Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Galėtų tada kažkaip parodyt, kad vienas ar kitas pranešimas įvertintas, kad nereiktų spaudinėt nario skydelio.

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Galėtų tada kažkaip parodyt, kad vienas ar kitas pranešimas įvertintas, kad nereiktų spaudinėt nario skydelio.
      Tą galima pamatyti paspaudus įverčio ikonėlę savo pranešimuose.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Diskutuoti niekas nedraudžia, galbūt padarysime kai kurias korekcijas, jei poreikis bus pakankamai didelis.
        Ar nepanašu, kad jau yra poreikis, kad įvertis būtų rodomas prie nario pranešimo ar laukelio ?
        Paskutinis taisė Xedos; 2012.12.08, 21:00.

        Comment


          Parašė Xedos Rodyti pranešimą
          Ar nepanašu, kad jau yra poreikis, kad įvertis būtų rodomas prie nario pranešimo ar laukelio ?
          Kol kas gal nėra išreikšta pakankamai nuomonių dėl naujos tvarkos, kad būtų kas nors panašu į didelį poreikį.
          Paskutinis taisė Mantas; 2012.12.08, 21:19.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            O jūs pasižiūrėkite kiek forume yra aktyviai besireiškiančių dalyvių.......

            Comment


              Parašė Xedos Rodyti pranešimą
              O jūs pasižiūrėkite kiek forume yra aktyviai besireiškiančių dalyvių.......
              Ar tai kaip nors susiję su įverčių sistema?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Ar tai kaip nors susiję su įverčių sistema?
                O tai kaip jūs pamatuosit tą didelį poreikį ? Ar padarėt apklausą, ko nori forumas ?

                Comment


                  Bent jau aš tai nematau prasmės tų įverčių rodymo
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                    O tai kaip jūs pamatuosit tą didelį poreikį ? Ar padarėt apklausą, ko nori forumas ?
                    Įverčių rodymas panaikintas kaip neturintis prasmės esant naujai skaičiavimo sistemai, todėl galbūt norėtųsi išgirsti kitų argumentų į įverčių rodymo/nerodymo reikalingumą, tada galėtume priimti sprendimą bendro sutarimo būdu.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                      2) Nario įverčio galia jau nebepriklausys nuo to, kiek narys gaus įverčių iš kitų narių, jo galia priklausys tik nuo parašytų pranešimų kiekio ir forume praleisto laiko. Kadangi tiek pranešimų skaičius, tiek prisijungimo data yra rodoma prie kiekvieno pranešimo, įverčio galios rodymos netenka prasmės.
                      Vadinasi, nuo šiol forumo vertybių skalės viršūnėje ne kokybiškų pranešimų rašymas, o tiesiog temų flood'inimas pranešimais. Keista, kad parenkama įverčių sistema, kuria kiekybė iškeliama, o kokybė nuvertinama.

                      Comment


                        Parašė Civis Rodyti pranešimą
                        Vadinasi, nuo šiol forumo vertybių skalės viršūnėje ne kokybiškų pranešimų rašymas, o tiesiog temų flood'inimas pranešimais. Keista, kad parenkama įverčių sistema, kuria kiekybė iškeliama, o kokybė nuvertinama.
                        Nereikia žiūrėti į naują įverčių sistemą per senos įverčių sistemos prizmę. Nuo pat pradžių akcentuoju, kad dabar akcentas yra padėka už pranešimą, o ne įverčio kaupimas. Kuo kokybiškesnis pranešimas, tuo daugiau padėkų tas pranešimas susilauks, taigi vertinimas pagal turinį niekur nedingsta.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          O kaip tada išreikšti negatyvią nuomonę?

                          Comment


                            Aš tai kaip suprantu, įvertis paliekamas vidinei apskaitai, kurio pagalba kiekvienas galėsime pamatyti kas kitiems patinka ar kam pritaria, o pats įvertis forume nebevaidins tokio didelio vaidmens, nebus akstinas tikslingai jį kaupti, kad matytu kiti. Man visai tinka

                            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                            O kaip tada išreikšti negatyvią nuomonę?
                            O tam visai būtų gerai tie pilkieji kvadratėliai, tai tokiu atveju galima būtų palikti tik komentarą
                            Paskutinis taisė Irma; 2012.12.08, 22:07.
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Reikia suprasti, kad nepatenkintieji nauja sistema labiausiai rūpinosi būtent skaičiukais prie vardo, o ne pačiomis padėkomis.

                              Vienintelis dalykas, kurio reiktų, tai kad visi galėtų viešai matyti, kiek (ir nuo ko) padėkų buvo skirta konkrečiam pranešimui. Nors, spėju, čia jau kiltų problemų su platformos galimybėmis.

                              Kaip bebūtų, dabartinė sistema iš esmės išsprendžia visas esmines buvusios sistemos problemas:

                              - nebebus "tu man, aš tau" stiliaus santykių aiškinimosi,
                              - nebebus pykčių dėl neigiamų įverčių,
                              - norintys padėkoti už gerą pranešimą, ir toliau galės tai padaryti, o tie, kas postina įdomų turinį, galės matyti, kas patinka kitiems forumo nariams.

                              Viskas kaip ir ok.
                              Paskutinis taisė John; 2012.12.08, 22:11.

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                O kaip tada išreikšti negatyvią nuomonę?
                                Per AŽ arba viešai (jeigu į temą).

                                Comment


                                  O vidurinio varianto taip ir n(eb)ėra.

                                  Comment


                                    Vidurinis variantas yra nevertinti to pranešimo.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Norėtųsi sužinoti, ar tokia įverčių bus laikina, ar jau pastovioji?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Norėtųsi sužinoti, ar tokia įverčių bus laikina, ar jau pastovioji?
                                        Kalba eina apie nuolatinę įverčių sistemą.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Norėtųsi sužinoti, ar tokia įverčių bus laikina, ar jau pastovioji?
                                          Retorinis klausimas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X