - taip.

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Panaikinus senąją įverčių sistemą mano gyvenimas neteko prasmės. Jau buvau surinkęs ne vieną tūkstantį taškų, buvau šį faktą įrašęs į savo CV, viešajame transporte tai sužinoję žmonės man užleisdavo vietą atsisėsti, tapau autoritetu savo draugų tarpe. O dabar... Viskas nuėjo šuniui ant uodegos. Tiek metų rašyta forume vien dėl įverčio, o jūs visa tai nubraukėt.

                                  Koks tikslas dalintis savo nuomone. Rašydavau tai, kas patinka kitiems. O dabar nebegalėsiu to žinoti.
                                  Išties viskas atrodo labai panašiai

                                  Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                  Manau, kad tie kuriems visiškai nė trupučio nerūpi įvertis - daugiau ar mažiau asocialūs asmenys.
                                  Ponaiti, jūsų įžvalga turėtų būti įrašyta į ekonomikos vadovėlius. (Minedas)

                                  Comment


                                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                    Iš dalies - taip. Pvz. aš kai pirmakart įdėjau kelias nuotraukas ir užtai gavau kelis įverčius, mane apėmė entuziazmas ir daugiau visko įdėt...
                                    Filosofinis klausimas, kodėl meninkai eksponuoja savo kūrinius? Dėl pinigų ar dėl auditorijos? Įvertinimas yra beveik visų dalykų varomoji jėga.
                                    Mano opinija tai buvo jaunystej, iverciaikaip ir pagyra, kaip ir pagarba ir dar kazkas.... dbr reikes rasyti viesai, kad dekui tau mindakai uz reportaza. Tu esi geris ir pan
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                      Mano opinija tai buvo jaunystej, iverciaikaip ir pagyra, kaip ir pagarba ir dar kazkas.... dbr reikes rasyti viesai, kad dekui tau mindakai uz reportaza. Tu esi geris ir pan

                                      Tai, kad ne, įverčiai veikia, jų niekas neišjungė

                                      Viešai galėsi plūstis
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Tai, kad ne, įverčiai veikia, jų niekas neišjungė

                                        Viešai galėsi plūstis
                                        Matai vis dar nezinau kaip cia veiks viskas ir pan. Nesigilinau per daug. Dbr nieko nefotkinsiu

                                        Jo bus idomu, kai uzeisiu ir matysiu, kad kokie trys uzbaninti beje, galetu buti, kazkur forumo naujienose, kad tas ir tas uzbanintas, grys i eteri tada ir tada, tai butu galima suzinoti, kam reikia paguodos
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                          Ponaiti, jūsų įžvalga turėtų būti įrašyta į ekonomikos vadovėlius. (Minedas)
                                          Dauguma vaikų neigia akivaizdžias tiesas, bandydami būti gudresni ir ironiškesni už suaugusius.

                                          Jei manai, kad tai, ką aš parašiau, nėra (tik kitais žodžiais) išdėstyta kiekviename ekonomikos vadovėlyje, tai esi arba dar vaikas, arba naivus kairuoliškas "occupy Wall Street" ar "Erasmus" tipo egzempliorius...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X