Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos miestai.net forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keisčiausia, kad po tiek daug prašymų iki šiol nėra išspręsta tokia daugumai opi problema.
    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      IMHO reikėtų daryti kaip kituose forumuose - reklamos tarp postų, o ne iššokančios. Tos nenervina, kai iššokančios - labai.

      O turbūt geriausia būtų, kad forumo adminai nenaudotų adblockerių ir forumą matytų kaip ir visi, kurie nenaudoja - manau greitai sutvarkytų
      Parašė dondc Rodyti pranešimą
      Keisčiausia, kad po tiek daug prašymų iki šiol nėra išspręsta tokia daugumai opi problema.
      Teisingai kolegos pastebėta.
      Neskubėk ir nespėsi.

      Comment


        Na nežinau. Naudoju Adblock ir jau nebepamenu kad čia mačiau reklamą.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          chrome adblock?
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Taip, chrome
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Pas mane su adblock irgi 0 reklamu 100metu.

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Pas mane su adblock irgi 0 reklamu 100metu.
                Kompas paseno matomai
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Parašė Briedis
                  Dingo įkyrios reklamos! Ačiū, ačiū, ačiū!!!
                  Niekur nedingo. Kaip buvo, taip ir yra.
                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                  Comment


                    Parašė Briedis
                    Dingo įkyrios reklamos! Ačiū, ačiū, ačiū!!!
                    O aš jas vis tiek matau....

                    Comment


                      Turiu Adblock - reklamų nebematau.

                      Comment


                        Prisėdau prie kito kompiuterio, kuriame nėra Adblock įdiegta, supratau, kad be Adblock sunku čia būtų nuolat lankytis.

                        Comment


                          OK, įkalbėjote, instaliavau Adbloką. Dingo tos reklamos.
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            OK, įkalbėjote, instaliavau Adbloką. Dingo tos reklamos.
                            Aš taip pat kantriai tikėjausi, jog šis klausiams bus išspręstas. Tačiau dabar baigiu pamiršti, kaip "smagu" buvo matyti daugiau reklamų negu forumo turinio.

                            Comment


                              Tai gal jau pagaliau sukūrė kas nors naują forumą, mielai apsilankysim
                              Ar taip ir liks šita miestai.net monopolija su visam?

                              Comment


                                Reklama, kuri neišjungiama, dar tokios šiame forume matyti neteko Esu gan kantri, bet tai jau pradeda už*isti

                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Reklama, kuri neišjungiama, dar tokios šiame forume matyti neteko Esu gan kantri, bet tai jau pradeda už*isti

                                  Atvaizdas
                                  yra toks dalykas - Adguard
                                  kilina visas reklamas

                                  Comment


                                    lol

                                    faceit.lt/2014/08/issokanciu-reklaminiu-langu-autorius-atsiprase-visos-zmonijos/

                                    Pirmosios pasaulyje iššokančios internetinės reklamos autorius Ethanas Zuckermanas paragino visų internetinių puslapių savininkus atsisakyti tokio tipo reklamos kaip pinigų gavimo šaltinio. Apie tai praneša birtų leidinys Daily Mail.
                                    Galiausiai iššokančių reklamų autorius konstatavo, kad dabartinė sistema yra „bloga, sugedusi ir apimta korozijos“.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      As suprantu kad reklama 'apmoka saskaitas', bet galima kaip nors padaryti, kad bent nebutu tu uzknisanciu 'pop up' kiekviena karta kai atidarai forume nauja langa ? Taip erzina, kad net nesinori cia nieko daryti, tiesiog isjungti narsykles langa.

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                        As suprantu kad reklama 'apmoka saskaitas', bet galima kaip nors padaryti, kad bent nebutu tu uzknisanciu 'pop up' kiekviena karta kai atidarai forume nauja langa ? Taip erzina, kad net nesinori cia nieko daryti, tiesiog isjungti narsykles langa.
                                        Aš tai dėl šio forumo ir youtube įsidėjau adblock ir ramu. Tik, kai per telefoną žiūriu sunkiau būna
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Adblock instaliavau - pagaliau ir aš nebematau to viso brudo
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X