Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atėjo nauji metai visur tik ne į miestai.net/forumas. Kalendoriaus skiltyje vis dar nėra 2012m. kalendoriaus. Manau tai nežymi problemėlė, bet vistiek manau automatinė sistema būtų geriau
    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

    Comment


      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
      Atėjo nauji metai visur tik ne į miestai.net/forumas. Kalendoriaus skiltyje vis dar nėra 2012m. kalendoriaus. Manau tai nežymi problemėlė, bet vistiek manau automatinė sistema būtų geriau
      Mes kaip ir majai, galvojam, kad daugiau nei 2011 turėti nėra reikalo
      Ačiū, sutvarkyta
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Nesuprantu kas įvyko. Vakar bandžiau užsiregistruoti (ar čia prisijungimas skaitosi ) į forumą per Facebook'ą, ir mane iš karto įmetė į šitą profilį, prijungė kaip kažkokią Sandra93. Panašu, kad būčiau įsilaužęs į jos paskyrą. Bet rimtai, nesuprantu kas čia įvyko. Aš tik paspaudžiau tą Facebook'o mažą ikoniukę prie prisijungimo, sutikau su programos užklausa ir viskas. Rašiau laišką administracijai, per parą jokio atsakymo...

        Comment


          Mėginai prisijungti iš viešos prieigos taško? Jeigu yra vieša prieiga, tuomet gali būti išlikę prisijungimo duomenys(on line), kuriuos tinklalapis palaikė aktualius situacijai.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Ne, jungiausi iš savo namų...Bet netgi tos kažkokios Sandros pranešimas yra rašytas lapkričio 30d.

            Comment


              Iš tikrųjų kažkoks neatidirbtas iki galo tas prisijungimas per feisbuką. Pabandžiau dabar taip prisijungti ir mane nukreipė į registravimąsį (sąlygas). Aukščiau yra nuorodą prisijungti nariams. Ją paspaudus išmeta paprasčiausią forumo prisijungimo lentelę su nario vardu ir slaptažodžiu. Taigi jei jau yra galimybė prisijungti per feisbuką, tai gal būtų galima padaryt kad tokiu atvėju jungtųsi su feisbuko nario vardu (tiksliau, el. paštu) ir slaptažodžiu?
              Paskutinis taisė spirit; 2012.01.12, 22:27.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"
                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                Comment


                  Parašė aleksas666 Rodyti pranešimą
                  na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"
                  wtf?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"
                    Užpuolė virusas Sandra
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      /\

                      Jau panašu į tai
                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                      Comment


                        Tai administracija reaguos kaip nors, ar ir toliau Sandros veisis?

                        Comment


                          Parašė Sandra93 Rodyti pranešimą
                          Tai administracija reaguos kaip nors, ar ir toliau Sandros veisis?
                          Čia forumo politika turbūt tokia, moteriškai forumo populiacijai didinti

                          P.S. Palauk šiek tiek, sureaguos kas
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Na, pasikeičiau lytį, ir iš Sandros tapau Algirdu. Tikėkimės tą klaidą kada nors kas nors ištaisys...

                            Comment


                              Ar būtina jungtis per tą facebook`ą? kodėl paprastai netinka?

                              Comment


                                Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?
                                  Man taip pat kažkada nutiko (bet tik su Chrome). Forumo kalbos keitimas nustatymuose problemos neišgydo.

                                  Comment


                                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                    Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?
                                    Ne, jokie darbai nevyksta. Pasižiūrėk ar su kitomis naršyklėmis ši problema egzistuoja. Pasitikrink ar nėra išjungti slapukai/cookies dabar naudojamoje naršyklėje.
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
                                      Tikėkimės tą klaidą kada nors kas nors ištaisys...
                                      Problema sprendžiama.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        Ne, jokie darbai nevyksta. Pasižiūrėk ar su kitomis naršyklėmis ši problema egzistuoja. Pasitikrink ar nėra išjungti slapukai/cookies dabar naudojamoje naršyklėje.
                                        Ištryniau cookius, browsing history ir cache. Problema susitvarkė.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Ištryniau cookius, browsing history ir cache. Problema susitvarkė.
                                          Man taip pat.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X