Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos miestai.net forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar suprantu, jei reklamos tarp post'ų, bet post'o viduryje? Tarsi aš, ar kitas vartotojas, reklamuotų produktą...
    Click image for larger version  Name:	pastabos_infrastrukturscikams.jpg Views:	1 Size:	137,0 kB ID:	1805127

    Comment


      Naujiena, kad registruotiems šioje vietoje rodo reklamą:

      Comment


        Liūdna naujiena ar klaida atnaujinimo?
        Reklamos šokinėja registruotiems vartotojams (desktope apačioje, mobilioje - viršuje)

        Comment


          Ar normalu, kad forume yra talpinamos reklamos rusų kalba ir su nuorodomis į svetaines, susijusias su reikalais, apie kuriuos diskutuoti lyg ir draudžiama?
          Attached Files

          Comment


            Tai ne forume, o jūsų cookies iš 3-ios šalies provider'ių reklama pagal jūsų pomėgius.

            Comment


              Bet tai, ar interneto svetainėje (kokia ir yra šis forumas), leidžiama talpinti reklamą, priklauso nuo pačios svetainės valdytojų, ar ne taip? Jei aš turėčiau savo www puslapį, tai neleisčiau jame niekam reklamuotis pas mane. Suprantu, kad kai kurių tinklapių savininkams reikia pinigų, todėl ir įsileidžia visokius reklamščikus...

              Comment


                Reklama forume rodoma tik neprisijungusiems vartotojams, ir kadangi naudojame Google AdSense, ta reklama atrenkama pagal vartotojo pomėgius.

                Comment


                  Google šiaip leidžia parinkti kokių kategorijų reklamos portale gali būti rodomos. Tad kažkiek pareguliuot šitą dalyką tikrai galima.

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Ar normalu, kad forume yra talpinamos reklamos rusų kalba ir su nuorodomis į svetaines, susijusias su reikalais, apie kuriuos diskutuoti lyg ir draudžiama?
                    Reklamos yra talpinamos pagal tavo maršymo istorija ir forumas jų nereguliuoja

                    Jeigu nepatinka reklama, tai keisk naršymo įpročius arba bent jau įsijung incognito mode.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Jei aš turėčiau savo www puslapį, tai neleisčiau jame niekam reklamuotis pas mane.
                      O kokiu būdu susimokėtum už interneto svetainės domeno išlaikymą ?

                      Comment


                        Ir serverio resursų nuomą kas tikrai brangiau už domeną. IMHO
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Bet reikia pripažinti, kad mergina įspūdinga toje Kristupo nuotraukoje. Labai iškiliai matosi intelektas, išsilavinimas...

                          Man tai mėto kelionių pasiūlymus arba katinus.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                            Ir serverio resursų nuomą kas tikrai brangiau už domeną. IMHO
                            Žiūrint ką hostini. Greitai primečiau amazonės AWS web histingą, paprastą stevainę gali pasihostinti už 80 USD per mėn ir jeigu nori mokėti iš savo kišenės už tai tai gali ir nedėti reklamų. Šitas forumas aišku brangesnis variantas vien dėl paveiksliukų laikmenos.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                              ...amazonės AWS web histingą, paprastą stevainę gali pasihostinti už 80 USD per mėn...
                              Kosmosas - pas LT tiekėjus paprastą svetainę gali pasihostinti už € 30 - 60 metams. Gal dar ir domeną, kuris kainuoja apie €10, gausi prie plano kainos.

                              Comment

                              Working...
                              X