Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos miestai.net forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    uBlock mažiau resursų naudoja.
    reklamos reklamom bet kai palaukus tave be tavo prasymo perjungia i kita puslapi tai jau tikrai nekazka.

    ir siaip pastebejimui vienu metu lange esanciu reklamu kiekis jau yra 9-nios.
    manau adminas vistik turetu pabandyti koki puse metu pagyventi su dotacijom is vartotoju. Gal ir John koki svara perves i saskaita

    Comment


      Sveiki, aš manau, kad dabar, įpusėjus kovai tarp virusų ir antibiotikų, vis dėl to kenčia neapsisaugoję, nesugebantys įsigyti nemokamų antibiotikų. Dėl aštrios kovos kenčia ir virusų kūrėjai, ir virusams prieglobstį teikiantieji. Virusai pasidarė labai agresyvūs, mat dėl antibiotikų naudojimo, virusų veiksmingumas mažėja, todėl kiekybiškai bando pelnyti dėmesio. Dėl šių aplinkybių kalti virusams prieglobstį teikiantys asmenys, nesugebantys kitokiu būdu gauti naudos. Prieš keletą metų kai tebuvo vienas primityvus virusas viršuje, man, ir daugeliui kitiems, manau, netrukdė. Bet virusų genetika evoliucionavo norėdami daugiau mūsų dėmesio pelnyti negarbingais metodais, kurie buvo ir tebėra tokie: vartotojo dėmesio blaškymas nuo pagrindinio teksto garsinėmis, iššokančiomis ir pačioje svetainėje iškrentančiais reklamų skydais, bei automatiškai slenkančiomis reklamomis to pasekoje sudaromas nenutrūkstamas reklamos srautas. Mums, vartotojams, tai įgrystančiai agresyvu yra, todėl naudojam AdBlock, ko pasekoje virusams prieglobstį teikiantys asmenys negauna norimos naudos, todėl dar daugiau virusų platina norėdami atgauti prarastą naudą nenaudojanačių antibiotikų sąskaita. Tai yra amoralu ir neetiška ir jokie pasiteisinimai ir atakavimai, kad "mums reikia išsilaikyti ir užsidirbti" nepateisina norimų vilčių ir vartotojo, ateinančio paskaityti pletkų ar peržiūrėti nuotraukų.
      Sugalvokit naują būdą išsilaikyti, kalbant apie galimas rinkliavas, jų rinkimas turėtų būti pagrįstas pagal kiekvieno galimybes, o ne terorizuojant. Taip pat į sveikatą forumo lankytojams būtų panašaus pobūdžio forumų konkurencija.
      kk3

      Comment


        Parašė Haski Rodyti pranešimą
        Sveiki, aš manau, kad dabar, įpusėjus kovai tarp virusų ir antibiotikų, vis dėl to kenčia neapsisaugoję, nesugebantys įsigyti nemokamų antibiotikų. Dėl aštrios kovos kenčia ir virusų kūrėjai, ir virusams prieglobstį teikiantieji. Virusai pasidarė labai agresyvūs, mat dėl antibiotikų naudojimo, virusų veiksmingumas mažėja, todėl kiekybiškai bando pelnyti dėmesio. Dėl šių aplinkybių kalti virusams prieglobstį teikiantys asmenys, nesugebantys kitokiu būdu gauti naudos. Prieš keletą metų kai tebuvo vienas primityvus virusas viršuje, man, ir daugeliui kitiems, manau, netrukdė. Bet virusų genetika evoliucionavo norėdami daugiau mūsų dėmesio pelnyti negarbingais metodais, kurie buvo ir tebėra tokie: vartotojo dėmesio blaškymas nuo pagrindinio teksto garsinėmis, iššokančiomis ir pačioje svetainėje iškrentančiais reklamų skydais, bei automatiškai slenkančiomis reklamomis to pasekoje sudaromas nenutrūkstamas reklamos srautas. Mums, vartotojams, tai įgrystančiai agresyvu yra, todėl naudojam AdBlock, ko pasekoje virusams prieglobstį teikiantys asmenys negauna norimos naudos, todėl dar daugiau virusų platina norėdami atgauti prarastą naudą nenaudojanačių antibiotikų sąskaita. Tai yra amoralu ir neetiška ir jokie pasiteisinimai ir atakavimai, kad "mums reikia išsilaikyti ir užsidirbti" nepateisina norimų vilčių ir vartotojo, ateinančio paskaityti pletkų ar peržiūrėti nuotraukų.
        Sugalvokit naują būdą išsilaikyti, kalbant apie galimas rinkliavas, jų rinkimas turėtų būti pagrįstas pagal kiekvieno galimybes, o ne terorizuojant. Taip pat į sveikatą forumo lankytojams būtų panašaus pobūdžio forumų konkurencija.
        Bet tai jau rimtai chebra. Buvo trumpam aprimę, tai vėl ėmė lyst į akis tos reklamos. Negi neina normaliai jų rodyti, be trukdymo? Įdėkit galų gale į foną jei taip norit. Bet nu nesityčiokite taip iš forumo dalyvių.

        Comment


          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
          Bet tai jau rimtai chebra. Buvo trumpam aprimę, tai vėl ėmė lyst į akis tos reklamos. Negi neina normaliai jų rodyti, be trukdymo? Įdėkit galų gale į foną jei taip norit. Bet nu nesityčiokite taip iš forumo dalyvių.
          Naudoju adblock, taigi net nepastebėjau jokių reklamų. Bet prisiminiau dėl ko prieš metus aš tą adblock įsidėjau - o gi dėl šito forumo. Gyvent visiem reikia, taigi, šonuose tegu eina kokie nors baneriai, dabar bent jau pas mane forumo šonai tušti ir pilki. O iššokančios reklamos - šlykštu.

          Comment


            Iš viso geriausios mano nuomone reklamos vietos - tarp postų, kaip skyscrapercity.com ir awd.ru forumuose.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Iš viso geriausios mano nuomone reklamos vietos - tarp postų, kaip skyscrapercity.com ir awd.ru forumuose.
              Tai ką, baigėsi kantrybė, įdiegiau ir aš blokatorių. Šis mano veiksmas žinoma prisidės prie statistikos, kad reklamos yra mažai veiksmingos ir tik padidins jų aršumą. Gal pačios ims atsidarinėti, net nepaspaudus? Prisidėjau prie tų, kuriems jau dzin, kad tie kuriems dzin ant tu kuriems ne dzin, galetu dar labiau dzin dzin

              Comment


                O man po įsidiegimo addblock (blemba gal ne ta tikroji) pradejo daug kur ir ištisai mesti dar įkyresnes aliexpress reklamas. Gal taip kam nors irgi buvo?
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  O man po įsidiegimo addblock (blemba gal ne ta tikroji) pradejo daug kur ir ištisai mesti dar įkyresnes aliexpress reklamas. Gal taip kam nors irgi buvo?
                  Vadinasi Adblock Plus, paskutinė versija 2.6.9.1
                  Tai panašu kažkoks neaiškus addblock kaip tik reklamas pritraukia

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    O man po įsidiegimo addblock (blemba gal ne ta tikroji) pradejo daug kur ir ištisai mesti dar įkyresnes aliexpress reklamas. Gal taip kam nors irgi buvo?
                    Meta man aliexpress pop-up'us, bet kaip tik naršyklėje, kurioje neįdiegtas ad block. Naršyklėje, kurioje įdiegtas - nemeta berods. Atkreipsiu dėmesį.

                    Comment


                      Aš prieš kelis metus irgi Adblock pradėjau naudoti dėl šito forumo, būtent jis buvo priežastis įsidiegti Adblockerį nors specialiai neieškojau jo.
                      kk3

                      Comment


                        As per reklamas kartais turiu sunkumu prisijungti nes reklama tiesiog panaikina prisijungimo forma ... apgailetina.

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Kaip suprantu visiems gyliai vienodai, kad nuotraukos daro puslapi atgrasu vartotojams... Ar niekas jo jau nebepriziuri ?

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            Kaip suprantu visiems gyliai vienodai, kad nuotraukos daro puslapi atgrasu vartotojams... Ar niekas jo jau nebepriziuri ?
                            Cenzūra tai dar ir kaip prižiūri. O dėl reklamų tai aš neiškenčiau ir įsirašiau Adblock. Rekomenduoju.

                            Comment


                              Po ilgo laiko pradėjau naudotis naršykle kuri neturi addblock'o, ir supratau kodėl aš jį naudojau. Šiame puslapyje reklamos uždengia valdymo skydelį. Nieko daugiau nebeliko ką padaryti, tik įsidiegti addblock. Gaila, kad bent matydamas reklamas negaliu "paremti" šio puslapio.

                              Comment


                                Čia jau buvo siūlyta, kad reklamas sudėtų į tuščią foną aplink forumą. Tuomet jos netrukdytų skaitymui, ir tokiu būdu remtume forumą. Bet kad jiems razumo trūksta tai nieko nepadarysi
                                O čia dar naktį ir reklama su garsu užstaugė...

                                Comment


                                  Dabar du pasišlykštėtini reikalai su tomis reklamomis - AdChoices skydelis viršuje uždengia forumo navigaciją ir daro forumą išvis neskaitomu; apačioje kairėje išlendanti vaizdinė reklama be įspėjimo pradeda garsiai rėkti.

                                  Visa kita galima pakęsti, bet šitokio pasityčiojimo tai tikrai ne.

                                  Comment


                                    Na galėtų įgyvendinti galbūt ir Premium narystė, kur susimoki mėnesinį mokestį, bet tada nebūtų reklamų. Bet čia reikėtų turbūt forumo platformą keisti, o gal užtektų ir kokio įskiepio. Ar yra kažkokia PayPal ar dar kokia sąskaita, kur būtų galima pervesti kažkiek pinigų forumo palaikymui?
                                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                    Comment


                                      Forumas visiskai paliko nebeimanomas naudoti. Reklamos ant kiekvieno kampo, uzstoja teksta, uzstoja prisijungimo laukelius, issoka per visa ekrana, su garsu .... ir t.t. Forumas visiskai nusigyveno, gaila, as palieku si forumas nes nebematau prasmes jo naudoti, reklamu rinkinis ne informacijos / diskusiju portalas ... Sushudejo liaudiskai tariant ...

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                        Forumas visiskai paliko nebeimanomas naudoti. Reklamos ant kiekvieno kampo, uzstoja teksta, uzstoja prisijungimo laukelius, issoka per visa ekrana, su garsu .... ir t.t. Forumas visiskai nusigyveno, gaila, as palieku si forumas nes nebematau prasmes jo naudoti, reklamu rinkinis ne informacijos / diskusiju portalas ... Sushudejo liaudiskai tariant ...
                                        Taigi juk pats esate adminas, kodėl nesutvarkot?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Ne jau rimtai, gal galima kažką su tomis reklamom padaryt, nes jau per gerklę lenda. Ir taip forumo aktyvumas mažėja.

                                          Jei reikia finansavimo galima visiems parašyt, kad užėję kaskart į forumą paspaustu ant 1, bet ji turi būti kažkurioje vienoje vietoje, o tie pop-up jau per gerklę lenda ir tik bandai kuo greičiau X spaust.

                                          Pažadu kiekvieną kart užėjęs paspausti ant 1 reklamos, bet daugiau nenorėčiau jų matyti, atsivertus vis naują puslapį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X