Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Už įverčius duonos nevalgysit, tad nėra čia ko ir karščiuotis taip smarkiai dėl vieno netinkamo prisirpusio burbulio.

    Comment


      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
      Už įverčius duonos nevalgysit, tad nėra čia ko ir karščiuotis taip smarkiai dėl vieno netinkamo prisirpusio burbulio.
      Nereikia akcentuoti tų įvarčių kaip sovietų senukai akcentuoja savo medalius už nušveistus tualetus. Mano situacija yra tokia- aš manau, kad galiu gauti daugiau rekomendacinio pobūdžio pastabų apie vieną ar kitą, tačiau dalis dalyvių to nedaro, nes yra tik du galimi variantai ir tikrai dauguma nenorės būti nesuprastais, už tuos "raudonuosius" kaip ir aš pats, todėl neutralio pastabos šiuo metu negalimos, tačiau žūtbūt reikalingos.
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Nereikia akcentuoti tų įvarčių kaip sovietų senukai akcentuoja savo medalius už nušveistus tualetus. Mano situacija yra tokia- aš manau, kad galiu gauti daugiau rekomendacinio pobūdžio pastabų apie vieną ar kitą, tačiau dalis dalyvių to nedaro, nes yra tik du galimi variantai ir tikrai dauguma nenorės būti nesuprastais, už tuos "raudonuosius" kaip ir aš pats, todėl neutralio pastabos šiuo metu negalimos, tačiau žūtbūt reikalingos.
        Pasakiau tiesmukiškai ir paprastai. Tie įverčiai yra skirti tik kaip asmeniniam paskatinimui ir matyt ką darai gerai ar blogai, o jeigu pastoviai iš vieno žmogaus yra skiriami raudonieji arba vienas raudonas ir krūva žalių, tai išvados pačios ateina. O jeigu reikia kuo daugiau žalių, kad po posto autoriumi matytųsi kuo aukštesnis skaičius - Dievas suteiks stiprybės kažkada. Gal.

        Comment


          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
          Nereikia akcentuoti tų įvarčių kaip sovietų senukai akcentuoja savo medalius už nušveistus tualetus. Mano situacija yra tokia- aš manau, kad galiu gauti daugiau rekomendacinio pobūdžio pastabų apie vieną ar kitą, tačiau dalis dalyvių to nedaro, nes yra tik du galimi variantai ir tikrai dauguma nenorės būti nesuprastais, už tuos "raudonuosius" kaip ir aš pats, todėl neutralio pastabos šiuo metu negalimos, tačiau žūtbūt reikalingos.
          Neutralus įvertis išties būtu naudingas. Tikrai būna situacijų, kai nesinori skirti raudono kvadratuko vien už nežymią pastabėlę. Tagi tenka rašyti AŽ, kad nerašyt ne tam skirtoje temoje.

          Comment


            manau čia pataikiau šiuo klausimu:

            ar gali narys, įtrauktas į mano nemėgiamų asmenų sąrašą, skirti man įverčius?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Comment


                Ačiū visiems už išsakytas nuomones, palaikymą ir argumentuotą kritiką.
                Labai nustebino artex palaikymas, su kuriuo nuomonės neretai nesutapdavo.

                Savo nuomonę vien apie teigiamus įverčius esu neatsargiai išsakęs. Kam įdomu, gali panaršyti šioje temoje.

                Apie neigiamus įverčius kol kas nesiplėsiu. Bet pats esu jų gavęs; dažnai ir pelnytai - juk ne visada viskas pasiseka.
                Aistrų neverta kaitinti. Kartais reikia skirti darbo ir asmens įvertinimą.
                Jei kas nors užsigavo už darbo įvertinimą, prašom neužsigauti ir nepriimti asmeniškai.

                Adekvačios ar neadekvačios reakcijos apie konkretų įvertį ar militaristinės retorikos apie "taikiklius" nedrįstu komentuoti.
                Vieno tam tikros grupės atstovo pagiežingų ir neargumentuotų pasisakymų, nukreiptų į asmenį, o ne į konkrečius veiksmus, irgi nekomentuosiu. Neturiu ką pridurti prie mediko komentaro.

                Gal reikia porą žodžių pasakyti apie moderavimą (ne administravimą).
                Tai apima temų jungimą, skaidymą, rodyklių kūrimą, pranešimų perkėlimą į tinkamas temas, nukrypimų trynimą, visokių smulkmenų (tarpų tarp nuotraukų ar citavimų) pataisymą.
                Bent kol kas galvojau, kad daugiau naudos forumui sukuria ne nuotraukos ar dalyvavimas diskusijoje, o apgalvota struktūra ir jos palaikymas. Turbūt mažai kas žino, kiek Eimantui kainavo sutvarkyti mega temą apie geležinkelius ar Johnui - užsienio temų rodyklę.

                Todėl šis forumas dar šiek tiek panašus į "Miestus ir architektūrą".

                Jei yra kitokių pasiūlymų dėl forumo ateities - ar jis išsaugos tai, kas yra vertingo, ar virs tik tuščių plepalų ir tarpusavio "laikinimo" vieta, diskusijos sveikintinos. Bet tos temos tęsinys turbūt pageidautinas kitoje temoje.

                Baigiant šią diskusiją telieka pritarti Mantui, kad forume vietos užtenka visiems.

                Comment


                  Keistai man atrodo tas Mortos kabinėjimasis. Niekur juk neparašyta, kad moderatorius negali duoti įverčio Kažkas čia žymiai giliau

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Keistai man atrodo tas Mortos kabinėjimasis. Niekur juk neparašyta, kad moderatorius negali duoti įverčio Kažkas čia žymiai giliau
                    Asmeniniai dalykai - tokius reikalus reikėtų aiškintis ne forume. Nebent čia kai kam dėmesio stoka. O Mortos video, aš ten nepastebėjau nekokybiško. Man tik kyla klausimas (dėl video medžiagos), kokie kriterijai taiko, t.y. kiek procentų filmuke turi atsispindėti temos pavadinimas, yra kažkokia minimali riba? Jeigu jau bent 30 sec. iš 9 min. rodomas temos objektas, turėtų būti gerai (mano nuomone). Vien dėl temos iškirpti tas keliasdešimt sekundžių atrodo nenormalu - video praranda bendrą kontekstą. O ir Morta rodo kelis objektus iškart, kas man aplamai patinka, nors mačiau tik kelis video.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Keistai man atrodo tas Mortos kabinėjimasis. Niekur juk neparašyta, kad moderatorius negali duoti įverčio Kažkas čia žymiai giliau
                      O man keista, kad žmonės nemoka skaityti/analizuoti. Pasakyta jau pakankamai daug. Tikrai viskas yra žymiai giliau.
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                        O man keista, kad žmonės nemoka skaityti/analizuoti. Pasakyta jau pakankamai daug. Tikrai viskas yra žymiai giliau.
                        Patikėk, turiu gyvenime ir kitų užsiėmimų, be jūsų asmeninių santykių analizės
                        Bet tavo ultimatumai man atrodo nepriimtini.

                        Comment


                          Kol čia dėl menkniekio ginčijatės/kariaujat, geriau įkelkit eilinį gerą reportažą - visiems bus ir naudingaiu ir gražiau.

                          Comment


                            Kadangi tema smarkiai nukrypo į lankas, tenka ją laikinai uždaryti.

                            Priminsiu, kad viešas forumo moderavimo aptarinėjamas (įskaitant išmetimo iš forumo priežastis) nėra skatintinas. Turintys nusiskundimų dėl moderavimo kokybės, turėtų rašyti AŽ patiems moderatoriams arba forumo administratoriams, kurie padės išspręsti visas problemas.

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Jau yra...
                              ten vieno nulio netruksta?

                              Comment


                                Gatoriau, matai datą kada komentaras parašytas?

                                Comment


                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  Gatoriau, matai datą kada komentaras parašytas?
                                  Matau. Per visus kelis metus nuo forumo ikurimo ar reputacijos tasku ivedimo geriausias tasku rinkejas surinko 10.000 , o per kitus puse metu su trupuciu pvz tu pridejai keturis kartus daugiau tasku nei geriausias surinko per tuos kelis metus.
                                  Todel ir priemiau, kad realiai pagal proporcijas 10.000 smarkiai per mazai geriausiam rinkejui keliems metams butu buve..
                                  Nebent buvo ivestas turbinis tasku rinkimas kelis menesius atgal.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Matau. Per visus kelis metus nuo forumo ikurimo ar reputacijos tasku ivedimo geriausias tasku rinkejas surinko 10.000 , o per kitus puse metu su trupuciu pvz tu pridejai keturis kartus daugiau tasku nei geriausias surinko per tuos kelis metus.
                                    Todel ir priemiau, kad realiai pagal proporcijas 10.000 smarkiai per mazai geriausiam rinkejui keliems metams butu buve..
                                    Nebent buvo ivestas turbinis tasku rinkimas kelis menesius atgal.
                                    Manau, kad seniai aiškios šios bėdos. Be to apie įvertį reikėtų diskutuot "Įvertis" temoje.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Matau. Per visus kelis metus nuo forumo ikurimo ar reputacijos tasku ivedimo geriausias tasku rinkejas surinko 10.000 , o per kitus puse metu su trupuciu pvz tu pridejai keturis kartus daugiau tasku nei geriausias surinko per tuos kelis metus.
                                      Todel ir priemiau, kad realiai pagal proporcijas 10.000 smarkiai per mazai geriausiam rinkejui keliems metams butu buve..
                                      Nebent buvo ivestas turbinis tasku rinkimas kelis menesius atgal.
                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Manau, kad seniai aiškios šios bėdos. Be to apie įvertį reikėtų diskutuot "Įvertis" temoje.
                                      Och, vėl senos dainos atgimsta.
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Keliasdešimtūkstantiniai įverčiai yra klaida ar kažkas naujo?

                                        Comment


                                          Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
                                          Keliasdešimtūkstantiniai įverčiai yra klaida ar kažkas naujo?
                                          Jie išaugo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X